Kontakti pasūtījumiem

FitLine Munogen

FitLine Munogen ir eksluzīva bioloģiski aktīvu dabisko izejvielu sinerģētiska kombinācija ar augu sekundārajiem komponentiem, aminoskābēm un vitamīniem, kas veicina sarkano asinsķermenīšu veidošanos un noguruma samazināšanos.

 • Augsta biopieejamība ar ekskluzīvu NTC® Uzturvielu Transportēšanas Konceptu.
 • Sinerģētiska zaļo ābolu, vīnogu un sarkano spinātu kombinācija.
 • Sinerģētiska L-Argenīna un L-Citrulīna kombinācija.
 • Vitamīni B6, B12 un folskābe veicina noguruma samazināšanos.
Arginīns ir svarīga slāpekļa vielmaiņas sastāvdaļa. Ornitīna - citrulīna - arginīna cikls atbild par olbaltumvielu noārdīšanu organismā, no tā atkarīga organisma spēja veidot urīnvielu un atbrīvoties no olbaltumvielu atkritumproduktiem. Arginīns ir slāpekļa pārnesējs un donors muskuļaudu veidošanās procesā.


Slāpekļa (II) oksīda jeb NO bioloģiskā nozīme

1916.gadā tika konstatēts, ka NO veidojas arī dzīvos organismos - baktērijās. Sākot ar 1981.gadu, sāka pētīt šīs mazās molekulas biosintēzi zīdītāju organismā. 1986.gadā atklāja, ka NO ir endoteliālais relaksācijas faktors, kas uztur asinsvadus pastāvīgā atslābinātā stāvoklī. Drīz atklāja, ka slāpekļa oksīds piedalās daudzos fizioloģiskos procesos organismā: asinsvadu tonusa regulācijā, neirotransmisijā, lielās koncentrācijās tas iedarbojas citostatiski vai citotoksiski un kalpo kā šūnu imunitātes efektors. 1992.gadā slāpekļa oksīdu pasludināja par gada molekulu. 1998.gadā piešķīra Nobela prēmiju medicīnā un fizioloģijā par ieguldījumu NO izpētē trim zinātniekiem: Robertam Gērčgotam (Robert F. Furchgott), Feridam Mirā (Ferid Murad) un Luijam Ignaro (Louis J. Ignarro).

NO sintezē fermenti NO sintāzes (NOS) (EC 1.14.23.) no aminoskābes L-arginīna, oksidējot vienu no terminālajiem N atomiem tās guanidīna grupā. Ja šūnās trūkst L-arginīna, NOS var veidot superoksīda radikāļus (O2) un ūdeņraža peroksīdu (H2O2).

Avots: Wikipedia

NO (slāpekļa oksīds) atslābina asinsvadu sieniņas (vazodilatācija). NO sākotnēji tika atklāts asinsvados, kur to identificēja kā endoteliālo relaksācijas faktoru (EDRF). Asinsvadu endotēlijs pastāvīgi izdala NO, atbildot uz dažādiem signāliem, kā asins formelementu berze gar endotēliju vai vazodilatatoru hormonu (acetilholīna, bradikinīna) saistīšanos pie receptoriem endotēlijā.

NO samazina trombocītu aktivitāti. Trombocīti jeb asins plātnītes asinsvada bojājuma gadījumā saistās pie asinsvada sieniņas (adhēzija), aktivējas un sekretē vazokonstriktorus – serotonīnu un tromboksānu A2, tad salīp kopā (agregācija) un veido korķi bojājuma vietā, lai asinis neizplūst no asinsvada. NO, kas veidojas asinsvadu endotēlijā, kā spēcīgs vazodilatators aizsargā arī asinsvada sieniņu un kavē trombocītu adhēziju pie endotēlija, sekrēciju un agregāciju un pagarina asiņošanas laiku.

