PARTNERU PROGRAMMA

Ja Tevi interesē uzņēmējdarbība vai jau esi uzņēmējs, iespējams, vācu kompānijas PM-International AG piedāvājums būs domāts tieši Tev! 

STABILITĀTE + DROŠĪBA + IZAUGSME = FINANSIĀLĀ NEATKARĪBA

PM International AG ir viena no straujāk augošām pasaules kompānijām un viena no vadošajām TOP 100 inovatīvākajām Vācijas kompānijām mazo un vidējo uzņēmumu kategorijā jau daudzus gadus. PM International AG dibināta 1993.gadā. Tās dibinātājs un vadītājs ir Rolfs Zorgs. Tas ir ģimenes uzņēmums, kas turpat 20 gadus pēc kārtas ticis iekļauts TOP 100 inovatīvāko Vācijas kompāniju topu augšgalā. PM International realizē savu augstvērtīgo produkciju vairāk kā 44 pasaules valstīs ar vairāk kā 40 pārstāvniecībām Eiropā un ārpus tās. Kompānijas gada apgrozījums 2019.gadā sasniedza 1,1 miljardu ASV dolāru, gada laikā paceļot kompāniju no 24. uz 13. vietu pasaules Tiešās Tirdzniecības kompāniju sarakstā. Un izaugsme turpinās, 2020.gada kompānijas pieaugums ir vidēji 50%. Savukārt biznesa novērtējuma kompānija Dun & Bradstreet piešķīrusi visaugstāko AAA reitingu.PM International ražo premium klases produktus, Eiropas galvenais loģistikas centrs atrodas Speyer Vācija, kā arī centri Āzijā, Singapūrā un Amerikā (Džeksonvillā Floridas štatā). Starptautiskais vadības cents atrodas Luksemburgā. Bet produkcija tiek ražota lielākajā speciālā uztura ražotnē Eiropā – Nutrichem Diat r. Rot Vācijā atsevišķi PM International vajadzībām celtā korpusā. Kopš 2016. gada FitLine produktu kvalitāti pārbauda neatkarīgā laboratorijā TÜV SUD ELAB. Vairāk informācijas iespējams atrast te: www.tuev-sued.de?alab/pm

Produkti ir ražoti pēc GMP standartiem no dabīgām izejvielām, patentēti un ilgus gadus brīvprātīgi tikuši pakļauti Šveices Vitamīnu Institūta kontrolei. 

Pēc ekspertu un analītiķu vērtējuma vēl vairāk ka 15 gadus kompānija būs tirgus līderis, jo tai pieder ne tikai produktu patenti, bet arī atslēgas zināšanas koncepcija NTC® pielietojumā un ražošanā.

2016.gada 23.oktobrī tika noslēgts līgums uz 5 gadiem ar Luksemburgas Zinātnes un Tehnoloģiju institūtu (LIST) par zinātniskiem pētījumiem un izstrādēm. Tika atvērta kopīga laboratorija starptautiskam zinātnieku tīklam, lai sekotu projektu attīstībai. Tai skaitā lai izstrādātu jaunas, ekskluzīvas tehnoloģijas bio pieejamības palielināšanai (zināmas kā transfērtehnoloģijas). Šos pētījumus finansē gan valsts, gan Eiropa.

2019.gadā tika izveidota sadarbība ar Austrijas Zinātņu Universitāti.

Pasaules PM partneri un klienti ir sajūsmā par šiem produktiem, kas ir kļuvis par viņu dzīvesveidu! 

Inovatīvs atalgojuma modelis dod labu pamatu laimīgai un pārtikušai dzīvei

Tieši tāpēc ir patiess lepnums būt kompānijas partnerim un izplatīt tās produktus. Savu partneru atalgošanai kompānija izmanto Tīkla Marketinga atalgojuma modeli, kurš katram visgodīgākajā veidā dod iespēju parādīt savas spējas un nopelnīt- kā rūdītam biznesa cilvēka, tā enerģiskam iesācējam! Kļūsti brīvs un neatkarīgs- biznesa iespēja ir visiem vienāda, gan jauniem studentiem, gan uzņēmējiem, gan sportistiem, gan pensionāriem. Šajā biznesā partnerus nevar ne pieņemt, ne altlaist- Tu pats plāno savu laiku, kad, cik ilgi un ar ko strādāsi. Pievienojies lieliskai FitLine Latvija komandai!

Kāpēc kļūt par partneri?

