Kontakti pasūtījumiem

FitLine Beauty

Fitline Beauty starojošai ādai, skaistiem matiem un nagiem. Spēcīgiem saistaudiem.

SKAISTA UN JAUNEKLĪGA ĀDA, VESELĪGI MATI, SPĒCĪGI NAGI – IR MŪSU VESELĪBAS SIMBOLS.

Produkts satur unikālu kolagēna peptīdu, vērtīgu augu un augu ekstraktu maisījumu, kā arī vitamīnus un minerālvielas, kas stiprina un baro ādu no iekšpuses, palīdz uzturēt normālu ādas stāvokli, veicina normālu kolagēna veidošanos. Palīdz uzturēt matu veselību, nagu veselību, veicina normālu matu un ādas pigmentāciju. 

Kolagēnu saturošie kosmētikas līdzekļi iedarbojas tikai uz ādas virsējo slāni, veidojot gaiscaurlaidīgu plēvīti, kas intensīvi ādai piesaista un uztur mitrumu, neļaujot tai izžūt. Pierādīts, ka kolagēna molekula pēc uzbūves ir pārāk liela un sarežģīta, lai iekļūtu pilnībā ādas dziļākajos slāņos un organismā. Organismā tas vislabāk nonāk caur zarnu traktu. Organisms pats izlemj, kā izlietot šo aminoskābju maisījumu – kauliem, nagiem, matiem, ādai vai kādam citam svarīgam orgānam, kas cieš no kolagēna trūkuma. 

Pateicoties augstai biopieejamībai ar ekskluzīvo NTC® Uzturvielu Transportēšanas Konceptu, organisms šūnu līmenī saņem šo kompleksu 4-6 intensīvāk.

FitLine Beauty ir bez cukura, bez lipekļa, bez laktozes, nesatur konservantus un satur daudz olbaltumvielu.

 • Pateicoties cinkam un varam, šūnas tiek aizsargātas pret oksidatīvo stresu.
 • Cinks veicina normālas ādas, matu un nagu saglabāšanu.
 • C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos normālai ādas funkcijai. 
 • Varš palīdz uzturēt normālus saistaudus.
 • Biotīns veicina normālu matu un ādas saglabāšanu. 

KOLAGĒNS

Kolagēns un elastīns – tās ir dzijas veida olbaltumvielas, kas nodrošina ādas stingrumu un elastību, starp citām olbaltumvielām tā izceļas ar īpašu izturību pret stiepšanos. Kolagēns veido lielu daļu no ādas struktūru elementu masas, tādēļ tā daudzuma un stāvokļa izmaiņa organismā atspoguļojas mūsu ādā. Kad kolagēns samazinās un tā sintēze kļūst vājāka, izveidojas krunciņas.

Kolagēns ir galvenais strukturālais proteīns dažādos ķermeņa saistaudos. Tas ir organisma galvenais celtniecības materiāls, saistaudu galvenā sastāvdaļa. Tas veido no 25% līdz 35% visa ķermeņa olbaltumvielu saturu. Kolagēns sastāv no aminoskābēm, kas savienotas kopā, veidojot trīskāršu garenas fibrilās spirāles, kas pazīstama kā kolagēna spirāle. Tās galvenokārt atrodams šķiedru audos, piemēram, cīpslās, saitēs un ādā.

Kolagēns mūsu ādai nodrošina elastīgu un izturīgu "pamatu". Kolla tulkojumā no grieķu valodas nozīmē līme. Patiesībā tā arī ir– kolagēns ir olbaltumviela, kas satur kopā mūsu organisma saistaudus. Kolagēns atrodas visās mūsu ķermeņa struktūrās – ādā, kaulos, cīpslās, saitēs, skrimšļos, orgānos, muskuļos, asinsvados, gļotādu audos, nagos un matos. Fibroblasti ir visizplatītākā šūna, kas veido kolagēnu. Tiesa, ar gadiem dabiska kolagēna ražošana iet mazumā, un tas ir ne tikai sajūtams (sāp locītavas, muskuļi, biežāks traumatisms utt.), bet atspoguļojas arī ārējā izskatā. Diemžēl kolagēns sadalās ātrāk nekā sintezējas.

