Kontakti pasūtījumiem

FitLine Munogen

FitLine Munogen ir eksluzīva bioloģiski aktīvu dabisko izejvielu sinerģētiska kombinācija ar augu sekundārajām komponentēm, aminoskābēm un vitamīniem, kas veicina sarkano asinsķermenīšu veidošanos un noguruma samazināšanos. 

  • Augsta biopieejamība ar ekskluzīvu NTC® Uzturvielu Transportēšanas Konceptu
  • Sinerģētiska zaļo ābolu, vīnogu un sarkano spinātu kombinācija
  • Sinerģētiska L-Argenīna un L-Citrulīna kombinācija
  • Vitamīni B6, B12 un Folskābe veicina noguruma samazināšanos

Sastāvs:                   

(iepakojumā 60 kapsulas; 42,9 g)        

 sastāvsdienas deva (2 kapsulas)  % DD *
 Kalorijas 4
 Tauki 0 g 0
 Ogļhidrāti 0 g 0
 Proteīns 0,6 g 1
 Vitamīns B6 0,44 mg 26
 Vitamīns B9
(63 g kā Folskābe)
 105 mcgDFE 26
 Vitamīns B12 0,788 mcg 33
 L-Arginīns 396 mg VNN**
 L-Citrulīns 58,5 mg VNN**

* % DD- dienas devas procentuālā vērtība tiek rēķina 2000 kaloriju dietai

** vērtība nav noteikta

Slāpekļa (II) oksīda jeb NO bioloģiskā nozīme

1916. gadā tika konstatēts, ka NO veidojas arī dzīvos organismos - baktērijās. Sākot ar 1981. gadu, sāka pētīt šīs mazās molekulas biosintēzi zīdītāju organismā. 1986. gadā atklāja, ka NO ir endoteliālais relaksācijas faktors, kas uztur asinsvadus pastāvīgā atslābinātā stāvoklī. Drīz atklāja, ka slāpekļa oksīds piedalās daudzos fizioloģiskos procesos organismā: asinsvadu tonusa regulācijā, neirotransmisijā, lielās koncentrācijās tas iedarbojas citostatiski vai citotoksiski un kalpo kā šūnu imunitātes efektors. 1992. gadā slāpekļa oksīdu pasludināja par gada molekulu. 1998. gadā piešķīra Nobela prēmiju medicīnā un fizioloģijā par ieguldījumu NO izpētē trim zinātniekiem: Robertam Fērčgotam (Robert F. Furchgott), Feridam Mirā (Ferid Murad) un Luijam Ignaro (Louis J. Ignarro). 

NO sintezē fermenti NO sintāzes (NOS) (EC 1.14.23.) no aminoskābes L-arginīna, oksidējot vienu no terminālajiem N atomiem tās guanidīna grupā. Ja šūnās trūkst L-arginīna, NOS var veidot superoksīda radikāļus (O2) un ūdeņraža peroksīdu (H2O2).

Avots: Wikipedia

0

 .