Kontakti pasūtījumiem

FitLine PowerCocktail

FitLine ® PowerCocktail apvieno Fitline Basics un FitLine Activize Oxyplus labās īpašības un klāt pievienojot lielu skaitu polfenolu lieliskākam rezultātam.

Daudz dabisko polifenolu no labākajiem ogu, augļu, dārzeņu, garšaugu un garšvielu ekstraktiem un koncentrātiem. Tie ir labākie augstas kvalitātes ogu, augļu, dārzeņu, garšaugu un garšvielu ekstrakti, kas sniedz jums pašu labāko polifenolu un vitamīnu maisījumu. 

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS enerģijas vielmaiņai. Bagātināts ar B6, veicina normālu enerģijas pienesuma metabolismu, ar vitamīniem, provitamīnu A, šķiedrvielām, kofeīnu, mikroelementu selēnu.

Divi vienā risinājums, kas nodrošina nepieciešamo enerģiju un koncentrāciju, vienlaikus veicinot normālu imūnsistēmas darbību. Satur šķīstošās un nešķīstošās šķiedras no augļiem, dārzeņiem un graudaugiem, kā arī dzīvas pienskābes baktērijas (L. reuteri, L. acidophilus). 

Tas ir augstvērtīgs dažādu augļu, dārzeņu un labības ekstraktu koncentrāts, kam pievienoti cilvēka organisma aizsardzībai nepieciešamie antioksidatīvie vitamīni, mikroelements selēns, dzīvas pienskābo baktēriju kultūras, kā arī vielas, kuras nodrošina šūnas ar svarīgākajiem enerģijas ieguves komponentiem un vispirms jau ar lielāku daudzumu skābekļa.

Palīdz samazināt nogurumu un nespēku, veicina normālu nervus sistēmas darbību, palīdz uzturēt garīgās darbaspējas, palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, palīdz nodrošināt normālu makroelementu vielmaiņu, nepieciešams šūnu dalīšanās procesam.

FitLine PowerCocktail ieteicams lietot kompleksi ar FitLine Restorate, kas kompleksi veido sinerģisku iedarbību visam organismam šūnu līmenī. Tiek atbalstīti visi pamat vielmaiņas procesi. Šo komplekso risinājumu sauc arī par FitLine Optimālo Komplektu

BALASTVIELAS – lielā daudzumā sastopamas augļos, dārzeņos un labības produktos (šķīstošas un nešķīstošas). Nešķīstošās veicina vēdera izeju un piesaista dažādas kaitīgās vielas, kas rodas uztura sagremošanas procesā. Šķīstošās balastvielas, piesaistot žultskābes, samazina holesterīna līmeni, un aizkavējot ogļhidrātu absorbciju, iespaido cukura līmeni asinīs.

FRUKTOOLIGOSAHAROĪDI (laktobaktēriju probiotiskās substances) – vielas, kas veicina normālas zarnu mikrofloras vairošanos zarnu traktā, novērš aizcietējumus un piesaista toksīnus. Probiotiskās baktērijas stimulē imūnsistēmu, aktivizē makrofāgus (šūnas, kas atpazīst un iznīcina svešas un organismam kaitīgas vielas, baktērijas un vīrusus), piedalās B grupas vitamīnu ražošanā, darbojas antikancirogēni un antimikrobi – iznīcina pūšanas un citas organismam kaitīgās baktērijas.

GREMOŠANAS FERMENTI – augu izcelsmes amilāze, proteāze, laktāze, lipāze. Tie iegūti sarežģītos tehnoloģiskos procesos no svaigiem augiem, augļiem un dārzeņiem. Šie produkti nodrošina kvalitatīvāku pārtikas sašķelšanu un samazina alergēnu veidošanos zarnās.

ANTIOKSIDANTĪVIE VITAMĪNI UN SELĒNS – galvenokārt, lai saistītu brīvos radikāļus.

ENERĢIJAS VITAMĪNI UN JŪRAS AĻĢU ASCOPHYLLUM NODOSUM EKSTRAKTS – Enerģijas ieguvē neaizvietojamie B grupas vitamīni stabilai nervu sistēmai un labām koncentrēšanās spējām, efektīvai asinsradei un skābekļa transportēšanai.

DABĪGĀ GUARANA ar maigi uzmundrinošu un tauku dedzināšanu veicinošu iedarbību.

KURKUMA - pateicoties NTC un CD-Kompleks tehnoloģijām tā biopieejamība ir vairāk kā 40 reizes augstāka. 

PATENTĒTĀ CD–KOMPLEKS TEHNOLOĢIJA

Pateicoties jaunajai, patentētajai CD-Kompleks tehnoloģijai kurkumīna bio pieejamība ir palielinājusies vairāk kā 40 reizes.

