Kontakti pasūtījumiem

FitLine Gelenk-Fit

FitLine Gelenk-Fit ir uztura bagātinātājs kauliem un skrimšļiem ar glukozamīnu, hondroitīnu, cinku, varu un vitamīnu C. 

Regulāri lietojot FitLine Gelenk-Fit uzlabojas locītavu šķidruma izdalīšanās un kustēties kļūst vieglāk, pazūd lozītavu sāpes. Glukozamīns un hondroitīns nepieciešams, lai pabarotu locītavas un nodrošinātu skrimšļaudus ar būvelementiem. Nepārvērtējams atbalsts kustīgai dzīvei! Veicina kolagēnu veidošanos, kas nepieciešams normālai skrimšļu darbībai. Palīdz uzturēt kaulu veselību.

Locītavu kustīgums ir mūsu galvenais nosacījums labai kustībai, mūsu mobilitātei un mūsu dzīves kvalitātei. Locītavu un skrimšļu veselībai, to optimālai uzturēšanai un darbībai ir vajadzīgas noteiktas uzturvielas. Ja rodas slodze locītavām, piemēram, sporta, vienpusēju fizisko aktivitāšu vai liekā svara dēļ, kā arī pienākot mūsu vecumam, tām ir nepieciešamās uzturvielas - locītavu un skrimšļu eļļošanai.

FitLine Gelenk-Fit ir īpaši izveidota aktīvo vielu kombinācija šķidrā veidā.

AKTĪVO SASTĀVDAĻU ĪPAŠĪBAS:

Galvenie hondroprotektori ir glukozamīna sulfāts un hondroitīna sulfāts. Tās ir locītavu skrimšļa dabiskās sastāvdaļas, ir daļa no skrimšļa audu proteoglikāniem un glukozaminoglikāniem.

Apmēram pirms 40 gadiem Eiropas zinātnieki locītavu ārstēšanai sāka izmantot dabiskos līdzekļus Glukozamīnu un Hondroitīnu. Katrs no viņiem deva labus rezultātus - tie ne tikai samazināja sāpes, bet arī atjaunoja skrimšļus un sinoviālo šķidrumu. Kad glukozamīns un hondroitīns tika apvienoti vienā kompleksā - tika ziņots par revolucionārām izmaiņām artrīta un artrozes ārstēšanā. Šis komplekss ievērojami uzlaboja izārstēšanas statistiku un ļāva atteikties lietot nesteroīdos pret iekaisuma līdzekļus (NPL), kurus joprojām lieto sāpju mazināšanai. Daudzos hondroprotektoru farmakoloģiskās iedarbības pētījumos ir konstatēta labvēlīga ietekme uz skrimšļa metabolismu - anabolisko procesu palielināšanos un katabolisko procesu pavājināšanos.

Ilgstoši klīniskie pētījumi, kas veikti daudzās pasaules valstīs, apstiprināja kompleksās kombinācijas augsto efektivitāti un tā pilnīgu nekaitīgumu veselībai.

HONDROPROTEKTORU GALVENĀS ĪPAŠĪBAS:

 • Samazina sāpes.
 • Atjauno skrimšļus un sinoviālo šķidrumu. 
 • Uzlabo metabolismu skrimšļos.
 • Uzlabo elastīgumu un locītavu kustīgumu. 
 • Nostiprina muskuļu un skeleta sistēmu.

GLUKOZAMĪNA SULFĀTS - ir aminomonosaharīds, organismā to lieto hondrocīti (skrimšļa šūnas) kā izejvielu proteoglikānu, glukozaminoglikānu un hialuronskābes sintēzei, kas nepieciešami skrimšļa audu atjaunošanai. Tas ir dabīgs skrimšļa celtniecības bloks. Turklāt glukozamīns veicina ķermeņa audu aktīvu veidošanos: kaulus, saites, cīpslas, nagus, sirds vārstus. Glukozamīnam ir liela loma sinovālā šķidruma ražošanā un tā uzturēšanai, kura deficīts, kā likums, izraisa locītavu slimības. Turklāt glukozamīns ir neatņemama gļotu daļa, ko ražo kuņģa-zarnu trakts.

HONDROITĪNA SULFĀTS - veidojas organismā no glukozamīna. Hondroitīna sulfāta molekula ir neatņemama skrimšļa struktūras sastāvdaļa un ir atbildīga par šūnu un fizikāli ķīmiskajiem skrimšļa īpašībām. Tā ir galvenā unikālā sastāvdaļa, kas gadu desmitiem ir pierādījusi savu dziedinošo efektivitāti skrimšļa aktīvā reģenerācijā. Tās galvenā iezīme ir ūdens skrimšļa saglabāšana ūdens spilvenu veidā, kas rada labu amortizāciju un absorbē «sitienus» ejot. Hondroitīna sulfātam ir pret iekaisuma un pret sāpju efekts, tas mazina sāpes locītavās un mugurkaulā, palielina to elastību un kustīgumu. Aktivizē arī sēra fiksāciju hondroitīna sērskābes sintēzes laikā, kas, savukārt, veicina kalcija nogulsnēšanos kaulos, nevis veselībai bīstamās vietās. Hondroitīna sulfāts dziedē visu ķermeni, dziedē brūces un uzlabo sirds un asinsvadu sistēmas darbību.

