Kontakti pasūtījumiem

FitLine D-Drink

Dzēriens ar patīkamu ābolu un citronzāles garšu, paredzēts 14 dienu attīrīšanās programmai! Ļoti labi izvada toksīnus un smagos metālus. 

Selēns organismā rūpējas par vairogdziedzera pilnvērtīgu funkcionēšanu kā arī par matu un nagu veselību. 

Cinks spēcina organisma imūnsistēmu, pasargājot no saaukstēšanās un augšējo elpceļu slimībām, veicina brūču dzīšanu, jo nodrošina  šūnu veidošanās un atjaunošanās procesus. Tāpat cinks palīdz saglabāt labu redzi un veselīgu ādu. Ja organismā trūkst cinka, ar uzturu uzņemtais beta karotīns nepārveidojas par vitamīnu A, kas ir vitāli svarīgs acu un ādas veselībai.

Hroms palīdz organismam pārstrādāt ar uzturu uzņemtās barības vielas. Hroms veicina insulīna efektīvu darbību, nodrošinot glikozes piegādi šūnām.

Par hroma trūkumu var liecināt nepārtraukta izsalkuma sajūta, nepārvarama tieksme pēc saldumiem vai enerģijas trūkums.

Molibdēns veicina vielmaiņu šūnās, kā arī fluora uzkrāšanos zobos, tādējādi stiprinot zobu audus un novēršot zobu bojāšanos. Molibdēns arī sekmē alkohola detoksikācijas procesus organismā.

Holīns (vitamīns B4) ir īpaši svarīgs, lai nodrošinātu aknu normālu darbību un aizsargātu smadzenes visas cilvēka dzīves gaitā. Holīns palēnina organisma novecošanās procesus. Lietojot holīnu, uzlabojas atmiņa un palielinās koncentrēšanās spējas. Holīns veicina nervu sistēmas normālu darbību. Holīns mazina aknu bojājumu risku alkoholisma un hepatīta gadījumos, veicina bojāto aknu šūnu atjaunošanos, uzlabo tauku šķelšanu, kā arī samazina holesterīna daudzumu asinīs. Holīns veicina hemoglobīna sintēzi. 

SASTĀVS:

SASTĀVDAĻAS: rīsu šķiedrvielas, biezinātājs (guāra sveķi), nātru ekstrakts (nātru ekstrakts, maltodekstrīns), brokoļu pulveris, holīna bitartrāts, aromatizētājs, artišoku pulveris (artišoku pulveris, maltodekstrīns), īstā mārdadža (Silybum marianum) ekstrakts, skābe (citronskābe), lakšu (Allium ursinum) lapu ekstrakts, cinka glikonāts, jūras aļģu (Spirulina platensis, Chlorella) pulveris, kurkumas ekstrakts ar y-ciklodekstrīnu, saldinātājs (stēvijas (Stevia rebaudiana) glikozīdi, aromatizētājs), ar selēnu bagātināts raugs, ābolu šķiedras, ingvera ekstrakta pulveris, hroma pikolināts, nātrija molibdāts.

TILPUMS: 98 g - satur 14 porcijas pa 7 g paciņā

LIETOŠANA: 1 paciņu D-Drink pulvera (7 g) izšķīdina 150 ml negāzēta ūdens

GARŠA: ābolu - citronzāles

UZGLABĀT: vēsā sausā vietā


PRODUKTS VEIDOTS, IZMANTOJOT PATENTĒTAS TEHNOLOĢIJAS! Produkts patentēts divas reizes. 

Aktīvo vielu grupu produktu tehnoloģija (Nutrition Group Products NGP®)

Uzturvielu transporta koncepcija (Nutrients Transportation Conception NTC®)

Produkts atbilst GMP® (Good manufacturing practice) = Labas ražošanas praksei.

Iekļauts Ķelnes Sarakstā.

Produkts pakļauts patstāvīgai un neatkarīgai TÜV SÜD kontrolei.

D-Drink etiķete pdf

0
 .