Kontakti pasūtījumiem

FitLine Fitness-Drink

FitLine Fitness-Drink ir izotonisks dzēriens ar vitamīniem un minerālvielām. Īpaši piemērots sportistiem ilgstošas slodzes laikā. Ātra enerģijas atgūšana fiziskas slodzes laikā.

Ogļhidrātu - elektrolītu šķīdumi veicina izturības sniegumu uzturēšanu ilgstošas slodzes laikā.

Katram cilvēkam trūkst vitamīnu un minerālvielu, bet to nepieciešamība ir īpaši aktuāla sportistu, kultūristu un to cilvēku vidū, kuri piedzīvo fizisku un psiholoģisku stresu.

No vienas puses, uzturvielu nepietiek galvenajā uzturā, no otras puses, nepieciešamību pēc tām rada liela fiziskā slodze.
Pirmkārt, cilvēkiem, kuri piedzīvo stresu, nepieciešami antioksidanti vitamīni (A, C, E), kā arī B grupas vitamīni, kas veicina enerģijas veidošanos un nervu sistēmas stiprināšana. Uzturvielu trūkuma sekas ir tūlītējas - nogurums, palielināts traumatisms, ilgstoša atjaunošanās pēc slodzes, enerģijas trūkums, novājināta imunitāte un līdz ar to paaugstināta uzņēmība pret infekcijas slimībām.

Sportistiem īpaši jārūpējas par atbilstošu nodrošinājumu, atbalstu un atjaunošanos. FitLine Fitness-Drink tika īpaši izstrādāts, lai nodrošinātu sportiski aktīvus cilvēkus ar aizsargājošām un barojošām vielām kā vienotu formulu ķermeņa atjaunošanai intensīvas enerģijas slodzes laikā. Tā optimāli sabalansētā vitamīnu un minerālvielu kombinācija nodrošina ātru un drošu absorbciju.

FitLine Fitness-Drink ir enerģijas, ogļhidrātu-vitamīnu produkts. Ogļhidrātu komplekss ļauj organismam uzturēt nepieciešamo atbalstu pie ilgstošas enerģijas slodzes.

Rūpīgi atlasītas aktīvās uzturvielu sastāvdaļas tiek piegādātas ķermenim šūnu līmenī. To efektivitāti nodrošina ātrais sniegums organisma pašsajūtā, kā arī ātrais atjaunošanās process. FitLine Fitness-Drink izotoniskais dzēriens palīdz neitralizēt brīvos radikāļus, kas rodas intensīvas fiziskās slodzes laikā, kā arī stiprina imūnsistēmu. Sastāvā ir pilns visu minerālvielu kompleksa atbalsts kaulu veselībai.

Pateicoties uzņemšanai šķidrā veidā, organismam ātri tiek atjaunots zaudētais šķidrums. Sastāvs un deva šeit tiek izvēlēta tik precīzi, šo sastāvdaļas ir tik sinerģiskas, ka atjaunojošais un atsvaidzinošais efekts ir tūlītējs. Devu precizitāte un augstās kvalitātes prasības sniedz tūlītējus rezultātus un netiek kairināta kuņģa darbība.

Šī īpašā kompleksa sastāvs ir īpaši vērtīgs ar to, ka tā nepieļauj vielu pārdozēšanu (tas var būt gadījumā ar tradicionālajiem vitamīniem). Nodrošina vērtīgas vielas un enerģiju. Ir dopinga drošs kā visi FitLine produkti.

Ideāli piemērots sacensību un augstu fizisku aktīvu treniņu laikā, kas kopā ar FitLine Restorate sniedz ātru atjaunošanu pēc tām. FitLine Fitness-Drink ir izotonisks dzēriens, svarīgs sportista uztura elements, jo tieši tas visefektīvāk uztur optimālu šķidruma un mikroelementu līdzsvaru organismā, kā arī nodrošina to ar ogļhidrātiem. FitLine Fitnes-Drink ir nepieciešams, lai apgādātu organismu ar derīgām vielām, minerālvielām un pietiekamu daudzumu ūdens, lai palielinātu fizisko slodzi, un tas ir arī neaizstājams svara zaudēšanai.