Dermu – ādas vidējo slāni, kas veido mūsu ādas virskārtu, veido apmēram 80 procenti kolagēna. Kamēr tas ir pietiekamā daudzumā, mūsu āda ir blīva, gluda un elastīga. Apmēram pēc 30–35 gadu vecuma, kad organismā dabiskās novecošanas ietekmē viss sāk noritēt lēnāk, ādas šūnās palēninās kolagēna sintēze, tāpēc āda pakāpeniski atslābst, zaudē elastību, sāk veidoties grumbas. Šo procesu var paātrināt arī intensīva fiziskā slodze, ja vielmaiņa patērē vairāk olbaltumvielu, nekā spēj uzņemt ar pārtiku. Gadu gaitā kolagēna šķiedras būtiski bojā arī UV starojums, vides piesārņojums, smēķēšana, stress, brīvie radikāļi, kas izraisa kolagēna vielmaiņas traucējumus, padarot ādu aizvien plānāku.

Dabisks kolagēns ir dzīvnieku valsts izcelsmes olbaltumviela, augos tas nav. Kolagēnu visbiežāk iegūst no liellopiem, jūras moluskiem un zivīm. Vegāniem tiek piedāvāts arī augu izcelsmes kolagēns – mākslīgi radīts produkts, kam ir zemāka kolagēna koncentrācija. FitLine Beauty kalogēna peptīds ir liellopu izcelsmes.

Pirmais kolagēna sintēzes etaps norisinās šūnā. Vispirms šūna uzņem vajadzīgās aminoskābes. Topošā kolagēna materiāls sāk veidot ķēdes. Šādām trim ķēdēm savijoties spirālē, rodas prokolagēna molekulas. Šo procesu var nomākt vitamīna C trūkums organismā. Tās galos ir īpaši peptīdi, kas stabilizē molekulas un neļauj tām polimerizēties. Tālāk šūnas transportsistēma tos virza uz šūnas malu. Šeit prokolagēna molekulas nokļūst šūnstarpā, kur sākas kolagēno šķiedru veidošanās otrais etaps.

Otrajā etapā tiek šķīdinātas prokolagēna molekulas galos esošos reģistra peptīdus. Pēc to izzušanas molekula kļūst īsāka un veidojas t. s. tropokolagēns. Tropokolagēna molekulām savienojoties, veidojas primārie diedziņi, no kuriem pakāpeniski veidojas šķiedras.

AKTĪVO SASTĀVDAĻU ĪPAŠĪBAS:

VITAMĪNS C vielmaiņā piedalās oksidēšanas - reducēšanas procesos, hidroksilēšanas reakcijās, kas galvenokārt nepieciešamas kolagēna (saistaudu) veidošanā. C avitaminozes galvenā izpausme ir saistaudu bojājumi. Vitamīns C veicina normālu kolagēna veidošanos normālai ādas funkcijai. Vitamīns C ir ļoti svarīgs ādai un labam izskatam, jo veicina kolagēna sintēzi – tas ir vajadzīgs saistaudu, locītavu veselībai, arī ādas tonusam, jo samazina grumbiņu veidošanos. Vitamīns C palīdz uzsūkties dzelzij.

VITAMĪNS E aizsargā šūnas un to membrānas no oksidēšanās resp. «sadegšanas». E vitamīna deficīta izpausme ir nespēks, sirdsdarbības vājums, mazasinība, neauglība.

NIACĪNS piedalās oksidēšanas procesos.

