LIELĀKAS BRĪVĪBAS UN NEATKARĪBAS IESPĒJA

ĢIMENES BIZNESS VISĀS NOZĪMĒS

Tūkstošiem cilvēku visā pasaulē ir uzsākuši jaunu ceļojumu kopā ar mums. Un arī Tev ir iespēja mums pievienoties!

Neskatoties uz apbrīnojamo izaugsmes tempu un pašreizējo kompānijas lielumu, PM-International joprojām ir ģimenes uzņēmums. Dibinātājs un izpilddirektors Rolfs Zorgs ne tikai joprojām ir valdes priekšgalā, bet arī piedalās ikdienas lēmumos, piedalās katrā kompānijas notikumā, ir aktīvs FitLine dzīves veida piekritējs un vienmēr ir kopā ar visas pasaules partneriem kā liela FitLine ģimene.

PM International AG dibināta 1993.gadā. Tās dibinātājs un vadītājs ir Rolfs Zorgs un ir viens no lielākajiem veselības un skaistumkopšanas uzņēmumiem Eiropā, kas piedāvā augstas kvalitātes uztura bagātinātājus (FitLine Premium®) un kosmētiku (FitLine Skin Premium®).


Šo gadu panākumus apliecina liels daudzums mūsu apmierināto un pārliecināto klientu, vairāk kā 50 valstīs sākot ar Eiropu un beidzot ar Ziemeļameriku un Āziju. Šos panākumus mēs skaidrojam ļoti vienkārši – tā ir mūsu produkcijas pārliecinošā spēja pildīt solījumu! 

Jau no pašiem darbības pirmsākumiem mēs velltījām ielu uzmanību produkta koncepcijai un ražošanas tehnoloģijām, lai atbilstu visaugstākajām kvalitātes un drošības prasībām. Vairāk kā 27 gadus atpakaļ, kad mēs tikko sākām ražot produktus, kas paredzēti uztura papildināšanai, kļuva skaidrs, ka īpašu rezultātu sasniegšanai nepieciešams apvienot holistisku koncepciju augstvērtīgu barības vielu nogādāšanai šūnās un profesionālas ražošanas tehnoloģijas. Tieši tāpēc mēs izveidojām pirmklasīgu, starptautisku Zinātnisko padomi, kas apvieno pašus kompetentākos speciālistus no dažādām nozarēm: medicīnas, dietoloģijas, pārtikas tehnoloģijām un bioķīmijas. Pateicoties tam mēs esam kļuvuši par augstvērtīgu produktu veselības, fitnesa un skaistuma tirgus līderi.

Mēs konsekventi sekojam savam lozungam – “Veselība, skaistums no iekšpuses un ārpuses”. Mūsu pamatproduktu FitLine līnija ir papildināta ar augstvērtīgu kosmētiku FitLine Skin un FitLine Med. FitLine produktu efektivitāte balstās uz to, ka tie mūsu šūnām, kas ir mūsu organisma celtniecības paši mazākie bloki, sniedz visu, kas nepieciešams to veselībai un dzīvības uzturēšanai. Pateicoties unikālajai NTC® koncepcijai, barības vielas un viss, kas nepieciešams dzīvības uzturēšanai, šūnas sasniedz ātri un lielā koncentrācijā.

UZŅĒMUMS

Stabils uzņēmums, kas ierindots starp labākajiem visā pasaulē.

PM International AG ir viena no straujāk augošām pasaules kompānijām. PM International realizē savu augstvērtīgo produkciju vairāk kā 50 pasaules valstīs ar vairāk kā 40 pārstāvniecībām Eiropā un ārpus tās. Kompānijas gada apgrozījums 2019.gadā sasniedza 1,1 miljardu ASV dolāru, gada laikā paceļot kompāniju no 24. uz 13. vietu pasaules Tiešās Tirdzniecības kompāniju sarakstā. Un izaugsme turpinās, 2020.gada kompānijas pieaugums ir vidēji 50%. Un  gads tika noslēgts jau ar 1,72 miljarda ASV dolāru apgrozījumu.

PM International ir viena no vadošajām TOP 100 inovatīvākajām Vācijas kompānijām mazo un vidējo uzņēmumu kategorijā jau daudzus gadus. PM International turpat 20 gadus pēc kārtas ticis iekļauts TOP 100 inovatīvāko Vācijas kompāniju topu augšgalā. 

