Kontakti pasūtījumiem

FitLine Lutein

FitLine Lutein labai redzei ar karetonoīdiem, luteīnu, zeaksantīnu, vitamīnu E un vitamīnu A. FitLine Luteīns ir pirmais luteīna / zeaksantīna produkts šķidrā veidā mikromicelizētā formā, kas palīdz barības vielām ātrāk un efektīgāk nonākt līdz šūnām. Luteīns netiek sintezēts organismā.

Palīdz uzturēt normālu redzi, aizsargā šūnas pret oksidatīvo stresu. FitLine Lutein ir pasaulē pirmais micellizētais šķidrais acu produkts ar luteīnu, zeaksantīnu un E vitamīnu, kas optimāli iedarbojas uz acīm un uzlabo redzi.

Mūsu redzi un acu veselību ietekmē ikdienas ieradumi un virkne ārēju faktoru. Protams, lai acis būtu veselas, redzētu skaidri un asi, tās “jāpabaro”, tās nedrīkst atstāt “badā”, tāpat kā visu organismu kopumā. Nepietiekamas barības vielas pasliktina redzi. Lai to uzlabotu, bez fiziskiem vingrinājumiem vajag arī nodrošināt nepieciešamās barības vielas. Nesen ar vecumu saistītas acu slimības: tīklenes distrofija, glaukoma, katarakta ir ievērojami kļuvušas jaunākas. Zinātniskā un tehnoloģiskā attīstība ir strauji palielinājusi redzes slodzi. Jebkura spilgta gaisma, monitoru, televīzijas ekrānu starojums destruktīvi ietekmē acs vissvarīgāko daļu - tīklenes centrālo reģionu. Tīklene ir acābola iekšējais apvalks, uz kura nonākot gaismai, uz smadzenēm tiek sūtīti nervu impulsi, kas liek uztvert attēlu. Tīklenes centrā atrodas makula – neliels apgabals, kurš atbildīgs par centrālo redzi, tas ir, redzes asumu, krāsu redzi un sarežģītu formu atpazīšanu. Makulas deģenerācijas rezultātā cilvēkam kļūst grūti saskatīt smalkas detaļas un objektus, kas atrodas redzeslauka centrā.

Turklāt ir arī citi riska faktori, kas veicina acu slimību rašanos. Tie ir kaitīgie ieradumi, iedzimtība, smēķēšana, liekais svars un sirds un asinsvadu slimības, nesabalansēts uzturs, slodze, stress, vecums. Arī svaigs gaiss un saule ir nepieciešami mūsu veselībai, tostarp acu labsajūtai. Acīm nepieciešams skābeklis.

Makulas deģenerācija viena neizraisa pilnīgu aklumu, jo neskar perifēro redzi, taču jūtami tiek apgrūtināta lasīšana, autovadīšana, rokdarbu un citu smalku darbu veikšana. Smagākos gadījumos centrālā redze var tikt zaudēta pilnībā, kā rezultātā pacients acu priekšā redz tumšu, izplūdušu plankumu. Viena no svarīgām metodēm, kā rīkoties, ir uzticama tīklenes antioksidantu aizsardzības sistēma, kuras galvenās sastāvdaļas ir karotinoīdi. Starp visiem karotinoīdiem tikai luteīnam un zeaksantīnam piemīt spēja iekļūt acs audos, efektīvi aizsargāt mūsu acis, īpaši tīklenes centrālo zonu, no dienasgaismas spektra agresīvākās daļas iedarbības, daļēji to absorbējot, kā arī nomāc brīvo radikāļu veidošanos. Svarīgs antioksidantu aizsardzības elements ir arī E vitamīns, kas paātrina bojāto tīklenes šūnu atjaunošanos, novērš kapilāru trauslumu un caurlaidību.

