KĀPĒC  FITLINE  PRODUKTI IR TIK UNIKĀLI?

Ikdienas dzīve, steiga, stress un nepietiekamu uzturvielu uzņemšana ir galvenie iemesli, kāpēc mūsu vēlamā dzīves kvalitāte atšķiras no tās, kuru realitātē saņemam. Tas ietekmē mūsu ikdienu, mūsu personīgo dzīvi, produktivitāti darbā un dzīves baudīšanu. FitLine uztura bagātinātāji ir paredzēti, lai papildinātu ikdienas nesabalansētu uzturu. Sportistiem, lai uzlabotu sportisko sniegumu. Kā  arī tie paredzēti preventīvās vai rehabilitācijas veselības programmās. Veselība, skaistums, labsajūta un ilgtermiņa sniegums- kurš gan to visu nevēlas?

PM-International AG produkti FitLine palīdz sasniegt šos mērķus. Mūsu augstas kvalitātes uztura bagātinātājiem FitLine ir unikāla Uzturvielu Transporta Koncepcija (NTC®). NTC koncepts uzturvielas piegādā, kad tās nepieciešamas un tieši tur, kur tās nepieciešamas - šūnu līmenī! No iekšpuses un ārpuses!

Kas FitLine padara tik nepārspētu jau 30 gadu garumā?

Tie, protams, ir rezultāti! Cilvēki lieto FitLine produktus un priecājas par dzīves kvalitātes uzlabošanos! Milzīgs daudzums pozitīvu refereņču un augošs klientu loks visā pasaulē. Cilvēki dzīvo FitLine dzīvesveidu, lieto FitLine produktus un dalās savā pieredzē ar citiem. Arī sporta pasaule dod milzīgu ieguldījumu FitLine izplatībā, jo aizvien vairāk sportistu izvēlas tieši FitLine. Kāpēc? Jo mūsdienu sauklis ir - mēs par tīru sportu. Sportisti apliecina, ka FitLine nodrošina lielisku enerģijas lādiņu un atjaunošanās spējas, tādejādi dodot papildus izredzes uz uzvaru! 

Baudot FitLine gardos dzērienus, Tu spēsi darboties enerģiski un pilnvērtīgi visu dienu. Un ne tikai! Tieši apbrīnojāmās atjaunošanās spējas, kuras sportisti un citi produktu lietotāji iegūst lietojot FitLine, padara to par izvēli Nr.1.Premium uztura bagātinātāju produkti ar FitLine zīmolu un kosmētikas sērijas FitLine med un FitLine skin produkti ir izstrādāti saskaņā ar jaunākajiem, pārbaudītiem zinātniskiem pētījumiem sadarbībā ar vadošajiem pasaules zinātniekiem.

FitLine produkti ir izvēle Nr 1 Eiropā vismaz 8 valstīs. 

Mēs visi tiecamies uz to, lai vecumdienās spētu saglabāt augstas darbaspējas. Mēs gribam labi izskatīties un novērtējam dabīgi jaunavīgu izskatu un starojumu.

FitLine produkti apmierina tieši šīs vēlmes. Turklāt efekts un potenciāls ilglaicīgai, pozitīvai iedarbība ir novērojams uzreiz. Mērķis ir nogādāt uzturvielas tieši tur, kur tās ir nepieciešamas - un tas ir mūsu 70 triljoniem šūnās, no kurām mēs sastāvam. Jo vairāk enerģijas mūsu šūnās, jo vairāk veselības, darbaspēju un izturības arī cienījamā vecumā. Jo, ja mūsu šūnas ir veselas, veseli esam mēs paši!

Visa pamatā ir zinātniski pamatotu zināšanu garantija, tehnoloģiju ieviešana ar jauninājumu palīdzību, kuru loģiskais rezultāts ir patentu saņemšana. Ražošanas atbilst stingrākajiem farmācijas industrijas GMP un ISO standartiem, kas garantē tīrību, drošību un bezkompromisa kvalitātes līmeni. Pie tam GMP standarts pasaulē ir tikai 5% līdzīgiem uztura produktiem.

Uz doto brīdi kompānijas starptautiskajā zinātniskajā padomē darbojas 350 zinātnieku no visas pasaules. No tiem apmēram 150 ir doktora grāds. Tie ir  nutriciologi, bio tehnologi, dietologi, sporta ārsti un citi speciālisti.

Starptautiskā zinātniskā padome, kuras sastāvā ir dažādu nozaru eksperti un speciālisti, pastāvīgi nodarbojas ne tikai ar pētījumiem un jaunas produkcijas izstrādāšanu, bet arī ar jau esošās produkcijas optimizāciju. Tāpēc daudzi produkti tirgū ir pieejami jau sestajā, uzlabotajā versijā. Tieši tāpēc kompānija savā attīstībā apsteidz konkurentus daudzus gadus uz priekšu.

Pēc ekspertu un analītiķu vērtējuma kompānija ir vismaz 15 gadus priekšā konkuretiem un ir tirgus līderis, jo tai pieder ne tikai produktu patenti, bet arī zināšanas NTC® koncepcijas pielietojumā un ražošanā, kas katra organisma šūnai piegādā uzturvielas ar lielāku biopieejamību. Uzturvielu transporta koncepcija sevī ietver vairākus faktorus:

 • Lietošanu šķidrā veidā
 • Uzturvielu kombinācijas un to kombināciju grupās 
 • Integrētus ajūrvēdas augus un ekstraktus
 • Transfēra katalizatorus un tehnoloģijas

Standarti, ko izstrādājusi augstākā ranga starptautiska zinātnieku komanda, ir unikāli. Ražošana, kas atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem, garantē produkcijas drošumu un kvalitāti.

