Kontakti pasūtījumiem

FitLine Omega 3 Vegan

FitLine Omega 3 Vegan nepieciešams smadzeņu darbībai, stiprina sirds asinsvadu sistēmu. Īpaši svarīgs bērniem. Garšīgs! FitLine Omega 3 Vegan ir unikāls, jo tā ražošanā ir izmantota patentēta tehnoloģija MicroSolve ®. 

Produkts satur dzīvībai svarīgas omega 3 taukskābes, kuras iegūtas no mikroaļģēm (no kurām Omega 3 uzņem pašas zivis). Taukskābes ir šūnu membrānu galvenās sastāvdaļas, kas nodrošina membrānas caurlaidību. Vispārzināma ir omega-3 taukskābju labvēlīgā iedarbība uz:

 • sirds un asinsvadu sistēmu. Regulāri lietotas pietiekamā daudzumā, tās sargā artērijas no aterosklerozes, samazina trombu veidošanās risku, palīdz normalizēt asinsspiedienu, kā arī samazina zema blīvuma (tā sauktā sliktā) holesterīna līmeni asinīs.
 • veicina asinsvadu elasticitāti. 
 • nervu šūnu, acs tīklenes, sirds un smadzeņu pilnvērtīgu darbību, uzlabo smadzeņu asinsapgādi, līdz ar to veicina labu atmiņu un koncentrēšanās spējas.
 • locītavu veselību, palīdz tajās saglabāt kustīgumu un elastību, aizkavē sīko locītavu deformāciju. 
 • uzlabo ādas veselību, palīdz tai izskatīties veselīgākai un svaigākai, samazina tās sausumu, kalpo ādas slimību profilaksei, stiprina matus un nagus - mati ātrāk aug un mazāk izkrīt. 
 • serotonīna (laimes hormona) pārstrādi un izvairīšanos no depresijas.
 • veicina normālas smadzeņu darbības uzturēšanu.
 • veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.
 • atvieglina galvas sāpes, migrēnas.
 • svarīgs komponents visai grūtniecībai un laktācijas periodam.
 • bez konservantiem un mākslīgiem emulgatoriem.
 • izcils produkts skolniekiem un bērniem līdz skolas vecumam, kas rūpējas par veselīgu garīgu un fizisku attīstību.
 • ieteicams lietot profilaksei infarkta, insulta riska cilvēkiem.
 • visiem, kas vēlas palēnināt novecošanas procesus, kas vēlas vielmaiņas uzlabojumus.

FitLine ® Omega 3 Vegan, pateicoties savām antioksidatīvajām īpašībām, samazina brīvo radikāļu skaitu organismā, palīdz organismam cīņā ar infekcijām un aizsargā pret alerģijām, samazina stresu un stiprina imunsistēmu.  

FitLine ® Omega 3 Vegan ir pasaulē pirmais un vienīgais micelizētais produkts šķidrā veidā ar unikālu patentētu tehnoloģiju – taukos šķīstošo vielu uzsūkšanos organismā (NTC®).

Omega-3 (PUFA) atklāja Dānijas zinātnieki 70. gados. Viņi konstatēja, ka iemesls tam, ka Grenlandes iedzīvotājiem nav sirds un asinsvadu slimību, ir regulāra produktu, kas satur omega-3, lietošana. Šī pozitīvā omega-3 ietekme uz asinsriti ir piesaistījusi plašu uzmanību. Turpmākie pētījumi parādīja, ka omega-3 pozitīvi ietekmē vairāku cilvēku slimību profilaksi. Cilvēkiem, kuru uzturā ir liels daudzums omega-3 taukskābju, ir mazāk pakļauti dažādām slimībām. Kopš omega-3 atklāšanas zinātnieki visā pasaulē ir veikuši vairāk nekā 5000 pētījumu, padarot to par visvairāk izpētīto dabisko produktu.

