Kontakti pasūtījumiem

FitLine Restorate 

FitLine Restorate ir unikāls minerālvielu koncentrāts ar vitamīnu D3 uztura bagātināšanai ar speciāli izvēlētām mūsu organismam nepieciešamām minerālvielām un mikroelementiem. Mikroelementi no Restorate dzēriena uzsūcas sevišķi efektīvi, jo sastāvdaļu devas tajā ir īpaši sabalansētas un papildina cita citas iedarbību. 

Organisms šīs vielas pats neražo, tāpēc tās pastāvīgi jāuzņem ar pilnvērtīgu un labi sabalansētu uzturu. Tās ir absolūti neaizvietojamas gandrīz visu fermentu un hormonu pilnvērtīgai darbībai. Ne mazāk nozīmīgas tās ir arī vitamīnu efektīvai darbībai, sarkano asinsķermenīšu, ādas, matu, nagu, zobu un kaulu veselībai. Palīdz uzturēt kalcija līmeni. Šīs vielas mūsu organismā nodrošina optimālu visu orgānu sistēmu darbību. Veicina normālu skābekļa transportu organismā, normālu imūnsistēmas veselību, veicina dzelzs transportēšanu ķermenī, veicina normālu saistaudu veidošanos, palīdz nodrošināt makroelementu vielmaiņu un veicina vairogdziedzera darbību.

Minerālvielu nepietiekamība organismā izpaužas ar daudziem specifiskiem simptomiem – ātru nogurdināmību, paaugstinātu uzbudināmību un nervozitāti, galvas sāpēm, pasliktinātu atmiņu, apetītes pasliktināšanos, nagu plaisāšanu, locītavu sāpēm, palēninātu ādas ievainojumu dzīšanu, biežu slimošanu, matu izkrišanu, sliktu ārējo izskatu un seksuālo funkciju traucējumiem. Ja Jums ir pazīstami uzskaitītie simptomi, Restorate dzēriens Jums palīdzēs, jo sniegs Jūsu organismam nepieciešamos „būvmateriālus” visu orgānu efektīvai darbībai. Izcils produkts laba miega nodrošinājumam.

FitLine Restorate nodrošina skābju sārmju līdzsvaru un ir neaizvietojams svara samazināšanai un cīņai ar celulītu. 

PRODUKTS VEIDOTS, IZMANTOJOT PATENTĒTAS TEHNOLOĢIJAS!

Aktīvo vielu grupu produktu tehnoloģija (Nutrition Group Products NGP®)

Uzturvielu transporta koncepcija (Nutrients Transportation Conception NTC®)

Produkts atbilst GMP® (Good manufacturing practice) = Labas ražošanas praksei.             

Iekļauts Ķelnes Sarakstā. 

Apelsīnu- citronu garša. 200gr (satur 30 porcijas pa 6,7g). Mēneša iepakojums.

Lietošana:  6,7 g produkta (3 mērkausiņi) vienmērīgi izšķīdina glāzē ūdens.

Tilpums: 200 g (30 porcijas)

Uzglabāt vēsā sausā vietā.


Šo produktu variet izvēlēties arī paciņās vieglākai lietošanai. Īpaši ērts iepakojums ņemšanai līdz ārpus mājas. Ir divu veidu garšas: apelsīnu-citronu un eksotiskā Indijas bumbieru garša. (Neto 200 gr, 30 paciņas)

Lietošana: 1 paciņu (6,7 g) vienmērīgi maisa un izšķīdina ūdens glāzē. Viens dzēriens dienā, vēlams vakarā.

Tilpums: 200gr - 30 paciņas. Viena mēneša iepakojums.


Sastāvs:

 SASTĀVSDIENAS DEVA (1 PORCIJA= 1,67 G)  % NRV (uzturvielu atsauces vērtība)
 Kalcijs 268 mg 34
 Magnijs 134 mg 36
 Dzelzs 2,1 mg 15
 Cinks 10 mg 100
 Varš 670 µg 67
 Mangāns 1,0 mg 50
 Hroms 60 µg 150
 Selēns 16,8 µg 31
 Vitamīns D 7,5 µg 150

Patenta nr: EP 1348343


UZ VEKALU

0

 .