Kontakti pasūtījumiem

FitLine Omega 3 Vegan

FitLine Omega 3 Vegan ir pirmais un vienīgais omega 3 produkts, kas piemērots arī vegāniem.  Kā arī FitLine Omega 3 Vegan produkts pasaulē ir unikāls arī ar to, ka tā ražošanā ir izmantota patentēta tehnoloģija MicroSolve ®. Ekskluzīvi tikai PM-International.

Omega 3 nepieciešams smadzeņu darbībai, stiprina sirds asinsvadu sistēmu. Īpaši svarīga bērniem. Garšīgs! Nav zivs garšas.

Produkts satur dzīvībai svarīgas omega 3 taukskābes, kuras iegūtas no mikroaļģēm (no kurām omega 3 uzņem pašas zivis). Taukskābes ir šūnu membrānu galvenās sastāvdaļas, kas nodrošina membrānas caurlaidību. Vispārzināma ir omega-3 taukskābju labvēlīgā iedarbība uz:

 • Sirds un asinsvadu sistēmu. Regulāri lietotas pietiekamā daudzumā, tās sargā artērijas no aterosklerozes, samazina trombu veidošanās risku, palīdz normalizēt asinsspiedienu, kā arī samazina zema blīvuma (tā sauktā sliktā) holesterīna līmeni asinīs.
 • Veicina asinsvadu elasticitāti. 
 • Nervu šūnu, acs tīklenes, sirds un smadzeņu pilnvērtīgu darbību, uzlabo smadzeņu asinsapgādi, līdz ar to veicina labu atmiņu un koncentrēšanās spējas.
 • Locītavu veselību, palīdz tajās saglabāt kustīgumu un elastību, aizkavē sīko locītavu deformāciju. 
 • Uzlabo ādas veselību, palīdz tai izskatīties veselīgākai un svaigākai, samazina tās sausumu, kalpo ādas slimību profilaksei, stiprina matus un nagus - mati ātrāk aug un mazāk izkrīt. 
 • Serotonīna (laimes hormona) pārstrādi un izvairīšanos no depresijas.
 • Veicina normālas smadzeņu darbības uzturēšanu.
 • Veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.
 • Atvieglina galvas sāpes, migrēnas.
 • Svarīgs komponents visai grūtniecībai un laktācijas periodam.
 • Bez konservantiem un mākslīgiem emulgatoriem.
 • Izcils produkts skolniekiem un bērniem līdz skolas vecumam, kas rūpējas par veselīgu garīgu un fizisku attīstību.
 • Ieteicams lietot profilaksei infarkta, insulta riska cilvēkiem.
 • Visiem, kas vēlas palēnināt novecošanas procesus, kas vēlas vielmaiņas uzlabojumus.

FitLine Omega 3 Vegan, pateicoties savām antioksidatīvajām īpašībām, samazina brīvo radikāļu skaitu organismā, palīdz organismam cīņā ar infekcijām un aizsargā pret alerģijām, samazina stresu un stiprina imunsistēmu.  

Omega-3 (PUFA) atklāja Dānijas zinātnieki 70.gados. Viņi konstatēja, ka iemesls tam, ka Grenlandes iedzīvotājiem nav sirds un asinsvadu slimību, ir regulāra produktu, kas satur omega 3, lietošana. Šī pozitīvā omega 3 ietekme uz asinsriti ir piesaistījusi plašu uzmanību. Turpmākie pētījumi parādīja, ka omega 3 pozitīvi ietekmē vairāku cilvēku slimību profilaksi. Cilvēkiem, kuru uzturā ir liels daudzums omega 3 taukskābju, ir mazāk pakļauti dažādām slimībām. Kopš omega 3 atklāšanas zinātnieki visā pasaulē ir veikuši vairāk kā 5000 pētījumu, padarot to par visvairāk izpētīto dabisko produktu.

