Kontakti pasūtījumiem

FitLine Activize Oxyplus 

FitLine Activize Oxyplus palīdz samazināt nogurumu un nespēku, veicina normālu nervu sistēmas darbību, palīdz uzturēt garīgas darbaspējas, nodrošina normālu enerģijas ieguves vielmaiņu un makroelementu vielmaiņu, nodrošina šūnas ar svarīgākajiem enerģijas ieguves komponentiem un vispirms jau ar lielāku daudzumu skābekļa. Aktivizē vielmaiņu. FitLine Activize Oxyplus veicina skābekļa piegādi šūnām, kas palielina organisma izturību.

SKĀBEKLIS – dzīvības eliksīrs. Cilvēka organisms var izturēt trīs nedēļas bez ēdiena, trīs dienas bez ūdens un tikai trīs minūtes bez skābekļa.

Atbilstoša skābekļa piegāde – dzīvības pamats. Uzturvielas, piemēram, ogļhidrāti un tauki, tiek novadīti kopā ar skābekli uz mitohondrijiem. Tā ir organisma enerģijas elektrostacija. Princips ir tāds pats kā kamīnā, kurā kurina malku, lai iegūtu siltumu. Ja sadegšanas laikā nav pietiekami daudz skābekļa, tad uz kamīna sienām nosēžas tvaiks, kamīns slikti deg, nedod siltumu un sāk rūsēt. Tāpat kā kamīnam, arī mūsu ķermenim ir nepieciešams pietiekami daudz skābekļa, lai optimizētu enerģijas ražošanas procesu. Atkarībā no cilvēka ķermeņa uzbūves, skābekļa trūkums var izraisīt dažādas sekas. Piemēram, var būt koncentrēšanās trūkums, uzmanības trūkums, nogurums vai migrēna. Problēmas ar gremošanas sistēmu, muskuļu stīvums, palielināts pienskābes līmenis, paātrinās novecošanās process, pavājināta imūnsistēma un visādas hroniskās slimības.

Īsāk sakot, skābeklis ir būtiska asinsrites sistēmas sastāvdaļa, kas stimulē vielmaiņu katrā organisma šūnā.

AKTĪVO SASTĀVDAĻU ĪPAŠĪBAS:

STĒVIJA. Stēvija ir desmit reizes saldāka par cukuru sarežģītās uzbūves dēļ. Steviosīds (ekstrakts no stēvijas lapām), kas normalizē cukura līmeni asinīs, uzlabo mikrocirkulāciju, normalizē aizkuņģa dziedzera un aknu funkcijas. Tai ir diurētiska, pret iekaisuma iedarbība, kas normalizē holesterīna daudzumu asinīs.

GUARĀNA (BRAZĪLIJAS DŽISENGA). Galvenā guarānas sastāvdaļa ir guarīns, kas sniedz stimulējošu efektu kā kofeīns. Tomēr guarāna stimulējošais potenciāls ir 2-5 reizes lielāks. Guarānā esošais kofeīns uzsūcas pakāpeniski un darbojas maigi. Ķermenis to absorbē saistībā ar tanīnu, kas palēnina guarānas uzsūkšanos organismā. Guaranīns nekairina kuņģa zarnu trakta gļotādu organismā atšķirībā no kafijas. Guarānas tonizējošā iedarbība ilgst daudz ilgāk nekā kafija, apmēram 6-8 stundas, neradot pārmērīgu uzbudinājumu. Turklāt nerada arī nekādu pieradumu vai atkarības. Stimulē seksuālu aktivitāti, veicina seksuālās dzīves funkcijas gan vīriešiem, gan sievietēm.

C VITAMĪNS ir universāls ķermeņa dzīvības uzturēšanai, svarīgs pareizai virsnieru dziedzeru darbībai, īpaši stresa laikā. C vitamīns ir pats zināmākais un populārākais vitamīns, ko visi mēs novērtējam kā īpaši svarīgu un vajadzīgu. Tas ir svarīgs ļoti daudzos organisma procesos, sākot ar saaukstēšanos un beidzot ar sirds un asinsvadu slimību novēršanu, onkoloģija. Daudzu dzīvnieku organismi spēj paši radīt šo svarīgo vitamīnu, diemžēl cilvēka organismam šī spēja spējas nav un tas jāsaņem no ārpuses.

NIACĪNS (VITAMĪNS B3). Tas ir vienīgais vitamīns, ko tradicionālā medicīnā uzskata par zālēm. Iespējams, niacīns ir pats efektīvākais komponents, kas normalizē holesterīna līmeni asinīs. Bet ir ļoti svarīgi, kāda veida sinerģiska iedarbība sasniedz mūsu šūnas vai nesasniedz. Niacīnam ir izšķiroša nozīme enerģijas rašanās procesā un rada labvēlīgu ietekmi sirds veselībai un optimālai asinsritei. Viņš ir iesaistīts vairāk kā 50 reakcijās, kuros cukurs un tauki tiek pārvērsti par enerģiju. Niacīns kavē asins recēšanu, kas var izraisīt insultu vai sirdslēkmes. Turklāt niacīns paplašina asinsvadus un var palīdzēt cilvēkiem ar migrēnām. Uzlabojot asinsriti visā ķermenī, niacīns palīdz atrisināt dažādas problēmas, kas saistītas ar sliktu asins piegādi, ieskaitot Reino fenomenu (kad rokas kļūst īpaši jūtīgas pret aukstumu) un klejojošu klibumu (sāpīgu stāvokli ejot). Bez tam ar niacīnu panāktā asins piegāde smadzenēm palīdz aizkavēt demenci. Niacīns darbojas kā viegls trankvilizators un to var ieteikt, kad rodas nemiers.

