Kontakti pasūtījumiem

FitLine Q10 plus

FitLine Q10 plus, UZTURA BAGĀTINĀTĀJS ar koenzīmu Q10 un vitamīnu E stiprai sirdij. Koenzīmu Q10 mēdz saukt arī par "jaunības vitamīnu". 

MicroSolve®, NGP® un NTC® tehnoloģijas nodrošina 5-10 reizes augstāku koncentrāciju un izcilu kvalitāti. Koenzīms Q10 ir taukos šķīstošs vitamīns, ko atklāja 1957.gadā. ASV zinātniekiem Pīteram Mitčelam par Q10 nozīmes pētījumiem šūnu enerģētikā 1978. gadā tika piešķirta Nobela prēmija. Q10 aizsargājošā iedarbība uz cilvēka organismu vēl arvien tiek intensīvi pētīta.

Koenzīms Q10 ir "jaunības vitamīns". Palielina ķermeņa šūnu enerģijas piegādi un stiprina imūnsistēmu.

"Mēs uzskatām, ka Q10 ir daudz efektīvāks stenokardijas ārstēšanai nekā visi esošie medikamenti."
Profesore Hyasa, Japāna.

Aktīvi attīstot vitamīnu zinātni, tika izdalīts koenzīms Q10 vai ubikinons (kas no latīņu valodas tulkojas kā “visur klāt”). Ilgu laiku ārsti un bioķīmiķi nevarēja noteikt ubikinona lomu cilvēka ķermenī, un līdz pagājušā gadsimta 70. gadu beigām viņi par to rakstīja bioķīmijas mācību grāmatās - darbība nav pilnībā skaidra. Un tikai 1978. gadā amerikāņu zinātnieks Pīters Mitčels teorijas izstrādei par Koenzīms Q10 ieguva Nobela prēmiju.

Bet tikai starptautiskā PM Internafonal zinātnieku komanda spēja izstrādāt (un patentēt) micelizētu (ūdenī šķīstošu) koenzīmu Q10 (MicroSolve® tehnoloģija).

Katras organisma šūnas dzīvība ir atkarīga no enerģijas, kas tiek iegūta no taukskābēm, ogļhidrātiem un olbaltumvielām. Mūsu organismā 95% no enerģijas iegūšanas procesiem notiek ar šī koenzīma starpniecību. Tas ir absolūti neaizvietojams, jo atbild par šūnu enerģijas nesēju – ATF – molekulu ražošanu. Palielinātā daudzumā Q10 uzkrājas sirdī, aknās nierēs un muskuļos – šūnās, kurās notiek intensīva enerģijas apmaiņa. Šo vielu var uzskatīt par vitamīnu, jo pietiekamā daudzumā to iespējams uzņemt vienīgi ar uzturu – gaļu, zivīm un augu valsts pārtiku.

Arī mūsu organisms pats spēj sintezēt Q10. Diemžēl cilvēkam pēc 30 gadu sasniegšanas būtiski samazinās šūnu spējas uzkrāt šo nozīmīgo vielu, enerģijas ražošanas procesi sāk palēnināties, organisms sāk novecot. Tas ir pirmais iemesls, kāpēc cilvēkam jau pēc 30 gadu vecuma sasniegšanas mērķtiecīgi jāpapildina uzturs ar Q10.

Papildu nepieciešamība pēc Q10 rodas arī nesabalansēta uztura, lielas fiziskās slodzes un stresa gadījumos. Īpaši tas ietekmē sirds darbību, jo sirds muskulī – miokardā – enerģijas iegūšana un patēriņš norit visintensīvāk. Zinātniski ir pierādīts, ka 75 % gadījumu sirds slimību iemesls ir enerģijas nepietiekamība. Ne mazāk svarīga loma koenzīmam ir arī citu orgānu sistēmu efektīvas darbības nodrošinājumā. Mēs saslimstam, ja Q10 daudzums organismā samazinās par 25%, bet samazinājums par 75% ir pat kritisks mūsu dzīvībai. Koenzīma Q10 lietošana palīdz normalizēt augstu un zemu asinsspiedienu un stabilizēt normālu spiedienu.

Aptaukošanās pētījumos atklāts, ka daudziem cilvēkiem ar lieko svaru ir Q10 defecīts. Koenzīms Q10 aktivizē organismu, aktivizējot vielmaiņu. Ja mēs patērējam vairāk kaloriju nekā sadedzinām, tad mēs nekavējoties sākam uzkrāt taukus. Ir tikai viena izeja - stingra diēta, pastāvīga, sāpīga sevis ierobežošana un discilpīna. Bet apskatīsimies, kas notiek mūsu ķermenī? Fakts ir tāds, ka aptaukojušos cilvēku šūnu sistēmas rada maz enerģijas. Kāpēc? Vai tāpēc, ka viņiem trūkst sava koenzīma Q10? Atbilde uz šo jautājumu bija apstiprinoša. Patiešām, daudziem cilvēkiem ar aptaukošanos trūkst koenzīms Q10. Ja šiem cilvēkiem ar ierobežotu uzturu sāk katru dienu dot 100 mg koenzīma Q10. Pēc deviņām nedēļām izrādījās, ka šīs grupas cilvēku vidējais svara zudums bija 5,8 kilogrami. Kontroles grupā - tikai 3,5 kilogrami. Koenzīms Q10 aktivizēja ķermeni, liekot tikt galā ar nevajadzīgu lieko ķermeņa tauku daudzumu, pārvēršot tos enerģijā.

Veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Pētnieki uzskata, ka koenzīmam Q10 ir neitralizējoša iedarbība uz histamīnu, kas var būt noderīgs cilvēkiem, kas sirgst ar alerģijām, bronhiālo astmu un elpošanas ceļu slimībām.