PM-International ir ekonomiski neatkarīga un stabils ģimenes uzņēmums., kur personīgais kapitāls pārsniedz 60% - apmēram divas reizes augstāks nekā citu vidējo uzņēmumu vidējais pašu kapitāls. Pie tam viena no pasaules vadošajām biznesa informācijas kompānijām Dun & Bradstreet vērtē PM-International ar 99 no 100 punktiem. Kompānija saņēmusi trīskāršu A + reitingu.

Tiešās tirdzniecības žurnāls Netcoo regulāri (2013./2014.gadā un 2018./2019. 2018., 2019. un 2020. gadā) atzinīgi novērtē PM  International kā paraugkompāniju. 

MŪSU JAUNĀKIE APBALVOJUMI UN SASNIEGUMI

Stabils uzņēmums, kas ierindots starp labākajiem visā pasaulē. Mūsu vīzijas un misijas rezultātā saņemtas daudzi apbalvojumi, balvas, atzinumi. 

FitLine zīmola uzvarētājs kategorijā "Excellent Brands Health & Pharmaceuticals" jau trešo gadu pēc kārtas.EY 2016. gada uzņēmējs

Vācijas tirdzniecības žurnāls Netcoo jau trešo reizi uzņēmuma vēsturē šovērtējumu sniedz PM-Internatioanal


Jau 19. reizi ierindojies labāko vidū: TOP Inovācija

PM International ir turpat visā pasaulē

Šo gadu panākumus ikdienas apliecina liels daudzums mūsu apmierināto un pārliecināto klientu, vairāk kā 50 valstīs sākot ar Eiropu un beidzot ar Ziemeļameriku un Āziju. 

Eiropas galvenais loģistikas centrs atrodas Speyer Vācija, kā arī centri Āzijā, Singapūrā un Amerikā (Džeksonvillā Floridas štatā). Starptautiskais vadības cents atrodas Luksemburgā. 

Produkcija tiek ražota lielākajā speciālā uztura ražotnē Eiropā – Nutrichem Diat r. Rot Vācijā atsevišķi PM International vajadzībām celtā korpusā.

Luksemburga
Vācija
Singapūra
Florida
PM-International ir arī WFDSA (Pasaules tiešās pārdošanas asociāciju federācija) locekle. Šis federācijas dalībnieki apņemas ievērot noteiktos uzvedības standartus klientu un komandas partneru interesēs.

Turklāt  Rolfu Zorgs ir ievēlēts WFDSA izpilddirektora padomē, kur viņš palīdz veidot tiešās pārdošanas nākotni un vīziju visā pasaulē.

PM-International ir # 13 lielākais tiešās pārdošanas uzņēmums pasaulē pēc 2019.gada rezultātiem. 
VĪZIJA


PM-International panākumu pamats sākas ar unikālu produkta filozofiju. Mēs esam izveidojuši  inovatīvus produktus, kas nepārprotami uzrunā ikviena vēlmi:

  • labākai dzīves kvalitātei, pateicoties uzlabotai labsajūtai un labākai veiktspējai;
  • Lielākai dzīves baudai ar veselīgu un jauneklīgāku izskatu

Mēs koncentrējamies uz premium segmenta tirgu un novatoriskām produktu koncepcijām, kas atšķiras no pārējā tirgus piedāvājuma. 

Papildus premium produktiem,  PM-International piedāvā iespēju gūt papildu ienākumus neatkarīgi no sociālā stāvokļa, darba, apmācības vai finansiālās situācijas.


LABDARĪBA

Apņemšanās par labāku pasauli. Kopā uz gaišāku nākotni

PM-International apņemas mainīt cilvēku dzīvi uz labo pusi. Mēs šo principu īstenojam pat ārpus ikdienas darba.

Kopš 2003.gada mēs kopīgi vērtējam ilgtspējīgas nākotnes veidošanu ar palīdzības, attīstības un cilvēka tiesību aizstāvības organizāciju World Vision. Mūsu ilgstošā un uzticamā partnerība ir veltīta palīdzībai bērniem, viņu ģimenēm un veselām kopienām visā pasaulē, ieskaitot Ganu, Kambodžu un Indiju. Pašlaik mēs esam lepni sponsorēt 2300 bērnus ar kopējo ziedojumu summu 2019. gadā 648 000 USD, bet 2021.gada mērķis ir jau 3000 bērni. 