DARBĪBAS MEHĀNISMS: Nepiesātinātās taukskābes veido šūnu membrānu pamatu, nodrošinot to plastiskumu. Tāpēc tas ietekmē visus procesus, kas notiek dzīvās šūnās. Ķermenī ir 70- 100 triljoni šūnu, un katrai no tām ir nepieciešama omega. Mēs nevaram iztikt bez neaizvietojamām taukskābēm, jo tās kalpo kā celtniecības materiāls daudziem ķermeņa radītiem eikosanoīdiem (iekaisuma faktori). Šīm hormoniem līdzīgām vielām ir milzīga ietekme uz veselību.

OMEGA-3 SPORTAM: Neaizstājamās taukskābes ir veselības atslēga sportistiem. To regulāra lietošana palīdz nodrošināt ķermeni ar papildu enerģiju, neriskējot un nekaitējot veselībai. Strādājot pie ķermeņa, atcerieties, ka omega 3 PUFA ir spēcīga termogēna iedarbība. Tas nozīmē, ka omega 3 fiziskās slodzes laikā kā galveno enerģijas avotu izmanto pašas ķermeņa tauku rezerves. Tas ir «nodrošina», ka tiek aktivizēti taukaudu krājumu lipolīzes (dedzināšanas) procesā. Tajā pašā laikā ogļhidrāti tiek izmantoti muskuļu apjomam, un olbaltumvielas nodrošina spēcīga karkasa veidošanos un palielina izturību. Ja omega 3 ir par maz, tauki nevar efektīvi strādāt ar enerģiju. Un tas veicina kataboliskas reakcijas, un tad jūsu pašu olbaltumvielas (t.i., muskuļi) kļūst par enerģijas avotu.

Turklāt omega 3 nodrošina efektīvu profilaksi un ātru atveseļošanos pēc sporta traumām cīpslu- locītavu mehānismā. Omega 3 atzīts par vienu no labākajiem atjaunojošiem, imūnmodulējošiem, kā arī vispārēji stiprinošiem uztura papildinošiem produktiem.

Neaizmirsti, ka omega 3 arī novērš priekšlaicīgu novecošanos.

 • MicroSolve® micelizācijas tehnoloģija. Visaugstākā efektivitāte (asimilācija ir 6-9 reizes augstāka nekā citām taukus saturoši produktiem, pateicoties NTC® koncepcijai).
 • Augstākā produkta kvalitāte un drošība, pateicoties GMP® kontrolei un ražošanai.
 • Biopieejamība (asimilācija) līdz 98%, pateicoties NTC® un NGP® koncepcijām.
 • Uzlabota svaiga augļu garša (ar apelsīnu garšu).
 • Bez konservantiem.
 • Bez mākslīgiem emulgatoriem.
 • Viegli lietojama šķidrā forma.
Rezultāti būs daudz augstāki un efektīvāki, ja organismu atbalstītu arī Optimālais Komplekts.

Ieteicams lietot kopā ar Fitline Q 10 Plus un ir pieejams arī šāds apvienots produkts:  FitLine Duo Omega 3 & Q10 Vegan.

Kā arī FitLine Omega 3 Vegan ir kā daļa no produkta FitLine Generation 50+, kas sevī apvieno vēl klāt Fitline Q 10 Plus, gan FitLine Lutein, gan FitLine Isoflavon un sarkano žeņšenu. Vairāki produkti apvienoti vienā iepakojumā ir gan ērti, gan arī veido ietaupījumu izmaksās apmēram par 40%.

TRĪS PĀRSTEIDZOŠI FAKTI PAR OMEGA 3

Omega 3 - kāda ir tās nozīme un kādu labumu tā sniedz mūsu organismam?

Varbūt esat dzirdējuši, ka tā ir svarīga jūsu veselībai, bet vai esat kādreiz domājuši, ko tieši tā maina mūsu organismā?