Ārsti atzīmē, ka pēc operācijas periodā pacienti, kuri lieto koenzīmu Q10, ātri atgriežas normālā stāvoklī un panāk ievērojamu atveseļošanās rezultātu uzlabošanos.

Koenzīmu Q10 plaši izmanto Japānā. Japāņu pētnieki ir noskaidrojuši, ka Q10 ir aizsargājoša iedarbība uz kuņģi un divpadsmitpirkstu zarnas, tas paātrina dziedināšanas procesus gastrīta, kuņģa čūlas un divpadsmitpirkstu zarnas čūlas gadījumā. 20 procenti japāņu katru dienu lieto koenzīmu Q10. Un tieši Japāna ieņem pirmo vietu mūža ilgumā!

KOENZĪMA Q10 PAMATA IETEKME:

 • Tam ir izteikta enerģiju radoša iedarbība, efektīva ietekme fiziskām slodzēm, stresam, hroniskam nogurumam.
 • Kā antioksidants cīnās ar brīvajiem radikāļiem un palēnina novecošanās procesus. 
 • Palīdz stiprināt sirds un asinsvadu sistēmu, normalizē asinsspiedienu.
 • Normalizē vielmaiņu un veicina svara korekciju.
 • Samazina alerģisku reakciju risku.
 • Stimulē ķermeņa imūnsistēmu un aktivizē tā aizsargājošās īpašības.
 • Koenzīms Q10 ir būtiska sastāvdaļa cīņā pret šūnu un DNS iznīcināšanu, kā arī novecošanos.

FITLINE Q10 PLUS GALVENĀS PRIEKŠROCĪBAS:

 • MicroSolve® micelizācijas tehnoloģija sniedz ievērojamu koenzīma Q10 un E vitamīna koncentrācijas palielināšanās plazmā salīdzinājumā ar citiem produktiem, kas satur koenzīmu Q10. Tādējādi organisms saņem vairāk aktīvo vielu.
 • Pateicoties NTC® koncepcijai, bioloģiskā pieejamība ir vidēji 5–10 reizes labāka nekā citiem taukos šķīstošiem produktiem.
 • FitLine Q10 Plus ir pirmais un vienīgais micelizētais produkts pasaulē ar koenzīmu Q10 (patentēta ražošanas tehnoloģija).
 • Augstākā efektivitāte, pateicoties barības vielu komandai - koenzīmam Q10 un E vitamīnam.
 • Augstākā produkta kvalitāte un drošība, pateicoties GMP kontrolei un ražošanai.
 • Biopieejamība (asimilācija) līdz 98%, pateicoties NTC® koncepcijai.
 • Jauna inovatīva produktu dozēšanas sistēma ar ērtu un ciešu vāciņu - padara produkta dozēšanu vieglu.
 • Maiga auksta pildīšana bez termiskās apstrādes.
 • Bez konservantiem.
 • Bez mākslīgiem emulgatoriem.
 • Viegli lietojama šķidrā forma.
 • Tikai 1 FitLine Q10 Plus porcija dienā nodrošinās adekvātu ķermeņa piegādi ar koenzīmu Q10.

IETEIKUMI LIETOŠANAI:

 • Kā profilakse visiem cilvēkiem, kas vecāki par 35 gadiem.
 • Īpaši vēlama cilvēkiem, kuriem ir sirds un asinsvadu un onkoloģisko slimību riski.
 • Ieteicams lietot kopā ar Fitline Omega3 Vegan un ir pieejams arī šāds apvienots produkts:  FitLine Duo Omega 3 & Q10 Vegan.
 • Kā arī FitLine Q10 Plus ir kā daļa no produkta FitLine Generation 50+, kas sevī apvieno vēl klāt  FitLine Omega 3 Vegan, gan FitLine Lutein, gan FitLine Isoflavon un sarkano žeņšenu. Vairāki produkti apvienoti vienā iepakojumā ir gan ērti, gan arī veido ietaupījumu izmaksās apmēram par 40%.
 • Palēnina ķermeņa novecošanos.
 • Sirds un asinsvadu sistēmas slimību profilaksei.
 • Samazina hroniska noguruma sindromu.
 • Palielina vitalitāti un izturību sportistu vidū.

Koenzīmam Q10 nav kontrindikāciju un svarīgi ir saprast, ka koenzīma Q10 darbība nav tūlītēja un rezultāti veidojas ar laiku, kad koenzīma Q10 darbība palielinās, palielinoties Q10 daudzumam organismā.

Q10 ir jāaizsargā no karstuma un gaismas.

LIETOŠANA: Pievienot 18 pilienus (1 ml) vienu reizi dienā pie jebkura vēsa dzēriena.

TILPUMS: 30 ml (30 porcijas pa 1 ml). Mēneša iepakojums.

SASTĀVS: 

SASTĀVDAĻAS: mitrumuzturētājs (glicerīns), ūdens, DL-α-tokoferilacetāts (vitamīns E), koenzīms Q10, emulgators (sojas lecitīns), augu eļļas (palmu, palmu kodolu, kokosriekstu).


PRODUKTS VEIDOTS, IZMANTOJOT PATENTĒTAS TEHNOLOĢIJAS!

Unikāla Uzturvielu transporta koncepcija (Nutrients Transportation Conception NTC®) un MicroSolve® Tehnoloģija, kas nogādā uzturvielas ar augstu biopieejamību šūnu līmenī. Ekskluzīvs tikai PM International.

Produkts atbilst GMP® (Good manufacturing practice) = Labas ražošanas praksei. 

Iekļauts Ķelnes Sarakstā.

Produkts pakļauts patstāvīgai un neatkarīgai TÜV SÜD kontrolei.

Q10 Plus etiķete pdf

0

Pirkumu grozs