Kontakti pasūtījumiem

FitLine Cell Kapseln 

FitLine Cell Kapseln. Nē celulītam. Atbloķē slēgtos taukšūnu receptorus un atver šūnu membrānas aktīvai vielmaiņai, transportē taukus no taukšūnām uz muskuļšūnām un stimulē to „sadedzināšanu”.

Drošs dabīgu produktu komplekss ķermeņa masas un celulīta samazināšanai. Ideāli strādā kā komplekts FitLine Cell Kapseln un FitLine med Cell Lotion. Celulīts mūsdienās tiek definēts kā vecuma radīta, zemādas audu estrogēna atkarīga strukturālā patoloģija, kas izpaužas kā noteiktu zonu limfostāze, vēnu stāze un fibroze.

Neskatoties uz to, celulīts mūsdienās ir arī jauniešiem un pat bērniem. Šī problēma vairāk ir estētiska rakstura un nav definējama kā medicīniska. Tomēr attecīgos apstākļos izteikts celulīts var novest pie diskomforta un dzīves kvalitātes pasliktināšanos, reizēm arī izraisot arī veselības pasliktināšanos. Defekta psiholoģiskā nozīme var būt ārkārtīgi liela, un tas bieži noved noteikta psiholoģiska tipa sievietes pie depresijas, nervu sabrukuma un dismorfofobijas, norāda eksperti.

Nevienam nav noslēpums, ka liekais svars parādās tiem, kas uzņem vairāk kalorijas kā patērē. Tāpat liekā svara un celulīta rašanos ietekmē:

 • Ģenētiskais un vecuma radītais saistaudu atslābums, metabolisma produktu uzkrāšanās.
 • Nepareizs uzturs (pārāk liels tauku, cukura un alkohola patēriņš un pārāk maz uzņemts ūdens).
 • Dzīvesveids (pārāk maz kustību, necenšanās saglabāt figūru). 
 • Hormonālo preparātu lietošana (tai skaitā kontraceptīvi).
 • Iekšējais stāvoklis un noskaņojums.
 • Pārāk ilga un intensīva sauļošanās (arī solārijs).

Bet, ja jūs mazāk ēdat, tas nozīmē, ka jūsu organisms uzņem mazāk dzīvības procesu nodrošināšanai nepieciešamās vielas. Vienveidīgu diētu pielietošana, pat bez fiziskām aktivitātēm, noved pie svara pieauguma, jo zaudējot taukus, tiek zaudēta arī muskuļu masa, kas ir vielmaiņas procesa pamatā. Tāpēc sasniegto svaru ir gandrīz neiespējami noturēt, veidojas tā saucamais jo-jo efekts. Kam komplektā nāk novājināta imūnsistēma.

Mūsu zemādā dzīvo tauku šūnu daiviņas, bet starp tām ir starpšūnu telpa, kurā atrodas gelveida šķidrums jeb limfa, ko caurstrāvo asinsvadi. Tur sāk veidoties limfas vadiņi, dažādas šūnas, kas nodrošina ādas elastību, piemēram, fibroblasti – tie veido kolagēnās un elastīgās šķiedras, kas atbildīgas par hialuronskābes veidošanos... Tātad – ļoti daudz elementu, vesela rūpnīca!

Tas, ko mēs saucam par celulītu, rodas tad, kad gelveida limfa pārvēršas par stingru želeju.
To medicīniski sauc par limfas atteces traucējumiem. Šajā brīdī pārtrūkst limfas mikrocirkulācija, asinsvadi saspiežas, mazie kapilāriņi vairs nepiegādā barības vielas taukšūnām, no tām netiek aiznesti prom atkritumi, ir traucēta skābekļa piegāde.

Kā iespējams pārraut šo apburto loku?

