Kontakti pasūtījumiem

FitLine Feel Good Yoghurt

Probiotiķis jeb Probiotiskais jogurts FitLine ® Feel Good Yoghurt ir ar 4 dažādām veselību veicinošām pienskābo baktēriju kultūrām ar neticamu augstu probiotisko baktēriju koncentrāciju, satur prebiotiku inulīns.

Pagatavojams svaigs, bez konservantiem, krāsvielām un garšvielām! Piemērots zīdaiņiem no 2 nedēļu vecuma pa tējkarotei dienā. Zīdaiņiem vēders pūšas zarnu motoriskās darbības traucējumu dēļ. Bieži pie vainas ir dažādi cukuri, kurus mazuļi nesagremo, piemēram, augļu cukurs (fruktoze) un pienā esošais cukurs (laktoze). Zīdaiņiem trūkst enzīmu, kas gremo, - tāpēc viņiem pūš to vēderu. Probiotikas ir ideāls risinājums! Kā arī pētījumi rāda, ka, ja zīdaiņu vecumā saņemtas šīs labās baktērijas, mazuļiem pieaugot, tie ir slaidāki un ar aktīvāku vielmaiņu!

Izcils produkts alerģiskiem slimniekiem imunitātes uzlabošanai. Kā arī pēc antibiotiku lietošanas. 

Gatavs jogurts viegli izmantojams gan gardu ēdienu pagatavošanai, piemēram, sablenderējot ar augļiem un linsēklām, vai pievienojot medu, apgrauzdētas auzu pārslas ar medu un kanēli. Vai gatavojot kremus, želejas. Viegli aizstāj visa veida salātu mērces, atliek tik pievienot zaļumus, ķiplokus vai jebkurus citus garšaugus.

  • satur daudzas dzīvas baktērijas
  • satur ajūrvēdas augus
  • bez piedevām
  • bez konservantiem
  • gatavojas bez termiskas apstrādes. 

Lai izsmalcinātu jogurtu, pēc sirds patikas un garšas varat pievienot jogurtu FitLine ProShape All-in-1 šeikiem, FitLine Zeelschutz, var pievienot augļus, dārzeņus, ievārījumu utt. Izmēģiniet to un izbaudiet to kopā ar ģimeni. 

PAGATAVOŠANAVienu FitLine Feel Good paciņu izjaukt ar 1 l pienu (pienam jābūt istabas temperatūrā) teromsa iekšējā traukā, uzliek vāku. Termosā iepildīt verdošu ūdeni līdz atzīmei, ievietot iekšējo trauku, aiztaisa ciet termosa vāku un atstāj gatavoties uz 10 stundām. Izlietot 5 dienu laikā. Pie mazākas jogurta gatavināšanas iegūsiet produktu ar maigāku garšu, ilgākā laikā garša būs skābenāka.

TILPUMS: 303 g - 6 paciņas (pa 50,5 g) paredzētas 30 porcijas 200 ml jogurta pagatavošanai.

Pēc sastāva jogurts ir līdzvērtīgs FitLine Feel Good Yoghurt Drink dzērienam. Satur vairāk olbaltumvielas un pēc struktūras ir biezāks.

SASTĀVS: olbaltumvielām bagātināts sūkalu pulveris, inulīns (19,8 %), liellopu želantīns, niacīns, jogurta kultūras (Bifidobacterium, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus delbrueckii, bulgaricus, Streptococcus thermophilus), aromatizētājs.

TILPUMS: 303 g - 6 paciņas (pa 50,5 g) paredzētas 30 porcijas 200 ml jogurta pagatavošanai.

PRODUKTS VEIDOTS, IZMANTOJOT PATENTĒTAS TEHNOLOĢIJAS! 

Aktīvo vielu grupu produktu tehnoloģija (Nutrition Group Products NGP®)

Uzturvielu transporta koncepcija (Nutrients Transportation Conception NTC®)
Produkts atbilst GMP® (Good manufacturing practice) = Labas ražošanas praksei.

Iekļauts Ķelnes Sarakstā.

Produkts pakļauts patstāvīgai un neatkarīgai TÜV SÜD kontrolei.

Feel Good Yoghurt etiķete pdf0
 .