Kontakti pasūtījumiem
FitLine Basen Plus

Vēl labākai atjaunošanai - īpašs minerālvielu papildinājums tiem, kuriem ir 

 • liela fiziska slodze
 • kas daudz svīst
 • sportistiem pēc slodzes
 • krampji
 • izjūt vājumu
 • muskuļu vājums
 • hipotensija
 • sirds vājums
 • liels nogurums
 • apātija
 • aritmija
 • aterosklerozes risks

FitLine Basen Plus ir nātrija, kālija, kalcija un magnija papildinājums un tiek lietots kopā ar FitLine Restorate minerālvielu produktu.

AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS:

NĀTRIJS. Nātrijs uztur osmotisko spiedienu ārpusšūnas šķidrumā un aktivē dažus fermentus. Organismā pastāvīgi notriek nātrija maiņa - tas tiek uzņemts ar uzturu un izdalīts ar urīnu, sviedriem un fekālijām. Cilvēkiem, kas daudz svīst, smaga fiziska slodze, sportistiem iespējams ir nātrija deficīts. Tā iezīmes ir apātija, nogurums, ādas elastības samazināšanās. Nātrija deficīts var rasties ar veciem cilvēkiem karstā vasaras dienā. Kā arī nātrija trūkumu rada bieža vemšana, caureja.

KĀLIJA galvenais uzdevums ir noturēt osmotisko spiedienu tieši šūnu iekšpusē. Tas nepieciešams arī vairāku audu elpošanas fermentu darbībai, ogļhidrātu maiņai un nervu impulsu pārvadīšanai. Kālijs organismā tiek nemitīgi apmainīts. Pieaugušam cilvēkam viss kālija daudzums apmainās 6 nedēļu laikā. Kāliju izdala nieres. Ja kālijs ar uzturu tiek uzņemts par maz un ir ilgstošs kālija deficīts - rodas neiromuskulāri traucējumi (sirds vājums un aritmija, muskuļu šļauganums, hipotensija, ēstgribas trūkums), arī centrālās nervu sistēmas traucējumi. Kālija deficīts rodas ilgstošs caurejas līdzekļu lietošana, bieža vemšana, caureja. 

KALCIJS ir galvenais celtniecības materiāls kaulu un zobu veidošanai. Kalcijs ir daļa no asins, šūnu un audu šķidrumiem. Piedalās asins koagulācijā un samazina asinsvadu sieniņu caurlaidību, novēršot svešu alergēnu un vīrusu iekļūšanu šūnās. Tas stimulē noteiktu enzīmu un hormonu funkcijas, insulīna izdalīšanos, tam piemīt pretiekaisuma un pretalerģiska iedarbība, palielina organisma aizsargspējas, ietekmē nukleīnskābju un olbaltumvielu sintēzi muskuļos, ūdens līdzsvara atjaunošanas procesus organismā, ievada sārmojošu efektu skāba-sārmaina līdzsvarā kopā ar nātriju (Na), kāliju (K) un magniju (Mg). Kalcijs ir nepieciešams nervu impulsu pārnešanai. Tieši ietekmē muskuļu kontrakcijas procesus, ir nepieciešams, lai uzturētu stabilu sirds darbību, darbojas kā nervu sistēmas regulators. Kalcija joniem ir milzīga nozīme nervu un muskuļu aktivitātes regulācijā, šūnu struktūru (mitohondriju) uzturēšanā un dažu fermentu aktivitātes nodrošināšanā. Tāpat kalcija joni nepieciešami arī asiņu sarecēšanas reakcijās. Kalcijs tiek glabāts garu cauruļveida kaulu porainā struktūrā. Lai uzturētu pareizu kalcija līmeni asinīs, pie tā nepietiekamas uzņemšanas no barības ķermenis mobilizē kalciju no kaulu audiem ar paratheidīta hormona palīdzību. Tas norāda uz nozīmīgāku kalcija lomu asinīs nekā kaulos, jo ķermenis tam upurē kaulu un zobu veselību. Ja uzturā īslaicīgi trūskt kalcijs, tā daudzums asinīs nesamazinās, jo asinīm nepieciešamais kalcijs tiek ņemt no rezerves kaulos. Trūkstot uzturā kalcijam ilgāku laiku, kaulu stiprība samazinās (osteoporoze). 

MAGNIJAM ir milzīga nozīme organismā, tas nepieciešams apmēram 300 fermentu darbībai. Magnijs ir nepieciešams glikozes, aminoskābju un tauku apmaiņai, barības vielu pārvadāšanai, tas ir nepieciešams enerģijas ražošanai. Magnija trūkums izraisa muskuļu trīcēšana, krampjus un sirds aritmiju. Magnijs bieži trūkst hroniskiem alkoholiķiem. Alkohols ļoti traucē magnija atpakaļuzsūkšanos nieru kanāliņos. Magnija trūkums veicina aterosklerozi.

SASTĀVDAĻAS: kalcija laktāts, kālija citrāts, fruktoze, magnija citrāts, skābe (citronskābe), dabīgs aromāts.

LIETOŠANA: gatavam FitLine Restorate dzērienam (gatavots: 6,7 g FitLine Restorate kopā ar 250 ml ūdens) pievienot 1 tējkaroti ar kaudzi (6,0 g) un kārtīgi izmaisīt. Dzert nelieliem malkiem.

TILPUMS: 180 g. 30 porcijas pa 6 g.

GARŠA: Apelsīnu-citrona.

GLABĀT: Vēsā, sausā vietā.

Labākam rezultātam ieteicms lietot kopā ar FitLine Optimālo Komplektu.

PRODUKTS VEIDOTS, IZMANTOJOT PATENTĒTAS TEHNOLOĢIJAS!

Produkti ir patentēti un pakļauti patstāvīgai un neatkarīgai ELAB Analytics GmbH kontrolei.

Unikāla Uzturvielu transporta koncepcija (Nutrients Transportation Conception NTC®) un MicroSolve® Tehnoloģija, kas nogādā uzturvielas ar augstu biopieejamību šūnu līmenī. Ekskluzīvs tikai PM International.

Produkts atbilst GMP® (Good manufacturing practice) = Labas ražošanas praksei.             

Iekļauts Ķelnes Sarakstā.


Basen Plus etiķete pdf

Pirkumu grozs