Kontakti pasūtījumiem

FitLine Munogen

FitLine Munogen ir eksluzīva bioloģiski aktīvu dabisko izejvielu sinerģētiska kombinācija ar augu sekundārajām komponentēm, aminoskābēm un vitamīniem, kas veicina sarkano asinsķermenīšu veidošanos un noguruma samazināšanos. 

  • Augsta biopieejamība ar ekskluzīvu NTC® Uzturvielu Transportēšanas Konceptu
  • Sinerģētiska zaļo ābolu, vīnogu un sarkano spinātu kombinācija
  • Sinerģētiska L-Argenīna un L-Citrulīna kombinācija
  • Vitamīni B6, B12 un Folskābe veicina noguruma samazināšanos

Arginīns ir svarīga slāpekļa vielmaiņas sastāvdaļa. Ornitīna - citrulīna - arginīna cikls atbild par olbaltumvielu noārdīšanu organismā, no tā atkarīga organisma spēja veidot urīnvielu un atbrīvoties no olbaltumvielu atkritumproduktiem. Arginīns ir slāpekļa pārnesējs un donors muskuļaudu veidošanās procesā.

Slāpekļa (II) oksīda jeb NO bioloģiskā nozīme

1916. gadā tika konstatēts, ka NO veidojas arī dzīvos organismos - baktērijās. Sākot ar 1981. gadu, sāka pētīt šīs mazās molekulas biosintēzi zīdītāju organismā. 1986. gadā atklāja, ka NO ir endoteliālais relaksācijas faktors, kas uztur asinsvadus pastāvīgā atslābinātā stāvoklī. Drīz atklāja, ka slāpekļa oksīds piedalās daudzos fizioloģiskos procesos organismā: asinsvadu tonusa regulācijā, neirotransmisijā, lielās koncentrācijās tas iedarbojas citostatiski vai citotoksiski un kalpo kā šūnu imunitātes efektors. 1992. gadā slāpekļa oksīdu pasludināja par gada molekulu. 1998. gadā piešķīra Nobela prēmiju medicīnā un fizioloģijā par ieguldījumu NO izpētē trim zinātniekiem: Robertam Fērčgotam (Robert F. Furchgott), Feridam Mirā (Ferid Murad) un Luijam Ignaro (Louis J. Ignarro). 

NO sintezē fermenti NO sintāzes (NOS) (EC 1.14.23.) no aminoskābes L-arginīna, oksidējot vienu no terminālajiem N atomiem tās guanidīna grupā. Ja šūnās trūkst L-arginīna, NOS var veidot superoksīda radikāļus (O2) un ūdeņraža peroksīdu (H2O2).

Avots: Wikipedia

NO atslābina asinsvadu sieniņas (vazodilatācija). NO sākotnēji tika atklāts asinsvados, kur to identificēja kā endoteliālo relaksācijas faktoru (EDRF). Asinsvadu endotēlijs pastāvīgi izdala NO, atbildot uz dažādiem signāliem, kā asins formelementu berze gar endotēliju vai vazodilatatoru hormonu (acetilholīna, bradikinīna) saistīšanos pie receptoriem endotēlijā. 

NO samazina trombocītu aktivitāti. Trombocīti jeb asins plātnītes asinsvada bojājuma gadījumā saistās pie asinsvada sieniņas (adhēzija), aktivējas un sekretē vazokonstriktorus – serotonīnu un tromboksānu A2, tad salīp kopā (agregācija) un veido korķi bojājuma vietā, lai asinis neizplūst no asinsvada. NO, kas veidojas asinsvadu endotēlijā, kā spēcīgs vazodilatators aizsargā arī asinsvada sieniņu un kavē trombocītu adhēziju pie endotēlija, sekrēciju un agregāciju un pagarina asiņošanas laiku. 

SASTĀVS:           

SASTĀVDAĻAS: vīnogu un ābolu ektsrakts (Sulfīts) (36%), L-arginīns, kapsulas apvalks (hidroksipropilmetilceluloze), kviešu ekstrakts, amaranthus hypochondriacus, L-citrulīns, pretsalipe (stearīnskābe), aromatizētājs, vitamīns B12, vitamīns B6, folskābe.

TILPUMS: 41,38 g (iepakojumā 60 kapsulas, 0,69 g)    

LIETOŠANA: 2 kapsulas dienā ar lielu daudzumu šķidrumu. 


PRODUKTS VEIDOTS, IZMANTOJOT PATENTĒTAS TEHNOLOĢIJAS! Produkts patentēts divas reizes.

Aktīvo vielu grupu produktu tehnoloģija (Nutrition Group Products NGP®)

Uzturvielu transporta koncepcija (Nutrients Transportation Conception NTC®)
Produkts atbilst GMP® (Good manufacturing practice) = Labas ražošanas praksei.

Iekļauts Ķelnes Sarakstā.

Produkts pakļauts patstāvīgai un neatkarīgai TÜV SÜD kontrolei.

Munogen etiķete pdf


0
 .