FitLine Lutein ir iekļauts arī produktā FitLine Generation 50+, kura sastāvā vēl ir FitLine Q10 PlusFitLine Omega 3 VeganFitLine Isoflavon un sarkanais ženžens. Šis produkts paredzēts lietot kopā ar FitLine PowerCocktail un kopumā ir apmēram par 40% lētāks kā iegādājoties katru produktu atsevišķi. Visi šie produkti apvienoti vienā paciņā, kas ērti pievienojama pie FitLine PowerCocktail paciņas. Viens dzēriens dienā un lielisks papildinājums savai veselībai!

AKTĪVO SASTĀVDAĻU ĪPAŠĪBAS:

LUTEĪNS un ZEAKSANTĪNS no latīņu valodas "luteus", kas nozīmē "dzeltens" ir ksantofils un viens no 600 zināmajiem dabiski sastopamajiem karotinoīdiem. Luteīnu sintezē tikai augi, un tāpat kā citus ksantofilus lielā daudzumā atrod zaļos lapu dārzeņos, piemēram, spinātos, kāpostos un dzeltenajos burkānos. Zaļajos augos ksantofili darbojas, lai modulētu gaismas enerģiju, un kalpo kā nefotoķīmiski veldzēšanas līdzekli.

Zeaksantīns ir galvenais makulas pigments, kas atrodas tīklenes centrā. Tieši šī joma ir atbildīga par skaidru un kvalitatīvu redzējumu. Luteīns un zeksantīns selektīvi absorbē gaismas plūsmas spektra kaitīgo zilo daļu (aizsargājošo ekranēšanas funkciju) un neitralizē destruktīvo efektu, ja kāda staru daļa tomēr iekļūst tīklenes delikātajās struktūrās (antioksidanta funkcija). Tas tika atklāts tikai 1985. gadā un radīja patiesu sensāciju. Pēc vairākiem gadiem visā pasaulē sākās neskaitāmi klīniskie pētījumi. Izrādījās, ka luteīna deficīts noved pie destruktīvu izmaiņu uzkrāšanās acs audos un pie neatgriezeniskiem redzes traucējumiem. Tas jo īpaši attiecas tagad, kad ultravioleto staru daudzums ir palielinājies ozona slāņa samazināšanās dēļ, un kad datori un telefoni ir aktīvi ienākuši mūsu dzīvē. Ir uzkrāti ticami klīniskie dati, kas pierāda, ka luteīnu saturošu piedevu ikdienas lietošana ievērojami samazina tīklenes slimību risku.

Gados vecākiem cilvēkiem bieži attīstās tīklenes distrofija - slimība, kas izraisa neatgriezenisku redzes zudumu. Tieši cilvēkiem ar šādām slimībām ieteicams, pirmkārt, palielināt luteīna uzņemšanu kombinācijā ar galveno ārstēšanas kursu, kā arī pārtraukumos starp kursiem. 

Ar dažām sirds un asinsvadu un onkoloģiskām slimībām, insultu, reimatoīdo artrītu, tiek atzīmēts luteīna koncentrācijas pazemināšanās asinīs. Šajos gadījumos profilaktiskos nolūkos ieteicams lietot luteīnu.

Tie, kas bieži sēž pie datora un ir sajutuši piekusušas acis, luteīna lietošana ir vienkārši nepieciešama.

ILGTSTOŠA LUTEĪNA UZŅEMŠANA:

 • novērš vai aptur tīklenes distrofiju;
 • palīdz atjaunot bojāto acs struktūru;
 • uzlabo asinsriti acs audos;
 • palīdz aizsargāt acis no ultravioletā starojuma;
 • nodrošina vielmaiņas produktu aizplūšanu;
 • palielina vizuālo sniegumu;
 • novērš acu apsārtumu, diskomfortu un sāpes acu rajonā

A VITAMĪNS - attiecas uz taukos šķīstošiem vitamīniem. Šis vitamīns ir tīklenes skābes atvasinājums. Organismā A vitamīns atbalsta šūnu reprodukcijas un augšanas procesus, imūno stāvokli un arī redzes funkcijas. Vissvarīgākais ir tas, ka A vitamīns ir tīklenes stieņu vizuālā pigmenta - rodopsīna un konusu vizuālā pigmenta - jodapīna - sastāvdaļa. A vitamīna deficīts ir saistīts ar traucētu krāsu uztveri un sliktu redzi tumsā, turklāt, noved pie radzenes šūnu izžūšanas.