Glukozamīna sulfāta un hondroitīna sulfāta vienlaicīga lietošana jauna skrimšļa veidošanās stimulēšanai un esošo skrimšļa audu aizsardzībai ir savstarpēji pastiprinoša (sinerģiska)! Locītavu atjaunošanai ir nepieciešams liels skaits vitamīnu un minerālvielu, kas iesaistās jaunu šūnu sintēzē. Tajos galvenokārt ietilpst B grupas vitamīni, īpaši B6, kā arī vitamīni E, C un minerālvielas: varš, cinks, selēns, magnijs, mangāns, silīcijs un citas. Daudzi vitamīni un minerāli ir arī lieliski antioksidanti, kas palīdz aizsargāt šūnas no oksidatīviem bojājumiem iekaisuma laikā.

VARŠ – cilvēka organismam tas ir nepieciešams mikroelements. Varš ir vairuma enzīmu sastāvdaļa - elastīna un kolagēna savienojošā daļa, kā arī svarīgs olbaltumvielu metabolisma reakciju paātrinātājs, būtisku taukskābju apmaiņā. Tam ir antibakteriālas un pret iekaisuma īpašības. Varš piedalās kaulu veidošanā, hemoglobīna un eritrocītu veidošanā kopā ar cinku un vitamīnu C piedalās kaulu un skrimšļa audu saistaudu skeleta veidošanā. Jaunākie klīniskie pētījumi pārliecinoši piešķir varam nozīmīgu lomu reimatoīdā artrīta ārstēšanā, jo tas var palīdzēt kolagēna veidošanās procesā un saistaudu stiprināšanas procesā. Trūkstot varam, organismā tiek kavēta dzelzs izmantošana un rodas anēmija. Trūkums veicina mazasinību, jo tiek traucēta eritrocītu veidošanās. Amerikas Savienotajās Valstīs, Somijā un Jaunzēlandē ir apvidi, kur iegūtajos pārtikas produktos ir par maz vara. Ar vara trūkumu tiek saistīta tauku daudzuma palielināšanās asinīs, saistaudu bojājumi sirdī un artēriju sienās, un līdz ar to ir liels risks saslimt ar sirds un asinsvadu slimībām.

CINKS – Nosacīti ir pieņemts, ka ar cinku sākas mikroelementu uzskaitījums. Cinks ir organismam nepieciešams mikroelements, kas ietilpst vairāku fermentu un insulīna sastāvā un ir dažu fermentu aktivizētājs. Klīniskie pētījumi norāda, ka cinka trūkums negatīvi ietekmē saistaudu sintēzi. Cinks ir daļa no vairāk nekā 200 metālfermentiem, kas iesaistās dažādos ķermeņa metabolisma procesos, ieskaitot tos, kas saistīts ar kaulu-skrimšļa audu sintēzi un darbību. Ar tā trūkumu strauji palēninās skeleta veidošanās un skrimšļa pārkaulošanās. Cinka deficīts ir viens no osteoporozes riska faktoriem. Darbojas sinerģijā ar varu un vitamīnu C.

VITAMĪNS C. Tās galvenā funkcija ir kolagēna sintēze. Kolagēns ir galvenais saistaudu celtniecības materiāls, kas palīdz atjaunot skrimšļus. Vitamīnam C ir zināmas labas antioksidanta īpašības. Pētījumi liecina, ka askorbīnskābes saturs asinīs ar reimatoīdo artrītu tiek samazināts par aptuveni 93%! Tas liecina, ka skartajām locītavām ir akūta nepieciešamība pēc vitamīna C, tā stiprina ķermeni kopumā, aktivizē antivielas, kas neitralizē baktērijas un vīrusus, kas izraisa locītavu patoloģijas. Vitamīns C pastiprina glukozamīna sulfāta un hondroitīna sulfāta iedarbību. Dabisko aļģu pulveris ir uzrurvielu absorbcijas katalizators.

KURKUMĪNS ir kurkuma aktīvā sastāvdaļa, tā galvenā bagātība. Kurkuma ir garšviela, kas tiek izmantota tūkstošiem gadu un ir spēcīga ajūrvēdas medicīnā - spēcīga pret iekaisuma un antioksidanta nozīme. Kurkumīns nodrošina gandrīz visas kurkuma derīgās īpašības locītavu ārstēšanai:

 • Uzlabo asinsriti audos;
 • Mazina iekaisumu;
 • Lielisks cīņā ar infekcijām;
 • Atjauno locītavu kustīgumu;
 • Attīra sinoviālo šķidrumu un stimulē tā ražošanu; 
 • Mazina reimatiskas un artrītiskas sāpes.

