Kontakti pasūtījumiem

FitLine Restorate 

FitLine Restorate ir unikāls minerālvielu koncentrāts ar vitamīnu D3 uztura bagātināšanai ar speciāli izvēlētām mūsu organismam nepieciešamām minerālvielām un mikroelementiem. Mikroelementi no Restorate dzēriena uzsūcas sevišķi efektīvi, jo sastāvdaļu devas tajā ir īpaši sabalansētas un papildina cita citas iedarbību. 

FitLine Restorate komplekss - skeleta un muskuļu sistēmas atjaunošana un aizsardzība + attīrīšana no toksīniem, nodrošina skābju sārmju līdzsvaru un ir neaizvietojams svara samazināšanai un cīņai ar celulītu. 

Spēcīgākam minerālvielu nodrošinājumam iesakām klāt pievienot FitLine Basen Plus.

Organisms minerālvielas pats neražo, tāpēc tās pastāvīgi jāuzņem ar pilnvērtīgu un labi sabalansētu uzturu. Tās ir absolūti neaizvietojamas gandrīz visu fermentu un hormonu pilnvērtīgai darbībai. Ne mazāk nozīmīgas tās ir arī vitamīnu efektīvai darbībai, sarkano asinsķermenīšu, ādas, matu, nagu, zobu un kaulu veselībai. Palīdz uzturēt kalcija līmeni. Šīs vielas mūsu organismā nodrošina optimālu visu orgānu sistēmu darbību. Veicina normālu skābekļa transportu organismā, normālu imūnsistēmas veselību, veicina dzelzs transportēšanu ķermenī, veicina normālu saistaudu veidošanos, palīdz nodrošināt makroelementu vielmaiņu un veicina vairogdziedzera darbību.

Minerālvielu nepietiekamība organismā izpaužas ar daudziem specifiskiem simptomiem – ātru nogurdināmību, paaugstinātu uzbudināmību un nervozitāti, galvas sāpēm, pasliktinātu atmiņu, apetītes pasliktināšanos, nagu plaisāšanu, locītavu sāpēm, palēninātu ādas ievainojumu dzīšanu, biežu slimošanu, matu izkrišanu, sliktu ārējo izskatu un seksuālo funkciju traucējumiem. Ja tev ir pazīstami uzskaitītie simptomi, Restorate dzēriens palīdzēs, jo sniegs organismam nepieciešamos „būvmateriālus” visu orgānu efektīvai darbībai. 

Izcils produkts laba miega nodrošinājumam.

Minerāļi ir atbildīgi par kaulu un zobu stāvokli, padara ādu skaistāku un matus spīdīgākus, nodrošina optimālu muskuļu un sirds darbību, atbalsta šūnu elpošanu un imūnsistēmu, kā arī stiprina nervu sistēmu un uzlabo miegu. Minerāliem nav enerģētiskās vērtības kā olbaltumvielām, taukiem un ogļhidrātiem, bet tie piedalās ķermeņa metabolisma procesos: ūdens - sāls, skāba - sārmaina vide. Daudzi fermentācijas procesi organismā nav iespējami bez noteiktu minerālu piedalīšanos.

Minerāļi vairumā gadījumu veido 0,7–1,5 % (vidēji 1 %) ēdamās daļas pārtikas produktos. Nepietiekama ķermeņa apgāde ar minerālvielām ietekmē visas organisma funkcijas. Minerālvielu deficīts rodas pie nesabalansēta uztura (daudz produkti no baltajiem miltiem, kafijas, melnās tējas, alkohola), palielinoties pieprasījumam pēc tiem (augšana, grūtniecība), ar paaugstinātu ķermeņa izdalīšanos (sports, svīšana, vemšana, caureja) vai arī ar noteiktu dzīvesveidu kas saistīts ar stresu.

Nepareizais uzturs un minerālvielu trūkums - tas ir ķermeņa hroniskas paskābināšanās iemesls. 

Bet jebkuram produktam ir vēl viens būtisks rādītājs - skābes slodze pārtikā.
Amerikāņu zinātnieki izdarīja patiesu atklājumu, kad tika atklāts, ka jebkuram produktam ir cits pamatrādītājs kas ir kritiski svarīgs mūsu veselībai. Tā ir skābes slodze pārtikā. To veido sastāvdaļu attiecība pārtikā, kas metabolisma laikā veido skābi vai sārmu. Mūsdienu cilvēka uzturs ir bagāts ar piesātinātiem taukiem, vienkāršiem cukuriem, sāli un ar šķiedrvielām, magniju un kāliju. 