AKTĪVO SASTĀVDAĻU ĪPAŠĪBAS:

VĪNOGU EKSTRAKTS - vīnogu antioksidanti aizsargā saistaudu kolagēna un elastīna šķiedras no bojājumiem. Kā rezultātā tiek nostiprinātas asinsvadu sienas un uzlabojas asinsrite gan kapilāros, gan artērijās un vēnās, kas ir svarīgi varikozu vēnu, aterosklerozes un mikrocirkulācijas traucējumu profilaksei cukura diabēta un citu slimību gadījumos.

In vitro pētījumi parādīja, ka oligomēra proantocianidīna aizsargā šķiedru olbaltumvielas, galvenokārt kolagēnu un elastīnu, no enzīmu sadalīšanās un nodrošina aizsargājošu efektu attiecībā uz kolagēna denaturāciju (denaturācija ir process, kurā olbaltumvielas vai aminoskābes ķīmiskā vai fiziskā iedarbībā sadalās citās struktūrās, tādējādi zaudējot savu uzbūvi un īpašības. Dzīvā šūna esošo olbaltumvielu vai aminoskābju denaturācija parasti noved pie tās darbības traucējumiem vai pat atmiršanas) temperatūrā paaugstina indivīdu perifēro kapilāru un konjunktīvas pretestību ar paaugstinātu asinsvadu trauslumu, samazina kapilāru caurlaidību.

ĀBOLU EKSTRAKTS. Āboli ir spēcīgs asins attīrītājs, dabiskā un nesāpīgā veidā. Ja asinis ir tīrākas, tad sirds iztērē mazāk enerģijas asiņu attīrīšanai, tādējādi sirds muskuļi nenoslogojas un nav izsmēlušies. Ābolā ir daudz flavonoīdu, un saskaņā ar jaunākajiem pētījumiem tieši šīs vielas veicina labu sirds darbu un palīdz samazināt slodzi uz visu ķermeni.

Ābolu un vīnogu fitonutrienti ir nepieciešami NOS - slāpekļa oksīda endotēlija sintēzes ražošanai.

L-ARGINĪNS ir viena no 20 zināmajām aminoskābēm, kas piedalās olbaltumvielu veidošanā un tiek uzskatīta par visspēcīgāko aminoskābi imunoloģijā un kardioloģijā. Kā arī ir galvenais NO ražošanas avots – neiromediators un spēcīgs asinsvadu paplašināšanās faktors.
Tās darbība ir vērsta uz optimālas holesterīna koncentrācijas uzturēšanu asinīs, kas, savukārt, labvēlīgi ietekmē sirds un asinsvadu funkcionālo stāvokli.

Vīriešiem, lietojot L-arginīnu, palielinās asiņu pieplūdums dzimumorgānos un palielinās sēklu šķidruma daudzums, kas rada optimālus apstākļus ilgstošai un stabilai erekcijai, un prostatas dziedzera stāvoklis kopumā tiek normalizēts. Apmēram 80% spermas sastāv no šī olbaltumvielu celtniecības materiāla. Arginīna deficīts bieži noved pie neauglības.

Turklāt L-arginīns:

 • Stimulē insulīna sintēzi.
 • Stimulē augšanas hormona ražošanu.
 • Samazina ķermeņa tauku daudzumu organismā.
 • Aktivizē dziedināšanas procesu un paātrina atveseļošanos no ievainojumiem.
 • Stimulē dabiskās detoksikācijas metodes un palīdz no organisma izvadīt amonjaku.
 • Ir nozīmīga loma kolagēna ražošanas procesos.
 • Palielina imūnsistēmas aktivitāti.
 • Novērš garīga un fiziska noguruma uzkrāšanos.
 • Piedalās muskuļu šūnu augšanas procesos.
 • Stimulē glikogēna sintēzi muskuļu audos un aknās.
 • Veicina koronāro artēriju paplašināšanos, darbojoties kā slāpekļa oksīda priekštecis, kas izdalās no asinsvadu sieniņu endotēlija šūnām.
 • Uztur asinsspiedienu fizioloģiskās normas robežās.
 • Uzlabo asins mikrocirkulāciju un tās reoloģiskās īpašības. 
 • Nodrošina normālu asins plūsmu uz ekstremitātēm.
 • Novērš aterosklerozes plāksnīšu veidošanos.