Koncepcijas unikalitāti apstiprina patenti, ko izsniegušas dažādas valstis visā pasaulē. To apstiprina arī patentu tiesību jurists PhD Štefans Cehs (Minhene). Papildus uzturvielu jomā tas ir pasaules mēroga jaunievedums, kam pasaulē nav analogu. Kompānijas PM-International produktiem ir 77 patenti un 20 atrodas apstiprināšanas procesā. FitLine produkcija tiek ražota lielākajā speciālā uztura ražotnē Eiropā – Nutrichem Diat r. Rot Vācijā.

Dodiet sev iespēju un izmēģiniet mūsu pamat programmu Optimālais Komplekts trīs mēnešus (vidējais cikls, kura laikā mūsu organismā atjaunojas miljardiem šūnu). Tas ir labākais veids, kā pārliecināties par produktu bezkompromisa kvalitāti un iedarbību šūnu līmenī.

Uzturvielu Transporta Koncepts  - NTC®

Cilvēks ir tas, ko viņš ēd un asimilē. Kāda jēga ir vitamīnu un minerālvielu daudzumam produktos, ja tiem nav iedarbības vai tā ir minimāla? Un PM-International piekrīt mūsdienu zinātnei jautājumā par to, ka ne tik daudz svarīgi ir tas, ko mēs ēdam, kā tas, kas un cik nonāk mūsu organisma šūnās. Un tieši to ņem vērā uzturvielu transporta koncepts un tieši tajā ir NTC® jēga.

Kāda ir NTC® nozīme FitLine produktu iedarbībā?

NTC® rada organismā optimālu vidi, lai maksimāli uzsūktos visas uzturvielas, vitamīni un minerālvielas, neatkarīgi no tā vai tās uzņemtas ar pārtiku vai ar FitLine produktiem.

Otrkārt – nodrošina maksimālu ātru FitLine produktu vērtīgo un bioloģiski aktīvo uzturvielu nokļūšanu tur, kur tie visvairāk nepieciešami, proti – caur zarnu traktu asinsritē un no turienes uz organisma šūnām.

NTC® padara FitLine produktus ļoti vērtīgus un unikālus. Tas ir FitLine pamats un sirds. Tas ir FitLine efektivitātes garants. Salīdzinot ar citiem produktiem - tieši tas paceļ FitLine produktus pavisam citā līmenī. FitLine klienti un partneri no tā ir ieguvēji.

NTC®  uzturvielu transporta koncepts nodrošina 3-5 x ātrāku un pilnvērtīgāku uzturvielu uzsūkšanos organismā, attiecīgi iegūstot ātrāku un lielāku efektu.

NTC® koncepcija ietver: 

NGP® (Nutrition Group Product) - uzturvielu grupu sinerģijas koncepts, kad kopīga ietekme ir efektīgāka kā katra produkta atsevišķa iedarbība.

Jaunākās zinātniskās tehnoloģijas: MicroSolve® – micelizācijas process nodrošina ideālu ūdenī un taukos šķīstošo aktīvo vielu savstarpējo sadarbību. CD - Kompleks – nodrošina 40 reizes lielāku un efektīvāku kurkumīna uzsūkšanos.

Kas padara NTC®️ tik īpašu?

 • Uzņemšana šķidrā veidā; 
 • Augsta uzturvielu biopieejamība; 
 • Vielu sinerģiska kombinācija; 
 • Pārvadātāju sistēmas MicroSolve tehnoloģija;   
 • Rezorbcijas "pastiprinātāji".

2019. gadā tka izveidota sadarbība ar Austrijas Zinātnes Universitāti.

2016. gada 23. oktobrī tika noslēgts līgums uz 5 gadiem ar Luksemburgas Zinātnes un Tehnoloģiju Institūtu (LIST) par zinātniskiem pētījumiem un izstrādēm. Tika atvērta kopīga laboratorija starptautiskam zinātnieku tīklam, lai sekotu projektu attīstībai. Tai skaitā, lai izstrādātu jaunas, ekskluzīvas tehnoloģijas bio pieejamības palielināšanai (zināmas kā transfērtehnoloģijas). Šos pētījumus finansē gan valsts, gan Eiropa.

Šis projekts jau devis grandiozu rezultātu - jaunu produktu aknu veiktspējas uzlabošanai un asinsvadu tīrībai, kura sastāvdaļu atklāšana vēl nesen ieguva Nobeļa prēmiju.

2021. gadā PM-International ieguva atzinību starptautiskā biznesa žurnālā Insight Success kā “Uzticamākie uztura bagātinātāju piegādātāji”.

Mūsu zinātnisko ekspertu komanda

Zinātniskajā konsultatīvajā padomē ir kvalificēti eksperti ar dažādu pieredzi. Katrs eksperts veicina mūsu produktu kvalitāti. Sākot ar formulējumu, līdz pat ražošanas procesiem. Ar savu pieredzi PM-International nodrošina, ka produkti vienmēr atbilst visaugstākajām kvalitātes prasībām.