Tādai pārtikai ir skāba vērtība. Ikdienas “skābā” uztura rezultātā mūža garumā ķermeņī veidojas iekšējās vides hroniska paskābināšanās (acidoze).
Hroniska viegla acidoze un atbildes homeostatisko mehānismu darbs noved pie daudziem patoloģiskiem procesiem: nogurums, “neveselīga” sejas krāsa, bieži izsitumi uz ādas, zarnu darbības traucējumi (bieži aizcietējumi un vēdera uzpūšanās), liekais svars vai nepietiekams svars. Padziļinātāka pārbaude atklāj akmeņus žultspūslī vai nierēs, locītavu izmaiņas (artroze traucēta kalcija un magnija metabolisma dēļ), muskuļu vājums un muskuļu sāpes. Faktiski simptomu uzskaitīšana var turpināties. Ķermenis cenšas atjaunot zaudēto līdzsvaru, pārvarēt ārējās vides pretestību un neļauj asins pH pārsniegt noteiktās robežas. Bet tas tiek panākts ar augstu cenu. Skelets tiek upurēts: lai sārminātos, no kauliem izmazgā sārmainus buferus - kalciju un magniju.

Kas notiek organismā paskābināšanās rezultātā? Saskaņā ar jaunākajiem pasaules zinātniskajiem pētījumiem:

 • Kauli vispirms zaudē magniju, pēc tam kalciju. Līdz ar to notiek paātrināta osteoporozes attīstība.
 • Muskuļi tiek iznīcināti. Jaunā vecumā tiek atzīmēts hronisks muskuļu vājums un muskuļu sāpes.
 • Vāji kauli un muskuļi noved pie locītavu noārdīšanos.
 • Skābā urīna reakcija rada ideālus apstākļus nierakmeņu veidošanai. Tas iegūst epidēmijas raksturu. Hroniski nieru darbības traucējumi izraisa iekaisuma slimību attīstību un nieru mazspēju.
 • Siekalu skābā reakcija iznīcina zobus un veicina stomatīta attīstību.
 • Hroniska paskābināšanās var izraisīt galvassāpes, trauksmi, bezmiegu un šķidruma aizturi organismā.
 • Ar lieko skābo diētu liels daudzums magnija, kalcija, kālija un citu elementu, kas neitralizē skābi, tiek nepārtraukti noplicināta, izņemta no audiem, un tie jāpapildina, pretējā gadījumā slimību simptomi sekos ļoti drīz.

Tieši tāpēc ir ļoti svarīgi lietot minerālu kompleksus kā uztura papildinājumu.

AKTĪVO SASTĀVDAĻU ĪPAŠĪBAS

KALCIJS ir galvenais celtniecības materiāls kaulu un zobu veidošanai. Kalcijs ir daļa no asins, šūnu un audu šķidrumiem. Piedalās asins koagulācijā un samazina asinsvadu sieniņu caurlaidību, novēršot svešu alergēnu un vīrusu iekļūšanu šūnās. Tas stimulē noteiktu enzīmu un hormonu funkcijas, insulīna izdalīšanos, tam piemīt pretiekaisuma un pretalerģiska iedarbība, palielina organisma aizsargspējas, ietekmē nukleīnskābju un olbaltumvielu sintēzi muskuļos, ūdens līdzsvara atjaunošanas procesus organismā, ievada sārmojošu efektu skāba-sārmaina līdzsvarā kopā ar nātriju (Na), kāliju (K) un magniju (Mg). Kalcijs ir nepieciešams nervu impulsu pārnešanai. Tieši ietekmē muskuļu kontrakcijas procesus, ir nepieciešams, lai uzturētu stabilu sirds darbību, darbojas kā nervu sistēmas regulators.

Kalcijs tiek glabāts garu cauruļveida kaulu porainā struktūrā. Ja tiek uzņemts pārāk maz kalcija, ķermenis mobilizē kalciju (un fosforu) no kaulu audiem ar paratheidīta hormona palīdzību uz asinīm. Tas norāda uz nozīmīgāku kalcija lomu asinīs nekā kaulos, jo ķermenis ir gatavs upurēt kaulu un zobu veselību.