Katrs PM-International pārdotais produkts dod bērniem “Dzīves stundu” un lielākas izredzes augšanas periodā. Mēs ceram turpināt paplašināt savu labdarības sadarbību, lai kādu dienu sponsorētu vismaz 10 000 bērnu, jo mēs ticam, ka palīdzam viņiem veidot mūsu nākotni.

Daloties pamatvērtībā ar World Vision, mēs varam soli pa solim pastāvīgi uzlabot bērnu dzīvi labākai nākotnei.

Mēs dodam iespēju, iesaistāmies, izglītojam un atbalstām! 

MŪSU IESPĒJAS AR PM-INTERNATIONAL 

"Aiz katra lielā sasnieguma stāv sapnis, kas kļuvis par realitāti."
BIZNESA MODELIS


Kāpēc kļūt par partneri? Tāpēc, ka šī varētu būt viena no Tavas dzīves lielākajām iespējām! Piepildi savus sapņus kopā ar PM-International! Ja vēlies, lai Tev būtu iespējams noteikt kad, ar ko un kur Tu vēlies strādāt, Tev jākļūst par savas dzīves noteicēju - jāāttīsta uzņēmēja domāšana! 

PM-International izvēlētā izplatīšanas sistēma apzināti atsakās no tradicionālajām izplatīšanas metodēm un tā vietā paļaujas uz tiešu kontaktu ar patērētāju un uz rekomendāciju mārketingu. To atbalsta taisnīga un uzticama attalgojuma sistēma, kura balstīta uz rezultātu nevis patērēto laiku. 

Panākumi tiešajā tirdzniecībā nav veiksmes jautājums, un tie, kas parāda ārkārtas panākumus, ir pelnījuši, lai viņus atbalstītu īpašā veidā.

Savu partneru atalgošanai kompānija izmanto Tīkla Marketinga atalgojuma modeli, kurš katram visgodīgākajā veidā dod iespēju parādīt savas spējas un nopelnīt- kā rūdītam biznesa cilvēka, tā enerģiskam iesācējam! Kļūsti brīvs un neatkarīgs- biznesa iespēja ir visiem vienāda, gan jauniem studentiem, gan uzņēmējiem, gan sportistiem, gan pensionāriem. Šajā biznesā partnerus nevar ne pieņemt, ne altlaist- Tu pats plāno savu laiku, kad, cik ilgi un ar ko strādāsi. Pievienojies lieliskai FitLine Latvija komandai!

Mūsu izplatīšanas partneri var brīvi ieguldīt tik daudz laika un enerģijas savā darbībā ar PM-International, cik viņi vēlas, un gandrīz nav ierobežojumu tam, cik daudz papildu ienākumu viņi var radīt.

Neatkarīgajiem izplatīšanas partneriem ir tiesības uz globālas pieredzējušu treneru komandas, meitasuzņēmumu tīkla un pielāgotas apmācības programmas atbalstu. Citas priekšrocības ietver stimulus, piemēram, automašīnu un ceļojumu programmas.

Vācijas apelācijas tiesa Frankfurtē oficiāli apstiprināja PM mārketinga plāna likumību 2011. gada 19. maijā.

Vācijas Tehniskās apskates asociācija (TÜV Hessen) 2013. gadā PM-International pirmo reizi novērtēja kā sertificētu tiešās pārdošanas kompāniju. Sertifikāciju pārbauda reizi gadā.

MARKETINGA PLĀNS

Vienkāršs un godīgs biznesa plāns, kā veidot savu biznesu ar PM-International, lai kļūtu par neatkarīgu uzņēmēju.Nopelniet savu ceļu uz augšu un pilnībā uzņemieties atbildību par laiku un enerģiju, ko ieguldāt savā biznesā. Pielāgojiet jauno biznesu savam dzīvesveidam un izlemiet pats, vai vēlaties strādāt pilnu vai nepilnu slodzi ar PM-International.

Ar novatoriskajiem FitLine produktiem un mūsu USE - TALK - DEMO koncepciju jums ir viss nepieciešamais, lai šodien sāktu savu veiksmes stāstu. Ikviens to var darīt neatkarīgi no savas izglītības vai profesijas. Bez riska, nav pievienotas virknes. Nopelniet vienlaicīgi 6 vai vairāk ienākumus un izmantojiet mūsu grezno automašīnu programmu un eksotisko ceļojumu stimulus.