VITAMĪNS B2 Ar paaugstinātu fizisko un garīgo stresu cilvēka ķermenim īpaši nepieciešams B2 vitamīns jeb riboflavīns. Tā loma ir piedalīties visa organisma piegādē ar enerģiju. B2 vitamīna trūkums izpaužas vispārīgos vitamīna deficīta simptomos. Ar vitamīna B2 trūkumu un sākotnējām bada pazīmēm cilvēka ķermenis sāk iegūt uzturvielas no ķermeņa muskuļu audiem, galvenokārt, lai apgādātu visus dzīvībai svarīgos orgānus - smadzenes, sirds un asinsvadu sistēmas. Nepietiekama B2 vitamīna uzņemšana būtiski ietekmē abu smadzeņu pusložu darbību, jo ogļhidrātu metabolisms ir apgrūtināts.

BIOTĪNS (VITAMĪNS H). Vitamīns vajadzīgs tauku, aminoskābju un glikozes vielmaiņas procesos. Biotīns veicina normālu matu un ādas saglabāšanu.

CINKS. Nosacīti ir pieņemts, ka ar cinku sākas mikroelementu uzskaitījums. Cinks ir ļoti nozīmīgs mikroelements, kas ietilpst vairāku fermentu un insulīna sastāvā, un ir dažu fermentu aktivizētājs. Cinkam ir nozīme insulīna uzkrāšanā un šūnu membrānu stabilizēšanā.

VARŠ cilvēka organismā ir nepieciešams mikroelements. Kompleksā ar olbaltumiem varš ir eritrocītos, plazmā, aknās, nierēs un šūnu mitohondrijos. Varš aktivizē vairākus fermentus un ir fermentos citohroma C oksidāzē un superoksīddismutāzē, kas piedalās saistaudu veidošanā, dopamīna pārvēršanā noradrenalīnā un citos procesos. Veicina dzelzs transportu asinīs. Ja trūkst varš, tad kā sekas ir anēmija. Ar vara trūkumu saista tauku daudzuma palielināšanos asinīs, saistaudu bojājumi sirdī un artēriju sienās, līdz ar to pastiprina sirds slimību risku.

INULĪNS. Inulīnam raksturīga spēja samazināt asinīs lipīdu koncentrāciju un stabilizēt glikozes līmeni. Inulīnam piemīt prebiotiskas īpašības, jo tas palielina bifidobaktēriju skaitu zarnu traktā.

CITRONSKĀBE. Citronskābi iegūst no negataviem citroniem. Citronskābi plaši izmanto kā pārtikas piedevu, to pievieno arī medikamentiem un izmanto kosmētikā.

AROMATIZĒTĀJI augļu un graudaugu maisījums - melno rīsu ekstrakts, kivi pulveris, apelsīnu ekstrakts, ananāsu ekstrakts – dabīgie flavonoīdi, polifenoli.

MALTODEKSTRĪNS sastāv no maltozes un dekstrīna. Maltozi veido divas glikozes molekulas. Tā sastopama dažādos augos, piemēram vīnogās pat 15% ir no visiem cukuriem.
Dekstrīnmaltoze ir enerģijas avots fiziskās slodzes laikā. Tas ir cietes daļējas sadalīšanās produkts mazākos fragmentos - dekstrīnos. Ar pilnīgu maltodekstrīna sadalīšanos veidojas glikoze.
Salīdzinot ar vienkāršajiem cukuriem, tam ir priekšrocības, jo tas tiek sadalīts glikozē gremošanas traktā, tajā pašā laikā ar salīdzinoši nelielu ātrumu, kas garantē ilgu un vienmērīgu glikozes piegādi ķermenim treniņa laikā.

BIEŠU PULVERIS ir bagātīgs folātu avots (27% no dienas vērtības - DV) un mērens (16%) DV) mangāna ar citu uzturvielu avots. Mazina asinsspiedienu un palielina ķermeņa izturību.

CINKA GLIKONĀTS, VARA GLIKONĀTS. Spēcīga antioksidanta iedarbība, kas ir būtiska mūsu šūnu aizsardzībai un brīvo radikāļu novēršanai.