MAGNIJAM ir milzīga nozīme organismā, tas nepieciešams apmēram 300 fermentu darbībai. Kopā ar kalciju un fosforu labvēlīgi ietekmē kaulu veselību. Magnijs ir nepieciešams glikozes, aminoskābju un tauku apmaiņai, uzturvielu pārvadāšanai, tas ir nepieciešams enerģijas ražošanai. 

MANGĀNS ir neatņemama enzīmu sastāvdaļa, kas iesaistīta saistaudu veidošanā, tas veicina skrimšļa un kaulu augšanu un normālu stāvokli. Mangāns ir būtisks smadzeņu un nervu sistēmas normālai darbībai. Tas ir nepieciešams, lai aizkuņģa dziedzeris darbotos, ražotu enerģiju un sintezētu holesterīnu un nukleotīdus (DNS); tas ir nepieciešams, lai katra dzīvā šūna sadalītos; ietekmē tauku metabolismu, novēršot pārmērīgu tauku nogulsnēšanos aknās; normalizē cukura līmeni asinīs, samazinot to diabēta gadījumā. Tas ir svarīgi reproduktīvajām funkcijām un normālai centrālās nervu sistēmas darbībai. Mangāns palīdz novērst seksuālo impotenci, uzlabo muskuļu refleksus, novērš osteoporozi, uzlabo atmiņu un samazina nervu uzbudināmību.

VARAM kopā ar dzelzi ir liela loma sarkano asins šūnu veidošanā, tas ir iesaistīts hemoglobīna un mioglobīna sintēzē. Varš ir nepieciešams normālai elpošanas un nervu sistēmu darbībai, ir iesaistīts olbaltumvielu, aminoskābju sintēzē un ATP (Adenozīntrifosforskābe) darbā. Normāla dzelzs apmaiņa nav iespējama bez vara dalības. Varš ir iesaistīts svarīgāko saistaudu olbaltumvielu - kolagēna un elastīna - veidošanā, un tam ir liela nozīme ādas pigmentu ražošanā. Jaunākie pētījumi liecina, ka varš ir būtisks endorfīnu sintēzē, kas samazina sāpes un uzlabo garastāvokli.

HROMS mijiedarbojoties ar insulīnu - veicina glikozes uzsūkšanos asinīs un tās iekļūšanu šūnās. Tas pastiprina insulīna darbību un palielina audu jutīgumu pret to. Tas samazina nepieciešamību pēc insulīna pacientiem ar cukura diabētu un veicina tā novēršanu. Samazina alkas pēc saldumiem.
Hroms regulē olbaltumvielu sintēzes enzīmu darbību un audu elpošanu. Hroms ir iesaistīts olbaltumvielu transportēšanā un lipīdu metabolismā. Hroms palīdz pazemināt asinsspiedienu, samazina baiļu un trauksmes sajūtu un mazina nogurumu.

SELĒNS ir pazīstams ar savām antioksidanta īpašībām, kopā ar E vitamīnu tas aizsargā ķermeni no brīvajiem radikāļiem. Selēns ir nepieciešams vairogdziedzera hormonu sintēzei, kas regulē metabolismu organismā, aizsargā pret sirds un asinsvadu slimībām.
Selēnam ir pretvēža iedarbība, tas veicina normālu šūnu augšanu, paātrina miokarda infarkta mirušās zonas rezorbciju un dziedināšanu, stimulē imūnsistēmu.

Daudzus gadus selēns tika uzskatīts par indi, un tikai pagājušā gadsimta 60. gados, pētot ar selēnu deficītu kardiomiopātiju, ko sauca par Kehana slimību, selēna loma cilvēkiem tika pārskatīta.

D3 VITAMĪNS. Pēdējo desmitgažu laikā idejas par D vitamīnu un tā fizioloģisko funkciju ir ievērojami mainījušās, kā arī tā preparātu klāstu lietojamība profilaktiskiem un terapeitiskiem nolūkiem.

