PARTNERU PROGRAMMA

Ja Tevi interesē uzņēmējdarbība vai jau esi uzņēmējs, iespējams, vācu kompānijas PM-International AG piedāvājums būs domāts tieši Tev!


STABILITĀTE + DROŠĪBA + IZAUGSME = FINANSIĀLĀ NEATKARĪBA

PM International AG ir viena no vadošajām TOP 100 inovatīvākajām Vācijas kompānijām mazo un vidējo uzņēmumu kategorijā jau daudzus gadus. Jau 27 gadus tā tirgū piedāvā FitLine uztura bagātinātāju produktu līniju un FitLine skin kosmētiku. Tā ir vienīgā kompānija, kura drīkst izmantot Ķelnes Antidopinga Sporta Laboratorijas logo, jo pilnīgi visi produkti ir dopinga droši un atbilst augstiem kvalitātes standartiem. Produkti ir ražoti pēc GMP standartiem no dabīgām izejvielām, patentēti un ilgus gadus brīvprātīgi tikuši pakļauti Šveices Vitamīnu Institūta kontrolei. 

Inovatīvs atalgojuma modelis dod labu pamatu laimīgai un pārtikušai dzīvei

Tieši tāpēc ir patiess lepnums būt kompānijas partnerim un izplatīt tās produktus. Savu partneru atalgošanai kompānija izmanto Tīkla Marketinga atalgojuma modeli, kurš katram visgodīgākajā veidā dod iespēju parādīt savas spējas un nopelnīt- kā rūdītam biznesa cilvēka, tā enerģiskam iesācējam!

Jau kopš 2000.gada, katru gadu uzņēmums PM International AG ir starp 100 inovatīvākajiem vidējiem uzņēmumiem Vācijā. Pēc rezultātu novērtēšanas inovāciju vadībā un labāko vērtējumu "A", kategorijās "Inovāciju veicinošs TOP menedžments", "Inovatīvais klimats", "Inovatīvais process un organizācija", "Inovatīvais mārketings" un pat A+ novertējumu "Inovatīvo panākumu" jomā PM apstiprina savu vadošo lomu. Eiropas ģimenes uzņēmums PM International AG ir saņēmis labāko vērtējumu A, un tas kā melns uz balta parāda uzņēmuma īpaši profesionālo inovāciju vadību visās saistītajās jomās, tai skaitā starptautisko standartu pielietojumā. Uzņēmumi ar šo labāko novērtējumu, nosaka standartus: atzīst Ekonomikas Universitātes savā vērtējumā. Ar 2011. gada TOP100 apbalvojumu PM International kļūs par vienīgo uzņēmumu vēsturē, kas šo apbalvojumu ieguvis 10 reizes pēc kārtas! Bet laiks rit un nu jau apbalvojums saņemts 17 reizes! 

Kāpēc kļūt par partneri?

Tāpēc, ka ši varētu būt viena no Tavas dzīves lielākajām iespējām! Noskaties šo video un gūsti iespaidu par kompāniju, tās produktiem un piedāvājumu!

PM International

Vai vēlies, lai Tev būtu iespējams noteikt kad, ar ko un kur Tu vēlies strādāt? Tad jākļūst par savas dzīves noteicēju - jākļūst par uzņēmēju!

Vācu kompānija PM International AG Tev to piedāvā! Tas ir biznesa modelis, kuru noteikti var sākumā apvienot ar savu pamatdarbu, varbūt pat veltot tikai vienu stundu dienā. Ja esi mērķtiecīgs un disciplinēts, tas noteikti nesīs panākumus un Tu sapratīsi, ka šajā vienā stundā vari nopelnīt vairāk nekā vienā pamatdarba stundā! Ja tā, tad ir laiks nodoties šim biznesam vairāk! 

Kļūsti brīvs un neatkarīgs- biznesa iespēja ir visiem vienāda, gan jauniem studentiem, gan uzņēmējiem, gan sportistiem, gan pensionāriem. Šajā biznesā partnerus nevar ne pieņemt, ne altlaist- Tu pats plāno savu laiku, kad, cik ilgi un ar ko strādāsi.

PM-International piedāvā rīkus, informāciju, apmācības, sistēmu, lai Tavs bizness Tev nestu gandarījumu un peļņu. Pieredzējušākie partneri noteikti padalīsies ar atbalstu un padomu. 

Reģistrācija kompānijā ir bez maksas lapā www.pm-quickstart.com. 
Viss, kas Tev jādara, jāizvēlas kāds no esošajiem partneriem, kurš kļūs par Tavu mentoru jeb sponsoru un veiks apmācību un palīdzēs sasniegt pirmos mērķus.


Automašīnu programma

Kurš gan nevēlas saņemt savā ģimenē jaunu automašīnu. PM-International AG šādu iespēju sniedz visiem neatkarīgajiem biznesa partneriem, kuri ir sasnieguši zināmu pozīciju - ātrākie tiek pie auto pat dažu mēnešu laikā! Kompānijas oficiālais auto partneris: BMW.

Atvaļinājums salās

Ar PM Tu iepazīsi pasauli, par to neko nemaksājot, jo vienkārši būsi to pelnījis! PM-International AG par to parūpēsies. Mūsu neatkarīgajiem biznesa partneriem, mēs katru gadu organizējam vairākus atpūtas ceļojumus. Kopā ar PM - ceļojums uz kādu no Dienvideiropas siltajiem galamērķiem un kopā ar PM -pasaules turnejā, kur galamērķis katru reizi ir jauna valsts ārpus Eiropas, kā arī uzaicinājums uz prezidenta komandas svinībām  brīvdienu mājā pie Vicki un Rolf Sorge uz Cote d'Azur Francijā. 

Mūsu pensiju programma Tavai nākotnes stabilitātei

Kā ģimenes uzņēmums, PM-International uzskata par pašsaprotamu, ka partneri ir nodrošināti ar sociālā nodrošinājuma pensiju. Tādēļ mēs, sadarbībā ar vienu no pasaules lielākajām apdrošināšanas kompānijām Allianz esam izstrādājuši unikālu pensiju shēmu.

Apmācību programma jau no pirmās dienas

PM-International AG ir izstrādājusi saviem biznesa partneriem no visas pasaules vienkāršu, bet ļoti efektīvu apmācību programmu. Tā palīdzēs Tev veidot savu karjeru. Kā mūsu biznesa partneris uzzināsi visu, kas Tev jāzina, lai vadītu savu biznesu veiksmīgi. 

Mēs Tevi iemācīsim skatīties pasaulē plaši atvērtām acīm un novērtēt katru jaunu dienu savā ceļā! Daudz svarīgāk par to, ko esi jau darījis savā dzīvē ir tas, ko vēl izdarīsi! Tāpēc, pilnā gaitā, uz priekšu! 

Pieteikums uz konsultāciju

Atstāj savu kontaktinformāciju un īsu ziņu, kāds ir Tavs jautājums un kādu konsultāciju vēlies saņemt!

0

 .