Dr. Tobiass Kjūne. PM-International FitLine produktu līnijas galvenais zinātniskais direktors, dabiskās medicīnas, uztura un sporta medicīnas eksperts.
Horsts Meinhards. Kosmētikas izstrādes un procesu tehnoloģiju eksperts.
Dr. Bernards Šērs. Āzijas un Klusā okeāna reģiona zinātnes direktors. Eksperts bioloģijas zinātnē, cilvēka fizioloģijā, uztura, skaistumkopšanas un produktu izstrādē.
Dr. Jirgens Reimans. Zvērināts eksperts farmācijas, pārtikas un uztura bagātinātāju jomās.
Markus Herrmann. Produktu izstrādes un laboratorijas vadītājs. Ķimijas eksperts uztura bagātinātāju produktu koncepciju izstrādē.
Dr. Raimonds Ābele. PM-International produktu drošības vadītājs.
Dr. Markuss Ikens. PM-International pētniecības un zinātnes vadītājs, ekotrofoloģijas doktors, uztura zinātnieks.
Dr. Rudi Wajda. Ķīmiķis. Nesēju sistēmas, kuras pamatā ir dabīga kosmētika un uztura bagātinātāji izstrādātājs.
Prof. Dr. Manfrēds Oggersdorfers. Anti-age profesors (veselīga novecošana) Bijušais DSM Nutritional Products uztura zinātnes un interešu aizstāvības vadītājs.
Katrīna Seifarta. Menedžmenta trenere. Marketinga un zīmola attīstības eksperte.
Anja Wunder. PM-International FitLine kosmētikas produktu līnijas direktore.
Dr. Pīters Pfortners. Zvērināts advokāts. Specializējas pārtikas un kosmētikas jomā.
Torstens Vēbers. PM-International sporta marketinga direktors.
Dr. Hovards Peipers. Naturopātiskās medicīnas ārsts un uztura produktu eksperts.
Profesors Dr. Džūlians Veghūbers. Molekulāro šūnu fizioloģijas un PI profesors.
Vilhelms Mesers. PM-International FitLine produktu līnijas attīstības direktors.

Pārliecība par dopinga neesamību. 

Mūsu produkti atbilst Vācijā esošiem noteikumiem attiecībā uz farmakoloģiski iedarbīgām aktīvajām vielām. Tie nesatur nandrolonu, nesatur arī citus anaboliskos preparātus un medicīniski akttīvas vielas. Kompānija PM-International ir brīvprātīgi apņēmusies veikt neatkarīgu kontroles dienestu pārbaudes, lai pārliecinātos, ka produkti nesatur anaboliskos un androgēnos steroīdus. Produktu kvalitāti garantē regulāras, brīvprātīgas kvalitātes pārbaudes un neatkarīgi pētījumi Ķelnes Augstākajā Sporta skolā (laboratorijā dopinga analīzes) un kopš 2016. gada neatkarīgā laboratorija ELAB ANALYTICS GMBH.

Mūsu produkti kandidē uz visaugstāko drošību, kas ir nopietns arguments profesionālo sportistu aprindās. To apliecina arī pilnīgi visu FitLine produktu iekļaušana slavenajā Ķelnes sarakstā, kas ir pasaules vadošā antidopinga laboratorija.

LAI UZTURVIELAS UZSŪKTOS LABĀK

ZARNU TRAKTA MIKROFLORAS ATJAUNOŠANA

Vesela un dzīva zarnu trakta mikro flora - ir pamatā optimālam svarīgo uzturvielu, kas atrodas pārtikā vai FitLine produktos, uzsūkšanās procesam. Alkohols, stress, smēķēšana, medikamenti un nesabalansēts uzturs slikti ietekmē mūsu zarnu traktu. Šāda zarnu mikroflora pati arī uzņem šo pārtiku, izdala indes un traucē uzturvielu sadalīšanos un uzsūkšanos. Kā rezultātā rodas vēdera problēmas (aizcietējums, caureja, vēdera pūšanās), pazeminās darbaspējas, palielinās inficēšanās iespējas, un neskatoties uz pietiekamu pārtikas uzņemšanu, var tikt novērots vitamīnu un mikroelementu trūkums.

Veselīga zarnu mikroflora savukārt pati ražo vitamīnus (piemēram folskābi, vitamīnus B, B12, K) un veicina uzturvielu un bioloģiski aktīvo vielu labāku uzsūkšanos, ko uzņemam ar pārtiku un uztura bagātinātājiem. FitLine Basics, FitLine PowerCocktailFitLine PowerCocktail Junior dzēriena daudzas vērtīgās sastāvdaļas veicina labāku uzturvielu sadalīšanos, kā arī nogādā zarnu traktā vērtīgās baktērijas (fermentus, lakto un bifidobaktērijas, frukto-oligo-saharīdus) un veicina to vairošanos. Tāpat arī dažādas šķīstošās un nešķīstošās šķiedrvielas, kuras atrodas FitLine Basics, FitLine PowerCocktailFitLine PowerCocktail Junior sastāvā, labvēlīgi ietekmē zarnu motoriku, palīdzot izvadīt toksīnus un samazināt holesterīna līmeni asinīs.