Fitline koncepts piedāvā lielisku izstrādātu Fitline svara kontroles programmu.
Svara kontroles programmas sastāvdaļas ir savā starpā optimāli saskaņoti pēc moduļu sistēmas principa. Barības vielu transporta koncepts nodrošina augstu barības vielu biopieejamību un efektivitāti. Svara kontroles programmas izstrādes pamatā ir kvalitāte, efektivitāte un drošība. Un kopā ar Cell kompleksu, mums radusies lieliska iespēja ne tikai sadedzināt liekos taukus, bet viegli atrisināt celulīta problēmu. Tagad Jo-Jo efektu var uzskatīt par pagātni, jo mūsu programma cīnās ar lieko svaru pašā tā rašanās saknē - kaloriju uzņemšanā un dedzināšanā. Šim nolūkam ir izstrādātas šādas metodes un paņēmieni: Dabīgā veidā samazināt apetīti, lai samazinātu kaloriju uzņemšanu, vienlaicīgi nodrošinot šūnas ar visu nepieciešamo. Lietojiet FitLine ProShape All-in-1 kokteili vai FitLine pilnvērtīgās ēdienreizes batoniņus, piemēram ProShape 2 Go Choco SlimProShape 2 Go White Choco SlimProShape 2 Go Choco Crunch.
Attīrīt organismu no toksīniem, izvadīt no audiem lieko šķidrumu, normalizēt vielmaiņu, uzlabot gremošanu, uzlabot zarnu mikrofloru, likvidēt hipoksiju, atjaunot organisma skābu-sārmu līdzsvaru, likvidēt vitamīnu, minerālvielu un bioloģiski aktīvo vielu deficītu, uzlabot miegu, nostiprināt nervu sistēmu un saistaudus, pastiprināt imūnsistēmas darbību ar FitLine Optimālo Komplektu.
Uzlabot muskuļu olbaltumvielu ražošanu, nostiprināt muskuļu masu - ar FitLine ProShape Amino. Samazināt svaru pateicoties pastiprinātai termoģenēzei, samazināt tauku uzsūkšanos, mērķtiecīgi samazināt tauku masu, vienlaicīgi saglabājot muskuļus un iegūstot labu rezultātu cīņā ar celulītu, pateicoties Cell kompleksam risinājumam.

Ar unikālās FitLine svara samazināšanas programmas palīdzību, jūs varat ne tikai efektīgi, bet arī droši un uz ilgu laiku samazināt svaru. Muskuļi saglabājas, ja tajos aktīvi notiek vielmaiņas procesi. Pateicoties tam, ka jūsu organisms tiek apgādāts un uzņem dzīvības procesiem organisma aizsardzībai svarīgās vielas, palielinās jūsu darba spējas.

Ar jaunās paaudzes FitLine Cell Kapseln parādīšanos, cīņa ar lieko svaru un celulītu ir pārgājusi pavisam jaunā līmenī, padarot tievēšanas un figūras veidošanas procesu par vieglu un patīkamu.

AKTĪVO SASTĀVDAĻU ĪPAŠĪBAS:

KONJUGĒTĀ LINOLSKĀBE (CLA) “atver” tauku nogulsnes, veido muskulatūru, samazina triglicerīdu līmeni un LDL-holesterīnu, normalizē tauku vielmaiņu. Tāpat stabilizē šūnu membrānas, aizsargā no iekaisuma un kancerogēnu iedarbības, uzlabo saistaudu stāvokli (pret celulīta efekts). CLA deficīts ikdienas uzturā var būt par cēloni liekajam svaram, kas mūsdienu sabiedrībā jau ir pieņēmis epidēmijas apmērus.

CLA loma organismā. Šobrīd ir zināms, ka konjugētā linolskābe organismā:

 • Samazina tauku nogulsnes.
 • Palielina insulīna rezistenci (attiecīgi var novērst diabētu).
 • Piemīt pret trombu un pret vēža īpašības.
 • Novērš aterosklerozi.
 • Uzlabo lipīdu profilu, normalizē tauku vielmaiņu.
 • Nostiprina imūno sistēmu.
 • Veicina kaulu audu mineralizēšanos.
 • Nostiprina šūnu membrānas.
 • Pasargā no iekaisuma un kancerogēnu iedarbības.
 • Uzlabo saistaudu stāvokli (pret celulīta efekts).
 • Samazina glikozes līmeni asinīs.
 • Uzlabo gremošanu.
 • Palīdz cīnīties ar pārtikas alerģijām, jo pārtikas nepanesība var traucēt svara samazināšanas procesam. Daudziem cilvēkiem, kas cieš no alerģijām, vajadzētu ņemt vērā CLA īpašības.

Bet visvairāk izpētītā CLA īpašība ir spēja samazināt tauku un palielināt muskuļu masu. Interesanti, ka CLA apstiprināja savu efektivitāti vīrišķā tipa (ābols, kad tauki uzkrājas uz vēdera) aptaukošanās ārstēšanā. Pētnieki to uzskata par svarīgu atklājumu, jo tieši šis aptaukošanās veids visgrūtāk padodas ārstēšanai un tiek uzskatīts par vienu no diabēta, aterosklerozes, autoimūnās saslimšanas, hipertonijas un disbakteriozes rašanās iemeslu. Un tieši šis aptaukošanās veids izraisa holesterīna un triglicerīdu paaugstināšanos asinīs.

