TAVS PROSHAPE IZAICINĀJUMS SĀKAS TAGAD

IEGŪSTI SAVU SAPŅA AUGUMU KOPĀ AR MUMS!

Sasniedz savus personīgos mērķus ar FitLine ProShape izaicinājuma programmu!

Tu iegūsi receptes, ieteikumus, treniņu programmu savai fiziskai sagatavotībai. Mēs palīdzēsim Tev iegūt Tavu sapņu augumu viegli un ar prieku!

AR KO SĀKT?

Svarīgākais šajā ceļojumā ir tieši pats sākums, kas vienmēr ir pats grūtākais. Lai tavs sākums būtu vieglāks, noteikti ievēro šos 5 punktus:

Sagatavojies!

Pārliecinies, lai Tev ir visi nepieciešamie FitLine produkti programmas veikšanai. Atzīmē savu sākuma datumu un nemaini to!

Veic mērījumus un uzņem fotogrāfijas pirms tu sāc!

Veic mērījumus un uzņem foto visu laiku, lai redzētu savu progresu. Kad redzēsi rezultātus, tie sniegs motivāciju nepagurt un iet uz mērķi!

Esi aktīvs!

Būt aktīvam katru dienu ir ļoti svarīgi! Centies vairāk staigāt. Izmanto lifta vietā kāpnes. Izkāp vienu pieturu ātrāk vai noliec savu auto tālāk. Tavs ķermenis tev teiks paldies!

Gatavo veselīgas maltītes!

Gatavo vairāk mājās ar svaigiem un veselīgiem produktiem! Izmanto receptes, kuras esam sagatavojuši! Izmanto dažādus garšaugus un mazāk sāls!

ProShape no pirmās dienas un cik vien ilgi vēlies! 

Pareizs laiks, kad sākt ir ...šodien! Sāc kopā ar mums! Atceries - programmu uzsākt nekad nav par vēlu. Nekad nav par vēlu atgūt lielisku formu. Mēs esam gatavi tad, kad Tu esi gatavs! Mēs Tevi atbalstīsim ar daudziem padomiem, ieteikumiem, vingrojuma kompleksiem. Varēsi izbaudīt arī mūzikas izlasi.

Programma ir izveidota kopā ar FitLine veselīgajiem produktiem. Mēs iesakām kādu no ierastajām ēdienreizēm aizstāt ar kādu no ProShape veselīgo ēdienreižu šeikiem. Ja vēlies straujāku efektu, tad vari aizstāt pat divas ēdienreizes vai pat sākumā visas trīs. Izvēlies starp lieliskajām garšām pēc savas izvēles - šokolādes, vaniļas, kapučīno, meža ogu, kokosa. Aizņemtajās dienās noderēs ProShape ēdienreižu batoniņi. Izvēlies - cik garu programmu vēlies, tomēr 90 dienas būtu optimālais minimums. 

1 & 2 DIENA. SĀKUMS VIENMĒR IR PATS GRŪTĀKAIS. PIRMĀS DIVAS DIENAS AIZVIETO 3 SAVAS MALTĪTES AR FITLINE PROSHAPE ALL-IN-1.

3 - 30 DIENA. SĀKOT AR TREŠO DIENU - AIZVIETO 2 GALVENĀS MALTĪTES AR PROSHAPE ALL-IN-1 UN TREŠO MALTĪTI ĒD VESELĪGI.

ProShape lieliskie šeiki ProShape All-in-1 un batoniņi ProShape 2 Go White Choco SlimProShape 2 Go Choco SlimChoco Crunch ir pilnvērtīgas sabalansētas maltītes ar augu proteīnu, pie tam 100% dabīgas, veselīgas un gardas! 

Tie satur daudz vitamīnus, minerālvielas, šķiedrvielas un olbaltumvielas.

Bez konservantiem, bez krāsvielām, bez aromatizētājiem. Bez glutēna.

Savu vēlamo garšu un vēlamo produktu atradīs arī tie, kam tuvs vegānisms, kam ir laktozes nepanesība, kas nevēlas glutēnu. Katra maltīte zem 250 kcal.

Aizvietojot divas galvenās maltītes dienā baudiet svara samazinājumu. Pārliecinieties, ka paralēli ievērojat zemu kaloriju diētu un ēdat pārtiku ar zemu tauku saturu.

PROGRAMMAS LAIKĀ TEV BŪS NEPIECIEŠAMS:

FitLine ProShape All-In-1

FitLine ProShape All-in-1 ir pilnīgvērtīga "viss vienā" maltīte, kas palīdzēs sasniegt sapņu figūru. 

Garda sabalansēta maltīte satur daudz vitamīnus, minerālvielas, sķiedrvielas un olbaltumvielas. Līdz 250 kcal. 