Pašlaik var izdalīt trīs procesu grupas, kuras regulē D3 vitamīns:

 • Tas ir iesaistīts visu orgānu un audu, ieskaitot asins šūnas, imūnkompetentu šūnu proliferācijas un diferenciācijas regulēšanā. (К. Oorshkind et al., 1988; М. Takigawa et al., 1986; A. Norman, 1986; A. Maiyar, A. Norman, 1991).
 • D3 vitamīns ir viens no galvenajiem vielmaiņas procesu regulētājiem organismā: olbaltumvielas, lipīdi, minerāli. Tas regulē receptoru olbaltumvielu, enzīmu, hormonu sintēzi, ne tikai kalciju regulējošie (PTH, CT), bet arī tirotropīns, glikokortikoīdi, prolaktīns, gastrīns, insulīns utt. (Н. Reichel, A. Norman, 1989; Y. Spiss et al, 1986; K. Tornquist, 1987).
 • D3 vitamīns ir atbildīgs par daudzu orgānu un sistēmu, tai skaitā sirds un asinsvadu sistēmas, kuņģa-zarnu trakta, aknu, aizkuņģa dziedzera utt., funkcionālās aktivitātes uzturēšanu (R. Weishaar, R. Simpson, 1987).

Tagad ir noskaidrots, ka, ja viss pieaugušā cilvēka ķermenis 2 stundu laikā tiek dabiski insolēts, viņa ķermenī tiek novērots neliels D3 vitamīna līmeņa paaugstināšanās. Tomēr pēc 24 stundām tā saturs atgriežas sākotnējā līmenī. Tāpēc vasarā organisma piesātinājums ar D3 vitamīnu būs tikai nedaudz lielāks nekā ziemā, bet nepietiekams, lai pilnībā apmierinātu organismu ar šo vitamīnu (Н. Michael, 1989; Matsuoka Lois et al., 1989). Nav arī iespējams pilnībā kompensēt D3 vitamīna trūkumu ar uzturu. Saskaņā ar ārvalstu vitamologu publicētajiem datiem D3 vitamīna saturs pārtikā ir nenozīmīgs.

BETA KAROTĪNS. No visiem karotīniem par galvenajiem tiek uzskatītas divas karotīna formas: alfa- un beta-karotīns. Ir arī citas: gamma-, delta- utt. Bet mēs bieži dzirdam par beta karotīnu, jo tieši tas ir vērtīgāks par citiem karotinoīdiem, kas, nonākot cilvēka ķermenī, un var pārvērsties A vitamīnā.

Alfa- un beta-karotīns no ķīmijas viedokļa ir gandrīz vienāds, taču tas "gandrīz" ietekmē visu: to molekulu telpiskās konfigurācijas atšķirības, kas nespeciālistam šķiet nenozīmīgas, faktiski tas nosaka to bioloģiskās funkcijas, tāpēc beta-karotīns mums ir drošs - tas neizraisa pārdozēšanas efektu, lai gan šodien daudzi ir dzirdējuši par taukos šķīstošo vitamīnu pārdozēšanu. Fakts ir tāds, ka tas sāk pārvērsties par A vitamīnu tikai tad, kad ķermenis izjūt tā trūkumu, un pirms tam tas darbojas kā antioksidants - tādā formā, kādā tas iekļuvis ķermenī un darbojas pēc labākās sirdsapziņas - tā darbība ievērojami pārsniedz tīra vitamīna darbību. Kā antioksidants beta-karotīns dara daudz: papildus tam, lai aizsargātu mūs no brīvajiem radikāļiem, tas arī palielina izturību pret stresu, palīdz ķermenim ātrāk pielāgoties neparastos un sarežģītos apstākļos, mīkstina radiācijas, elektromagnētiskā un ķīmiskā piesārņojuma iedarbību, stiprina imūnsistēmu un palielina organisma spējas pretoties infekcijām.

Fitline Restorate ir izstrādāts, lai nodrošinātu mērķtiecīgu uztura bagātināšanu ar noteiktiem minerāliem un mikroelementiem.

Visas aktīvās sastāvdaļas, kas atrodas dzērienā, tiek optimāli atlasītas un dozētas.
Pateicoties dzēriena formai, vielas vislabākajā veidā var transportēt un absorbēt ķermenī. Uzturvielu transportēšana uz ķermeni nodrošina to ļoti efektīvu, ātru un drošu absorbciju.

