Kontakti pasūtījumiem

ProShape 2 Go White Choco Slim

Iegūstiet lielisku formu - ar labu garšu! Pilnīga maltīte “viss vienā”, kas palīdzēs sasniegt sapņu figūru!

Ēdienreizes aizstāšana svara kontrolei. 

FitLine maltītes aizstājēj batoniņš ProShape 2 Go ir ar gardu baltās šokolādes garšu. Tie ir izstrādāti un ražoti, apvienojot augstas kvalitātes sastāvdaļas.

FitLine ProShape 2  Go baltajā šokolādē tiek izmantoti dabiski ekstrakti, piemēram, zaļā kafija, nātres, vitamīni un minerālvielas, augu izcelsmes saldinātāji un bez konservantiem.

Sastāvā patentēts ProShape All - in - 1 sastāvs.

Lai garantētu mūsu šokolādes pārklājumu nemainīgi augsto kvalitāti, šo preci nevar pasūtīt vasaras mēnešos.

SASTĀVS:

SASTĀVDAĻAS: Fruktozes-glikozes sīrups, piena olbaltumvielas, baltā šokolāde 18,8% (cukurs, kakao sviests, pilnpiena pulveris, emulgators (sojas lecitīns), aromatizētāji), sūkalu olbaltumvielas (no piena), pildviela (polidekstroze), fruktoze, Saulespuķu eļļa, dzērvenes, kas saldinātas 4,2% (dzērvenes, cukurs, saulespuķu eļļa), arābu gumijas, minerālu maisījums (dikalija fosfāts, magnija oksīds, trinātrija citrāts, dzelzs pirofosfāts, cinka oksīds, vara (II) glikonāts, mangāna sulfāts, kālija jodīds , Nātrija selenīts), hidrolizēts kolagēns, mitrinātājs (glicerīns), mandeles 0,7%, dabīgas garšas, zaļo kafijas pupiņu ekstrakts, skābe (citronskābe), sāls, nātru ekstrakts, zaļās mates ekstrakts, vitamīnu maisījums (C vitamīns, E vitamīns) , Nikotīnamīds, kalcija pantotenāts, B2 vitamīns, B1 vitamīns, B6 vitamīns, A vitamīns, folskābe, K vitamīns, biotīns, D vitamīns, B12 vitamīns).

REKOMENDĀCIJA: 1-2 ēdienreizes dienā nomainiet ar 1 batoniņu. 1 batoniņs = 1 maltīte. Izcilākiem rezultātiem dienā aizstāt divas galvenās ikdienas maltītes kā daļu no mazkaloriju diētas ar ēdienreizes aizstājējiem. Viena līdz divas galvenās maltīšu aizstāšana palīdzēs zaudēt svaru. Šie mazkoloriju batoniņi ir tikai kā daļa no ierobežotas enerģijas diētas. Pilnvērtīgiem diētas rezultātiem nepieciešami arī citi pārtikas produkti. Diētas laikā ir svarīgi uzturēt pietiekamu šķidruma daudzumu dienā - vismaz 2 litri šķidruma dienā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ir svarīgi nodrošināt daudzveidīgu un sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu.

TILPUMS: 960 g. Vienā iepakojumā ir 15 batoniņi, 15 x 64 g

GARŠA: Mandeļu - dzērveņu.

UZGLABĀŠANA: Uzglabāt vēsā, sausā vietā.

Vācu kvalitāte. Izstrādāts un ražots tikai PM-International Group.

Var saturēt lipekļa, olu, zemesriekstu, sezama sēklu un citu riekstu daļiņas.


PRODUKTS VEIDOTS, IZMANTOJOT PATENTĒTAS TEHNOLOĢIJAS UN IEVĒROJOT VISAUGSTĀKOS STANDARTUS! PREMIUM LĪNIJA.

Produkti ir patentēti un pakļauti patstāvīgai un neatkarīgai ELAB Analytics GmbH kontrolei.

Unikāla Uzturvielu transporta koncepcija (Nutrients Transportation Conception NTC®) un MicroSolve® Tehnoloģija, kas nogādā uzturvielas ar augstu biopieejamību šūnu līmenī. Ekskluzīvs tikai PM International.

Produkti atbilst GMP® (Good manufacturing practice) = Labas ražošanas praksei.

Iekļauts Ķelnes Sarakstā.

ProShape 2 Go Baltās Šokolādes batoniņš etiķete pdf

Pirkumu grozs