Patiesība ir tāda, ka, nodrošinot uzņemšanu ar Omega-3 taukskābēm, tās sniedz milzīgu atbalstu organismam.
DHA un EPA Omega-3 taukskābes ir būtiskas, lai mūsu ķermenis strādātu labāk, jo tās atbalsta daudzu funkciju nodrošināšanai. Tās atbalsta normālas sirds un smadzeņu funkcijas. Varētu arī teikt, ka tā palīdz jūsu ķermenim funkcionēt kā labi ieeļļotai mašīnai.
Ja ieklausīsieties savā ķermenī, iespējams tās būs attiecības uz mūžu. Un kāpēc gan nē? Ja tas sniedz organismam lielisku atbalstu, labu pašsajūtu un daudz ko citu, kāpēc lai tās neienāktu ikdienas uzturvielu daudzveidībā.
Tāpēc nebaidieties no nopietnām saistībām ar šī labajām taukskābēm! Ar šīm taukskābēm tā nebūs" īsa lidošana", tas būs kaut kas, kas var būt blakus katru dienu. Jo katru dienu mums nepieciešamas uzturvielas, lai ķermenis spētu lieliski funkcionēt.
Mums visiem šīs taukskābes ir vajadzīgas jau sākot no sešiem mēnešiem PIRMS dzimšanas un līdz pat sirmam vecumam. Tās ir īpaši svarīgas bērniem, grūtniecēm un vecākiem cilvēkiem.
Bet ikdienas stress, straujais mūsdienu dzīvesveids mums var svarīgas uzturvielas nesniegt, tostarp arī omega 3. Un ikdienas piegāde var būt nepilnīga. Tas ir it īpaši neiespējami, ja, piemēram, mēs nedzīvojam reģionos ar okeāna krastiem, kur zivis ir ikdiena viegli pieejamas. Īpaši taukainās okeāna zivis ir pašas vērtīgākās, jo tikai tās satur svarīgo DHA un EPA taukskābes. Tomēr, neskatoties ne uz ko, mums katram ir iespēja uzņemt šīs bagātīgās taukskābes.
Apskatīsim tuvāk, kas ir omega 3, kur mēs tās varam atrast un ko viņas var paveikt mūsu labā.

DHA un EPA veicina normālu sirds darbību, lietojot tikai 2 porcijas dienā.


1. Pētījumi no ziemeļiem - vai ir kāda saistība starp uzturu ar daudz zivīm un zemo sirds saslimstību risku?

Viss sākās 1970.gadā, kad divi dāņi, pāris suņu pajūgi devās uz Arktiku. Jaunais ārsts Jørn Dyerberg vēlējās noskaidrot, vai pastāv saistība starp Grenlandes inuītu diētu, kas ir slavena ar augstu tauku saturu un zemo sirds slimību skaitu. Toreiz inuīti joprojām bija pārsvarā tikai zvejnieki un mednieki. Galvenokārt tie savu uzturu nodrošināja ar zivīm un roņu gaļu. Vai tas varētu būt viņu veselības noslēpums? Vai tas varētu būt galvenais iemesls, kāpēc viņu sirds slimību saslimstība ir tik zema?Dr. Daibergs pārliecināja savu kolēģi zinātnieku Dr. Hansu Olafu Bangu doties uz Grenlandes ziemeļrietumu krastu, lai pētītu šo inuītu ēšanas paradumus. Tika savākti 130 asins paraugi un divus gadus vēlāk Dānijas laboratorijā tika atklātas divas taukskābes - EPA un DHA. Kopš šī brīža izpratne par omega 3 un tā nozīmi cilvēku veselībā ir strauji pieaugusi, un līdz šim ir publicēti vairāk kā 20 000 zinātnisko rakstu.


2. Tas pats, bet tomēr atširīgi!
Īpaši svarīgas ir trīs omega 3 taukskābes:

 • alfa-linolēnskābe (ALA),
 • eikozapentaēnskābe (EPA),
 • dokozaheksaēnskābe (DHA).
ALA var atrast dažādos augu izcelsmes avotos, piemēram, spinātos, briseles kāpostos, čia sēklās, linsēklas vai ķirbju sēklās.
Savukārt DHA un EPA omega 3 taukskābes ir atrodamas taukainās okeāna zivīs, piemēram, lasī, skumbrijā vai tuncī. Cilvēka ķermenis var arī pārveidot dažus ALA pārējos divos omega 3 veidos. Tomēr šī procesa efektivitāte ir diezgan zema, un augu izcelsmes ALA avotu biopieejamība ir vēl zemāka. Uzticamākais veids, kā iegūt pietiekami daudz EPA un DHA, ir patērēt tos tieši un nevajdzētu paļauties uz to, ka ķermenis tos pārveidos no ALA.
Tāpat kā omega 6 un omega 9, arī omega 3 taukskābes pieder pie polinepiesātināto tauku saimes - tātad tie ir “labie” tauki.

