DARBS, KURŠ DARĀMS AR PRIEKU! 

MĒS DARĀM TO, KAS MUMS PATĪK UN TĀPĒC SAVU BIZNESU NESAUCAM PAR DARBU, BET GAN PAR DZĪVESVEIDU.

Tūkstošiem cilvēku visā pasaulē ir uzsākuši jaunu ceļojumu kopā ar mums. Un arī Tev ir iespēja mums pievienoties!

Neskatoties uz apbrīnojamo izaugsmes tempu un pašreizējo kompānijas lielumu, PM-International joprojām ir ģimenes uzņēmums. Dibinātājs un izpilddirektors Rolfs Zorgs ne tikai joprojām ir valdes priekšgalā, bet arī piedalās ikdienas lēmumos, piedalās katrā kompānijas notikumā, ir aktīvs FitLine dzīves veida piekritējs un vienmēr ir kopā ar visas pasaules partneriem kā liela FitLine ģimene.

PM-International AG dibināts 1993. gadā. Tās dibinātājs un vadītājs ir Rolfs Zorgs un ir viens no lielākajiem veselības un skaistumkopšanas uzņēmumiem Eiropā, kas piedāvā augstas kvalitātes uztura bagātinātājus (FitLine Premium®) un kosmētiku (FitLine Skin Premium®).Šo gadu panākumus apliecina liels daudzums mūsu apmierināto un pārliecināto klientu, vairāk kā 50 valstīs sākot ar Eiropu un beidzot ar Ziemeļameriku un Āziju. Šos panākumus mēs skaidrojam ļoti vienkārši – tā ir mūsu produkcijas pārliecinošā spēja pildīt solījumu! 

Jau no pašiem darbības pirmsākumiem mēs veltījām ielu uzmanību produkta koncepcijai un ražošanas tehnoloģijām, lai atbilstu visaugstākajām kvalitātes un drošības prasībām. Vairāk kā 30 gadus atpakaļ, kad mēs tikko sākām ražot produktus, kas paredzēti uztura papildināšanai, kļuva skaidrs, ka īpašu rezultātu sasniegšanai nepieciešams apvienot holistisku koncepciju augstvērtīgu uzturvielu nogādāšanai šūnās un profesionālas ražošanas tehnoloģijas. Tieši tāpēc mēs izveidojām pirmklasīgu, starptautisku Zinātnisko Padomi, kas apvieno pašus kompetentākos speciālistus no dažādām nozarēm: medicīnas, dietoloģijas, pārtikas tehnoloģijām un bioķīmijas. Pateicoties tam mēs esam kļuvuši par augstvērtīgu produktu veselības, fitnesa un skaistuma tirgus līderi.

Mēs konsekventi sekojam savam lozungam – “Veselība, skaistums no iekšpuses un ārpuses”. Mūsu pamatproduktu FitLine līnija ir papildināta ar augstvērtīgu kosmētiku FitLine Skin un FitLine Med. FitLine produktu efektivitāte balstās uz to, ka tie mūsu šūnām, kas ir mūsu organisma celtniecības paši mazākie bloki, sniedz visu, kas nepieciešams to veselībai un dzīvības uzturēšanai. Pateicoties unikālajai NTC® koncepcijai, uzturvielas un viss, kas nepieciešams dzīvības uzturēšanai, šūnas sasniedz ātri un lielā koncentrācijā.

PIETEIKUMS PARTNERĪBAI 

UZŅĒMUMS

Stabils uzņēmums, kas ierindots starp labākajiem visā pasaulē.

PM-International AG ir saņēmis atzinumu 2020., 2021., 2022., 2023. gadā kā vistraujāk augošais uzņēmums pasaulē savā nozarē un saņēmis Starptautiskās Izaugsmes Balvu. Šāds atzinums kopumā saņemts jau 4 reizes pēc kārtas- pirmo reizi balvas pastāvēšanas vēsturē. 