Izvēlies, kuru garšu vēlies! Mēs piedāvājam gan vaniļas, gan šokolādes, gan kapučīno, gan kokosa, gan meža ogu.

FitLine ProShape 2Go 

Veselīga maltīte ceļā. FitLine ProShape 2Go ir ērts un garšīga šokolādes pilnvērtīga maltīte ar dabīgiem ekstraktiem - zaļo kafiju, zaļo mati, nātri, vitamīniem un minerālvielām.

Izvēlies kuru vēlies - šokolādesbaltās šokolādes, vai kraukšķīgo Choco Crunch.

FitLine D-Drink

Lieliskākam rezultātam mēs iesakām arī D-Drink 14 dienu detoksa dzērienu. FitLine D-Drink saudzīgi Tevi attīrīs no toksīniem, sniegs atbalstu visām ķermeņa attīrīšanas sistēmām. Šis kurss ieteicams 2-4x gadā, īpaši  pirms vai tievēšanas laikā. Baudi D-Drink 30 min. pirms brokastīm vai ideālā gadījumā pirms FitLine Optimālā Komplekta rīta dzēriena PowerCocktail. 30 min. pēc brokastīm daudz dzeriet ūdeni un turpiniet to dzert arī dienas laikā.Ievēro sabalansētu ēdienkārti.

Cell kapsulas un losjons

Lai atgūtu ādas gludumu, slaidumu, maigu ādu - mēs iesakām arī šo kompleksu.

Tas ir Cell komplekss, kas sastāv no Cell kapsulām un Cell losjona. Tā iedarbība ir sinerģiska gan no iekšpuses, gan ārpuses. Rezultāti ir neticami! 

Āda kļūst gludāka un ķermeņa aprises slaidākas! Tas ir drošs dabīgu produktu komplekss ķermeņa masas un celulīta samazināšanai. 

RECEPTES

PAPILDINI SAVU 30 DIENU PROGRAMMU AR DETOKSA DZĒRIENU

Sagatavojies savam slaiduma ceļam efektīvāk!

Veic14 dienu detoksa kursu vai nu pirms ProShape 30 Dienu Izaicinājuma programmas vai pat tās laikā. Parūpējies par savu ķermeni un vielmaiņu. Patentētais FitLine D-Drink palīdz ātrāk un efektīvāk iegūt tavu sapņu augumu veselīgi caur organisma sakārtošanu.

FitLine D-Drink pamatā ir ajūrvēdas ārstnieciskās formulas, dzīvībai labvēlīgi augi un mūsdienīgas, ļoti efektīvas tehnoloģijas. Tas satur dārzeņu ekstraktu un minerālvielu maisījumu - brokoļus, mārdadzi, artišoku, vienšūnu aļģes, nātru, savvaļas ķiploku, kurkumīna, ingvera ekstraktus. Satur īpašas ūdenī šķīstošu hlorellu, spirulīnas un holīna formas. Gards dzēriens ar ābolu - citronzāles garšu.

TRENIŅU PLĀNS

Uzlabojiet savus rezultātus ar fiziskām aktivitātēm!

Aktīvs dzīvesveids un regulāras fiziskās aktivitātes ir būtiskas vispārējai labai veselībai. Sportojot tikai 3 reizes nedēļā un esot aktīvi arī pārējās dienās - var maksimāli palielināt ProShape Challenge rezultātus un sniegt lielisku atbalstu ķermeņa vēlamai formai un arī ilgtermiņā. 

Profesionāli fitnesa treneri un izveidojuši ekskluzīvus treniņu video tieši jums! Sāciet savu ProShape 30 Dienu Izaicinājumu tagad! Tie ir dažādi vingrojuma kompleksi dažādām sagatavotības pakāpēm. Pie tam, to variet darīt mājās, jums nebūs nepieciešams nekāds speciāls aprīkojums. Palieliniet savu rezultātu efektivitāti ar kādu no šiem treniņu plāniem.

Stīvenu Keins ir viens no Losandželosas spēcīgākajiem fitnesa treneriem, Izvēlaties savu līmeni un intensitāti. Ja slodze liekas pārāk viegla - izvēlaties nākamo līmeni. Ja pārāk grūti - variet vienkārši samazināt ātrumu. 

Lai sasniegtu labākus rezultātus, iesakām veikt 2 treniņus nedēļā + vienu HIIT sesiju VAI 3 treniņus nedēļā + vienu HIIT sesiju.

HIIT ir High Intensity Interval Training. Tas ir treniņa veids, kurā ir dažādi vingrinājumi ar augstu intensitāti un īsos intervālos. HIIT ir efektīvs, ātri izpildāms un viegli iekļaujams jūsu treniņu rutīnā.