FORMA

Visos gadījumos, kad tas vēlams un iespējams, FitLine produkti tiek piedāvāti šķidrā formā. Tam ir daudzas priekšrocības ne tikai uzsūkšanās dēļ. Ja ir šķidrā formā nevis tabletēs vai kapsulās - aktīvās vielas ātrāk un vieglāk uzņemamas un asimilējamas. Organisms uzņem papildus šķidrumu, kas nepieciešams labai pašsajūtai un sportiskajai formai. Pateicoties tam, ka produkts ātri izšķīst, FitLine dzērienu vērtīgās sastāvdaļas ātri nokļūst tur, kur tās tiek uzsūktas - tievajās zarnās un uzreiz uzsūcas caur zarnu sieniņām. Vēl viena priekšrocība - pateicoties šķidrai formai, praktiski tiek izslēgta pārdozēšana.

ANTIOKSIDANTI

FitLine produktos esošajiem augstvērtīgajiem antioksidantiem (vitamīns E, FitLine Zellschutz Antioxy, FitLine Q10 PlusFitLine Omega 3 VeganFitLine Duo Omega 3 & Q10 Vegan) ir izšķiroša nozīme šūnu membrānu darbībā un pateicoties tam, uzlabojas uzsūkšanās spēja tieši šūnu līmenī.

SASTĀVDAĻU KOMBINĀCIJA

Produkta sastāvdaļu kombinācijai ir liela nozīme. Uzsūkšanās laikā komponenti var viens otru papildināt (piemēram vitamīns D un kalcijs), bet var arī viens otram traucēt. Ilgstoši uzņemot kādu viena veida minerālvielu vai vitamīnu (piemēram kalciju), kāda cita minerāla vai vitamīna uzsūkšanās var tikt traucēta vai bloķēta (piemēram cinka vai mangāna), kā rezultāta pēc kāda laika var izveidoties iztrūkums.

AKTĪVO VIELU SAVIENOJUMS

Atkarībā no tā, kādā veidā vai savienojumā produktā ir viena vai otra sastāvdaļa, ir atkarīga tā uzsūkšanās un iedarbība. Piemēram, FitLine Activize Oxyplus dzērienā, pateicoties dabīgajiem kofeīna savienojumiem no guarānas ekstrakta, kofeīns dozēti tiek nogādāts asinsritē un dod stimulējošu, bet ne uzbudinošu efektu. FitLine Zellschutz Antioxy dzērienā uzturvielu sastāvs ir tā sakomplektēts, ka vitamīns C netraucē selēna uzsūkšanās procesam. FitLine Restorate dzērienā atbilstošu minerālvielu savienojumi atbild par optimālu sadalīšanos un uzsūkšanos.

PH UN IZŠĶĪŠANAS NOZĪMĪGUMS

Piemēram, lai B grupas vitamīnu un minerālvielu uzsūkšanās tievajās zarnās būtu veiksmīga, ļoti svarīgs, lai Ph līmenis ir no 3-5. Lai uzsūktos minerālvielu savienojumi brīvos jonos - svarīgi, lai skābes tiktu izšķīdinātas. Diemžēl daudziem vecākiem cilvēkiem pazeminās kuņģa skābums, kā rezultātā nenotiek optimāla uzturvielu uzsūkšanās. Piemēram, FitLine Restorate dzēriena sastāvā ir citronskābe, kas uzlabo gan kalcija, gan cinka uzsūkšanos.

KUŅĢĪ ATRAŠANĀS LAIKS

Ātra bioloģiski aktīvo uzturvielu iziešana caur kuņģi ir pamats ātram uzsūkšanās procesam zarnu traktā. Tāpēc lielākā daļa FitLine produktu ir izveidoti dzērienu formā. Pateicoties tam, ka FitLine BasicsFitLine PowerCocktailFitLine PowerCocktail Junior produkti ir dzēriena formā, tie ātri iziet caur kuņģi - visi fermenti un pienskābās baktērijas sasniedz zarnu traktu neskartas.

UZTURVIELAS DAUDZUMS

Uzturvielu uzsūkšanos ietekmē to sastāvs un daudzums. Piemēram, konkrēts niacīna daudzums FitLine Activize Oxyplus nodrošina ātrāku aktīvo vielu nokļūšanu organismā caur asinsriti uz šūnām. Pateicoties šādam efektam - vienlaicīgi lietojot arī citus produktus un to sastāvdaļas (piemēram, FitLine Zellschutz Antioxy un FitLine Activize Oxyplus) - FitLine Activize Oxyplus dzēriena vērtīgo sastāvdaļu transports paātrinās.

TAUKOS ŠĶĪSTOŠU VITAMĪNU MICELIZĀCIJA

Tā kā mūsu organisma transporta sistēma darbojas uz ūdens bāzes, taukos šķīstošās vielas ar grūtībām uzsūcas zarnu traktā un pēc tam nonāk asinīs. Organisms, izmantojot galenskābes, glicerīdus un taukskābes, veido tā saucamās micellas, kurās, lai vieglāk uzsūktos, ir ieslēgtas taukos šķīstošās vielas, piemēram daži vitamīni. Tieši tāpēc taukos šķīstošu vitamīnu, kurus uzņemam ar pārtiku, uzsūkšanās ir samērā zema (vitamīnam A un E tikai 25-30% ). 

Pateicoties taukos šķīstošo vielu micelizēšanai, kā piemēram ar patentēto tehnoloģiju MicroSolve®, veidojas vismazākās micellas, kas taukos šķīstošos vitamīnus padara organismam viegli un ātri uzņemamus lielā daudzumā. MicroSolve® tehnoloģija tiek izmantota visos FitLine produktos, kas satur taukos šķīstošos vitamīnus.