PM-International realizē savu augstvērtīgo produkciju vairāk kā 50 pasaules valstīs ar vairāk kā 40 pārstāvniecībām Eiropā un ārpus tās. Kompānijas gada apgrozījums 2019. gadā sasniedza 1,1 miljardu ASV dolāru, gada laikā paceļot kompāniju no 24. uz 13.vietu pasaules Tiešās Tirdzniecības kompāniju sarakstā. Jau 2020. gada kompānijas pieaugums ir vidēji 50% un gads tika noslēgts jau ar 1,72 miljarda ASV dolāru apgrozījumu. Attiecīgi 10.vieta. 2021. gads tika noslēgts jau ar 2,38 miljardiem ASV dolāru apgrozījumu un ierindojās jau 9.vietā. 2022. gads atkal bijis neticami veiksmīgs. Tas noslēdzās ar 2,55 miljardi ASV dolāru lielu apgrozījumu, ierindojot PM-International jau 8.vietā. 2023. gads noslēdzās ar 3.03 miljarda AS dolāru apgrozījumu, ierindojot PM jau 6.vietā. 

Milzīga izaugsme un neticams veiksmes stāsts jau 30 gadu garumā!

PM-International ir viena no vadošajām TOP 100 inovatīvākajām Vācijas kompānijām mazo un vidējo uzņēmumu kategorijā jau daudzus gadus. PM-International jau 22 gadu pēc kārtas ticis iekļauts TOP 100 inovatīvāko Vācijas kompāniju topu augšgalā. Un tas ir rekords!

PM-International ir ekonomiski neatkarīga un stabils ģimenes uzņēmums, kur personīgais kapitāls pārsniedz 60% - apmēram divas reizes lielāks kā citu vidējo uzņēmumu vidējais pašu kapitāls. Pie tam viena no pasaules vadošajām biznesa informācijas kompānijām Dun & Bradstreet vērtē PM-International ar 99 no 100 punktiem. Kompānija saņēmusi trīskāršu A + reitingu.

Tiešās tirdzniecības žurnāls Netcoo regulāri atzinīgi novērtē PM-International kā paraugkompāniju. 

PIETEIKUMS PARTNERĪBA


MŪSU JAUNĀKIE APBALVOJUMI UN SASNIEGUMI

Stabils uzņēmums, kas ierindots starp labākajiem visā pasaulē. Mūsu vīzijas un misijas rezultātā saņemtas daudzi apbalvojumi, balvas, atzinumi.

PM-International ir visstraujāk augošais tiešās tirdzniecības uzņēmums pasaulē un šogad, 2024.gadā AG DSN Glogal 100 reitingā ieņēmis godpilno 6. vietu.

Šo saraktsu reizi gadā publicē ASV tirdzniecības žurnāls "Direct Selling News" un PM-International pirmo reizi iekļuva šajā sarakstā 2010. gadā un kopš tā laika katru gadu audzējis savu reitingu.

Rolfs Zorgs: “Iekļūšana TOP 10 ir liels gods. Tas bija mērķis, pie kura mēs PM-International esam strādājuši jau vairāk kā 25 gadus. Un īpaši pašreizējā situācijā mums ir tas gods saņemt balvu par mūsu izaugsmi. Es galvenokārt pateicos mūsu komandai, partneriem un kompānijas darbiniekiem, kuri pratuši būt elastīgi, pratuši piemēroties pat sarežģītos apstākļos un pateicos par katras dienas izcilu ieguldījumu."

"DSN Global 100" saraksts un paziņojums ir ļoti nozīmīgs visas pasaules vadošajiem tiešās pārdošanas uzņēmumiem. Tas sniedz pārskatu par tiešās tirdzniecības nozares globālo attīstību ne tikai nozares locekļiem, bet arī interesentiem, ekspertiem, investoriem un, pats galvenais, tiem, kas meklē iespējas šajā nozarē.

FitLine zīmola uzvarētājs kategorijā "Excellent Brands Health & Pharmaceuticals" jau trešo gadu pēc kārtas.