PATENTĒTĀ CD–KOMPLEKS TEHNOLOĢIJA

Pateicoties jaunajai, patentētajai CD-Kompleks tehnoloģijai kurkumīna bio pieejamība ir palielinājusies vairāk kā 45 reizes.

Kurkuma ir pasaulē vērtīgākā garšviela, kas satur kurkuminoīdus, no kuriem galvenais ir kurkumīns. Parastajam kurkumas ekstraktam (kurkumīnam) piemīt ārstnieciskas īpašības, bet bio pieejamajām formām tā ir 1,5-29 x lielāka. Kompānijas PM International zinātnieki, pateicoties inovatīvai tehnoloģijai, ir izstrādājuši jaunu bio pieejamu kurkumīnu un tā iedarbība ir vairāk kā 45 reizes lielāka salīdzinot ar parasto kurkumīnu, to apstiprina zinātniskie un klīniskie pētījumi. Šo jauno tehnoloģiju izmanto FitLine Basics, FitLine PowerCocktail, FitLine Gelenk-Fit un FitLine PowerCocktail Junior ražošanā.
GALVENĀS FITLINE GELENK-FIT PRIEKŠROCĪBAS:

 • FitLine Gelenk-Fit ir īpaša vielu kombinācija, kas atbalsta locītavas šķidrā veidā, kurai ir visaugstākā kvalitāte un efektivitāte.
 • FitLine Gelenk-Fit satur visaugstākās kvalitātes dzīvībai svarīgas vielas, kas ražotas saskaņā ar GMP® standartiem.
 • Ar glukozamīnu, hondroitīnu un ajūrvēdas augiem.
 • C vitamīns - veicina kolagēna ražošanu kaulu un skrimšļu reģenerācijai.
 • Cinks - veicina pareizu kaulu veidošanos.
 • Varš - veicina pareizu saistaudu veidošanos.
 • Lielāka efektivitāte, pateicoties īpašai inovatīvai kurkumīna formai. FitLine Gelenk-Fit satur kurkuma ekstraktu ar γ-ciklodekstrīnu, kam raksturīga ļoti ātra, efektīva absorbcija, bioloģiskā pieejamība ir 45 reizes augstāka nekā parastajai kurkumai.
 • Produkta efektivitāte ir jūtama jau pēc 2–3 lietošanas reizēm.
 • FitLine Gelenk-Fit satur 90 porcijas. Trīs mēnešu kurss.

IETEIKUMI LIETOŠANAI:

 • Ieteicams jebkādu locītavu un saišu aparātu slimību profilaksei.
 • Ņemot vērā hondroprotektoru lomu locītavu slimību profilaksē, ideālā gadījumā FitLine Gelenk-Fit vajadzētu lietot katru dienu ilgstošu laika periodu.
 • Kla pamatu iesakām FitLine Optimālo Komplektu un FitLine Omega 3 VeganFitLine Generation 50+.
 • Kopā ar FitLine Gelenk-Fit veiciet fizioterapijas vingrinājumus, masāžu, fizioterapiju. 
 • Ieteicams lietošanai ar FitLine Med Active Gel no ārpuses.

LIETOŠANA: Vienu tējkaroti (3 g) produkta izšķīdina glāzē 200 ml vēsa dzēriena. Rekomendētā deva ir viens dzēriens dienā.

Aktīvākam rezultātam - 3 x dienā.

TILPUMS: 270 g (90 porcijas pa 3 g). 3 mēnešu iepakojums.

SASTĀVS: 


SASTĀVDAĻAS: dekstroze, glikozamīna sulfāts (no vēžveidīgajiem), hondroitīna sulfāts, skābinātājs (citronskābe), dabīgas garšas, vitamīns C, saldinātājs steviola glikozīds (no stēvijas ar dabīgu aromātu), aļģu pulveris, cinka glikonāts, kurkuma ekstrakts ar y-ciklodekstrīnu, vara glikonāts. 

UZGLABĀT: vēsā, sausā vietā.

GARŠA: citrona

PRODUKTS VEIDOTS, IZMANTOJOT PATENTĒTAS TEHNOLOĢIJAS!

Unikāla Uzturvielu transporta koncepcija (Nutrients Transportation Conception NTC®) un MicroSolve® Tehnoloģija, kas nogādā uzturvielas ar augstu biopieejamību šūnu līmenī. Ekskluzīvs tikai PM International.

Produkts atbilst GMP® (Good manufacturing practice) = Labas ražošanas praksei. 

Iekļauts Ķelnes Sarakstā.

Produkts pakļauts patstāvīgai un neatkarīgai TÜV SÜD kontrolei.

Gelenk-Fit etiķete pdf

Pirkumu grozs