Kontakti pasūtījumiem

FitLine D-Drink

Dzēriens ar patīkamu ābolu un citronzāles garšu, paredzēts 14 dienu attīrīšanās programmai! Ļoti labi izvada toksīnus un smagos metālus.

Šī organisma detoksikācijas programma ieteicama katram vismaz vienu reizi pusgadā. Ideāli reizi trijos mēnešos.

Detoksikācija ir organisma atbrīvošana no toksīniem. Toksīns ir grieķu vārds – toxikos, t.i. indīgs. Toksīni ir bioloģiski aktīvas vielas dzīvnieku, augu, mikrobu un ar mākslīgo izcelsmi, kuri grauj vielmaiņu un pasliktina dzīves svarīgo orgānu sistēmu darbību.

Normāli vesels organisms uzkrātos toksīnus izvada patstāvīgi. Dabiskā detoksikācija – galvenā nieru un aknu funkcija. Lai dabīgā ceļā atbrīvotos no toksīniem, mūsu orgānu sistēmai jādarbojas nepārtraukti, bet tā ne vienmēr ir. Mūsu uzturā nereti sastopams ir nepieciešamo minerālu deficīts. Tas notiek tāpēc, ka dodam priekšroku tiem produktiem, kuru apstrāde iepriekš nav bijusi teicama.

Kā sekas - noārdās derīgās un organismam vitāli vajadzīgās vielas. Gremošanas sistēmu negatīvi ietekmē medikamentu bezkontroles lietošana, kura izjauc uzturvielu uzsūkšanos. Mūsu aizsargsistēma var izrādīties pārslogota, jo tajā nokļūst pārāk daudz “ārējo” toksīnu - no uztura nokļuvušās ķīmiskās vielas, kuras organisms nepārstrādā. Tas viss izjauc organisma līdzsvaru, kā rezultātā šūnas atjaunojas lēni. Organismam ir liela slodze atjaunošanās procesiem un mēs ātrāk nogurstam.

Uzturā var būt dabiskas kaitīgas vielas, kuras radušās augu vielmaiņas procesā vai kuras ir izdalījuši dabā sastopamie mikroorganismi.
Cilvēku darbības dēļ gaisā, ūdenī, augsnē nonāk mākslīgi radītas vielas, kuru dabā nav nemaz vai arī kuras ir niecīgā daudzumā. Par to kaitīgo ietekmi ir nepieciešams zināt.

Vispārējā globālā dzīvsudraba slodze cilvēcei uz vidi katru gadu nemitīgi aug. Ogļu dedzināšana šodien skatāma kā globāls izejas avots dzīvsudraba izmešiem gaisā. Ekoloģiskā drošība attecībā uz dzīvsudrabu un tā savienojumiem, dzīvsudraba atkritumiem, izmešiem – galvenais ekoloģiskais uzdevums. 

Dzīvsudrabs – globālais piesārņotājs. Tiekot gaisā kopā ar izmešiem dzīvsudrabs (Hg) nokļūst augsnē, ūdenī. Ūdens ekosistēmā mikroorganismi Hg pārvērš par metildzīvsudraba savienojumu – kurš mazās devās ir vēl kaitīgāks par brīvo Hg. Tā Hg iekļūst uztura ķēdē un uzkrājas ūdenī dzīvojošajos organismos – zivīs, gliemežos, putnos, zīdītājos un cilvēkos, kuri tos lieto pārtikā. Dažu zivju sugās metildzīvsudraba koncentrācija ir 1 milj.reižu augstāka kā koncentrācija ūdenī, kur šīs zivis dzīvo. Procesā šis metildzīvsudrabs pārmantots arī visu dzīvo būtņu pēcnācējos, kur uzkrājas un var sasniegt augstu koncentrāciju. Tas ir sevišķi toksisks cilvēkiem. Cilvēka auglis, jaundzimušais un bērni ir sevišķi uzņēmīgi Hg negatīvajai iedarbībai. Vispirms tas iedarbojas uz nervu sistēmas attīstību. Kad grūtniece pārtikā lieto zivis, kuru sastāvā ir metildzīvsudrabs, toksiskā ķīmiskā viela iziet cauri placentas barjerai un iedarbojas uz augli. Pētījumi pierāda, ka bērnam metildzīvsudraba koncentrācija ir augstāka kā mātei. Tas ir arī mātes pienā, kurš iespaido zīdaiņa attīstību agrīnā periodā. Bērni, kuri ēd zivis – piesātinātas ar Hg, tiek iespaidota viņu smadzeņu darbība, ir traucēta runas attīstība, atmiņa, uzmanība, kustība un redze. Ja tas vēl ir kompleksā ar nepietiekamu uzturu, tad negatīvais risks aug vairākkārt. Tāpēc pēdējos gados biežāk rodas nepieciešamība stimulēt organisma attīrīšanu no toksīniem arī cilvēkiem, kuri ievēro veselīgu dzīvesveidu.

