FitLine C - Balance

FitLine C-Balance ir ogļhidrātu balanss. Līdzsvaro cukura līmeni asinīs. Mūsu jaunais produkts FitLine C-Balance ir radīts, lai jūs pilnībā izbaudītu savu dzīvi. FitLine C-Balance ir 9 gadus ilgas izpētes un izstrādes rezultāts, lai radītu unikālu un novatorisku formulu. Izbaudiet savus ogļhidrātus un esiet gatavs ikdienas izaicinājumiem.

 • Satur hromu. Hroms palīdz uzturēt normālu glikozes līmeni asinīs.
 • Nav konservantu, tikai dabīgas sastāvdaļas. 100% dabīgs!
 • Nesatur glutēnu, laktozi.
 • Piemērots veģetāriešiem, vegāniem.
 • Satur šķiedrvielas.
 • Nesatur fruktozi.
 • Mūsu ekskluzīvā uzturvielu transportēšanas koncepcija NTC® atbalsta optimālu uzturvielu uzņemšanu un augstu biopieejamību šūnu līmenī.
 • Gan produkta sastāvdaļas, gan pats produkts tiek ražoti saskaņā ar augstāko GMP® kvalitātes kontroli.
 • Mūsu produktu kvalitāti regulāri un neatkarīgi pārbauda ELAB Analytic GmbH.
 • Antidopinga kontrole. Regulāra brīvprātīga kvalitātes kontrole un neatkarīga izpēte Ķelnes Augstākajā sporta skolā (dopinga analīžu laboratorija). Vairāk informācijas vietnē www.koelnerliste.com
 • Ekskluzīvs tikai PM-International.
 • Ražots Vācijā.

Izbaudiet ogļhidrātus un esiet gatavi ikdienas izaicinājumiem.
Pasaule ir radīta, lai mēs varētu dzīvot aktīvu dzīvi. Mēs redzam, ka ikdienas rutīnu ietekmē tas, ko mēs ēdam. Katrs no mums vismaz vienu reizi ir sajutis pazeminātu aktivitāti pēc ēdienreizes. Kā iemesls šim sagurumam varētu būt paaugstinātais cukura līmenis asinīs pēc ēšanas. Ogļhidrāti sastāda lielāko daļu mūsu uztura un tieši tie ir atbildīgi par cukura līmeni asinīs.

9 GADU PĒTĪJUMI

FitLine C-Balance radīts pēc rūpīgas 9 gadu pētniecības, testiem kopā ar pasaules zinātnieku sadarbību. Lai izstrādātu šo novatorisko formulu, kas apvieno spēcīgu mikroelementu, šķiedru un polifenolu kompleksu, tika ieguldīti vairāk kā 3 miljoni eiro. Izmantojot vismodernākās inovācijas, mēs analizējām vairāk kā 1000 gvajaves augļu, lai atrastu pareizo avotu unikālam un visā pasaulē ekskluzīvam šim īpašam ekstraktam.

9 gadi pētniecības, kas ir milzīgs ieguldījums šajā produktā, daudz inovāciju. Mēs pirmo reizi esam radījuši produktu, kuram veltīti milzums daudz pētniecisku darbu. Parasti tas aizņem gadu, divus, varbūt dažreiz 3-4, bet kā rezultātā, tas aizņēma 9 pētniecības un meklējuma gadus.

Bet esam radījuši ko īpašu un ekskluzīvu, kas ir tikai PM-International. Produkts tika radīts kopā ar mūsu zinātnisko padomi. Tā bija vīzija, kas pateicoties pareizai stratēģijai, kļuva par realitāti. Bija daudz risku, bija daudz iespēju, ka mēs neatradīsim to, ko meklējam. To visu testēja In Vitro sistēmā. Tika testēti simtiem dažādu sastāvdaļu kombinācijas, lai atrastu pašu augstāko bio pieejamību. Un mēs atradām.

Mums bija svarīgi atrast pašas augstākās kvalititātes izejvielas, kas būtu ar visaugstāko tīrību. Mēs ieviesām jaunas tehnoloģijas, kas paaugstināja mūsu sastāvdaļu efektivitāti. Daudz testu, pētījumi tika veikti, lai produkts saņemtu patentu un darbotos arī pēc NTC sistēmas.

Un pirmo reiz mēs saņemsim ne tikai patentu uz produktu, bet arī uz ekskluzīvu sastāvdaļu, kas atrodas šajā produktā. Tas ir milzīgs atklājums. Tagad gatavojas jaunas zinātniskās publikācijas, kas svarīgas katram zinātniekam.

Zinātnieki parasti reģenerē visādas idejas, kas nepiepildās. Bet tas nav mūsu gadījums. Mūsu gadījumā produkta efektivitāti garantē oficiāli zinātniskie pētījumi un zinātniskie raksti. PM-International radīja apstākļus šiem zinātniekiem un sniedza resursus, lai to vispār varētu īstenot.