Kurkuma ir pasaulē vērtīgākā garšviela, kas satur kurkuminoīdus, no kuriem galvenais ir kurkumīns. Parastajam kurkumas ekstraktam (kurkumīnam) piemīt ārstnieciskas īpašības, bet bio pieejamajām formām tā ir 1,5-29 x lielāka. Kompānijas PM International zinātnieki, pateicoties jaunai un inovatīvai tehnoloģijai, ir izstrādājuši jaunu bio pieejamu kurkumīnu un tā iedarbība ir 45 reizes lielāka salīdzinot ar parasto kurkumīnu, to apstiprina zinātniskie un klīniskie pētījumi. Šo jauno tehnoloģiju izmanto FitLine Basics, FitLine PowerCocktail, FitLine Gelenk-Fit un FitLine PowerCocktail Junior ražošanā.

 FITLINE POWERCOCKTAIL IR PIEVIENOTI KLĀT ŠĀDI POLIFENOLI:

 • Zaļās tējas ekstrakts;
 • Brokolis un brokoļa asni;
 • Ābolu ekstrakts;
 • Acerolas ekstrakts;
 • Tomātu koncentrāts;
 • Bazilika koncentrāts;
 • Kanēļa koncentrāts;
 • Oregāno koncentrāts;
 • Kurkuma koncentrāts;
 • Burkānu koncentrāts;
 • Plūškoka koncentrāts;
 • Aroniju koncentrāts;
 • Upeņu koncentrāts;
 • Kazeņu koncentrāts;
 • Melleņu ekstrakta koncentrāts;
 • Aveņu koncentrāts;
 • Spinātu koncentrāts;
 • Saldo ķiršu koncentrāts;
 • Briseles kāpostu koncentrāts;
 • Ingvers.

IETEIKUMS: Lietot no paša rīta pirms brokastīm. Ideāla kombinācija ar FitLine Geneartion 50+.

TILPUMS:  450 g (30 porcijas pa 15 g).

SASTĀVS: 

SASTĀVDAĻAS: fruktoze, akācijas sveķi, auzu šķiedra, zirņu šķiedra, biezinātājs (guāras sveķi, pektīns), dabīgs aromatizētājs, skābe (citronskābe), guarana ekstrakta pulveris (maltodekstrīns, guarana ekstrakts, kofeīns), C vitamīns, biešu biešu pulveris (biešu sulu koncentrāts, skābe)), ābolu šķiedra, multienzīmu komplekss (amilāze, laktāze, proteāze, celulāze, lipeja), inulīns, rīsu šķiedra, pienskābes kultūras (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus reuteri), augļu, dārzeņu un garšvielu maisījums (zaļās tējas ekstrakts, brokoļu kāpostu koncentrāts, sīpolu ekstrakts, ābolu ekstrakts, acerola ekstrakts, tomātu koncentrāts, brokoļu koncentrāts, kurkuma koncentrāts, ķiploku koncentrāts, bazilika koncentrāts, oregano koncentrāts, kanēļa koncentrāts, burkānu koncentrāts, plūškoka koncentrāts, upeņu ekstrakts, melleņu koncentrāts, aveņu koncentrāts, aroniju koncentrāts, kazenes koncentrāts, spinātu koncentrāts, saldo ķiršu koncentrāts, melleņu ekstrakts, Briseles kāpostu koncentrāts), beta-karotīns, kurkuma ekstrakts ar γ-ciklodekstrīnu, saldinātājs (steviola glikozīdi (steviola glikozīdi, aromāts)), ar selēnu bagātināts raugs, niacīns, jūraszāļu pulveris, ingvera ekstrakta pulveris, E vitamīns, pantotēnskābe, vīnogu kauliņu ekstrakts, B6 vitamīns, B vitamīns, B2 vitamīns, folijskābe, biotīns, B12 vitamīns. Bez glutēna.

LIETOŠANA:  Vienu paciņu (15 g) izšķīdina 180 ml dzeramā ūdens. Viena paciņa dienā.

GARŠA:  Apelsīnu - upeņu garša.

PRODUKTS VEIDOTS, IZMANTOJOT PATENTĒTAS TEHNOLOĢIJAS UN IEVĒROJOT VISAUGSTĀKOS STANDARTUS! PREMIUM LĪNIJA.

Produkti ir patentēti un pakļauti patstāvīgai un neatkarīgai ELAB Analytics GmbH kontrolei.

Unikāla Uzturvielu transporta koncepcija (Nutrients Transportation Conception NTC®) un MicroSolve® Tehnoloģija, kas nogādā uzturvielas ar augstu biopieejamību šūnu līmenī. Ekskluzīvs tikai PM International.

Produkti atbilst GMP® (Good manufacturing practice) = Labas ražošanas praksei.

Iekļauts Ķelnes Sarakstā.


Pirkumu grozs