Kontakti pasūtījumiem

FitLine Basics 

FitLine Basics ir unikāls gremošanas sistēmas uzlabotājs, probiotikas ar vitamīnu C, vitamīnu E, provitamīnu A, mikroelementu selēnu un šķiedrvielām. Augstvērtīgs dažādu augļu, dārzeņu un labības ekstraktu koncentrāts, kam pievienoti cilvēka organisma aizsardzībai nepieciešamie antioksidatīvie vitamīni, mikroelements selēns un dzīvas pienskābo baktēriju kultūras:

Balastvielas – lielā daudzumā sastopamas augļos, dārzeņos un labības produktos (šķīstošas un nešķīstošas). Nešķīstošās veicina vēdera izeju un piesaista dažādas kaitīgās vielas, kas rodas uztura sagremošanas procesā. Šķīstošās balastvielas, piesaistot žultskābes, samazina holesterīna līmeni, un aizkavējot ogļhidrātu absorbciju, iespaido cukura līmeni asinīs.

Fruktooligosaharoīdi (laktobaktēriju probiotiskās substances) – vielas, kas veicina normālas zarnu mikrofloras vairošanos zarnu traktā, novērš aizcietējumus un piesaista toksīnus. Probiotiskās baktērijas stimulē imūnsistēmu, aktivizē makrofāgus (šūnas, kas atpazīst un iznīcina svešas un organismam kaitīgas vielas, baktērijas un vīrusus), piedalās B grupas vitamīnu ražošanā, darbojas antikancirogēni un antimikrobi – iznīcina pūšanas un citas organismam kaitīgās baktērijas.

Gremošanas fermenti – augu izcelsmes amilāze, proteāze, laktāze, lipāze. Tie iegūti sarežģītos tehnoloģiskos procesos no svaigiem augiem, augļiem un dārzeņiem. Šie produkti nodrošina kvalitatīvāku pārtikas sašķelšanu un samazina alergēnu veidošanos zarnās.

Antioksidantīvie vitamīni un selēns – galvenokārt, lai saistītu brīvos radikāļus, aizsargājot šūnu membrānas un to kaitīgās iedarbības.

Lietojot šo produktu jūs uzlabosiet gremošanas procesus, attīrīsiet organismu no kaitīgām vielām un alergēniem, kā arī uzlabosiet ar pārtiku uzņemto uzturvielu uzsūkšanos. FitLine Basics papildina organisma šūnas ar to efektīvai darbībai trūkstošajām vielām un efektīvi uzlabo organisma imunitāti. Šis ir bāzes produkts, kurš atbild par mūsu labsajūtu, jo sniedz atbalstu mūsu gremošanas traktam. Ideāls produkts aizcietējumu novēršanai. 

Viena porcija Basics satur daudz pienskābo baktēriju kultūras (miljards uz porciju). Ogļhidrātu skaits vienā porcijā ir kā ceturtai daļai ābola. Viena porcija satur tikai - 34kcal. FitLine Basics izejvielas ir tikai naturāli produkti. Nesatur alergēnus. FitLine Basics nodrošina 5 reizes ātrāku un efektīvāku produkta nogādi mūsu šūnās kā citi analogi kompleksi, pateicoties NTC® tehnoloģijai.

GARŠA: Apelsīnu garša.

TILPUMS: 360 g - satur 30 porcijas pa 12 g paciņās- mēneša iepakojums

LIETOŠANA: 180 ml ūdens sajaukt ar vienas paciņas saturu (12 g). 1 paciņa dienā. Ieteikums: Ideāli no rīta kombinācijā ar FitLine Activize Oxyplus, kas nodrošina labu rīta tonusu.

SASTĀVS:

SASTĀVDAĻAS: fruktoze, akācijas sveķi, auzu šķiedras, zirņu šķiedras, biezinātājs (guāra sveķi, pektīns), aromatizētājs, skābinātājs (citronskābe), acerolas extracta pulveris (maltodekstrīns, C vitamīns, acerolas ekstrakts), ābolu šķiedras, dārzeņu pulveris (brokoļi, baltie kāposti, burkāni (maltodekstrīns, burkāni), pipari, spināti, tomāti), multienzīmu komplekss (amilāze, laktāze, proteaze, celulāze, lipāze), C vitamīns, inulīns, rīsu šķiedra, saldinātājs (stēvijas  glikozīdi, (stēvijas  glikozīdi, aromatizētājs)), pienskābo baktēriju kultūras (Lactobacillus acidophillus, Lactobacillus reuteri), kurkuma ekstrakts ar y-ciklodekstrīnu, ar selēnu bagātināts raugs, zaļās tējas ekstrakts, E vitamīns, beta karotīns, greifrūtu sēklu ekstrakts. Bez glutēna.


PRODUKTS VEIDOTS, IZMANTOJOT PATENTĒTAS TEHNOLOĢIJAS!

Aktīvo vielu grupu produktu tehnoloģija (Nutrition Group Products NGP®)

Uzturvielu transporta koncepcija (Nutrients Transportation Conception NTC®)

Produkts atbilst GMP® (Good manufacturing practice) = Labas ražošanas praksei.      

Iekļauts Ķelnes Sarakstā.

Produkts pakļauts patstāvīgai un neatkarīgai TÜV SÜD kontrolei.

Basics etiķete pdf

0
 .