No uzturproduktiem palielinātu Hg daudzumu var saturēt upju un jūras piekrastes zivis, kā arī sēnes, galvenokārt metāldzīvsudraba veidā. Eiropā visvairāk Hg ir atrasts zobenzivīs, marlīnēs, līdakās un tunčos. Abtsraktā «vidējā» Baltijas jūras zivī ir 0,016 - 0,091 mg/kg muskuļaudu metildzīvsudraba. Eiropas Savienībā pieļaujamais metildzīvsudraba daudzums uzturā ir ne vairāk kā 1,6 μg uz 1 kg ķermeņa svara nedēļā.

No uzturā esošā Hg zarnu traktā uzsūcas mazāk par 7%. Cilvēka organismā dzīvsudrabs uzkrājas galvenokārt nierēs un smadzenēs. Pusizvades laiks no organisma ir aptuveni 60 dienas, bet no smadzeņu audiem – vairāki gadi. Hg izvadās ar urīnu un ar izkārnījumiem.
Hroniskā intoksikācijā visvairāk cieš nervu sistēma (garastāvokļa mainīgums, trauksmains bažīgums, palielināta uzbudināmība, muskuļu trīce, redzes, dzirdes un valodas traucējumi). Retākas ir nefrozes parādības.

Smagie metāli, kas nokļūst uztura produktos ir svins, kadmijs, dzīvsudrabs un arsēns. Tie tiek izmantoti rūpniecībā un ir ļoti kaitīgi cilvēka organismam. Produktos tie nokļūst gan no rūpnieciskām gāzēm, gan no automašīnu izplūdu gāzēm, putekļiem un piesārņotiem ūdeņiem. Daļa smago metālu nokļūst caur plaušām ar gāzēm, putekļiem, kā arī smēķējot.

Svins uzkrājas kaulos, no kuriem tā pusizdales laiks ir 10 – 20 gadi. Liela svina daudzums var radīt neauglību. Bērniem pat mazas ilgstoši uzņemtas svina devas rada smadzeņu attīstības traucējumus, pieaugušiem cilvēkiem – garīgo darba spēju samazināšanos.

Hroniska saindēšanās ar kadmiju biežāk rada nieru bojājumus, retāk – plaušu enfizēmu, osteoporozi.

Hroniska saindēšanos ar arsēnu gadījumos var rasties neiropātija, retāk sirds muskuļu audu, aknu, nieru bojājumi, anēmija un leikopēnija. Toksiskās devās arsēns ir kancerogēns.

Cilvēkam var kaitēt arī berilijs, kobalts, mangāns, tallijs, vanādijs, cinks un alva.

Nitrāti uzturā nokļūst ar dzeramo ūdeni, ar augiem, kuri ir bagāti mēsloti ar slāpekļa minerālmēsliem, un ar gaļu, šķiņķi, desām, kuru sālīšanā izmantoti nitrāti. Nitrātus īpaši uzkrāj bietes, jo šo vielu augsnē ir daudz.

Lielsaimniecībās lopu infekciju profilaksei un ātrākam svara pieaugumam (kavējot zarnu baktēriju augšanu) lieto antibiotiskās vielas un sulfamīdu preparātus. Tos izmanto arī pārtikas produktu konservēšanai.
Tireostatiskās vielas, kas kavē vairogdziedzera darbību, dažreiz lieto, lai mazinātu dzīvnieku stresu, kas rodas, turot dzīvniekus lielā barā un saspiestībā. Šī paša iemesla dēļ lieto arī β-adrenoreceptorus bloķējošus medikamentus un trankvilizatorus.

Anaboliskos preparātus lieto, lai panāktu lopu masas pieaugumu. Tie iedarbojas kā dzimumhormoni.

