Kontakti pasūtījumiem

FitLine Restorate 

FitLine Restorate ir unikāls minerālvielu koncentrāts ar vitamīnu D3 uztura bagātināšanai ar speciāli izvēlētām mūsu organismam nepieciešamām minerālvielām un mikroelementiem. Mikroelementi no Restorate dzēriena uzsūcas sevišķi efektīvi, jo sastāvdaļu devas tajā ir īpaši sabalansētas un papildina cita citas iedarbību. 

Organisms šīs vielas pats neražo, tāpēc tās pastāvīgi jāuzņem ar pilnvērtīgu un labi sabalansētu uzturu. Tās ir absolūti neaizvietojamas gandrīz visu fermentu un hormonu pilnvērtīgai darbībai. Ne mazāk nozīmīgas tās ir arī vitamīnu efektīvai darbībai, sarkano asinsķermenīšu, ādas, matu, nagu, zobu un kaulu veselībai. Palīdz uzturēt kalcija līmeni. Šīs vielas mūsu organismā nodrošina optimālu visu orgānu sistēmu darbību. Veicina normālu skābekļa transportu organismā, normālu imūnsistēmas veselību, veicina dzelzs transportēšanu ķermenī, veicina normālu saistaudu veidošanos, palīdz nodrošināt makroelementu vielmaiņu un veicina vairogdziedzera darbību.

Minerālvielu nepietiekamība organismā izpaužas ar daudziem specifiskiem simptomiem – ātru nogurdināmību, paaugstinātu uzbudināmību un nervozitāti, galvas sāpēm, pasliktinātu atmiņu, apetītes pasliktināšanos, nagu plaisāšanu, locītavu sāpēm, palēninātu ādas ievainojumu dzīšanu, biežu slimošanu, matu izkrišanu, sliktu ārējo izskatu un seksuālo funkciju traucējumiem. Ja Jums ir pazīstami uzskaitītie simptomi, Restorate dzēriens Jums palīdzēs, jo sniegs Jūsu organismam nepieciešamos „būvmateriālus” visu orgānu efektīvai darbībai. Izcils produkts laba miega nodrošinājumam.

FitLine Restorate nodrošina skābju sārmju līdzsvaru un ir neaizvietojams svara samazināšanai un cīņai ar celulītu. 

Apelsīnu- citronu garša. 

Lietošana:  6,7 g produkta (3 mērkausiņi) vienmērīgi izšķīdina glāzē ūdens.

Tilpums: 200 g (30 porcijas pa 6,7g). Mēneša iepakojums.

Uzglabāt vēsā sausā vietā.Lietošana: 1 paciņu vai 6,7 g vienmērīgi maisa un izšķīdina ūdens glāzē. Viens dzēriens dienā, vēlams vakarā.

Tilpums: 200 g (vai 200 gr = 30 paciņas). Viena mēneša iepakojums.

Sastāvs:

Sastāvdaļas: fruktoze, skābe (citronskābe), kalcija karbonāts, magnija karbonāts, kalcija laktāts, skābuma regulētājs (trikālija citrāts), aromatizētāji, magnija citrāts, cinka glikonāts, saldinātāja un aromatizētāja maisījums (saldinātājs (steviolglikozīdi), aromatizētājs), dzelzs citrāts, mangāna glikonāts, vara glikonāts, hroma pikolināts, krāsviela (beta-karotīns), nātrija selenīts, holekalciferols (vitamīns D).

PRODUKTS VEIDOTS, IZMANTOJOT PATENTĒTAS TEHNOLOĢIJAS!

Aktīvo vielu grupu produktu tehnoloģija (Nutrition Group Products NGP®)

Uzturvielu transporta koncepcija (Nutrients Transportation Conception NTC®)

Produkts atbilst GMP® (Good manufacturing practice) = Labas ražošanas praksei.             

Iekļauts Ķelnes Sarakstā. 

Patenta nr: EP 1348343

Restorate Citrus etiķete

Restorate Exotic paciņās etiķete

Restorate Citrus paciņās etiķete0

 .