Dabīgo izejvielu produkti FitLine

Fitline produkti ir paredzēti lietošanai ikdienas nepilnvērtīgā uztura papildināšanai, sportistiem sportisko rezultātu uzlabošanai un veselības rehabilitācijas programmās. Un rezultāti neliek vilties! 

Kas FitLine padara tik nepārspētu jau 27 gadu garumā?

Tie, protams, ir rezultāti! Cilvēki lieto FitLine produktus un priecājas par par dzīves kvalitātes uzlabošanos! Milzīgs daudzums pozitīvu refereņču un augošs klientu loks- lūk tieši tā kompānija nonākusi līdz teju teju 1 miljardam USD apgrozījumam. Cilvēki dzīvo Fitline dzīvesveidu, lieto FitLine produktus un dalās savā pieredzē ar citiem. Arī sporta pasaule dod milzīgu ieguldījumu FitLine izplatībā, jo aizvien vairāk sportistu izvēlas tieši FitLine. Kāpēc? Jo mūsdienu trends ir- mēs par tīru sportu. Sportisti apliecina, ka FitLine nodrošina lielisku enerģijas lādiņu un atjaunošanās spējas, tādejādi dodot papildus izredzes uz uzvaru! 

Uzturvielu Transporta Koncepts

Ikdienas dzīve, steiga, stress un slikts uzturs ir galvenie iemesli, kad mūsu uzstādītie mērķi labi justies privātā dzīvē, būt produktīviem darbā un pilnvērtīgi baudīt dzīvi, sāk novirzīties no ideāla. Tieši šo iemeslu dēļ, vācu zinātnieki izstrādājuši unikālu uzturvielu transportēšanas konceptu NTC, pateicoties kuram vērtīgās uzturvielas mūsu organismā tiek nogādātas tieši tur, kur tās tiek gaidītas, šūnu līmenī un tieši tad, kad nepieciešams, no iekšpuses un no ārpuses. 

Adis Liepiņš un Aiga Grabuste.

2015. gadā Aiga pēc 3 mēnešu FitLine sporta programmas laboja 20 gadus senu Latvijas rekordu tāllēkšanā.

Kalvis Kalniņš

Jelgavnieks Kalvis Kalniņš, viens no pasaules TOP karatistiem un Latvijas olimpiskā cerība 2021! 

Ko paveic FitLine?

FitLine stiprina ne tikai imunitāti, bet arī sirdi un asinsriti, un Tu spēsi darboties enerģiski un pilnvērtīgi visu dienu. Un netikai! Tieši apbrīnojāmās atjaunošanās spējas, kuras sportisti un citi produktu lietotāji iegūst lietojot FitLine, padara to par izvēli Nr.1.Premium uztura bagātinātāju produkti ar FitLine zīmolu un kosmētikas sērijas FitLine med un FitLine skin produkti ir izstrādāti saskaņā ar jaunākajiem, pārbaudītiem zinātniskiem pētījumiem sadarbībā ar vadošajiem pasaules zinātniekiem. Nesenais sadarbības līgums ar Luksemburgas Zinātnes un Tehnoloģiju Institūtu (LIST) jau devis grandiozu rezultātu- jaunu produktu aknu veiktspējas uzlabošanai un asinsvadu tīrībai, kura sastāvdaļu atklāšana ieguva Nobeļa prēmiju pavisam nesen, 1998.gadā, un tik tikko ir atļauta izmantot uzturā. Mūsu produkti kandidē uz visaugstāko drošību, kas ir nopietns arguments profesionālo sportistu aprindās. To apliecina arī pilnīgi visu FitLine produktu iekļaušana slavenajā Ķelnes sarakstā (pasaules vadošā antidopinga laboratorija). 

Prese:SPIED ŠEIT

Kā radies FitLine?

Kompānija PM-International AG izveidoja Rolfs Zorgs 1993.gadā. Tas ir ģimenes uzņēmums un Rolfs Zorgs joprojām ir kompānijas galvenais virzītājs.  