Uzturproduktu apstarošanai izmanto 𝗒 starojumu, lai sterilizētu produktus bez to karsēšanas. Pārāk liela starojuma enerģija produktos var radīt radioaktīvus izotopus. Jonizētais starojums var radīt produktos brīvos radikāļus, un tie savukārt var izraisīt ķīmiskus procesus, kuros rodas toksiskas vielas.

Kompānijas PM-International zinātniskā padome izstrādāja augsti efektīvu kompleksu Fitline D-Drink kā organisma saudzējošu detoksikācijas 14 dienu kursu, lai uzlabotu orgānu sistēmas darbību un atsevišķu orgānu darbību, lai padarītu nekaitīgus toksīnus un izvadītu tos no organisma. Tas ir viens dzēriens dienā, kas tiek uzņemts 14 dienas pēc kārtas.

FITLINE D-DRINK SATUR 5 UZTURVIELU BLOKUS:

1. Bloks, lai pastiprinātu vielmaiņu:

 • Cinks ir svarīgs, lai regulētu skābes – sārmu līdzsvaru.
 • Hroms, lai veicinātu normālu makroelementu metabolismu.
 • Molibdēns veicina normālu aminoskābju vielmaiņu, satur sēru. 
 • Selēns veicina normālu imūnsistēmu.

2. Bloks, lai uzlabotu gremošanas sistēmas procesus:

 • Brokoļi satur otršķirīgus augu savienojumus (piemēram, sulforafāns). 
 • Artišoks satur cinarīnu, citrulīnu, silibinīnu.

3. Spēcīgas sastāvdaļas, lai uzsūktu kaitīgās vielas un aizvadītu tās uz aknām un nierēm:

 • Spirulīna un hlorella ūdenī šķīstošie dabas polimēri.
 • Savvaļas ķiploks.
 • Kurkumīns 45 reizes augstāka pieejamība šūnu līmenī, pateicoties mūsu unikālām tehnoloģijām.

4. Spēcīgas sastāvdaļas, lai uzlabotu detoksikāciju aknās:

 • Ingvers ar ēteriskām eļļām.
 • Savvaļas ķiploks satur sēra organiskos savienojumus, piemēram, alicīns.
 • Nātre 1000 gadus pazīstama ar izcelsmi no Hildegāras Bingenā – no viņu medicīnas avotiem. Nātrei piemīt urīndzenoša un limfodrenāžas darbība. 
5. Spēcīgas sastāvdaļas. Atbalsts. imunitāte:

 • Holīns – ūdenī šķistoš vitamīnveidīga viela. Atbalsta aknu darbību.

AKTĪVO SASTĀVDAĻU ĪPAŠĪBAS:

ŠĶIEDRVIELAS:

D-Drink sastāvā ir nešķīstošās (rīsa šķiedrvielas) un šķīstošās (ābolu pektīns un guāra sveķi) ŠĶIEDRVIELAS, kurām piemīt absorbenta īpašības. Attīra asinis un limfu ar gremošanas sistēmas darbību. Tas ir - procesā uzsūc milzīgu daudzumu kaitīgo vielu un ātri tās izvada no organisma. Aiztur ūdeni, palielina fekāliju masu, saista žultsskābi, saīsina vai normalizē uzturvielu uzturēšanos gremošanas traktā. Baro un atjauno mikrofloras labvēlību zarnu traktā.
Samazinās holesterīna līmenis asinīs un samazinās vēža rašanos risku prostatas dziedzeros. Saskaņā ar Vispasaules Veselības Organizāciju referātu “Par racionālu uzturu” - šīm vielām ir jābūt ikdienas sabalansētā uztura sastāvā.

RĪSU ŠĶIEDRVIELAS uzlabo aknu, nieru un citu orgānu darbību, kā arī sniedz atbalstu izvadsistēmai. Ievērojot stingru olbaltumvielu diētu, pazemina slodzi. Veicina novājēšanu, labi piesātina, pazemina bada sajūtu, izvada taukus no organisma. Samazina holesterīna līmeni asinīs. Rīsu šķiedras palīdz attīrīt asinsvadus, uzlabo caurlaidību, normalizē asins cirkulāciju un šūnu barošanos. Pastiprina motoriku. Pie pietiekoša ūdens daudzuma, izmanto aizcietējumu ārstēšanai, ko izsaucis kairinātās zarnas sindroms. Rīsu graudu apvalkā ir B, PP, E un K vitamīnu grupas. Kā arī holīns, kalcijs, kālijs, cinks un varš.