Tāpēc, ka ši varētu būt viena no Tavas dzīves lielākajām iespējām! Piepildi savus sapņus kopā ar PM!  Vai vēlies, lai Tev būtu iespējams noteikt kad, ar ko un kur Tu vēlies strādāt? Tad jākļūst par savas dzīves noteicēju - jākļūst par uzņēmēju!

Vācu kompānija PM International AG Tev to piedāvā! Tas ir biznesa modelis, kuru noteikti var sākumā apvienot ar savu pamatdarbu, varbūt pat veltot tikai vienu stundu dienā. Ja esi mērķtiecīgs un disciplinēts, tas noteikti nesīs panākumus un Tu sapratīsi, ka šajā vienā stundā vari nopelnīt vairāk nekā vienā pamatdarba stundā! Ja tā, tad ir laiks nodoties šim biznesam vairāk! 

Šajā biznesā veiksmīgs var būt jebkurš neatkarīgi ne no izglītības, vecuma, pieredzes vai dzīves vietas.


PM-International piedāvā rīkus, informāciju, apmācības, sistēmu, lai Tavs bizness Tev nestu gandarījumu un peļņu. 

Reģistrācija kompānijā ir bez maksas lapā www.pm-quickstart.com. Viss, kas Tev jādara, jāizvēlas kāds no esošajiem partneriem, kurš kļūs par Tavu mentoru jeb sponsoru un veiks apmācību un palīdzēs sasniegt pirmos mērķus.

Tas ir komandas darbs! Arī Tu vari būt veiksmīgs! Var visi! Pievienojies!


Automašīnu programma

Kurš gan nevēlas saņemt savā ģimenē jaunu automašīnu. PM-International AG šādu iespēju sniedz visiem neatkarīgajiem biznesa partneriem, kuri ir sasnieguši zināmu pozīciju - ātrākie tiek pie auto pat dažu mēnešu laikā! Kompānijas oficiālais auto partneris: BMW.

Tā ir automašīna dāvanā! Vai ir kāds, kurš nevēlas šādu dāvanu?

Atvaļinājums salās

Ar PM Tu iepazīsi pasauli, par to neko nemaksājot, jo vienkārši būsi to pelnījis! PM-International AG par to parūpēsies. Mūsu neatkarīgajiem biznesa partneriem, mēs katru gadu organizējam vairākus atpūtas ceļojumus. Kopā ar PM - ceļojums uz kādu no Dienvideiropas siltajiem galamērķiem un kopā ar PM -pasaules turnejā, kur galamērķis katru reizi ir jauna valsts ārpus Eiropas, kā arī uzaicinājums uz prezidenta komandas svinībām  brīvdienu mājā pie Vicki un Rolf Sorge uz Cote d'Azur Francijā. 

Tās ir gan Eiropas  Tūres, gan Pasaules Tūres! Neaizmirstami ceļojumi fantastiskā atmosfērā kopā ar pasaules  lielo PM ģimeni!Mūsu pensiju programma Tavai nākotnes stabilitātei

Kā ģimenes uzņēmums, PM-International uzskata par pašsaprotamu, ka partneri ir nodrošināti ar sociālā nodrošinājuma pensiju. Tādēļ mēs, sadarbībā ar vienu no pasaules lielākajām apdrošināšanas kompānijām Allianz esam izstrādājuši unikālu pensiju shēmu.

Paralēli visiem bonusiem, ceļojumiem, auto programmai - katram partnerim lielisks 100%  atbalsts no kompānijas PM pensiju programmā.

Apmācību programma jau no pirmās dienas

PM-International AG ir izstrādājusi saviem biznesa partneriem no visas pasaules vienkāršu, bet ļoti efektīvu apmācību programmu. Tā palīdzēs Tev veidot savu karjeru. Kā mūsu biznesa partneris uzzināsi visu, kas Tev jāzina, lai vadītu savu biznesu veiksmīgi. 

Mēs Tevi iemācīsim skatīties pasaulē plaši atvērtām acīm un novērtēt katru jaunu dienu savā ceļā! Daudz svarīgāk par to, ko esi jau darījis savā dzīvē ir tas, ko vēl izdarīsi! Tāpēc, pilnā gaitā, uz priekšu! 


Pieteikums uz konsultāciju

Atstāj savu kontaktinformāciju un īsu ziņu, kāds ir Tavs jautājums un kādu konsultāciju vēlies saņemt!

0
 .