L-arginīns ir nosacīti (daļēji) maināma aminoskābe. Veselīgs pieauguša cilvēka ķermenis pats spēj to sintezēt no citiem noderīgiem komponentiem (vai iegūt deficītu ar uzturu). Bet bērna vai vecāka gadagājuma cilvēka ķermenis nevar saražot šo aminoskābi pietiekamā daudzumā. Un, ja cilvēks ir slims, noguris vai pārāk daudz strādājis sporta zālē, cieš arī arginīna rezerves, tāpēc tas ir tik svarīgi uzņemt papildus sportistiem un cilvēkiem, kas vecāki par 40 gadiem.

L-CITRULĪNS ir aminoskābe, kas parādās arginīna pārvēršanas laikā slāpekļa oksīdā. Augsts citrulīna līmenis asinīs stimulē slāpekļa oksīda ražošanu, kas nepieciešams normālai asinsritei. Citrulīns nav celtniecības olbaltumviela, bet tai ir liela ietekme uz dažādiem fizioloģiskiem efektiem. Citrulīns palielina produktivitāti un paātrina atjaunošanos pēc treniņiem.

Galvenokārt, citrulīns regulē vielmaiņas procesus cilvēka ķermenī.
Ar citrulīna palīdzību:

 • Paātrināta būtiska arginīna ražošana.
 • Tiek aktivizēta muskuļu augšana un nodrošināta muskuļu audu apgāde ar uzturvielām. 
 • Tiek stiprināta imūnsistēma.
 • Uzlabojas vīriešu seksuālā funkcija. 
 • Tiek uzturēts slāpekļa līdzsvars.
 • Paaugstinās ķermeņa tonuss.
 • Palielina fizisko izturību.

AMARANT SORROW (Amaranthus hypochondriacus) - skvalāna avots, kas piesātina cilvēka ķermeņa audus ar skābekli. Cilvēkiem tas ir nepieciešams lai darbotos kā pretmikrobu un kā pretkancerogēnu funkciju. Fungicīds līdzeklis, tā kā jau sen ir pierādīts, ka galvenie ķermeņa novecošanās, kā arī audzēju rašanās un attīstības cēloņi ir tieši skābekļa deficīts un šūnu bojājumi.

Skvalāns, nonākot cilvēka ķermenī, atjauno šūnas, kā arī kavē ļaundabīgu audzēju augšanu un izplatīšanos. Šī unikālā viela vairākas reizes var palielināt ķermeņa imūno sistēmu, tādējādi nodrošinot tās izturību pret dažādām slimībām.

Vēl viena īpaši vērtīga sastāvdaļa ir LIZĪNS. Tas ir nepieciešams normālai sirds un asinsvadu sistēmas darbībai, labvēlīgi ietekmē hormonālo fonu un veicina enzīmu sintēzi.

Amarantā ir arī citi elementi, kas ir svarīgi pareizai ķermeņa darbībai. Starp tiem ir A, PP, B grupas vitamīni, askorbīnskābe, minerāli, piemēram, cinks, kalcijs, magnijs, nātrijs un citi. Fosfolipīdi palīdz šūnu reģenerācijai, fitosterīni un flavonoīdi labi ietekmē sirds un asinsvadu sistēmu. Augā ir daudz taukskābju, starp tām arī linolskābe - tā palīdz normalizēt asinsspiedienu, stimulē gludos muskuļus. Produktā ir arī oleīnskābe.

FOLSKĀBE- vitamīns B9 novērš tādas slimības kā koronārā sirds slimības attīstību, kas palielina miokarda infarkta risku. Tomēr tikai “sliktā” zema blīvuma holesterīna līmeņa pazemināšanās neierobežo folijskābes iedarbību uz sirdi un asinsvadiem. Šis vitamīns ietekmē homocisteīna daudzumu - šī aminoskābe nepiedalās olbaltumvielu sintēzē, neieiet no ārpuses ar pārtiku, bet veidojas vielmaiņas procesu laikā. Homocisteīns ārkārtīgi negatīvi ietekmē asinsrites stāvokli. Tas bojā iekšējo garoīdu, endotēliju. Bojātā endotēlijā ātrāk veidojas asins recekļi un aterosklerozes plāksnes. Koronārajās artērijās, ķermeņa perifēro daļu artērijās, nierēs un tīklenē tiek traucēta asins plūsma. Vitamīna B9 iedarbības rezultātā asins plazmā samazinās homocisteīna daudzums.