PM-International AG ir viens no lielākajiem tiešās tirdzniecības uzņēmumiem Eiropā un starp 15 lielākajiem pasaulē, pārstāvot veselības un skaistuma jomu, piedāvājot augstvērtīgus produktus uztura bagātināšanai (sērija FitLine Premium®) un kosmētiku (sērija FitLine med un FitLine skin). Ģimenes uzņēmums PM Internatioanal AG ir vairāk kā 10 reizes izvirzīts TOP 100 Vācijas inovatīvāko uzņēmumu galvenajai balvai. Produktus atzinīgi novērtējuši vairāk kā 60 pasaules valstīs, 45 pārstāvniecībās. Kompānijas apgrozījums aug mērķtiecīgi un strauji katru gadu un 2019.gadā pārkāpis viena miljarda slieksni, saniedzot 1,1 miljarda USD apgrozījumu.  Kompānijas loģistikas centri izvietoti Eiropā, Āzijā un Amerikā, nodrošinot ātru piegādi visos galvenajos tirgos. Produkti tiek ražoti Vācijā ekskluzīvā sadarbībā ar Nutrichem Diat.

Kompānijas apgrozījums pēdējos trīs gadus pieaug katru gadu 30% ... 


... bet 2020.gads sit visus rekordus- plus vairāk kā 50% apgrozījuma pieaugums.


PM-International spēks
2019 kick -off
2019 leadership
Tā ir iespēja!
Vīzija
Esi pats sev boss!

25 gadadienas pasaules kongress

Viena planēta - viens bizness

25 gadadienas salūts

Kā ar FitLine produktu kvalitāti?

Kas attiecas uz kvalitāti, šajā jautājumā nekad netiek pieļauti kompromisi. 

Pirms vairāk kā 20 gadiem, kad sākām veidot šo konceptu, bija skaidrs, ka izcilu produktu izveidei ir nepieciešama daudzu komponentu apvienojums. Tie ir gan produkta sastāva augstvērtīgi komponenti, gan savstarpējā saderība, gan inovatīvas tehnoloģijas. Tieši tāpēc tika izveidota starptautiska zinātnieku komanda no visām jomām: medicīna, dietoloģija, bioķīmija, ķīmija. Uz doto brīdi starptautiskajā zinātnieku padomē ir 350 zinātnieki no visas pasaules. No tiem 150 ir dietologi, biotehnologi, sporta ārsti un daudzi citi speciālisti ar zinātnieku statusu. Šis milzīgais kopdarbs ir varējis mūsu produktus veselībai, sportam un skaistumam ievietot starp tirgus līderiem. Šī zinātnieku padome ne tikai veic pētījumus un veido jaunus produktus, bet nepārtraukti optimizē un veic uzlabojumus esošajos produktos. Daži no produktiem laika gaitā ir pat desmit reizes tikuši uzlaboti un pilnveidoti.

Mūsu produktus atzinīgi novērtējuši vairāk kā 40 pasaules valstīs- gan Eiropā, gan Amerikā, gan Āzijā. Un to var izskaidrot tikai un vienīgi ar mūsu produktu pārliecinošu efektivitāti.

Kas attiecas uz kvalitāti, tad šajā jautājumā mēs nekad nemeklējam kompromisus. Augstā kvalitāte atbilst visiem atzītiem kvalitātes standartiem. Produktu līnija ir īpaša ar to, ko tā sniedz mūsu šūnām. Šūnas ir paši mazākie celtniecības bloki mūsu organismā. 

Preimum klases uztura bagātinātāji FitLine un kosmētika FitLine Skin ir izveidota pateicoties visiem mūsdienu jaunākajiem zinātniskajiem pētījumiem un sasniegumiem- NTC, NGP, MicroSolve. Šie koncepti nodrošina mūsu organismam visu aktīvo vielu lielu koncentrāciju nokļūšanu tieši šūnu līmenī. Mūsu produkti atbilst viss augstākajai drošībai. Produkti tiek ražoti atbilstoši farmācijas GMP standartiem ievērojot visas vadlīnijas, ievērojot tīrību un maksimālu kvalitāti (Good Manufacturing Practice- Labas Ražošanas Prakse). Jau kopš pirmsākumiem produkti ir brīvprātīgi testēti un pārbaudīti Šveices Vitamīnu Institūtā. 

Pēdējo gadu laikā īpaša sadarbība izveidojusies ar Luksemburgas Zinātnes un Tehnoloģiju institūtu (LIST) un Pielietojamās Zinātnes Universitāti Austrijā (FH OBERÖSTERREICH), bet kvalitātes kontroli nodrošina TÜV SÜD laboratorija. 