EY 2016. gada uzņēmējs

Vācijas tirdzniecības žurnāls Netcoo jau trešo reizi uzņēmuma vēsturē šovērtējumu sniedz PM-Internatioanal

Jau 22 reizes ierindojies labāko vidū: TOP Inovācija

PM-International ir turpat visā pasaulē

Šo gadu panākumus ikdienas apliecina liels daudzums mūsu apmierināto un pārliecināto klientu, vairāk kā 50 valstīs sākot ar Eiropu un beidzot ar Ziemeļameriku un Āziju. 

Eiropas galvenais loģistikas centrs atrodas Speyer Vācija, kā arī centri Āzijā, Singapūrā un Amerikā (Džeksonvillā Floridas štatā). Starptautiskais vadības cents atrodas Luksemburgā. 

Produkcija tiek ražota lielākajā speciālā uztura ražotnē Eiropā – Nutrichem Diat r. Rot Vācijā atsevišķi PM International vajadzībām celtā korpusā.

Luksemburga
Vācija
Singapūra
Florida
PM-International ir arī WFDSA (Pasaules tiešās pārdošanas asociāciju federācija) biedrs. Šis federācijas dalībnieki apņemas ievērot noteiktos uzvedības standartus klientu un komandas partneru interesēs.Turklāt  Rolfu Zorgs ir ievēlēts WFDSA izpilddirektora padomē, kur viņš palīdz veidot tiešās pārdošanas nākotni un vīziju visā pasaulē.

PM-International ir # 6 lielākais tiešās tirdzniecības uzņēmums pasaulē pēc 2023. gada rezultātiem un pats straujāk augošākais! 

VĪZIJA

PM-International panākumu pamats sākas ar unikālu produkta filozofiju. Mēs esam izveidojuši  inovatīvus produktus, kas nepārprotami uzrunā ikviena vēlmi:

  • labākai dzīves kvalitātei, pateicoties uzlabotai labsajūtai un labākai veiktspējai;
  • Lielākai dzīves baudai ar veselīgu un jauneklīgāku izskatu

Mēs koncentrējamies uz premium segmenta tirgu un novatoriskām produktu koncepcijām, kas atšķiras no pārējā tirgus piedāvājuma. 

Papildus premium produktiem, PM-International piedāvā iespēju gūt papildu ienākumus neatkarīgi no sociālā stāvokļa, darba, apmācības vai finansiālās situācijas.

PIETEIKUMS PARTNERĪBAI


LABDARĪBA

Apņemšanās par labāku pasauli. Kopā uz gaišāku nākotni

PM-International apņemas mainīt cilvēku dzīvi uz labo pusi. Mēs šo principu īstenojam pat ārpus ikdienas darba.Kopš 2003.gada mēs kopīgi vērtējam ilgtspējīgas nākotnes veidošanu ar palīdzības, attīstības un cilvēka tiesību aizstāvības organizāciju World Vision. Mūsu ilgstošā un uzticamā partnerība ir veltīta palīdzībai bērniem, viņu ģimenēm un veselām kopienām visā pasaulē, ieskaitot Ganu, Kambodžu un Indiju. 

Uz doto brīdi mēs atbalstam 6000 bērnus un kopējais ziedojuma apjoms tikai pēdējos 5 gados vien ir sasniedzis 10 miljonus  €. 

Katrs PM-International pārdotais produkts dod bērniem “Dzīves stundu” un lielākas izredzes augšanas periodā. Mēs ceram turpināt paplašināt savu labdarības sadarbību, lai kādu dienu sponsorētu vismaz 10 000 bērnu, jo mēs ticam, ka palīdzam viņiem veidot mūsu nākotni.

Daloties pamatvērtībā ar World Vision, mēs varam soli pa solim pastāvīgi uzlabot bērnu dzīvi labākai nākotnei. Mēs dodam iespēju, iesaistāmies, izglītojam un atbalstām! 