... Kad PM International svinēja savu 25 gadadienu, Rolfs Sorgs dalījās ar savu vīziju, kā nākotnes redzējumu… ka vēlas izveidot nākamajos 5 gados jaunu koncepciju - izejvielas produktiem tiek nodrošinātas no pašu izejvielu iegūšanas sākuma. Un arī tas ir piepildījies. PM-International gvajaves audzēšana notiek Indijā.

Priekš 1 kg gatava ekstrakta nepieciešams 1 tonna augļu. Izaudzēt 1 tonnu, savākt, pārvietot … un tikai 1 kg šī ekstrakta. Tas notiek ar specifisku transportēšanu, kurā nedrīkst augļi tikt bojāti. Šī loģistika ir milzīgs un ļoti atbildīgs process. Bija daudz izaicinājumi, kā to paveikt, lai noņemot augli, to nogādātu laboratorijā, to pārveidotu šķidrā veidā, tad sausā veidā. Milzīgs darbs. Pie tam, ne katrā gvajaves auglī ir šis vērtīgais ekstrakts. To mēs identificējam ar īpašām tehnoloģijām. Mūsu izejvielas tiek testētas daudzkārtēji. Mēs vadam īpašu pārbaudi bio pieejamībai. Tā ir ķīmiskā analīze, kas garantē visu sastāvdaļu analīzi. Mēs redzam, vai šai izejvielai ir šī augstā bio pieejamība vai nav. Katras izejviela ies caur In Vitro pētījumiem un tikai tad tā nokļūs produktā. Tikai produktu sastāvdaļas ar visaugstāko tīrību un bio pieejamību nonāks šajā produktā.

Kopsavilkums:

 • Zinātniskā vienprātība ir tāda, ka kvalitāte, nevis ogļhidrātu daudzums ir vissvarīgākais faktors, lai pārvaldītu optimālu glikozes līmeni asinīs.
 • Nepieciešams atbilstošs cukura līmenis asinīs, lai nodrošinātu šūnas ar glikozi enerģijas iegūšanai.
 • Īpašas uzturvielas (mikroelementi, polifenoli un citi) pārtikas produktos regulē glikozes uzņemšanu un transportēšanu.
 • Atbilstošs cukura līmenis asinīs ir pamats ilgam un veselīgam mūžam.
 • Rūpējieties par pārtikas produktiem, kas regulē un uztur optimālu glikozes līmeni asinīs un insulīna izvadīšanu.

Šajā pētījumā piedalījās milzums daudzums zinātnieki, kas zina, kas tas ir metabolisms (vielmaiņa), kas ir ogļhidrāti, kā tas viss strādā organismā, no kā atkarīgi labi vielmaiņas procesi.

FitLine C-Balance palīdzēs regulēt cukura līmeni asinīs. Tas ir produkts katram. Tas nav tikai produkts īpašiem cilvēkiem ar cukura problēmām. Tas ir katram, kam svarīga veselība un anti-age. 10% pasaules cilvēku cieš no vielmaiņas problēmām. 2019. gada pētījumi - tie ir vairāk kā 500 miljonu cilvēku, kam ir problēmas ar lieko svaru un cukura problēmām. Tā ir milzīga problēma. Īpaši attīstītajās valstīs. Vēl 10% cilvēces stāv uz sliekšņa, lai jau sāktos nopietnas veselības problēmas. Un ir izpētīts, ka 2030. gadā cipars būs vismaz par 3, 5% augstāks. Baudiet savus ogļhidrātus ar svaigo gvajaves garšu. Tā ir garda augļa garša, kuru mūsu klienti jau iemīlējuši. Tas mainīs daudzu cilvēku dzīves kvalitāti un atbalstu veselībai.

IEGUVUMI

 • Līdzsvarojiet cukura līmeni asinīs. Satur hromu, kas palīdz uzturēt normālu glikozes līmeni asinīs.
 • Atbalstiet savu ogļhidrātu metabolismu. Satur cinku, kas veicina normālu ogļhidrātu metabolismu.
 • Pasaulē ekskluzīvs gvajaves ekstrakts. Augstas kvalitātes dabīgais gvajaves ekstrakts.

LIETOŠANA: vienu paciņu produkta izšķīdināt uz 150 ml ūdens.

REKOMENDĀCIJA: 1-2 porcijas dienā.

TILPUMS: 30 paciņas pa 5 g. 150 g.


SASTĀVDAĻAS: Kukurūzas dekstrīns, biezinātājs (akācijas sveķi (akācijas sveķi)), skābe (citronskābe), dabīgie aromatizētāji, gvajaves ekstrakts, cinka glikonāts, maltodekstrīns, saldinātājs (steviola glikozīdi no stēvijas), ābolu ekstrakts, sakņu koncentrāts, hroma pikolināts. Vegāns

GARŠA: gvajaves-ābolu

CENA: 45.00 

C-Balance etiķete pdf

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.