Kontakti pasūtījumiem

FitLine Q10 plus

FitLine Q10 plus, UZTURA BAGĀTINĀTĀJS ar koenzīmu Q10 un vitamīnu E stiprai sirdij. Koenzīms Q10 mēdz saukt arī par "jaunības vitamīnu". 

MicrSolve®, NGP® un NTC® tehnoloģijas nodrošina 5-10 reizes augstāku  koncentrāciju un izcilu kvalitāti. Koenzīms Q10 ir taukos šķīstošs vitamīns, ko atklāja 1957. gadā. ASV zinātniekiem Pīteram Mitčelam par Q10 nozīmes pētījumiem šūnu enerģētikā 1978. gadā tika piešķirta Nobela prēmija. Q10 aizsargājošā iedarbība uz cilvēka organismu vēl arvien tiek intensīvi pētīta.

Katras organisma šūnas dzīvība ir atkarīga no enerģijas, kas tiek iegūta no taukskābēm, ogļhidrātiem un olbaltumvielām. Mūsu organismā 95% no enerģijas iegūšanas procesiem notiek ar šī koenzīma starpniecību. Tas ir absolūti neaizvietojams, jo atbild par šūnu enerģijas nesēju – ATF – molekulu ražošanu. Palielinātā daudzumā Q10 uzkrājas sirdī, aknās nierēs un muskuļos – šūnās, kurās notiek intensīva enerģijas apmaiņa. Šo vielu var uzskatīt par vitamīnu, jo pietiekamā daudzumā to iespējams uzņemt vienīgi ar uzturu – gaļu, zivīm un augu valsts pārtiku.

Taču arī mūsu organisms pats spēj sintezēt Q10. Diemžēl cilvēkam pēc 30 gadu sasniegšanas samazinās šūnu spējas uzkrāt šo nozīmīgo vielu, enerģijas ražošanas procesi sāk palēnināties, organisms sāk novecot. Tas ir pirmais iemesls, kāpēc cilvēkam jau pēc 30 gadu vecuma sasniegšanas mērķtiecīgi jāpapildina uzturs ar Q10 – vismaz ar 30 mg dienā.

Papildu nepieciešamība pēc Q10 rodas arī nesabalansēta uztura, lielas fiziskās slodzes un stresa gadījumos. Īpaši tas ietekmē sirds darbību, jo sirds muskulī – miokardā – enerģijas iegūšana un patēriņš norit visintensīvāk. Zinātniski ir pierādīts, ka 75 % gadījumu sirds slimību iemesls ir enerģijas nepietiekamība. Ne mazāk svarīga loma koenzīmam ir arī citu orgānu sistēmu efektīvas darbības nodrošinājumā. Mēs saslimstam, ja Q10 daudzums organismā samazinās par 25%, bet samazinājums par 75% ir pat kritisks mūsu dzīvībai.

Aptaukošanās- pētījumos atklāts, ka daudziem cilvēkiem ar lieko svaru ir Q10 defecīts. Koenzīms Q10 aktivizē organismu, aktivizējot vielmaiņu. 

Veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.

LIETOŠANA: Pievienot 18 pilienus (1 ml) vienu reizi dienā pie jebkura vēsa dzēriena.

TILPUMS: 30 ml (30 porcijas pa 1 ml). Mēneša iepakojums.


SASTĀVS:


SASTĀVDAĻAS: mitrumuzturētājs (glicerīns), ūdens, DL-α-tokoferilacetāts (vitamīns E), koenzīms Q10, emulgators (sojas lecitīns), augu eļļas (palmu, palmu kodolu, kokosriekstu).


PRODUKTS VEIDOTS, IZMANTOJOT PATENTĒTAS TEHNOLOĢIJAS!

Aktīvo vielu grupu produktu tehnoloģija (Nutrition Group Products NGP®)

Uzturvielu transporta koncepcija (Nutrients Transportation Conception NTC®)

Produkts atbilst GMP® (Good manufacturing practice) = Labas ražošanas praksei. 
Iekļauts Ķelnes Sarakstā.

Produkts pakļauts patstāvīgai un neatkarīgai TÜV SÜD kontrolei.

Patenta nr: 10255195.2

Q10 Plus etiķete pdf

0
 .