MŪSU IESPĒJAS AR PM-INTERNATIONAL 

"Aiz katra lielā sasnieguma stāv sapnis, kas kļuvis par realitāti."
BIZNESA MODELIS

Kāpēc kļūt par partneri? Tāpēc, ka šī varētu būt viena no Tavas dzīves lielākajām iespējām! Piepildi savus sapņus kopā ar PM-International! Ja vēlies, lai Tev būtu iespējams noteikt kad, ar ko un kur Tu vēlies strādāt, Tev jākļūst par savas dzīves noteicēju - jāāttīsta uzņēmēja domāšana! 

PM-International izvēlētā izplatīšanas sistēma apzināti atsakās no tradicionālajām izplatīšanas metodēm un tā vietā paļaujas uz tiešu kontaktu ar patērētāju un uz rekomendāciju mārketingu. To atbalsta taisnīga un uzticama atalgojuma sistēma, kura balstīta uz rezultātu nevis patērēto laiku. 

Panākumi tiešajā tirdzniecībā nav veiksmes jautājums, un tie, kas parāda ārkārtas panākumus, ir pelnījuši, lai viņus atbalstītu īpašā veidā.

PIETEIKUMS PARTNERĪBAI 

Savu partneru atalgošanai kompānija izmanto Tīkla Marketinga atalgojuma modeli, kurš katram visgodīgākajā veidā dod iespēju parādīt savas spējas un nopelnīt - kā rūdītam biznesa cilvēka, tā enerģiskam iesācējam! Kļūsti brīvs un neatkarīgs - biznesa iespēja ir visiem vienāda, gan jauniem studentiem, gan uzņēmējiem, gan sportistiem, gan pensionāriem. Šajā biznesā partnerus nevar ne pieņemt, ne altlaist- Tu pats plāno savu laiku, kad, cik ilgi un ar ko strādāsi. Pievienojies lieliskai FitLine Latvija komandai!

Mūsu izplatīšanas partneri var brīvi ieguldīt tik daudz laika un enerģijas savā darbībā ar PM-International, cik viņi vēlas, un gandrīz nav ierobežojumu tam, cik daudz papildu ienākumu viņi var radīt.

Neatkarīgajiem izplatīšanas partneriem ir tiesības uz globālas pieredzējušu treneru komandas, meitasuzņēmumu tīkla un pielāgotas apmācības programmas atbalstu. Ir arī daudzas citas priekšrocības - piemēram, automašīnu, pensiju un ceļojumu programmas.

Vācijas apelācijas tiesa Frankfurtē oficiāli apstiprināja PM mārketinga plāna likumību 2011. gada 19. maijā.

Vācijas Tehniskās apskates asociācija (TÜV Hessen) 2013. gadā PM-International pirmo reizi novērtēja kā sertificētu tiešās pārdošanas kompāniju. Sertifikāciju pārbauda reizi gadā.

MĀRKETINGA PLĀNS

Vienkāršs un godīgs biznesa plāns, kā veidot savu biznesu ar PM-International, lai kļūtu par neatkarīgu uzņēmēju. Nopelniet savu ceļu uz augšu un pilnībā uzņemieties atbildību par laiku un enerģiju, ko ieguldāt savā biznesā. Pielāgojiet jauno biznesu savam dzīvesveidam un izlemiet pats, vai vēlaties strādāt pilnu vai nepilnu slodzi ar PM-International.

Ar novatoriskajiem FitLine produktiem un mūsu USE - TALK - DEMO koncepciju jums ir viss nepieciešamais, lai šodien sāktu savu veiksmes stāstu. Ikviens to var darīt neatkarīgi no savas izglītības vai profesijas. Bez riska, nav pievienotas virknes. Nopelniet vienlaicīgi 6 vai vairāk ienākumus un izmantojiet mūsu grezno automašīnu programmu un eksotisko ceļojumu stimulus.