Šis izotoniskais dzēriens palielina arī ķermeņa izturību pret hipotermiju - novērš saaukstēšanās slimības iespējas, ja ilgstoši treniņi notiek pie zemas temperatūras. FitLine Fitness-Drink ir iecienījuši pasaules top sportisti (vairāk: FitLine Sports), jo tieši sportistiem ir svarīgi sniegt sev pašu labāko un sasniegt vislabākos rezultātus, bet lai tos sasniegtu ir nepieciešami visaugstākie veselības un ķermeņa rādītāji.

AKTĪVO SASTĀVDAĻU ĪPAŠĪBAS: 

SAHAROZE jeb biešu (niedru) cukurs. Saharoze ir dabisks saldinātājs un ātrās enerģijas avots. Saharoze ir saldāka par glikozi.

DEKSTROZE - glikoze vai vīnogu cukurs, kas atrodams daudzās augļu sulās un ogās, ieskaitot vīnogas. Tas ir heksatoma cukurs (heksoze). Tas piedalās dažādos vielmaiņas procesos organismā. Ir detoksicējoša iedarbība. Ar dekstrozes metabolismu audos izdalās ievērojams enerģijas daudzums, kas nepieciešams ķermeņa dzīvībai.

FRUKTOZE – saldais ogļhidrāts, kura izmantošanai nav nepieciešams insulīns. Pēc fruktozes pazemināšanās asinīs uzņemšanas - nav strauja cukura līmeņa paaugstināšanās un pēc tam sekojoša cukura līmeņa pazemināšanās.

MALTODEKSTRĪNS sastāv no maltozes un dekstrīna. Maltozi veido divas glikozes molekulas. Tā sastopama dažādos augos, piemēram vīnogās tā ir pat 15% no visiem cukuriem. Tas ir enerģijas avots fiziskās slodzes laikā, cietes daļējas sadalīšanās produkts mazākos fragmentos - dekstrīnos. Ar pilnīgu maltodekstrīna sadalīšanos veidojas glikoze.
Salīdzinot ar vienkāršajiem cukuriem, tam ir priekšrocības, jo tas tiek sadalīts glikozē gremošanas traktā, tajā pašā laikā ar salīdzinoši nelielu ātrumu, kas garantē ilgu un vienmērīgu glikozes piegādi ķermenim treniņa laikā.
Tādējādi FitLine Fitness-Drink satur ogļhidrātus, gan īstermiņa, gan vidējai, kā arī ilgstošai darbībai, kurus ķermenis absorbē dažādos laikos. Tādējādi sportists tiek apgādāts ar enerģiju visa treniņa vai sporta pasākuma laikā.

Elektrolīti: NĀTRIJS, KĀLIJS, KALCIJS, MAGNIJS - uztur ūdens un sāls līdzsvaru organismā, pateicoties tam notiek nervu impulsu pārnešana un muskuļu audu kontrakcijas.

 • Nātrijs uztur osmotisko šķidruma spiedienu ārpus šūnām un aktivizē dažus fermentus.
 • Kalcija joniem ir milzīga nozīme nervu un muskuļu aktivitātes regulācijai, asiņu sarecēšanas reakcijās. Kālija galvenais uzdevums ir uzturēt vajadzīgo osmotisko spiedienu šūnu iekšpusē. Kālija iztrūkumā rodas neiromuskulāri traucējumi, muskuļu šļauganums un centrālās nervu sistēmas traucējumi.
 • Magnijs ietilpst kaulaudos, piedalās vairāku fermentu darbībā, impulsu pārvadīšanā no nerviem uz muskuļiem un muskuļu kontrakcijās. Magnija trūkums izraisa muskuļu trīcēšanu, krampjus un sirds aritmiju.

NĀTRIJA CITRĀTS palīdz neitralizēt pienskābi, kas uzkrājas treniņu un intensīvas fiziskās slodzes laikā, kā rezultātā pazūd sāpes muskuļos un pazūd nogurums.

KALCIJA FOSFĀTS, KĀLIJA FOSFĀTS. Fosfāti tiek izmantoti, lai palielinātu fosfokreatīna līmeni, kopējo izturību. Ražo muskuļos enerģiju.

BETA-KAROTĪNS ir antioksidants. Liela nozīme ir aterosklerozes profilaksē un miokarda infarkta biežuma samazināšanai.

VITAMĪNS C vielmaiņā piedalās oksidēšanas - reducēšanas procesos, hidroksilēšanas reakcijās, kas galvenokārt nepieciešamas kolagēna (saistaudu) veidošanā. C avitaminozes galvenā izpausme ir saistaudu bojājumi.