NTC® koncepts padara FitLine produktus unikālus, atšķirīgus no citiem tirgū pieejamiem produktiem. 

Produktu augsto kvalitāti nodrošina stingra atzītu standartu ievērošana. Mūsu FitlIne uztura bagātinātāju, kā arī FitLine med un FitLine skin kosmētikas produkti ir izstrādāti pamatojoties uz zinātniskiem pētījumiem gan pašas kompānijas laboratorijās, gan sadarbojoties ar citām zinātnieku grupām, piemēram Luksemburgas Zinātnes un Tehnoloģiju institūtu (LIST). Produkti atbilst augstākai drošībai, gan pašas sastāvdaļas, gan tehnoloģijas. Sertificēti ražošanas procesi garantē nemainīgi augstu kvalitāti un absolūtu tīrību. Uztura un kosmētikas ekspertu un biologu pastāvīgā uzraudzībā FitLine produkti kandidē uz visaugstāko tīrības pakāpi un maksimālu kvalitāti.Gandrīz visi FitLine produkti ir patentēti vai atrodas patentēšanas stadijā. Jau kopš darbības pirmsākumiem produkti ir tikuši testēti un pārbaudīti Šveices Vitamīnu Institūtā. Šobrīd tie atrodas TÜV SÜD ELAB ekspertu nepārtrauktā kontrolē, kuri izvērtē tīrību un maksimālo kvalitāti.

FitLine ražots ievērojot GMP® standartus (Labas Ražošanas Prakse), kuri nebūt nav obligāti pārtikas ražošanā. 

Lietojot šos produktus uzlabojas imūnā sistēma, sirds, asinsvadu sistēma, nervu sistēma, aktīvi tiek attālināta organisma novecošanās. Pie tam jūtami uzlabojas darba spējas, koncentrēšanās spējas un seksuālās funkcijas. Uzlabojas psiho emocionālais stāvoklis un tas viss apstiprinās ar pozitīvām vizuālām izmaiņām - kļūst skaistāka āda, mati, nagi. Šis koncepts darbojas kā anti -novecošanas virzienā. Produktiem ir zems glikēmiskais indekss un īpaši tie iesakāmi cilvēkiem ar lieko svaru.

Vai FitLine ir sertificēts Latvijā?

FitLine produkti ir sertificēti Pārtikas un Veterinārajā Dienestā un atbilst Latvijas Republikas likumdošanai.

Kāpēc FitLine produkti ir tik iedarbīgi?

FitL Nutrition Transport Concept NTC® - uzturvielu transportēšanas koncepts nodrošina ievērojami ātrāku un pilnvērtīgāku vielu transportu, aktīvās vielas tiek nogādātas šūnu līmenī, tieši kur tas nepieciešams un kad tas nepieciešams. 

NTC® konceptā tiek ietverts:  

  • Nutrition Group Product NGP®
  • MicroSolve®
  • CD-complex


Ja jūties saguris - šeit ir risinājums! 


Uzzini, kā top šie premium klases produkti


FitLine piedāvā premium kosmētiku ar NTC®


Pasaules TOP sportistu atsauksmes

Katru gadu FitLine veselības koncepts paliek tuvs arvien vairāk un vairāk TOP līmeņa sportistiem, kam svarīga viņa veselība, izturība. Pateicoties FitLine konceptam sportisti sasniedz un nostiprina savus rezultātus. Katru gadu kompānija izdod Sporta Katalogu, kur katrā sporta veidā atradīsiet jaunus pasaules sporta zvaigznes, kas mums pievienojušies.

2018/2019
Catrine Eriksson - atlēte
Dominique Heintz - futbols
Domenico Solombrino - motosports
Philipp Kohlschreiber - teniss
Isabel Edvardsson- sporta dejas

FitLine labdarība

PM- International AG ārpus biznesa aktivitātēm lielu daļa laika un finanses velta cīņā par labāku pasauli. Ir izveidojusies ilgstoša sadarbība ar World Vision, kur ir pārņemta vairāk kā 800 bērnu aizbildniecība no visas pasaules, kuriem nepieciešama palīdzība.Ceļo kopā ar mums!

Pievienojies 2021.gadā uz Zanzibar!


2021 - Horvātija!


2020 Horvātija!

2019.gads - Itālija!
2020 - Bali!
2018.gads - Maldivu salas!

PM-International youtube: PM-International AG


0
 .