VITAMĪNS B12 - samazina tādu patoloģisku stāvokļu attīstību kā miokarda distrofija, kardioskleroze, koronārā sirds slimība, kā rezultātā rodas miokarda infarkts. Vitamīns B12 samazina homocisteīna līmeni. Tas pazemina zema blīvuma holesterīna līmeni asins plazmā, novērš aterosklerozes plāksnīšu veidošanos, un tas vēl vairāk uzlabo skābekļa piegādi audiem. Vitamīnam B12 ir anti aterosklerozes efekts.

VITAMĪNS B6 - uztur normālu hemoglobīna līmeni un piesātinājumu ar dzelzi, lai nodrošinātu asinsvadu sienas šūnas ar nepieciešamo skābekļa daudzumu. Aktīvs tauku metabolisma dalībnieks, bez kura veidojas asinsvadiem kaitīgais holesterīns. Kopā ar folijskābi, vitamīniem B1, B12 ir iesaistīts paaugstināta homocisteīna līmeņa neitralizēšanā.

GALVENĀS FITLINE MUNOGEN PRIEKŠROCĪBAS:

 • Satur slāpekļa oksīda (NO) prekursorus.
 • Satur vērtīgas aminoskābes L-arginīnu, L-citrulīnu.
 • Satur slāpekļa oksīda (NO) veidošanās prekursorus.
 • Satur ābolu un vīnogu fitonutrientus NOS-endotēlija slāpekļa oksīda sintēzes ražošanai.
 • Satur vitamīnus B6, B12 un folijskābi, lai normalizētu homocisteīna līmeni un novērstu asinsvadu endotēlija bojājumus.
 • Atbalsta sirds un asinsvadu sistēmu. Sirds un asinsvadu problēmu profilaksei.
 • Palēnina novecošanās procesus.
 • Cilvēkiem, kam svarīgs veselīgs dzīvesveids.
 • Vīriešiem, lai uzlabotu vīriešu veselību.
 • Augsta bioloģiskā pieejamība, pateicoties uzturvielu pārvadāšanas koncepcijai NTC®.
 • Ērti lietojams.

IETEIKUMI LIETOŠANAI:

 • Īpaši ieteicams sportistiem un cilvēkiem, kas vecāki par 35 gadiem. 
 • Ieteicams kopā ar Optimālo Komplektu.

SASTĀVS:

SASTĀVDAĻAS: vīnogu un ābolu ektsrakts (sulfīts) (36%), L-arginīns, kapsulas apvalks (hidroksipropilmetilceluloze), kviešu ekstrakts, amaranthus hypochondriacus, L-citrulīns, pretsalipe (stearīnskābe), aromatizētājs, vitamīns B12, vitamīns B6, folskābe.

TILPUMS: 41,38 g (iepakojumā 60 kapsulas, 0,69 g).    

LIETOŠANA: 2 kapsulas dienā ar lielu daudzumu šķidrumu.

PRODUKTS VEIDOTS, IZMANTOJOT PATENTĒTAS TEHNOLOĢIJAS! PREMIUM KVALITĀTE!

Unikāla Uzturvielu transporta koncepcija (Nutrients Transportation Conception NTC®) un MicroSolve® Tehnoloģija, kas nogādā uzturvielas ar augstu biopieejamību šūnu līmenī. Ekskluzīvs tikai PM International.

Produkts atbilst GMP® (Good manufacturing practice) = Labas ražošanas praksei.

Iekļauts Ķelnes Sarakstā.

Produkts pakļauts patstāvīgai un neatkarīgai ELAB Analytics GmbH kontrolei.

Munogen etiķete pdf

Pirkumu grozs