PATENTĒTĀ CD–KOMPLEKSA TEHNOLOĢIJA

Pateicoties jaunajai, patentētajai CD-Kompleksa tehnoloģijai - kurkumīna bio pieejamība ir palielinājusies vairāk kā 40 reizes.

Kurkuma ir pasaulē vērtīgākā garšviela, kas satur kurkuminoīdus, no kuriem galvenais ir kurkumīns. Kompānijas PM-International zinātnieki, pateicoties jaunai un inovatīvai tehnoloģijai, ir izstrādājuši jaunu bio pieejamu kurkumīnu, kura iedarbība ir vairāk kā 40 reizes lielāka salīdzinot ar parasto kurkumīnu. To apstiprina zinātniskie un klīniskie pētījumi. Šo jauno tehnoloģiju izmanto FitLine produktu ražošanā.

Kurkumas aktīvā viela ir kurkumīns, kas ir spēcīgs antioksidants un aizsargā no brīvo radikāļu nodarītā kaitējuma. Ir pierādīts, ka tam piemīt ļoti spēcīga iedarbība uz organisma atveseļošanu.

PĒTĪJUMS

Zinātnisks laboratorijas pētījums: palielināta biopieejamība FitLine Basics.

Biopieejamība - iespējamā absorbcija organismā - daudzām uzturvielām ir mazāka par 10%. 

Pētījumā dažādu buzturvielu absorbcija tika salīdzināta grupā, kas lieto FitLine Basics ar kontroles grupu, kas nelieto FitLine Basics.

Rezultāti bija ārkārtīgi iespaidīgi: FitLine Basics saturošā augu izcelsmes formula ievērojami palielināja uzturvielu uzsūkšanos. 

 • Selēna daudzums 40 (bez Basics) un 58,2 (ar Basics) μg / ml seruma. +30%
 • B6 vitamīna daudzums 266 (bez Basics) salīdzinājumā ar 670 (ar Basics) ng / ml. +250%
 • Q10 pieaugums +30%
 • Beta-karotīna pieaugums +60%
 • C vitamīna pieaugums +39%.

Kopumā visu uzturvielu absorbcijas palielinājās no 30 līdz 250%!

JAUTĀJUMI UN ATBILDES PAR FITLINE LIETOŠANU

KĀ VAR  ZINĀT, KAD CILVĒKAM BŪTU IETEICAMS LIETOT FITLINE VESELĪBAS PRODUKTUS?  Kad jūs jūtaties izsalcis - jūs dzerat un ēdat. Kad jūtat sāpes, jūs lietojat medikamentus. Kad gribat gulēt, jūs ejat gulēt. 

Ja jūtat nogurumu, zemas darba spējas, nespēju koncentrēties, vieglu aizkaitināmību, miegainību, bezmiegu, apātiju, dzīvesprieka trūkumu, depresiju, sliktu garastāvoklu, palielinātu tieksmi pēc saldumiem, palielinātu vēlmi pēc ātrajiem ogļhidrātiem, pēc skāba, pēc sāļa, pēc alkohola utt, ir pienācis laiks nopietni aizdomāties par savu uzturvielu pareizu balansu vai ikdienas uztura papildināšanu. Šie ir pirmie simptomi kā atbildes reakcija nepietiekamu resursu nodrošinājumam. 80% mūsu lieliskas veselības nodrošina pareizs sabalansēts uzturs.

KĀPĒC PĒC "ACTIVIZE OXYPLUS" IEDZERŠANAS RODAS APSĀRTUMA UN/VAI NIEZES REAKCIJA UZ ĀDAS?  FitLine Activize Oxyplus strādā kā lieliska vizualizācija unikālajam biopieejamības konceptam. Šo apsārtumu un "skudriņu skriešanu" mums izraisa niacīna darbība un pateicoties NTC® transporta tehnoloģijai mēs varam tūlītēji redzēt un sajust cik ļoti ātra ir iedarbība. Niacīns - nikotīnskābe, īpaši ietekmē sirds un asinsvadu sistēmu, paplašina mazos perifēros asinsvadus, uzlabojot asinsriti; tam ir aktivizējoša iedarbība uz asins plūsmas ātrumu; samazina paaugstināta holesterīna līmeni, samazinot sirds un asinsvadu slimību risku, pazemina augstu asinsspiedienu.Nikotīnskābes lietošana dažiem cilvēkiem (īpaši tiem, kuriem ir paaugstināta jutība) izraisa sejas un ķermeņa ādas apsārtumu ar tirpšanas sajūtu un dedzināšanu (asinsvadu reakcija, asinnsvadu atvēršana), tirpšanas sajūta, dažreiz ādas niezi. Šīs reakcijas ir dabiskas un pēc 10–20 minūtēm izzūd pašas. Lai reakcija pārietu ātrāk, jūs varat izdzert glāzi ūdens.Lai salīdzinātu, kādu iedarbību sniedz NTC®️ koncepts - nikotīnskābes iedarbība parastajās tabletēs sāk izpausties tikai pēc 30 - 40 minūtēm. Bet FitLine Activize Oxyplus iedarbība sākas jau pēc dažām minūtēm. Šis efekts apstiprina koncepciju par uzturvielu ātro transportēšanu šūnā. Šāda transporta koncepcija ir unikāla tikai PM-International.