ĀBOLU ŠĶIEDRAS – aizsargā pret holesterīna uzkrāšanos organismā, samazina aterosklerozes rašanos, palīdz normalizēt cukura līmeni asinīs. Šķiedras šķīst ūdenī, palīdz izdalīt žultsskābes no organisma, kavē žultsakmeņu slimības veidošanos.

GUĀRAS SVEĶI – dabīgs produkts, gumijai līdzīgas vielas augos, kas izdalās to bojājuma vietās. Izmanto kā aizcietējuma atbrīvošanās līdzekli. Par cik satur augstu šķīstošo šķiedru, asins plazmā var samazināt holesterīnu un izmanto to kā priekšlaicīgu, agrīno infarkta un insulta līdzekli.

ĀRSTNIECĪBAS AUGI:

NĀTRES EKSTRAKTS – plašs aktīvo vielu spektrs, izceļ kā ideālu universālo detoksikatoru, kas viegli attīra organismu. Normāls urīnceļu dzīšanas līdzeklis. Nodrošina ātru un efektīvu toksisko vielu izvadīšanu no nierēm. Nātrei piemīt žults dzenošas īpašības un palielina reģenerējošas spējas atjaunot barības-zarnu trakta apvalka sieniņas, aizsargājot toksīnu uzkrāšanos zarnu traktā. Nātres stimulē limfātisko sistēmu un veicina tās attīrīšanu.

BROKOĻA PULVERIS – kāpostu dzimtas augs. Satur lielu daudzumu glikozinolātu, kuri nepieciešami mūsu organisma veselīgai funkcionēšanai. Sniedz pozitīvu ietekmi uz mūsu orgānu detoksikāciju. Lieliska dabiska sastāvdaļa, kas nepieciešama detoksa programmā.

INDOL – 3 – KARBINOLS pamatkomponents no kāpostu dzimtas dārzeņiem (brokoļi, baltais galviņkāposts, redīss, rācenis un rutks). Paaugstina fermentu aktivitāti no pirmās detoksikācijas fāzes, pastiprina to, atindē, aizsargā aknas no alkohola intoksikācijas. Ne mazāk svarīga Indola -3 īpašība ir pretiekaisuma darbība. Pārvērš estrogēnu nekaitīgā, tāpēc palīdz brīdināt par augoni piena dziedzeros, dzimumorgānos. Normalizē hormonālo balansu. Indol – 3 efektīvs pieaugušam organismam, brīdinot par nevēlamu simptomu sieviešu klimaksam, vairogdziedzerim samazina saņemt ķīmiskas vielas un paātrina toksīnu izdalīšanu no organisma.

GLIKOFORĪNS, GLIKONASTURTĪNS, GLIKOBRASICĪNS – speciālie fitonutrienti, kuru darbība vērsta uz pret vēža šūnu iedarbību. Šiem elementiem piemīt antibakteriālas īpašības, darbojas pret helicobacter pylori un palīdz ārstēt šūnas slimību. Sulfarafāna pretiekaisuma īpašības palīdz novērst vai pat izārstēt dažas asinscirkulācijas vadu bojājumus, kurus izsauc iekaisums pēc hroniskas cukura līmeņa paaugstināšanās asinīs.

ARTIŠOKA PULVERIS. Vislielāko ārstniecības vērtību izceļ kofeīnskābes, kuras atrodas visās auga daļās. Viena no šīm skābēm ir cinarīns. Kaut gan lielāko vērtību izejvielai vērtē ne tikai cinarīnu, bet visu skābju kopība.

MOLIBDĒNS. Tas ir mikrolelements, kas flavīnfermentu sastāvā piedalās šūnu elpošanā un veicina fluora uzkrāšanos zobos. Molibdēna trūkums novērots Krona slimības gadījumā, kā arī tiem, kas ilgu laiku saņēmuši pareterālo barošanu.