3. Jūs neēdat zivis? Daudzi cilvēki neēd zivis - nepatīk zivs garša, ir kāda pārtikas alerģija vai varbūt tā ir cīņa pret milzīgo okeānu zivju zvejošanu.

Kā risinājums varētu būt mūsdienu risinājums - uztura bagātinātāji.
Ir uztura bagātinātāji, kas satur omega 3 taukskābes. Tomēr lielākā daļa šo omega 3 piedevu ir izgatavotas no parastu zivju vai krila eļļas. Piepildītas ar vērtīgo omega 3, šīs kapsulas rada tādas pašas vides problēmas, kādas varētu radīt jūsu zivju ēdiens. Okeānu pārzveja ir nopietna problēma - vaļi un pingvīni paļaujas uz sīko vēžveidīgo krilu kā galveno pārtikas avotu.
Tātad, vai ir veids, kā neēst skumbriju un joprojām iegūt visas priekšrocības?
Jā! Arī okeāna zivis nerada savu DHA un EPA. Viņas tās iegūst no aļģēm, kas ir vienīgais augu izcelsmes DHA un EPA avots. Fermentējot, īpaša veida mikroaļģes ražo eļļu, kas ir ļoti bagāta ar DHA. Tas ir ilgtspējīgs omega 3 taukskābju avots, bez zivju garšas vai okeāna radītu piesārņotāju riska.
Šī mikroaļģu eļļa tiek izmantota arī jaunajā FitLine Omega 3 Vegan. Apvienojumā ar FitLine NTC® (Nutrient Transport Concept) unikālo microSolve® tehnoloģiju tiek izveidota ūdenī šķīstoša DHA un EPA transporta forma.
Šķidrais uztura bagātinātājs ir pirmais 100% augu izcelsmes omega 3 produkts tirgū, kas izmanto šo tehnoloģiju.
Un FitLine piedāvājumā ir īpašs produkts FitLine Duo Omega 3 & Q10 Vegan, kas palīdz nodrošināt gan omega 3 taukskābju piegādi, gan arī sniedz organismam jaunības vitamīnu koenzīmu Q10.
Veģetārietis vai nē, vienmēr ir svarīgi iekļaut omega 3 taukskābes savā ikdienas uzturā, izmantojot piedevas un omega 3 bagātīgus ēdienus.

LIETOŠANA: Pirms lietošanas pudeli labi sakratīt. Vienu mērkaroti (4,17 ml) 1-2 reizes dienā pie jebkura vēsa dzēriena.

TILPUMS: 125 ml (30 porcijas pa 4,17 ml)

UZGLABĀT: ledusskapī

GARŠA: apelsīnu

SASTĀVS: 

SASTĀVDAĻAS: glicerīns, ūdens, mikrogēla eļļa, emulgators (sojas lecitīns), saulespuķu eļļa, dabīgais aromatizētājs, antioksidanti (bagātināts tokoferola ekstrakts, askorbīnskābes taukskābju esteri, rozmarīna ekstrakts).

PRODUKTS VEIDOTS, IZMANTOJOT PATENTĒTAS TEHNOLOĢIJAS UN IEVĒROJOT VISAUGSTĀKOS STANDARTUS! PREMIUM LĪNIJA.

Produkti ir patentēti un pakļauti patstāvīgai un neatkarīgai ELAB Analytics GmbH kontrolei.

Unikāla Uzturvielu transporta koncepcija (Nutrients Transportation Conception NTC®) un MicroSolve® Tehnoloģija, kas nogādā uzturvielas ar augstu biopieejamību šūnu līmenī. Ekskluzīvs tikai PM International.

Produkti atbilst GMP® (Good manufacturing practice) = Labas ražošanas praksei.

Iekļauts Ķelnes Sarakstā.

Omega 3 Vegan etiķete pdf


Pirkumu grozs