VITAMĪNS E aizsargā šūnas un to membrānas no oksidēšanās resp. «sadegšanas». Vitamīna E deficīta izpausme ir nespēks, sirdsdarbības vājums, mazasinība, neauglība.

NIACĪNS (vitamīns PP) piedalās oksidēšanas procesos.

KALCIJA PANTOTENĀTS ir nepieciešams tauku un cukuru pārvēršanai enerģijā.

VITAMĪNS B6 regulē olbaltumvielu metabolismu. Vielmaiņā vitamīns B6 ir saistīts fermentos, kas nepieciešami olbaltumvielu apmaiņā, netieši ogļhidrātu un tauku maiņā. Vitamīna B6 trūkums izpaužas vispārīgos vitamīna deficīta simptomos.

VITAMĪNS B2. Ar paaugstinātu fizisko un garīgo stresu cilvēka ķermenim īpaši nepieciešams vitamīns B2 jeb riboflavīns. Tā loma ir piedalīties visa organisma enerģijas piegādē. Vitamīna B2 trūkums izpaužas vispārīgos vitamīna deficīta simptomos. Ar vitamīna B2 trūkumu un sākotnējām iztrūkuma pazīmēm cilvēka ķermenis sāk iegūt uzturvielas no ķermeņa muskuļu audiem, galvenokārt, lai apgādātu visus dzīvībai svarīgos orgānus - smadzenes, sirds un asinsvadu sistēmas. Nepietiekama vitamīna B2 uzņemšana būtiski ietekmē abu smadzeņu pusložu darbību, jo ogļhidrātu metabolisms ir apgrūtināts.

VITAMĪNS B1 (TIAMĪNS) - veicina tiamīna difosfāta koenzīma sintēzi, kas ir iesaistīts aerobās enerģijas piegādē. Piedalās ogļhidrātu maiņā, nedaudz olbaltumvielu un tauku maiņā.

FOLSKĀBE - piedalās kā koenzīms dažādās enzīmu reakcijās, spēlē nozīmīgu lomu aminoskābju metabolismā. Vitamīns iekļaujas fermentu sistēmā, kas sintezē purīnnukleotīdus un porfirīnus, arī hemoglabīnu. Folskābe samazina homocisteīnu, to pārvēršot to metionīnā.

BIOTĪNS (VITAMĪNS H) - spēlē nozīmīgu lomu tauku, aminoskābju un glikozes vielmaiņas procesos.

VITAMĪNS B12 nepieciešams nukleotīdu maiņai (šūnu kodols) un līdz ar to normāliem šūnas dalīšanās procesiem, jaunu šūnu veidošanai un folskābes pārvēršanā tās aktīvā formā. Vitamīns B12 nav vegānu uzturā, līdz ar to bieži ir hipovitaminoze. Tā veidojas 5-10 gadu laikā.

JŪRAS AĻĢU PULVERIS - katalizators uzturvielu uzsūkšanās procesam.

FITLINE FITNESS-DRINK GALVENĀS PRIEKŠROCĪBAS:

 • Šis unikālais, nepārspējamais dzēriens ir izstrādāts speciāli PM-International saskaņā ar uzturvielu NTC pārvadāšanas koncepciju.
 • FitLine Fitness-Drink piegādā vērtīgas vielas un enerģiju bez dopinga klātbūtnes.
 • FitLine Fitness-Drink satur vērtīgus antioksidantu vitamīnus, lai neitralizētu brīvos radikāļus, kas intensīvas slodzes dēļ parādās lielos daudzumos.
 • FitLine Fitness-Drink nodrošina organismu ar visiem svarīgiem B grupas vitamīniem, kas nepieciešami enerģijas padevei, spējai koncentrēties un tai ir galvenā loma daudzos fiziskās un garīgās enerģijas ģenerēšanas procesos.
 • FitLine Fitness-Drink satur vissvarīgākās mūsu ķermeņa minerālvielas: kalciju, magniju, kāliju, nātriju un fosforu, kas nepieciešami enerģijas padevei, muskuļu impulsiem, kā arī kaulu un skrimšļu audiem.
 • FitLine Fitness-Drink piegādā ķermenim minerālus ar elektrolītisku efektu.
 • FitLine Fitness-Drink, pateicoties šķidrajai formai, ātri kompensē šķidruma zudumus.
 • FitLine Fitness-Drink apgādā organismu ar ātri un lēnām sadalošiem ogļhidrātiem izotoniskā šķīdumā, kas palīdz uzturēt glikogēna krājumus un nodrošina optimālu izturību un veiktspēju.
 • FitLine Fitness-Drink - enerģijas papildināšanai pirms sacensībām un to laikā, un kombinācijā ar FitLine Restorate,  FitLine Basen Plus tas palīdz ātrāk atjaunot organismu.
 • FitLine Fitness-Drink – to lietojot pirms treniņa, ir labs enerģijas avots un uzlabos treniņa kvalitāti.
 • FitLine Fitness-Drink lieliski strādā arī pēc pēc fiziskās slodzes, ir labs ogļhidrātu un uzturvielu avots, lai ātri atjaunotu muskuļu un aknu glikogēna rezerves, kas tika izmantotas fiziskās slodzes laikā.
 • Izotoniski līdzsvarots.
 • Antidopinga kontrole. Regulāra brīvprātīga kvalitātes kontrole un neatkarīga izpēte Ķelnes Augstākajā sporta skolā (dopinga analīžu laboratorija). Vairāk informācijas vietnē www.koelnerliste.com