HLORELLA ar piedevām - “Hlorella ar piedevām – kā desants mazai armijai jūsu organismā – tā cītīgi cīnīsies, lai izvadītu toksīnus no audiem, atgriežot tos tur, kur tiem vieta” (Joseph Michael Mercola, dzimis 1954. gada 8. jūlijā) – ārsts no ASV, dabīgās medicīnas piekritējs.

SAVVAĻAS ĶIPLOKA LAPU PULVERIS (lāča sīpols). Tas ir ķiploka radinieks, kas satur sēra saturošas vielas – allicīns, kas ir dabisks sargs pret slimībām. Patīkamas garšas, labvēlīgi ietekmē, sēra savienojumi stimulē aknas un žultspūsli arī dod impulsu attīrīšanas procesu organismā. Ļoti labi izvada smagos metālus – toksīnus. Neitralizē brīvos radikāļus, aizsargā no nopietnām saslimšanām.

KURKUMĪNA EKSTRAKTS. Satur ēterisko eļļu un kurkumīnu, kas labi šķīst taukos. Iedarbība: pret iekaisumiem, pret sāpju efekts, izmanto pie dažādām aknu problēmām, uzlabo žultsdzenošu orgānu darbību, atvaira žultspūslī žultsakmeņu veidošanos, brīdina par audzēju izveidošanos, veicina gremošanu, novērš sāpes locītavās, uzlabo sirdsdarbību. Pieder pie ingveru dzimtas, tāpēc ir lieliskas īpašības.

D-Drink satur kurkumīna ekstraktu ar y-ciklodekstrīnu, kurš tiek izmantots ar augstu efektivitāti. Biopieejamība ir pat 45 reizes augstāka kā parastam kurkumīnam, pateicoties patentētai CD-Kompleksa tehnoloģijai.

INGVERA EKSTRAKTS – jaunākie zinātniskie eksperimenti pierāda, ka ingvers ir ne tikai garšviela, kas labi ietekmē gremošanas sistēmu, bet arī labvēlīga ietekme uz elpošanas orgāniem. Brīnišķās ingvera saknes detoksikācijas īpašības pastiprina asinscirkulāciju un palīdz organismam attīrīties pēc medikamentu terapijas un pēc ķīmisko preparātu lietošanas. Kopā ar ingveru labi izpaužas citu ārstniecības augu īpašības. Un to izmanto zāļu augu sastāvā.

VITAMĪNI:

HOLĪNS (BITARTRĀTS) – vitamīns B4, holīna avots, kurš ietilpst neiromediatopaacetilholīna sastāvā, pateicoties kuram pastiprinās nervu impulsu pārraide, atmiņa, smadzeņu kognitīvā darbība. Holīns piedalās lipīdu maiņai nervu sistēmas darbā, regulē aknu, žultspūšļa funkcijas, avots vielām, no kurām sastāv šūnu membrānas organismā.

MINERĀĻI:

CINKS (GLIKONĀTS) – Cinks ir minerālvielu «karalis». Tas ietilpst vairāku fermentu un insulīna sastāvā un ir dažu fermentu aktivizētājs. Nepieciešams fotoķīmiskiem procesiem acs tīklenē un nodrošina redzi krēslā. Cinkam ir nozīme insulīna uzkrāšanā un šūnu membrānu stabilizēšanā. Cinks atbalsta imunitātes stiprināšanu. Neieciešams vitamīna A vielmaiņai, imunitātes veicināšanai. Cinkam liela nozīme arī kolagēna veidošanā.

SELĒNS – Tā deficīta apstākļos samazinās spermatozoīdu kustīgums. Selēnu proteīni piedalās imūnreakciju veidošanā. Ja apgāde nav pietiekama, imūnreakcijas ir vājākas. Saņemot optimālo selēna daudzumu, imūnreakcijas tiek stimulētas, tiek paaugstināta aktīvo limfocītu aktivitāte. Selēnam ir liela nozīme arī centrālās nervu sistēmas darbībā. Maz selēna plazmā nereti ir cilvēkiem, kuriem ir depresija, apjukums, nemiers, Alcheimera slimība. Tas saistās ar brīvo radikāļu pavairošanos nervu audos selēna deficīta apstākļos. Selēna deficīts veicina aterosklerozes un audzēju attīstību, miopātijas, neauglības un miksedēmas rašanos un priekšlaicīgu novecošanos. Saņemot optimālu daudzumu selēna – sirds un asinsvadu slimības ir retākas. Selēna savienojumi mazina intoksikāciju ar smagajiem metāliem (dzīvsudrabu, sudrabu, talliju, kadmiju), jo selēns spēj saistīt šos metālus. Selēns ir nepieciešams vairogdziedzeru hormonu metabolismā. Selēna deficīts uzturā ir cieši saistīts ar tā deficītu augsnē. Latvijā arī ir novērots selēna deficīts.