Zinātnisko pētījumu rezultāti:

 • Cilvēkiem, kas cieš no liekā sava un aptaukošanās, konjugētā linolskābe (CLA) samazina tauku masu. Blanksons N. un citi.
 • Konjugētā linolskābe samazina tauku masu cilvēkiem, kas cieš no liekā svara un aptaukošanās, 2000, Nutr., Vol. 130, 12, 2943-2948.

Aktīva CLA īpašību izpēte sākās 1988 gadā, kad Viskonsinas Universitātes zinātnieki atklāja pētījumu rezultātus, kuros bija demonstrēta CLA antikancerogēnā iedarbība uz žurkām, kuras tika barotas ar ceptu gaļu. Tieši šis eksperiments pievērsa pasaules zinātnieku interesi CLA. Jāņem vērā, ka cilvēka organisms nevar uzņemt CLA ar endogēnās sintēzes palīdzību, tāpēc šo barības vielu jāuzņem gatavā veidā ar pārtiku, piemēram aitas, liellopa gaļu, un pilnpienu. Pētījumus, kas apliecina barības vielas antikancerogēnās īpašības, publicēja pārtikas un zāļu kvalitātes pārvalde (FDA).

Zinātnieki pārliecinājās, ka pēc CLA uzņemšanas cilvēks nezaudē svaru (kā izmantojot termogēniķus), bet mainās ķermeņa sastāvs (tas ir, mainās muskuļu un tauku attecība).

Šos uzskatus apstiprina pētījumu rezultāti, kas publicēti “Amerikas klīniskās pārtikas žurnālā” (The American Journal of Clinical Nutrition). Gada garumā lietojot CLA, pētījuma dalībniekiem tika novērots tauku masas samazinājums par 9% un muskuļu masas palielināšanās par 2%.

L KARNITĪNS

K- karnitīns (karnitīns) - tā ir aminoskābe. Tās uzbūve ir līdzīga kā B grupas vitamīniem. Tāpēc to reizēm sauc par B vitamīnu.
L- karnitīns, ka «svara prāmis», pārnes taukskābes (tauku sastāvdaļa) uz mitohondrijiem (īpašas struktūras šūnas iekšienē), kur notiek taukskābju sadalīšanās un rodas enerģija, kas nepieciešama visa organisma darbībai. Taukskābes patstāvīgi nespēj nonākt mitohondrijos, tāpēc no K- karnitīna daudzuma šūnās ir atkarīga enerģijas apmaiņas.

KARNITĪNA AVOTS

25% dienai nepieciešamā karnitīna mūsu organisms izstrādā no lizīna un metionīna, vitamīniem (C, B3 un B6) un dzelzs. Jebkurš no šo vielu deficīta var novest pie karnitīna deficīta.
Pārējos 75% no dienas devas mums jāuzņem ar pārtiku. Vārds karnitīns (cēlies no latīņu vārda “caro” - gaļa) jau norāda uz šīs aminoskābes izcelsmi. Visvairāk karnitīna ir gaļā, putnos un jūras produktos. Graudos, augļos un dārzeņos karnitīns ir mazā daudzumā.

L- karnitīna loma organismā:

 • Veicina svara samazināšanos, pateicoties tauku «sadedzināšanai».
 • Veicina muskuļu masas veidošanos, palielina muskuļu spēku un izturību.
 • Pazemina arteriālo asinsspiedienu un būtiski uzlabo sirds funkciju, aizsargā sirds muskuli.
 • Novērš sirds-asinsvadu saslimšanas, un palīdz to ārstēšanā.
 • Normalizē holesterīna līmeni asinīs.
 • Uzlabo enerģijas apmaiņu.
 • Palēnina novecošanās procesus, tādējādi uzlabojot dzīves līmeni vecākiem cilvēkiem. 
 • Aktivizē imūnsistēmas aizsardzību.
 • Aizkavē audzēju šūnu veidošanos.
 • Aktivizē galvas smadzeņu vielmaiņu.
 • Ir pierādīts, ka karnitīns palielina izturību pret stresu, un palielina cilvēka organisma adaptācijas spējas
 • Pasargā aknu šūnas no toksīniem, piedalās organisko skābju un ksenobiotiku neitralizācijā.
 • Labvēlīgi ietekmē vīriešu reproduktīvo sistēmu (palielina spermatozoīdu kustīgumu, skaitu un spēju apaugļot).
Īpaši svarīgi uzņemt karnitīnu, kad organismam ir nepieciešams enerģētisks atbalsts:

 • Pie paaugstinātām emocionālām un garīgām slodzēm.
 • Pie paaugstinātām fiziskām slodzēm un sporta nodarbībām.
 • Rehabilitācijas periodā pēc slimībām.
 • Profilaksei cilvēkiem, kas bieži slimo.
 • Profilaksei un sirds slimību kompleksai terapijai (kardiomiopātija, pārciests miokards infarkts).
 • Pie hroniska noguruma sindroma.
 • Svara korekcijas programmās u.c.