KAS IR FITLINE UZTURA PRODUKTI - PĀRTIKA VAI ZĀLES? VAI TIE ĀRSTĒ SLIMĪBAS? Cilvēkam pārtika ir nepieciešama kā celtniecības materiāls (olbaltumvielas un tauki) jaunu šūnu veidošanai, enerģijas (galvenokārt ogļhidrāti un tauki) iegūšanai, vielmaiņas procesu nodrošināšanai (vitamīni, minerālvielas un citas bioloģiski aktīvās vielas) un šūnu aizsardzībai (antioksidanti) utt. Cilvēka organismam nepieciešams pilns uzturvielu balanss, pie tam katru dienu. Diemžēl mūsu uzturs ir mainījies. Pat vēl pirms 30 gadiem tam bija pilnīgi citas uzturvērtības. Mūsu ierastā pārtika kļuvusi "tukša". Kā rezultātā strauji aug hronisku slimību skaits, kas saistīts ar uztura trūkumiem. 

Ņemam par piemēru zemenes. Tās tiek uzskatītas par vitamīniem bagātu produktu. Pētījumi Vācijā laika posmā starp 1985. gada un 2002. gadu uzrāda, ka C vitamīna saturs ir pazeminājies par 87%. Tāpēc, pat ja uzņemat sabalansētu pārtiku, tas vēl nenozīmē, ka produkti satur visu nepieciešamo. Noplicināta augsne, gaisa piesārņojums, inkubācija, produktu apstrāde, ilglaicīga uzglabāšana noliktavās, transportēšana  - tas viss ir iemesls tam, ka mēs neuzņemam pietiekamu uzturvielu daudzumu pat pērkot izmeklētu pārtiku.

Bez tā visa vēl pastāv faktori, kas iznīcina uzturvielas. Pie tiem pieskaitāmi smēķēšana, apkartējās vides piesārņojums, ozons un medikamenti. Ja papēta kontracepcijas tablešu iedarbību uz jaunām sievietēm, tad redzams, ka tabletes “nozog” gandrīz visus B grupas vitamīnus. Organismā paliek pārāk maz B1, B2, B6, B12 un folijskābes, kā arī C, A un E - visu šo vielu daudzums samazinās, ja lieto kontracepcijas tabletes. Bet arī citi medikamenti, tai skaitā antibiotikas, pretsāpju un caurejas līdzekļi atņem svarīgas uzturvielas.

Uztura bagātinātāji nav zāles, tomēr to regulāra lietošana var izteikti sniegt pozitīvas izmaiņas mūsu ķermeņa orgānos un to sistēmās. Fakts ir tāds, ka daudzu slimību cēlonis ir tieši vitamīnu un mikroelementu trūkums. Papildu pārtikas produkti var aizpildīt šo deficītu. Ilustratīvs piemērs: dārzeņi un augļi - kāposti, burkāni, āboli utt. kā zināms tās nav zāles, bet tiem ir daudz labu veselību atbalstošu īpašību.

Mūsdienu dzīves rūgtais fakts ir tāds, ka, ēdot parasto ēdienu, mēs praktiski nevaram nodrošināt savu ķermeni ar daudzām nepieciešamām lietām. Zinātnieki apgalvo, ka katru dienai mums ir nepieciešams bagātīgs bioloģiski aktīvo vielu klāsts: 

 • vismaz 60 minerālvielas, 
 • 16 vitamīni, 
 • 8 neaizvietojamās aminoskābes, 
 • 3 neaizvietojamās taukskābes, 
ti. vairāk kā 90 ikdienas uztura bagātinātāji, pretējā gadījumā var attīstīties slimības, ko izraisa to trūkums un ievērojami samazināties imunitāte. Ja mēs analizējam iedzīvotāju tradicionālo uzturu, mēs diemžēl nonākam pie secinājumiem - tieši uztura problēmas ir iemesls, kāpēc mūsdienās tikai neliela daļa cilvēku var sevi saukt par veselīgiem! Ierastais uzturs daudziem cilvēkiem ikdienā ir makaroni, cepti vai vārīti ēdieni (kuros vitamīnu saturs ir mazs vai pat nav) un ļoti maz šķiedrvielu. Arī mūsu ekoloģiskā situācija atstāj daudz ko vēlamu. Kā arī straujais dzīves ritms, ekonomiskā situācija bieži vien ir iemesls ne tik pārdomātam uzturam kā mēs vēlētos.

Tāpēc ir kļuvis nepieciešams papildināt trūkstošo vielu deficītu organismā. Un to lieliski mums sniedz FitLine papildus pārtikas produkti. FitLine papildus pārtikas produktus nekādā gadījumā nevajadzētu uzskatīt par zālēm - tas mazina to nozīmi un vērtību mūsu veselībai. FitLine papildu pārtikas produkti tiek veidoti, pamatojoties tikai uz dabīgām sastāvdaļām un ir mūsu ķermeņa “gaidītie viesi”. Katra šūna gaida jaunu bioloģiski aktīvo vielu papildinājumu un iekļauj tās vielmaiņas procesos. 

Sintētiskās vielas ir svešas ķermenim un katrā šūnā ir mehānismi, kā atbrīvoties no neatpazīstamām vielām. Zāles ir nepieciešamas kā "ķīmisks kruķis" nopietniem organiskiem bojājumiem, disfunkcijām, akūtām slimībām, operācijām un traumām.

FitLine papildu pārtikas produkti ir mūsu ikdienas pārtikas bagātināšana.