INGVERA EKSTRAKTS uzlabo atmiņu, palīdz izvadīt no organisma toksīnus, šķidrina asinis, kā rezultātā pazeminās arteriālais spiediens un samazinās holesterīna līmenis. Tāpat ingvers ir vērtīgs vitamīnu, minerālvielu un aminoskābju avots. Tajā ir vitamīni A, C, B1, B2, magnijs, fosfors, dzelzs, kalcijs, nātrijs, cinks un kālijs.

GALVENĀS FITLINE BEAUTY PRIEKŠROCĪBAS:

 • Augsta biopieejamība ar ekskluzīvu NTC® Uzturvielu Transporta Konceptu.
 • Pateicoties konceptam, rezultāti tiek sasniegti ātri un ir ilgnoturīgi.
 • Skaistai un jauneklīgai ādai, uzlabo tās elastību.
 • Skaistam sejas ovālam.
 • Skaistiem un veselīgiem matiem.
 • Stipriem un veselīgiem nagiem.
 • Kauliem, locītavām, saitēm, cīpslām.
 • Visu orgānu apvalku stingrībai.
 • Šūnas tiek aizsargātas pret oksidatīvo stresu.
 • Aktivizē vielamiņu - palielinās muskuļu masa un tiek aktivizēta taukaudu dedzināšana.
 • Lieliski samazina celulītu.
 • Atbalsta sirds- asninsvadu sistēmu. Asinsvadu, sirds vārstuļu elasticitāti.
 • FitLine Beauty ir bez cukura, bez glutēna, bez laktozes, nesatur konservantus.
 • Satur daudz olbaltumvielas, šķiedrvielas.
 • Gards dzēriens ar garšīgu ogu garšu.
 • Satur unikālu kolagēna peptīdu, biotīnu, vitamīnu un minerālvielu kompleksu.
 • FitLine Beauty satur arī augu ajūrvēdas ekstraktus, kas veicina vislabāko vielu uzsūkšanos saskaņā ar NTC® konceptu.

SASTĀVS: 

SASTĀVDAĻAS: Inulīns, kolagēna peptīds (38%) (liellopu), skābe (citronskābe), vitamīns C, aromāts, augļu un graudaugu maisījums (melno rīsu ekstrakts, kivi pulveris, apelsīnu ekstrakts, ananāsu ekstrakts, maltodekstrīns), vitamīns E, biešu pulveris (biešu sulu koncentrāts, maltodekstrīns, skābuma regulators (citronskābe)), saldinātājs (steviola glikozīdi (steviola glikozīdi, aromāts)), niacīns, cinka glukonāts, vitamīns B2, vara glukonāts, ingvera ekstrakts, biotīns.

LIETOŠANA: Izšķīdina vienu tējkaroti Beauty pulvera (6,5 g) 150ml ūdenī un izmaisa līdz pilnībā izšķīst.

TILPUMS: Mēneša iepakojumā: 195 g (30 porcijas pa  6,5 g).

GARŠA: Ogu.

UZGLABĀT: Vēsā, sausā vietā.


  PRODUKTS VEIDOTS, IZMANTOJOT PATENTĒTAS TEHNOLOĢIJAS! PREMIUM KVALIT;ATE!

  Unikāla Uzturvielu transporta koncepcija (Nutrients Transportation Conception NTC®) un MicroSolve® Tehnoloģija, kas nogādā uzturvielas ar augstu biopieejamību šūnu līmenī. Ekskluzīvs tikai PM International.

  Produkts atbilst GMP® (Good manufacturing practice) = Labas ražošanas praksei.

  Iekļauts Ķelnes Sarakstā.

  Produkts pakļauts patstāvīgai un neatkarīgai Elab Analytics GmbH kontrolei.

  Beauty etiķete pdf

  Pirkumu grozs