HROMS (PIKOLINĀTS) – mikroelements, kas piedalās nukleīnskābju un olbaltuma stabilizēšanā un aktivizē dažus fermentus. Hroms ietilpst glikozes tolerances faktorā, kam ir sakars ar glikozes maiņu. Tas stimulē insulīna darbību. Hromam ir saistība ar tauku vielmaiņu. Ja ir hroma deficīts, sagaidāma holesterīna un triglicerīdu daudzumu palielināšanās asinīs. Ir pētījumi, kas apstiprina, ka hroma trūkums organismā var veicināt sirds un asinsvadu saslimšanas risku.

NĀTRIJA MOLIBDĀTS – molibdēna avots. Piedalās olbaltumvielu maiņā, ogļūdeņraža un tauku maiņā. Izdala no organisma lieko urīnskābi. Ietilpst fermentu sastāvā: sulfāta oksidāze, ksantīna oksidāze, aldehīda oksidāze. Uzlabo slāpekļa uzsūkšanos, paātrina aminoskābju sintēzi. Neitralizē purīnus, pteridīnu, pirimidīnu. Veicina toksisko vielu izvadīšanu no organisma. Molibdēns sadarbojas organisma attīrīšanā no alkohola un sulfātiem. Normalizē aizkuņģa dziedzera darbu, reproduktīvo sistēmu, uzlabo vīrieša dzimumsistēmas funkcijas. Piedalās skābekļa apmaiņā, šūnu elpošanas procesā. Piedalās sarkano asinsķermenīšu veidošanas procesā asinīs. Aizsargā organismu no iekaisumiem, aktivizē pretiekaisumu vielu darbību. Iedarbīgs antioksidants.


Ietiecams: ja organismam ir saindēšanās, alerģijas, ja dzīvojat lielās pilsētās, ja uzturā lietojat daudz zivis, ja gatavojaties tievēšanas programmai. Ja gatavojaties grūtniecībai - noteikti izmantojiet D-Drink priekšrocības, kas jūsu organismu savedīs kārtībā, palīdzēs tam radīt spēcīgāku imūnsistēmu, lieliskāku organisma aizsardzību, vieglāk tas tiks galā ar to, kas tam nav piemērots, jo būs jau "attīrijis" savu vidi darbam. Šis komplekss atšķiras no ierastiem "detoks" kompleksiem. Šis komplekss stiprina mūsu ķermeni, tas paredzēts visiem. Šeit neko nevar "attīrīt" pa daudz. Ierastie kompleksi veicina urinēšanas palielinājumu, bet toksīni paliek. FitLine D-Drink gadījumā tie tiek "saķerti un izvadīti ārā". Līdz ar to, ja vēlies vai izjūti vajadzību - droši vari iziet vairākus kursus pēc kārtas vai pat palielināt daudzumu 1-3 paciņas dienā. Ļoti efektīvs, drošs komplekss ķermeņa detoksikācijai.

FITLINE D–DRINK GALVENĀS PRIEKŠROCĪBAS:

 • FitLine D-Drink satur 5 uztura vielu blokus, kas palīdz uzlabot aknu un nieru darbību, uzlabot vielmaiņu, pārtikas gremošanas procesus, uztvert kaitīgās vielas no šūnām un transportēt tās aknām un nierēm izdalīšanai.
 • FitLine D-Drink ir 14 dienu programma. Garšīgs augstas kvalitātes dabisko sastāvdaļu maisījums, kas sinerģiskā veidā pastiprina viens otru.
 • FitLine D-Drink ir izstrādāts saskaņā ar NTC® uzturvielu pārvadāšanas koncepciju veicina uzturvielu optimālu absorbciju, tādējādi nodrošinot 98% biopieejamību.
 • FitLine D-Drink pamatā ir ajūrvēdas ārstnieciskās formulas, dzīvībai labvēlīgi augi un mūsdienīgas, ļoti efektīvas tehnoloģijas.
 • FitLine D-Drink satur īpašas ūdenī šķīstošas hlorellu, spirulīnas un holīna formas.
 • FitLine D-Drink satur kurkumīna ekstraktu ar γ-ciklodekstrīnu, kam raksturīga ļoti ātra, efektīva absorbcija, biopieejamība 45 reizes augstāka nekā parastajam kurkumam, pateicoties patentētajai CD- kompleksa tehnoloģijai.
 • FitLine D-Drink satur augstas kvalitātes dabīgas sastāvdaļas, ieskaitot brokoļus, mārdadzi, artišoku, vienšūnu aļģes, nātru, savvaļas ķiploku, kurkumīna, ingvera ekstraktus.
 • Sastāvā ir gan šķīstošas, gan nešķīstošas šķiedras (rīsu šķiedras, ābolu šķiedra, guāra sveķi), kam piemīt prebiotiskas īpašības un veicina ātru veselīgu zarnu baktēriju pavairošanu un augšanu.
 • FitLine D-Drink satur bioaktīvas vielas / mikroelementus, kas katalizē bioķīmiskos procesus un nodrošina organisma pašu antioksidantu sistēmu darbību: hromu, cinku, selēnu, molibdēnu.
 • D-Drink veicina smago metālu, īpaši dzīvsudraba, izvadīšanu no organisma.

LIETOŠANAS IETEIKUMI:

 • Ieteicams katram cilvēkam detoksikācijai (ķermeņa attīrīšanai).
 • Ieteicams visiem zivju mīļotājiem, lai izvadītu dzīvsudrabu un smagos metālus no organisma. 
 • Lai uzlabotu aknu un nieru darbību.
 • Lai stiprinātu organisma imūnsistēmu.
 • Lai samazinātu ārējās vides (ieskaitot smēķēšanu) kaitīgo iedarbību.
 • Lai samazinātu intoksikāciju pēc alkohola lietošanas.
 • Ieteicams visiem, kam ir tendence uz alerģiskām slimībām.
 • Ļoti ieteicams, gatavojoties grūtniecībai un pirms svara kontroles programmas.
 • Starp kursiem uzturēt apmēram 60 dienas.
 • Lielisks papildinājums Fitline Optimālajam Komplektam.
 • Ieteicams to lietot tukšā dūšā, piemēram pirms Optimālā Komplekta
 • Pēc ēšanas apmēram pēc 30 minūtēm dzert daudz šķidruma.

SASTĀVS: 

SASTĀVDAĻAS: Rīsu šķiedrvielas, biezinātājs (guāra sveķi), nātru ekstrakts (nātru ekstrakts, maltodekstrīns), brokoļu pulveris, holīna bitartrāts, aromatizētājs, artišoku pulveris (artišoku pulveris, maltodekstrīns), īstā mārdadža (silybum marianum) ekstrakts, skābe (citronskābe), lakšu (allium ursinum) lapu ekstrakts, cinka glikonāts, jūras aļģu (spirulina platensis, chlorella) pulveris, kurkumas ekstrakts ar y-ciklodekstrīnu, saldinātājs (stēvijas (stevia rebaudiana) glikozīdi, aromatizētājs), ar selēnu bagātināts raugs, ābolu šķiedras, ingvera ekstrakta pulveris, hroma pikolināts, nātrija molibdāts.

TILPUMS: 98 g - satur 14 porcijas pa 7 g paciņā.

LIETOŠANA: 1 paciņu D-Drink pulvera (7 g) izšķīdina 150 ml negāzēta ūdens.

GARŠA: ābolu - citronzāles.

UZGLABĀT: vēsā sausā vietā.

PRODUKTS VEIDOTS, IZMANTOJOT PATENTĒTAS TEHNOLOĢIJAS! 

Unikāla Uzturvielu transporta koncepcija (Nutrients Transportation Conception NTC®) un MicroSolve® Tehnoloģija, kas nogādā uzturvielas ar augstu biopieejamību šūnu līmenī. Ekskluzīvs tikai PM International.

Produkts atbilst GMP® (Good manufacturing practice) = Labas ražošanas praksei.

Iekļauts Ķelnes Sarakstā.

Produkts pakļauts patstāvīgai un neatkarīgai TÜV SÜD kontrolei.

D-Drink etiķete pdf

Pirkumu grozs