DARBĪBAS MEHĀNISMS: Nepiesātinātās taukskābes veido šūnu membrānu pamatu, nodrošinot to plastiskumu. Tāpēc tas ietekmē visus procesus, kas notiek dzīvās šūnās. Ķermenī ir 70- 100 triljoni šūnu, un katrai no tām ir nepieciešama omega. Mēs nevaram iztikt bez neaizvietojamām taukskābēm, jo tās kalpo kā celtniecības materiāls daudziem ķermeņa radītiem eikosanoīdiem (iekaisuma faktori). Šīm hormoniem līdzīgām vielām ir milzīga ietekme uz veselību.

OMEGA-3 SPORTAM: Neaizstājamās taukskābes ir veselības atslēga sportistiem. To regulāra lietošana palīdz nodrošināt ķermeni ar papildu enerģiju, neriskējot un nekaitējot veselībai. Strādājot pie ķermeņa, atcerieties, ka omega-3 PUFA ir spēcīga termogēna iedarbība. Tas nozīmē, ka Omega-3 fiziskās slodzes laikā kā galveno enerģijas avotu izmanto pašas ķermeņa tauku rezerves. Tas ir «nodrošina», ka tiek aktivizēti taukaudu krājumu lipolīzes (dedzināšanas) procesā. Tajā pašā laikā ogļhidrāti tiek izmantoti muskuļu apjomam, un olbaltumvielas nodrošina spēcīga karkasa veidošanos un palielina izturību. Ja omega-3 ir par maz, tauki nevar efektīvi strādāt ar enerģiju. Un tas veicina kataboliskas reakcijas, un tad jūsu pašu olbaltumvielas (t.i., muskuļi) kļūst par enerģijas avotu.

Turklāt omega-3 nodrošina efektīvu profilaksi un ātru atveseļošanos pēc sporta traumām cīpslu- locītavu mehānismā. Omega-3 atzīts par vienu no labākajiem atjaunojošiem, imūnmodulējošiem, kā arī vispārēji stiprinošiem uztura papildinošiem produktiem.

Neaizmirstiet, ka omega-3 arī novērš priekšlaicīgu novecošanos.

 • MicroSolve® micelizācijas tehnoloģija. Visaugstākā efektivitāte (asimilācija ir 6-9 reizes augstāka nekā citām taukus saturoši produktiem, pateicoties NTC® koncepcijai).
 • Augstākā produkta kvalitāte un drošība, pateicoties GMP® kontrolei un ražošanai.
 • Biopieejamība (asimilācija) līdz 98%, pateicoties NTC® un NGP® koncepcijām.
 • Uzlabota svaiga augļu garša (ar apelsīnu garšu).
 • Bez konservantiem.
 • Bez mākslīgiem emulgatoriem.
 • Viegli lietojama šķidrā forma.
Rezultāti būs daudz augstāki un efektīvāki, ja organismu atbalstītu arī Optimālais Komplekts.


LIETOŠANA: Pirms lietošanas pudeli labi sakratīt. Vienu mērkaroti (4,17 ml) 1-2 reizes dienā pie jebkura vēsa dzēriena.

TILPUMS: 125 ml (30 porcijas pa 4,17 ml)

UZGLABĀT: ledusskapī

GARŠA: apelsīnu

SASTĀVS: 

SASTĀVDAĻAS: glicerīns, ūdens, mikrogēla eļļa, emulgators (sojas lecitīns), saulespuķu eļļa, dabīgais aromatizētājs, antioksidanti (bagātināts tokoferola ekstrakts, askorbīnskābes taukskābju esteri, rozmarīna ekstrakts.


PRODUKTS VEIDOTS, IZMANTOJOT PATENTĒTAS TEHNOLOĢIJAS!

Aktīvo vielu grupu produktu tehnoloģija (Nutrition Group Products NGP®)

Uzturvielu transporta koncepcija (Nutrients Transportation Conception NTC®)

Produkts atbilst GMP® (Good manufacturing practice) = Labas ražošanas praksei. 

Iekļauts Ķelnes Sarakstā.

Produkts pakļauts patstāvīgai un neatkarīgai TÜV SÜD kontrolei.

Omega 3 Vegan etiķete pdf


0
 .