Ja šī ir jūsu pirmā reize vai arī sen neesat sportojis - sāciet ar zemāko intensitāti jeb iesācēja treniņu. Izmēģiniet tieši šo progarmmu vismaz pirmajā nedēļā.

Vai jau esat sācis neregulārus treniņus un tagad esat gatavs intensīvākai vingrošanai? Tad izvēlaties vidējo intensitātes vingrojuma kompleksus.

Vai jums ir regulārs treniņu režīms? Izaiciniet sevi uz augstas intensitātes vingrojuma kompleksu.

Augstas intensitātes intervāla treniņš (HIIT) – viens no efektīvākajiem veidiem, kā zaudēt svaru.

Iesildīšanās pirms treniņa var uzlabot jūsu sniegumu un samazināt traumu risku treniņu laikā. Iesildīšanās atmaksāsies ilgtermiņā, jo tā sagatavo jūs gan fiziski, gan garīgi vingrinājumiem. Tās ir mazās lietas, kas rada atšķirību!

Stiepšanās komplekss. Pārliecināties, ka muskuļi ir kļuvuši vaļīgi un elastīgi. Tas ir ļoti svarīgi, lai nodrošinātu jūsu veiklību, veiktspēju un aizsardzību pret traumām. 

ZEMĀKĀ INTENSITĀTE IESĀCĒJIEM
VIDĒJA INTENSITĀTE
AUGSTAS INTENSITĀTES PROGRAMMA
HIIT TRENIŅŠ - AUGSTAS INTENSITĀTES INTERVĀLA TRENIŅŠ


FITNESA TRENERIS

Mācieties no profesionāļiem! Mēs esam sadarbojušies ar vienu no Losandželosas spēcīgākajiem fitnesa treneriem Stīvenu Keinu, lai sniegtu tev augstas kvalitātes treniņus un palīdzētu tev tavā fitnesa ceļojumā.

Augstas intensitātes intervāla treniņa priekšrocības:

  • Īsā laikā sadedzina daudz kaloriju
  • Paātrinās vielmaiņa jau pēc HIIT treniņa
  • Palīdz zaudēt taukus, vienlaikus palielinot muskuļu masu
  • Nav nepieciešams speciāls aprīkojums, lieliski piemērots mājas treniņiem

IESILDĪŠANĀS TRENIŅŠ 
STIEPŠANĀS TRENIŅŠ 

KĀ NEPAZAUDĒT MOTIVĀCIJU?

Motivācija ir panākumu atslēga. Sākums vienmēr ir grūtākais, un tu vari lepoties ar līdz šim sasniegto. Līdz panākumiem vēl tāls ceļš ejams. Kā saglabāt motivāciju un paturēt prātā savu mērķi – iegūt formu!
VINGROJUMI SĒŽAS MUSKUĻIEM 
VINGROJUMI SLAIDĀM KĀJĀM 

Izvirziet reālus mērķus!

Izvirziet sev mērķus, kurus varat sasniegt īsā laikā. Ātras "uzvaras" jūs motivēs, un, kad redzat, ka ar katru dienu tuvojaties savam mērķim, tas dos jums papildu stimulu svara zaudēšanas ceļojumam!

Dari to kopā!

Svara zaudēšanas ceļojums ir daudz jautrāks un vieglāks, ja atbalstam cits citu. Pieaiciniet savus draugus vai ģimeni pievienojieties ar līdzīgiem mērķiem, lai varam viens otru atbalastīt.

Mainiet savas garšas!

Diētas ievērošana var ātri kļūt garlaicīga. Lai ieviestu dažādību, varat izvēlēties dažādas mūsu FitLine ProShape All-in-1 garšas: vaniļas, šokolādes, ogu, kokosriekstu... un arī miksēt tās.

Trenējies ar savu mūziku!

Laba mūzika liek izbaudīt treniņus, iegūjt enerģiju, spēku, prieku!

Spotify ProShape mūzikas izlase

Atbrīvojieties no stresa ar stiepšanos

Mājas stiepšanās rutīna saspringtām dienāmIzmēģiniet mūsu viegli izpildāmo stiepšanās rutīnu pēc treniņa vai atpūtieties pēc saspringtas dienas. Regulāra muskuļu stiepšana palīdz mazināt muskuļu sāpes un tonizēt ķermeni.

5 stiepšanās vingrinājumi stresa mazināšanai

Katru vingrinājumu turi 30-40 sekundes. Un veic 2-3 atkārtojumus.

Līdzsvara saglabāšana starp prātu, ķermeni un dvēseli, kad atrodaties svara zaudēšanas ceļojumā, var kļūt par izaicinājumu. Kad laiks kļūst saspringts, noteikti parūpējies par sevi. 