VIENKĀRŠA VEIKSMĪGA APMĀCĪBAS SISTĒMA

PM-International AG ir izstrādājusi saviem biznesa partneriem no visas pasaules vienkāršu, bet ļoti efektīvu apmācību programmu. Tā palīdzēs Tev veidot savu karjeru. Kā mūsu biznesa partneris uzzināsi visu, kas Tev jāzina, lai vadītu savu biznesu veiksmīgi. 

Mēs Tevi iemācīsim skatīties pasaulē plaši atvērtām acīm un novērtēt katru jaunu dienu savā ceļā! Daudz svarīgāk par to, ko esi jau darījis savā dzīvē ir tas, ko vēl izdarīsi! Tāpēc, pilnā gaitā, uz priekšu!

PM-International piedāvā rīkus, informāciju, apmācības, sistēmu, lai Tavs bizness Tev nestu gandarījumu un peļņu. 

Reģistrācija kompānijā ir bez maksas lapā www.pm-quickstart.com. Viss, kas Tev jādara, jāizvēlas kāds no esošajiem partneriem, kurš kļūs par Tavu mentoru jeb sponsoru un veiks apmācību un palīdzēs sasniegt pirmos mērķus.

Kad būsi sasniedzis jau pirmos mērķus, kompānija Tevi aicinās uz 3 dienu augsta līmeņa apmācībām Vācijā, kas Tev būs bez maksas.

Tas ir komandas darbs! Arī Tu vari būt veiksmīgs! Var visi! Pievienojies! 

REIZI GADĀ PM-INTERNATIONAL ORGANIZĒ ĻOTI ĪPAŠAS APMĀCĪBAS.

Tās ir līderu apmācības un Kontinentālie Kongresi. Šie ir fantastiski pasākumi, lieliskas jaunas zināšanas un lielisks kopā būšanas laiks. 

AUTOMAŠĪNU PROGRAMMA


Kurš gan nevēlas saņemt savā ģimenē jaunu automašīnu. PM-International AG šādu iespēju sniedz visiem neatkarīgajiem biznesa partneriem, kuri ir sasnieguši zināmu pozīciju - ātrākie tiek pie auto pat dažu mēnešu laikā! Kompānijas oficiālais auto partneris: BMW.

Tā ir automašīna dāvanā! Vai ir kāds, kurš nevēlas šādu dāvanu?

ATVAĻINĀJUMS SALĀS


Ar PM Tu iepazīsi pasauli, par to neko nemaksājot, jo vienkārši būsi to pelnījis! PM-International AG par to parūpēsies. Mūsu neatkarīgajiem biznesa partneriem, mēs katru gadu organizējam vairākus atpūtas ceļojumus. Kopā ar PM - ceļojums uz kādu no Dienvideiropas siltajiem galamērķiem un kopā ar PM -pasaules turnejā, kur galamērķis katru reizi ir jauna valsts ārpus Eiropas, kā arī uzaicinājums uz prezidenta komandas svinībām  brīvdienu mājā pie Vicki un Rolf Sorge uz Cote d'Azur Francijā. 

Tās ir gan Eiropas  Tūres, gan Pasaules Tūres! Neaizmirstami ceļojumi fantastiskā atmosfērā kopā ar pasaules  lielo PM ģimeni!


MŪSU PENSIJU PROGRAMMA TAVAI NĀKOTNES STABILITĀTEI


Kā ģimenes uzņēmums, PM-International uzskata par pašsaprotamu, ka partneri ir nodrošināti ar sociālā nodrošinājuma pensiju. Tādēļ mēs, sadarbībā ar vienu no pasaules lielākajām apdrošināšanas kompānijām Allianz esam izstrādājuši unikālu pensiju shēmu.

Paralēli visiem bonusiem, ceļojumiem, auto programmai - katram partnerim lielisks 100%  atbalsts no kompānijas PM pensiju programmā.Katrs tavs iemaksātais eiro tiek dubultots iemaksas brīdī! 

Pieteikums partnerībai

Atstāj savu kontaktinformāciju un motivācijas ziņojumu! 

0
 .