IETEIKUMI LIETOŠANAI:

 • Sportistiem un cilvēkiem ar lielu fizisko slodzi, jo veicina ātru atjaunošanos, samazina muskuļu sāpes un ātri atjauno zaudēto šķidrumu.
 • Neitralizē brīvos radikāļus, kas rodas no aktīvām fiziskām aktivitātēm (īpaši efektīvi, ja tos kombinē ar FitLine Zellschutz un FitLine Q10 Plus).
 • Palielina ķermeņa izturību pret hipotermiju.
 • Apgādā ķermeni ar enerģiju bez dopinga klātbūtnes.
 • Palielina koncentrēšanos, atmiņu un uzmanību. 
 • Stiprina imūnsistēmu.
 • Stiprina skeleta sistēmu.
 • Stiprina nervu sistēmu.
 • Stimulē tauku metabolismu (īpaši efektīvs, mijiedarbojoties ar FitLine ProShape All-in-1).

Lai novērstu dehidratāciju, ieteicams dzert FitLine Fitness-Drink:

 • Ilgstošas fizisku aktivitāšu laikā - sacensībās un fiziskos treniņos, piemēram, ilgstošā un vidējā skriešanā, riteņbraukšanā, slēpošanas distancēs.
 • Diētu laikā svara zaudēšanai, īpaši olbaltumvielu diētu laikā. 
 • Karstā laikā.

FitLine Fitness-Drink sacensībās un treniņos:

 • 20-30 minūtes pirms fiziskas slodzes.
 • Nelielās mazās devās visas slodzes laikā, turklāt negaidot slāpju parādīšanos. 
 • Pēc treniņa, lai atjaunotu muskuļu un glikogēna krājumus.

3 patenti

SASTĀVS: 

SASTĀVDAĻAS: cukurs, dekstroze, fruktoze, skābe (vīnskābe) nātrija citrāts, kalcija hidrogēnfosfāts, kālija citrāts, maltodekstrīns, magnija karbonāts, sāls, biezinātājs (pektīns), aromāts, kalcija laktāts, kālija hidrogēnfosfāts, vitamīns C, niacīns, vitamīns E, pantotēnskābe, jūras aļģu pulveris, beta karotīns, vitamīns B6, vitamīns B1, folskābe, biotīns, vitamīns B12.

TILPUMS: 450 g. 15 iepakojumi pa 30 g (15 porcijas).

PAGATAVOŠANA: Viena iepakojuma saturu iejaukt 500 ml dzeramajā ūdenī. 

REKOMENDĀCIJA: Viens dzēriens dienā.

GARŠA: Apelsīnu - upeņu.


PRODUKTS VEIDOTS, IZMANTOJOT PATENTĒTAS TEHNOLOĢIJAS! PREMIUM KVALITĀTE!

Unikāla Uzturvielu transporta koncepcija (Nutrients Transportation Conception NTC®) un MicroSolve® Tehnoloģija, kas nogādā uzturvielas ar augstu biopieejamību šūnu līmenī. Ekskluzīvs tikai PM International.

Produkts atbilst GMP® (Good manufacturing practice) = Labas ražošanas praksei.

Iekļauts Ķelnes Sarakstā.

Produkts pakļauts patstāvīgai un neatkarīgai ELAB ANALYTUCS GmbH kontrolei.

Fitness-Drink etiķete pdf

Pirkumu grozs