VITAMĪNS E - spēcīgs antioksidants palīdz novērst tīklenes atslāņošanos, kataraktu, atbalsta redzi diabēta gadījumā. Viņš piedalās olbaltumvielu metabolismā, normalizē asins sarecēšanu un uzlabo tā cirkulāciju, normalizē muskuļu darbību.

GALVENĀS FITLINE LUTEIN PRIEKŠROCĪBAS:

Augstākā kvalitāte, tīrība un garantija - ražošana saskaņā ar standartiem.
Ekskluzīvs tikai PM-International.

 • Luteīns un zeaksantīns taukos šķīstošās formas dēļ ir grūti šķīstošas vielas. Pateicoties patentētajai un zinātniski pamatotajai MicroSolve® tehnoloģijai, tiek sasniegts daudz ātrāk (no 5 līdz 10 reizēm) un labāka biopieejamība salīdzinājumā ar ne micellizētajām tradicionālajām formām.
 • Nav konservantu, tikai dabīgas sastāvdaļas, kas veido šo vielu.
 • Patentēta maiga ekstrakcijas metode tauku un eļļu ieguvei un patentētas izejvielas dabīgam augstas kvalitātes produktam.
 • Satur dārzeņu un augļu luteīna esterus.
 • Par 61% labāka luteīna esteru biopieejamība salīdzinājumā ar brīvo luteīnu.
 • Rūpīga sastāvdaļu grupas izvēle (luteīns, zeaksantīns, vitamīni E, A), kas var ievērojami uzlabot efektivitāti un kvalitāti.

IETEIKUMI LIETOŠANAI:

 • Redzes asuma samazināšanas novēršanai pie izteiktām redzes slodzēm (darbs pie datora, ilgstoša braukšana, darbs pie liela apgaismojuma).
 • Lai novērstu ar vecumu saistītus lēcas, tīklenes bojājumus, ieskaitot tīklenes makulas deģenerāciju. o Nakts akluma vai krēslas redzes traucējumu novēršanai.
 • Vizuālā datora sindroma novēršanai.
 • Ja ilgstoši lietojat kontaktlēcas.
 • Nodarbojoties ar vindsērfingu, slēpošanu, kāpšanu kalnos.
 • Rezultāti būs daudz augstāki un efektīvāki, ja organismu atbalstītu arī Optimālais Komplekts.

SASTĀVS: 

SASTĀVDAĻAS: glicerīns, ūdens, dārzeņu eļļa (palmu, palmu kodolu, kokosriekstu), emulgators (sojas lecitīns), karotinoīdus saturošs ekstrakts no erektīvajiem tagetes ar luteīnu un zeakstantīnu, Vitamīns E, Vitamīns A.

LIETOŠANA:  19 pilienus (1,0 ml) izšķīdina jebkurā vēsā dzērienā. Viens dzēriens dienā.


TILPUMS: 30 ml (mēneša iepakojums, 30 porcijas pa 1,0 ml,19 pilieni).

PRODUKTS VEIDOTS, IZMANTOJOT PATENTĒTAS TEHNOLOĢIJAS UN IEVĒROJOT VISAUGSTĀKOS STANDARTUS! PREMIUM LĪNIJA.

Produkti ir patentēti un pakļauti patstāvīgai un neatkarīgai ELAB Analytics GmbH kontrolei.

Unikāla Uzturvielu transporta koncepcija (Nutrients Transportation Conception NTC®) un MicroSolve® Tehnoloģija, kas nogādā uzturvielas ar augstu biopieejamību šūnu līmenī. Ekskluzīvs tikai PM International.

Produkti atbilst GMP® (Good manufacturing practice) = Labas ražošanas praksei.

Iekļauts Ķelnes Sarakstā.

Pirkumu grozs