Kontakti pasūtījumiem

FitLine Activize Oxyplus 

FitLine Activize Oxyplus  palīdz samazināt nogurumu un nespēku, veicina normālu nervu sistēmas darbību, palīdz uzturēt garīgas darbaspējas, nodrošina normālu enerģijas ieguves vielmaiņu un makroelementu vielmaiņu, nodrošina šūnas ar svarīgākajiem enerģijas ieguves komponentiem un vispirms jau ar lielāku daudzumu skābekļa. Aktivizē vielmaiņu. 

 • Enerģētiski bagāti ogļhidrāti – vīnogu cukurs – smadzenēm un muskuļiem;
 • Enerģijas ieguvē neaizvietojamie B grupas vitamīni;
 • C un B grupas vitamīni – stabilai nervu sistēmas darbībai un labām koncentrēšanās spējām;
 • Niacīns – uzturvielu un vitamīnu uzlabotam transportam līdz katrai šūnai. Tas ir vienīgais vitamīns, kuru tradicionālā medicīna uzskata par zālēm, tas efektīvi normalizē holesterīna līmeni asinīs. Niacīns atver asinsvadus un tādejādi palīdz asinsritei;
 • Folskābe, vitamīni B12 un B6 – efektīvai asinsradei un skābekļa transportēšanai. Atvieglina menstruālos procesus, rūpējas par kaulu veselību;
 • Dabīgā guarana ar maigi uzmundrinošu un tauku dedzināšanu veicinošu iedarbību;
 • Pantotēnskābe- normālai enerģijas vielmaiņai, nodrošina steroīdo hormonu, D vitamīna sintēzi un aktivizē vielmaiņu. Uzlabo koncentrēšanās spējas un palīdz būt mundriem. Attālina novecošanās procesus un krunku veidošanos. Izcils vitamīns labiem matiem un skaistai ādai. 
 • Pektīns samazina ogļhidrātu un tauku uzsūkšanos, kas veicina glikozes normalizēšanos asinīs. 
 • Biotīns (vitamīns B7)- palīdz uzturēt matu veselību, ādas, gļotādas veselību. Veicina normālas nervu sistēmas darbību un veicina normālas psiholoģiskas funkcijas.
 • Guarāns. Pamatkomponents ir guaranīns, kas ir līdzīgs kofeīnam, bet sniedz 2-5 reizes lielāku efektu nekā kafija. 
 • Activize Oxyplus satur unikālu piedevu – jūras aļģu Ascophyllum nodosum ekstraktu, kas ievērojami uzlabo skābekļa transportu organisma šūnās.

Sastāvs:
SASTĀVDAĻAS: dekstroze, Guarana ekstrakta pulveris (maltodekstrīns, Guarana ekstrakts, kofeīns), skābe (citronskābe), biešu pulveris (biešu sulu koncentrāts, maltodekstrīns, skābuma regulators (citronskābe)), dabīgs aromāts, C vitamīns, niacīns, saldinātājs (Steviola glikozīdi), aromāts)), pantotēnskābe, jūraszāļu pulveris, B6 vitamīns, B2 vitamīns, B1 vitamīns, folijskābe, biotīns, B12 vitamīns.                    

LIETOŠANA: Trīs reizes dienā izšķīdina vienu mērkaroti (1,67g) Activize Oxyplus uz 40 ml ūdens. Pēc produkta baudīšanas uz neilgu laiku var sekot neliels apsārtums, siltuma un tirpšanas sajūta. Tā nav alerģiska reakcija, bet gan niacīna radīts efekts. 

TILPUMS: Mēneša iepakojumā: 175 g (105 porcijas pa 1,67 g)

GARŠAUpeņu garša.


PRODUKTS VEIDOTS, IZMANTOJOT PATENTĒTAS TEHNOLOĢIJAS! Produkts patentēts divas reizes.

Aktīvo vielu grupu produktu tehnoloģija (Nutrition Group Products NGP®)

Uzturvielu transporta koncepcija (Nutrients Transportation Conception NTC®)
Produkts atbilst GMP® (Good manufacturing practice) = Labas ražošanas praksei.

Iekļauts Ķelnes Sarakstā.

Produkts pakļauts patstāvīgai un neatkarīgai TÜV SÜD kontrolei.

Patenta numuri: EP 1293133, EP 1563743

Activize Oxyplus etiķete pdf
 

0
 .