Kontakti pasūtījumiem

FitLine Fitness-Drink

FitLine Fitness-Drink ir izotonisks dzēriens ar vitamīniem un minerālvielām. Īpaši piemērots sportistiem ilgstošas slodzes laikā. 

Ogļhidrātu - elektrolītu šķīdumi veicina izturības sniegumu uzturēšanu ilgstošas slodzes laikā.

Elektrolīti kālijs, nātrijs un hlors pārstāv minerālvielas lādētu daļiņu formā, kuras regulē pH lielumu (ūdeņraža rādītājs), noturot audu šķidrumu līdzsvarā.

Kālijs.Tas ir pats svarīgākais elektrolīts dzīvajās šūnās, nepieciešams normālai augšanai un veselai ādai. Kopā ar nātriju veicina asinsspiediena stabilizāciju, muskuļu sistēmas apgādi ar enerģiju un šūnu sprieguma regulāciju. Uztur normālu nervu un muskuļu uzbudināmību un asiņu konsistenci.

Kalcijs. Kalcijs organismā izpilda rindu dzīvībai svarīgu uzdevumu, pamatā pazīstams kā kaulu un zobu izejmateriāls, bet tāpat ir neaizstājams kā mīksto audu (muskuļu un orgānu) sastāvdaļa. Svarīgs gremošanai un muskuļu kontrakcijām, nepieciešams sirdsdarbības regulācijai, asins sarecēšanai kā arī normālai nervu impulsu pārvadīšanai.

Kustības atvieglina kalcija uzņemšanu. Tā izmantojamību organismā veicina D vitamīns un magnēzijs. Pārāk zems kalcija līmenis muskuļos un asinīs noved pie tā samazināta daudzuma kaulos un to stiprības zuduma. 

Magnijs. Magnijam ir svarīga loma simtos bioloģisko reakciju, kā, piemēram, enerģijas veidošana, dažādu organisko savienojumu veidošana, barības un bioloģiski aktīvo vielu transports un uzsūkšanās. Piedalīšanās kalcija un kālija apmaiņā ir dzīvībai svarīgi visās reakcijās, saistītās ar ogļhidrātiem, taukiem, olbaltumvielām un nukleīnskābēm. Veicina nervu impulsu pārvadi un padara iespējamas normālas muskuļu kontrakcijas. Magnēzijs veicina muskuļu atslābināšanās spēju, bet kālijs, pretēji- to saraušanās spēju.

Hlors. Hlors veicina audu sprieguma regulēšanu, pasargā organismu no kālija zaudējuma, atbalsta ogļskābās gāzes transportu no asinīm uz plaušām un veicina gremošanu

Brīvie radikāļi. Brīvie radikāļi ir vielas, kurām trūkst viena elektrona un tāpēc viņas tiecas visu oksidēt, t.i. pievākt trūkstošo elektronu no kādas organisma šūnas molekulas. Ja tas notiek, izjūk šūnas iekšējais balanss, notiek momentāla ķēdes reakcija. 

3 patenti

SASTĀVS:

SASTĀVDAĻAS: cukurs, dekstroze, fruktoze, skābe (vīnskābe) nātrija citrāts, kalcija hidrogēnfosfāts, kālija citrāts, maltodekstrīns, magnija karbonāts, sāls, biezinātājs (pektīns), aromāts, kalcija laktāts, kālija hidrogēnfosfāts, vitamīns C, niacīns, vitamīns E, pantotēnskābe, jūras aļģu pulveris, beta karotīns, vitamīns B6, vitamīns B1, folskābe, biotīns, vitamīns B12.


TILPUMS: 450 g. 15 iepakojumi pa 30 g (15 porcijas).

PAGATAVOŠANA: Viena iepakojuma saturu iejaukt 500 ml dzeramajā ūdenī. 

REKOMENDĀCIJA: Viens dzēriens dienā.

GARŠA: Apelsīnu- upeņu.


PRODUKTS VEIDOTS, IZMANTOJOT PATENTĒTAS TEHNOLOĢIJAS! Produkts patentēts divas reizes.

Aktīvo vielu grupu produktu tehnoloģija (Nutrition Group Products NGP®)

Uzturvielu transporta koncepcija (Nutrients Transportation Conception NTC®)
Produkts atbilst GMP® (Good manufacturing practice) = Labas ražošanas praksei.

Iekļauts Ķelnes Sarakstā.

Produkts pakļauts patstāvīgai un neatkarīgai TÜV SÜD kontrolei.

Fitness-Drink etiķete pdf

0
 .