Mūsu FitLine stiepšanās rutīna palīdzēs jums atslābināt ķermeni un dvēseli. Ikdienā veic ne tikai 5 stiepšanās vingrojumus, bet arī ievēro šos 5 padomus, lai novērstu jebkuru stresa faktoru. Ja Tevi uzrunā relaksējoša mūzika, putnu skaņas - lejuplādē un izveido savu mūzikas krātuvi. 

Apdomā, kas ir tie faktori, kas tevi ikdienā var izsist no līdzsvara un atrodi veidu kā tos novērst, aizvietot ar kaut ko citu.

SKAISTAI UN GLUDAI ĀDAI!

Celulītam NĒ!

Un FitLine ir lielisks risinājums! Tas ir Cell komplekss, kas sastāv no Cell kapsulām un Cell losjona. Tā iedarbība ir sinerģiska gan no iekšpuses, gan ārpuses. Rezultāti ir neticami! Āda paliek gludāka un ķermeņa aprises slaidākas! Tas ir drošs dabīgu produktu komplekss ķermeņa masas un celulīta samazināšanai. Ideāli strādā kā komplekts FitLine Cell Kapseln un FitLine med Cell Lotion.

Holistisks risinājums no iekšpuses un ārpuses, lai atbalstītu tvirtāku un vienmērīgāku ādas izskatu.VEIC MĒRĪJUMUS!

Veic mērījumus un fotogrāfijas pirms tu sāc!

Veic mērījumus un foto visu laiku, lai redzētu savu progresu. 

Tas nav tikai svars, bet arī svarīgi ir izmaiņas redzēt un just apkārtmēros. Ņem elastīgu mērlenti un veic mērījumus ķermeņa platākajās vietās: krūtīs, gurnos, kājai, augšdelmam. Kā arī šaurākai vietai vidukļa mērījumam.

Vari iegādāties īpašākus svarus, lejuplādēt aplikācijas, kas īpaši motivēs un veiks rezultātu apkopojumus.

Kad redzēsi rezultātus, tie sniegs motivāciju nepagurt un iet uz mērķi!

Svars var gan iet straujāk uz leju, gan stāvēt uz vietas kādu laiku! Atceries, mūsu organisms nodrošina mūs ar dažādiem procesiem un ne vienmēr redzamas izmaiņas notiek katru dienu. 

PROSHAPE ALL-IN-1 PIEREDZE

Iedvesma, kas jums nepieciešama, lai turpinātu! Apskatiet mūsu klientu pieredzi un panākumus! Ar pareiziem produktiem un motivāciju jūs esat neapturams.

Inese Liepiņa. Es esmu sajūsmā par ProShape All-in-1 ēdienreizēm. Tās ir iecienītas visā manā ģimenē. Tas ir veselīgi, sabalansēti, pareizi un ļoti ērti. Viena ēdienreize līdz 250kcal! Tikai! Un nevajag lieku reizi būt virtuvē vai ārā no mājas meklēt ēstuves pusdienām. Gatavoju to ar augu pieniem, ūdeni vai FitLine veselīgo Fell Good 4 baktēriju jogurtu. Mana mīļākā garša ir kokosa, bet baudu visas. Īpaši, ja sajauc kopā, piemēram šokolādes un kapučīno - atkal jauna garša!

Terēze Glazkina. Tas ir ļoti ērti un ļoti ļoti garšīgi! Bieži lietoju to vakarā, kad gribas kaut ko saldu, vai arī brokastīs - pirms treniņa. Tā ir sātīga un veselīga maltīte. Esmu pilnībā paēdusi un ieguvusi sātu, tai pat laikā izjūtu patīkamu viegkumu. Pateicoties FitLine, manas auguma aprises ir samazinājušās un esmu atguvusi savu slaidumu. Mana mīļākā garša ir šokolādes. 

Lana Drike. Man ka 3 bērnu mamiņai ikdiena ir loti raita un aktiva! Man patīk viss, kas ir kvalitatīvs, kas ir ērts, ātrs un arī garšigi. Un tieši Fitline ProShape All-in-1 veselīgās maltītes man to piedāva! Mans favorīts ir ProShape ar meža ogu garšu un vasarā to baudu kopā ar ledu. Tas veldzē manu izsalkumu un ar viegluma sajūtu vederā baudu ikdienu! Pamēģini!

Kate Jēkabsone. Manā ikdienas grafikā starp skolu, darbu, mājasdarbiem un aktīvu dzīves veidu ne vienmēr sanāk pilnvērtīgas 3 ēdienreizes dienā. Tāpēc esmu patiesi priecīga, ka manā mājā ir ProShape All-in-1. To var viegli un ātri sataisīt. To var paņemt līdzi ikdienas gaitās vai arī tālākos braucienos. Un tajā ir vitamīni, minerālvielas, šķiedrvielas un olbaltumvielas, kas pilnvērtīgi var aizstāt vienu ēdienreizi. Un tas ir garšīgs!