VAI MEDIKAMENTUS VAR NOMAINĪT AR FITLINE?  Medikamenti ir sintētiskas ķīmiskas vielas, kas gan pašas radītas mākslīgi un mērķētas mākslīgai kādai organisma reakcijas korekcijai, ko nav iespējams panākt dabiskā veidā. FitLine veido tikai dabiskas vielas, kas līdz ar to dabiski atbalsta normālu vitālo procesu norisi mūsu ķermenī. 

Medikamenti un FitLine ir divas radikāli atšķirīgas pieejas veselībai. Attiecīgi, ja veselības problēma vēl nav pārāk nopietna, to var mainīt ar dabisku ietekmju palīdzību (pareizs uzturs, FitLine, fiziskas aktivitātes), vienlaikus atsakoties no sintētiskajām vielām - medikamentiem. Diemžēl, ja organismā ir neatgriezeniski procesi - organismam būs grūti bez šiem  "ķīmiskajiem kruķiem". Protams, organisms būs pateicīgs par atbalstu, ko varētu saņemt no FitLine koncepta, lai vieglāk un labāk spētu paveikt ikdienas darbu. 

Pajautāsim otrādi - vai medikameti var aizstāt FitLine produktus? Atbilde ir noteikti nē. Tas kopums, ko sniedz FitLine ir pastāvīgi nepieciešams dabisko dzīves procesu uzturēšanai. Turklāt, ja organismam medikamenti ir nepieciešami - organisma vajadzība pēc vitāli svarīga "benzīna" tikai pavairojas. Līdz ar to -  FitLine šiem cilvēkiem būtu nepieciešams pat daudz vairāk kā veseliem cilvēkiem. 

VAI PARASTO PĀRTIKU VAR NOMAINĪT AR FITLINE PĀRTIKU? FitLine kompleksi ir kvalitatīvas un 100% dabīgas pārtikas sastāvdaļas. Tāpēc, protams, tos visus var lietot kā uztura avotus. Un tieši tā tas ir bijis mūsu evolūcijas laikā. Tomēr šodien mums pieejamā sasaldētā, termiski apstrādāta, rafinēta, kultivēta vai ģenētiski modificēta pārtika satur arvien mazāk bioloģiski aktīvu vielu. Un īpaša bioloģiskā pārtika nav pieejama gan fiziski, gan jo īpaši tās augsto izmaksu dēļ. 

Tāpēc FitLine ir vispieejamākais, koncentrētākais un lētākais neaizvietojamo bioloģiski aktīvo vielu avots. Pie tam FitLine produkti ir ļoti garšīgi. Šī ir ļoti svarīga joma, pie kā strādā arī starptautiskā zinātnieku padome. Tie nesatur cukuru. Kā saldinātājs tiek izmantots tikai stēvija.

CIK BIEŽI JĀLIETO FITLINE? Pārtika mums ir nepieciešama katru dienu, tāpēc mēs ēdam 3-4 reizes dienā. FitLine papildu pārtikas produktu pārtikas sastāvdaļām ir tieši tādi paši rakstura lielumi un sastāvs. Tas nozīmē, ka mēs varam savu uzturu bagātināt katru dienu, jo katru dienu mūsu organismam nepieciešamas izejvielas. Un jo tās būs labākas, jo labākus rezultātus tās dos.

VAI STARP FITLINE UZŅEMŠANU VAR BŪT PĀRTRAUKUMI? Protams, jūs varat veikt pārtraukumus, ja jūs varat nodrošināt sev lielisku uzturvielu uzņemšanu katru dienu un kompensēt deficītu. Vērojiet sevi, ieklausīties sevī. Jebkurā gadījumā nav ieteicams atkārtoti uzkrāt kaut kādu vielu deficītu, provocējot kaut kādu esošu atsākšanos vai jaunu slimību parādīšanos. Maksimālais pārtraukums būtu ir 2-3 mēneši. 

Mums pilnvērtīgs resurs nepieciešams katru dienu.

VAI AR FITLINE VAR PĀRDOZĒT? Visas FitLine izmantotās sastāvdaļas ir dabīgas vielas cilvēka ķermenim. Ilgstošas evolūcijas laikā cilvēka ķermenis ir iemācījies tās izmantot pēc iespējas efektīvāk un pēc iespējas ātrāk tikt vaļā no visa liekā, sintētiskā, indīgā un nevajadzīgā. Tāpēc lielākajai daļai bioloģiski aktīvo vielu pārdozēšanas pazīmes parādās tikai pie pārmērīgas koncentrācijas, kas ir 50-100 reizes lielāka nekā ikdienas nepieciešamība. Attiecīgi, lietojot FitLine, nevar būt bioloģiski aktīvo vielu pārdozēšana. Turklāt vitamīnu un minerālvielu patēriņa normas Vācijas iedzīvotājiem ir zemākas kā daudzu citu valstu iedzīvotājiem.

VAI FITLINE NEIZRAISA ATKARĪBU? Atkarība ir stāvoklis, kad ķermenis pārtrauc sintezēt dažas svarīgas vielas, ja tās kādu laiku ievada no ārpuses (piemēram, plaši pazīstamais insulīns). Attiecīgi, atceļot šādus medikamentus, organismā rodas pašu vielu deficīts, kas izpaužas kā atkarības ietekme. Tomēr bioloģiski aktīvās pārtikas vielas, kas ir FitLine sastāvdaļas, pēc savas būtības netiek sintezētas mūsu ķermenī. Tāpēc mums tās nepārtraukti jāsaņem ar ēdienu. To var pateikt vienkāršāk atbildot uz jautājumu - vai mums rodas atkarība no salātiem? No augļiem? Vai mums ir atkarība no ēdiena?