PIETEIKUMS PARTNERĪBAI 

VIENKĀRŠA VEIKSMĪGA APMĀCĪBAS SISTĒMA

PM-International AG ir izstrādājusi saviem biznesa partneriem no visas pasaules vienkāršu, bet ļoti efektīvu apmācību programmu. Tā palīdzēs Tev veidot savu karjeru. Kā mūsu biznesa partneris uzzināsi visu, kas Tev jāzina, lai vadītu savu biznesu veiksmīgi. 

Mēs Tevi iemācīsim skatīties pasaulē plaši atvērtām acīm un novērtēt katru jaunu dienu savā ceļā! Daudz svarīgāk par to, ko esi jau darījis savā dzīvē ir tas, ko vēl izdarīsi! Tāpēc, pilnā gaitā, uz priekšu!

PM-International piedāvā rīkus, informāciju, apmācības, sistēmu, lai Tavs bizness Tev nestu gandarījumu un peļņu. 

Reģistrācija kompānijā ir bez maksas lapā www.pm-quickstart.com. Viss, kas Tev jādara, jāizvēlas kāds no esošajiem partneriem, kurš kļūs par Tavu mentoru jeb sponsoru un veiks apmācību un palīdzēs sasniegt pirmos mērķus.

Kad būsi sasniedzis jau pirmos mērķus, kompānija Tevi aicinās uz 3 dienu augsta līmeņa apmācībām Vācijā, kas Tev būs bez maksas.

Tas ir komandas darbs! Arī Tu vari būt veiksmīgs! Var visi! Pievienojies! 

REIZI GADĀ PM-INTERNATIONAL ORGANIZĒ ĻOTI ĪPAŠAS APMĀCĪBAS.

Tās ir līderu apmācības un Kontinentālie Kongresi. Šie ir fantastiski pasākumi, lieliskas jaunas zināšanas un lielisks kopā būšanas laiks. 

AUTOMAŠĪNU PROGRAMMA

Kurš gan nevēlas saņemt savā ģimenē jaunu automašīnu. PM-International AG šādu iespēju sniedz visiem neatkarīgajiem biznesa partneriem, kuri ir sasnieguši zināmu pozīciju - ātrākie tiek pie auto pat dažu mēnešu laikā! Kompānijas oficiālais auto partneris: BMW.

Tā ir automašīna dāvanā! Vai ir kāds, kurš nevēlas šādu dāvanu?

ATVAĻINĀJUMS SALĀS

Ar PM Tu iepazīsi pasauli, par to neko nemaksājot, jo vienkārši būsi to pelnījis! PM-International AG par to parūpēsies. Mūsu neatkarīgajiem biznesa partneriem, mēs katru gadu organizējam vairākus atpūtas ceļojumus. Kopā ar PM - ceļojums uz kādu no Dienvideiropas siltajiem galamērķiem unkopā ar PM - pasaules turnejā, kur galamērķis katru reizi ir jauna valsts ārpus Eiropas, kā arī uzaicinājums uz Presidents Team svinībām  brīvdienu mājā pie Vikijas un Rolfa Zorgiem uz Cote d'Azur Francijā, Floridā vai Dubaijā. 

Tās ir gan Eiropas Tūres, gan Pasaules Tūres! Neaizmirstami ceļojumi fantastiskā atmosfērā kopā ar pasaules lielo PM ģimeni!


MŪSU PENSIJU PROGRAMMA TAVAI NĀKOTNES STABILITĀTEI

Kā ģimenes uzņēmums, PM-International uzskata par pašsaprotamu, ka partneri ir nodrošināti ar sociālā nodrošinājuma pensiju. Tādēļ mēs, sadarbībā ar vienu no pasaules lielākajām apdrošināšanas kompānijām Allianz esam izstrādājuši unikālu Pensiju Plānu.

Paralēli visiem bonusiem, ceļojumiem, auto programmai - katram partnerim lielisks 100% atbalsts no kompānijas PM Pensiju Programmā. Katrs tavs iemaksātais eiro tiek dubultots iemaksas brīdī!