GALVENĀS FITLINE RESTORATE PRIEKŠROCĪBAS:

 • FitLine Restorate dzērienam ir rūpīgi izvēlēts līdzsvarots vielu sastāvs, kas ir ideāls papildinājums nesabalansētam uzturam vai paaugstinātai vajadzībai pēc noteiktām vielām organismā.
 • FitLine Restorate apgādā organismu ar dzīvībai svarīgiem minerāliem un mikroelementiem, kas izvēlēti īpašās proporcijās un kombinācijās, lai atvieglotu to pilnīgu absorbciju (pateicoties fruktozes un citronskābes esamībai sastāvā): kalciju, magniju, kāliju, cinku, selēnu, mangānu, varu, hromu. Tas satur arī svarīgu antioksidantu - beta-karotīnu, kas pastiprina tā iedarbību uz ķermeni, mijiedarbojoties ar minerālvielām.
 • FitLine Restorate palīdz atjaunot skāba-sārma līdzsvaru, nodrošina optimālu skābju neitralizāciju.
 • FitLine Restorate nepieciešams organismam, lai ķermenis varētu reproducēt un uzturēt veselīgus kaulus, ādu un matus, kā arī sirds un muskuļu darbību, fermentu metabolismu, augstu imūnsistēmas efektivitāti, stiprina nervu sistēmu un veselīgu prāta stāvokli.
 • FitLine Restorate ir ideāls dzēriens mierīgam miegam.
 • FitLine Restorate palīdz nodrošināt labu izskatu un labsajūtu, kā arī garīgo un fizisko veselību.
 • FitLine Restorate stiprina skeleta sistēmu.
 • FitLine Restorate mazina menopauzi.
 • FitLine Restorate palīdz svara korekcijas un celulīta programmās.
 • FitLine atjaunošana palīdz neitralizēt vienveidīga un nesabalansēta uztura negatīvās sekas (daudz gaļas, desu, cukura, kafijas, maz šķidruma, augļus, dārzeņus, salātus), sliktos ieradumus, stresu.
 • FitLine Restorate ir ideāli piemērots atpūtai un atveseļošanai pēc fiziskas slodzes un fiziskiem vingrinājumiem (mēs iegūstam īpaši labu efektu, ja tos kombinējam ar FitLine Fitness-Drink).
 • FitLine Restorate garantē vislabāko dzīvībai svarīgo vielu uzsūkšanos organismā, pateicoties jaunajai NTC® uzturvielu transportēšanas tehnoloģijai.
 • FitLine Restorate ļoti labi darbojas ar: FitLine Fitness-Drink, FitLine Zellschutz, FitLine Activize Oxyplus, FitLine Q10 Plus, FitLine Omega-3 Vegan, FitLine Generation 50+, FitLine Gelenk-Fit.
LIETOŠANA:  6,7 g produkta (3 mērkausiņi) vienmērīgi izšķīdina glāzē ūdens.

TILPUMS: 200 g (30 porcijas pa 6,7g). Mēneša iepakojums.

Uzglabāt vēsā sausā vietā.

LIETOŠANA: 1 paciņu vai 6,7 g vienmērīgi maisa un izšķīdina ūdens glāzē. Viens dzēriens dienā, vēlams vakarā.

TILPUMS: 200 g (vai 200 gr = 30 paciņas). Viena mēneša iepakojums.

SASTĀVS: 

SASTĀVDAĻAS: fruktoze, skābe (citronskābe), kalcija karbonāts, magnija karbonāts, kalcija laktāts, skābuma regulētājs (trikālija citrāts), aromatizētāji, magnija citrāts, cinka glikonāts, saldinātāja un aromatizētāja maisījums (saldinātājs (steviolglikozīdi), aromatizētājs), dzelzs citrāts, mangāna glikonāts, vara glikonāts, hroma pikolināts, krāsviela (beta-karotīns), nātrija selenīts, holekalciferols (vitamīns D).

PIEEJAMAS 2 VEIDU GARŠAS:: 

 • RESTORATE CITRUS: Apelsīnu - citronu garša. 
 • RESTORATE EXOTIC: Eksotiskā bumbiera garša.

PRODUKTS VEIDOTS, IZMANTOJOT PATENTĒTAS TEHNOLOĢIJAS!

Unikāla Uzturvielu transporta koncepcija (Nutrients Transportation Conception NTC®) un MicroSolve® Tehnoloģija, kas nogādā uzturvielas ar augstu biopieejamību šūnu līmenī. Ekskluzīvs tikai PM International.

Produkts atbilst GMP® (Good manufacturing practice) = Labas ražošanas praksei.             

Iekļauts Ķelnes Sarakstā. 

Produkts pakļauts patstāvīgai un neatkarīgai ELAB Analytics GmbH kontrolei.

Restorate Citrus etiķete pdf

Restorate Exotic paciņās etiķete pdf

Restorate Citrus paciņās etiķete pdf

Pirkumu grozs