Vienīga "atkarība" no FitLine ir tā, kuru mēs nevēlamies vairs zaudēt -  justies katru dienu enerģiskam, mundram, dzīvespriecīgam, ar labu miegu, skaistu, tvirtu ādu utt.

VAI VIENLAICĪGI VAR UZŅEMT DAŽĀDUS FITLINE PRODUKTUS? Bioloģiski aktīvo pārtikas vielu daudzums, kas mums pastāvīgi vajadzīgs, ir ļoti liels. Attiecīgi, jo nabadzīgāks ir mūsu uzturs  - jo mazāk mēs iegūstam uzturvielas tieši no pārtikas, jo vairāk FitLine bioloģiski aktīvo sastāvdaļu mūsu organismam būtu vajadzīgs uzņemt. Un, tā kā visas šīs vajadzības nevar izveidot kā vienu kompleksu, tad attiecīgi mēs tās uzņemam dienas laikā. It īpaši, ja organismam ir reāla nepieciešamība un vajadzība pēc vairākām uzturvielu grupām, tās noteikti jāuzņem. To var teikt vienkāršāk atbildot uz jautājumu - vai drīkst ēst vairākus ēdienus? Vai drīkst ēst zupas, salātus, augļus? Vai drīkst ēst pirmo, otro ēdienu un saldo? FitLine produktus var droši miksēt kopā. Ir tikai daži izņēmumi, ko vēlams uzņemt nesajauktus kopā.

KĀPĒC MANS ĀRSTS MAN VĒL NAV IETEICIS LIETOT FITLINE? Realitāte ir tāda, ka ne visi ārsti ir pilnībā informēti. Iespējams, ka ārsti vienkārši iesaka viņiem labāk pazīstamus līdzekļus, medikamentus dažādu savu apsvērumu dēļ. Viens - tā ir mācīts viņu izglītības sistēmā. Ir slimību "ārstēšanas  protokoli". Un otrs - reti kurš ārsts ir spēcīgs aizstāvēt savu jauno redzējumu vai arī ir finansiāli ieinteresēts ieteikt farmācijas līdzekļus.

KURAM PAPILDUS PĀRTIKAS RAŽOTĀJAM VAR UZTICĒTIES? KĀ IZVĒLĒTIES? Katrs cilvēks, kurš vēlas saglabāt savu veselību, cenšas iegādāties labākos augu izcelsmes produktus: efektīvus, kvalitatīvus, sniedzošus rezultātus un balstītus uz jaunākajiem zinātnes sasniegumiem. Bet ir viens faktors, no kura visi baidās - viltošana. Ir svarīgi, lai produkts ne tikai pildītu solījumu un sastāvā būtu uzrādītās aktīvās vielas, vienlīdz svarīgi, lai produktā nebūtu tādu vielu, kuras uz etiķetes nav uzrādītas! Tāpēc svarīgi, lai produktu kvalitātes kontrole būtu nodota neatkarīgām laboratorijām un ražošana atbilstu GMP®️ standartam, kurš ir TIKAI 5% pasaules līdzīgiem produktiem. Tieši augsto standartu un caurspīdīguma dēļ FitLine produktiem var uzticēties par 100%!

Vācijā, atšķirībā pat no amerikāņu ražotājiem, ir ļoti stingra valsts kontrole pār papildu pārtikas produktu ražotāju. Un, ja uz etiķetes norādītais neatbilst saturam, ražotni var atsaukt no eksporta licences. FitLine tiek ražots Nutrichem Diet farmācijas rūpnīcā, kvalitāti apstiprina starptautiski, Eiropas, Šveices, Amerikas un Krievijas sertifikāti.

Kā arī visus FitLine brīvprātīgi produktus testē un pārbauda neatkarīga laboratorija Elab Analytic GmbH. 

Pilnīgi visi FitLine produkti ir iakļauti Ķelnes anti dopinga Sarakstā. 

KĀDA IR FITLINE EFEKTIVITĀTE? Mūsu ķermenim ir milzīgs pašregulācijas un veselības traucējumu atjaunošanas potenciāls. Lielākajai daļai šūnu ir spēja atjaunoties. Lai efektīvi iekļautu pašregulācijas procesus, ķermenis jāattīra no toksīniem, jānodrošina ar labu uzturu un katrai šūnai jāsniedz aizsardzība. 

Uzturvielu transporta koncepcija NTC®️ garantē bioloģiski aktīvo vielu piegādi šūnu līmenī ar ļoti augstu biopieejamību. Visaugstākā preimum kvalitātes garantija. Tādējādi, ja mēs nevēlamies pieļaut tādu slimību attīstību, kuras izraisa nepietiekams uzturs un svarīgāko bioloģiski aktīvo vielu trūkums pārtikā, mēs ar FitLine palīdzību varam kompensēt šo regulējošo vielu deficītu.

AR KO SĀKT? Kā pamats katram cilvēkam ir ieteicams FitLine Optimālais Komplekts. Tas ir pamats gan parastās pārtikas efektīvākai uzsūkšanās procesiem, gan arī citu FitLine produktu labākai efektivitātei. Un šis kompleksais risinājums ir pamats mūsu veselības lieliskam ikdienas nodrošinājumam.

Bērniem Optimālais Komplekts ir FitLine PowerCocktail Junior.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.