C VITAMĪNS veicina kolagēna sintēzes procesa normalizēšanos, kas nepieciešams saistaudu audu nostiprināšanai. Veicina glikozes pārvēršanos enerģijā, aizkavē tauku uzkrājumu veidošanos. C vitamīns ir ļoti svarīgs ādai un labam izskatam, jo veicina kolagēna sintēzi – tas ir vajadzīgs saistaudu, locītavu veselībai, arī ādas tonusam, jo samazina grumbiņu veidošanos. C vitamīns palīdz uzsūkties dzelzij.

HUMEKTANTS. Uzlabo sausas ādas stāvokli, pasargā raga slāņa lamellāro struktūru no kristalizācijas relatīvi zema mitruma apstākļos.

SAFLORAS EĻĻA. Satur daudz polinepiesātinātās linolskābes. Tajā ir daudz E vitamīna. Lieliskais safloras eļļas sastāvs nodrošina ādas mitrināšanu, barošanu un atjaunošanu, kā arī redzami uzlabo ādas struktūras kvalitāti. Eļļai piemīt arī antioksidējoša iedarbība.

GALVENĀS FITLINE CELL KAPSELN PRIEKŠROCĪBAS:

 • Uzlabotā formula ar vitamīnu C kolagēna sintēzes normalizēšanai, ar linolskābes CLA kombināciju un L-karnitīnu – «brīnumiedarbīgs ierocis».
 • Uzlabo enerģētisko apmaiņu.
 • Veicina tauku tauku masas samazināšanos, muskuļu masas nostiprināšanos.
 • Veicina tauku apmaiņas normalizēšanos.
 • Veicina saistaudu nostiprināšanos, uzlabo audu elastību.
 • Veicina sirds-asinsvadu sistēmas nostiprināšanos.
 • Veicina detoksikācijas procesus.
 • Aizkavē novecošanās procesus.
 • Vēl augstāks biopieejamības līmenis, pateicoties ajūrvedas katalizatoriem.

Labākam rezultātam iesakām lietošanai kopā kombinējot ar Cell losjonu, masāžu un aktīvu dzīvesveidu. Kā arī aktivizējot visus vielmaiņas procesus ar FitLine Optimālo Komplektu.

SASTĀVS: 

SASTĀVDAĻAS: konjugēti linolskābes glicerīdi no augu eļļas (saflora eļļas) (ar antioksidantu (tokoferolu), želatīnu, la karnitīnu, humaktantu (glicerīns, sorbitols), augu eļļa (vidējas ķēdes triglicerīds / mct eļļa (kokosriekstu / palmu sakne)), emulgators (sojas lecetīns)), vitamīns C, pretsalipes viela (silikona dioksīds), krāsa (titāna dioksīds), aromātizētājs.

LIETOŠANA: Lietot no rīta un vakarā pa vienai kapsulai, nesakožot to, uzdzerot pietiekami daudz šķidruma.

TILPUMS: 96 g. Iepakojumā 60 kapsulas pa 1,6 g. Vienam mēnesim

UZGLABĀT: Vēsā, sausā vietā

PRODUKTS VEIDOTS, IZMANTOJOT PATENTĒTAS TEHNOLOĢIJAS! Produkts patentēts divas reizes.

Aktīvo vielu grupu produktu tehnoloģija (Nutrition Group Products NGP®)

Uzturvielu transporta koncepcija (Nutrients Transportation Conception NTC®)
Produkts atbilst GMP® (Good manufacturing practice) = Labas ražošanas praksei.

Iekļauts Ķelnes Sarakstā.

Produkts pakļauts patstāvīgai un neatkarīgai TÜV SÜD kontrolei.

Dermatest® GmbH - Pētniecības institūts izsniedzis savu sertifikātu, ka produkts ir klīniski testēts un saņēmis visaugstāko novērtējumu "Excellent 5 zvaigznes".


Cell Kapseln etiķete pdfPirkumu grozs