PANTOTENĀTS (PANTOTĒNSKĀBE, VITAMĪNS B5) ir metabolisma aktivizētājs. Šī vitamīna nosaukums cēlies no grieķu vārda «pantos», kas nozīmē «visur».

Tas tiešām ir atrodams visur, bet ne pārtikā, kas ikdienā nonāk uz mūsu šķīvjiem. B5 vitamīns palīdz mums tikt galā ar stresa situācijām, palīdz uzturēt vai atjaunot slaidu figūru. Dažreiz pantotenātu sauc par «slaidās figūras arhitektu». B5 vitamīns ir viens no labākajiem līdzekļiem, lai saglabātu slaidumu un modrību. Tas stimulē sirds darbību un palielina uzmanības koncentrāciju, turklāt novērš priekšlaicīgu novecošanos un grumbu veidošanos. Pantotenskābe veicina:

 • Augstu vitalitāti
 • Iekaisuma procesu profilaksi
 • Aizsardzību pret stresu
 • Tauku krājuma samazināšanos
 • Uzmanības koncentrāciju
 • Veselīgu ādu
 • Matu saglabāšanos
 • Normālu asinsriti

VITAMĪNS B6 (PIRIDOKSĪNS) – galvenais bioenerģētiķis. Vitamīns B6 ir sieviešu vitamīns. Protams, šis vitamīns vajadzīgs arī vīriešiem, bet šī vitamīna deficītu tieši izjūt daiļā dzimuma pārstāves. Un tas nozīmē, ka sievietēm tas ir īpaši nepieciešams. Šis vitamīns īpaši atvieglo menopauzes, menstruāciju ciklu un grūtniecības periodu. Ir nepieciešams sievietēm, kuras lieto pret apaugļošanās medikamentus. Ir pierādīts, ka sievietēm, kuras lieto kontracepcijas līdzekļus, vitamīna koncentrācija 3 stundas pēc medikamenta lietošanas samazinās par 20%. Kā sekas tam ir psihes traucējumi. Vitamīns B6 ir nepieciešams, lai mūsu organismam nodrošinātu dažādus procesus. Tas veic dažādus uzdevumus, no kuriem galvenais ir nodrošināt aminoskābju metabolismu – šos «ķieģelīšus», no kuriem tiek veidotas olbaltumvielas. Šeit slēpjas daudzu mūsu slimību cēlonis. Ja mēs uzņemam pārāk maz olbaltumvielas, sekas var būt ļoti postošas. Ja olbaltumvielas ir pietiekošā daudzumā, bet nepietiek B6 vitamīna, tad aminoskābes nevar tikt izmantotas un iestājas olbaltumvielu deficīts. Tieši tāpēc pasaules neirofiziologi nesen ieteica stresa upuriem lietot B6 vitamīnu (piridoksīnu). Tas «atdzīvina» aminoskābes, nomierina nervus un rada labu garstāvokli.

VITAMĪNS B2 (RIBOFLAVĪNS) ir flavonoīds – atrodas dažādos augos, dārzeņos un augļos. Šis vitamīns ir svarīgs divu fermentu sastāvdaļā, kas ir iesaistīts ogļhidrātu un tauku pārvēršanā enerģijā. No tā ir atkarīga enerģija un temperaments. Bez tā nav iespējams uzkrāt muskuļu enerģiju ar fiziskām aktivitātēm, tāpēc fiziskām aktivitātēm nebūs nozīmes. Mundruma un vēlamās enerģijas vietā būs nogurums. Vitamīna vissvarīgākā īpašība ir dalība augšanas procesos. Tam ir nozīmīga loma vielmaiņas procesos, veicinot vispilnīgāko ogļhidrātu sadalīšanos. Pārlieku liels ogļhidrātu uzturs palielina vajadzību pēc B2 vitamīna. Vitamīnam ir labvēlīga ietekme uz redzes orgānu darbību. Tas palielina pielāgošanos spēju tumsā, uzlabo redzi naktī un palielina krāsu asumu uztveri.

VITAMĪNS B1 (TIAMĪNS) – nervu sistēmas tonizētājs.
Pirmkārt, B1 vitamīnam ir galvenā loma nervu sistēmas uzturēšanā, kur nervus ieskauj veselīgs taukiem līdzīgs apvalks. Ja trūkst B1 vitamīns, šī membrāna var tikt bojāta vai pat iznīcināta. Sāpes, tirpšanas sajūta, sajūtu zudums un nervu galu nekroze – tie ir simptomi, kas var rasties B1 vitamīna trūkuma dēļ.
Otrkārt, nervu sistēma un vitamīns B1 ir saistīti caur acetilholīnu. Šo molekulu nervu sistēma izmanto ziņojumu pārsūtīšanai starp nerviem un muskuļiem. Acetilholīnu nevar saražot bez pietiekamām B2 vitamīna rezervēm. Vitamīna B1 deficīts var radīt draudus normālai sirds darbībai, jo nervu sistēma acetilholīnu izmanto, lai uzturētu pareizu sirds muskuļu tonusu. Galvenais B1 vitamīna deficīta riska faktors ir alkoholisms. Faktiski saistība starp alkoholismu, sirds slimībām un B1 vitamīna trūkumu ir ļoti spēcīga un parasti noved pie sirds mazspējas. Hroniskiem alkoholiķiem var būt nepieciešams 10-100 reizes vairāk nekā parastās tiamīna normas. Cilvēkiem, kuri patērē lielu daudzumu kafijas un tējas, var būt paaugstināts B1 vitamīna deficīta risks, jo šie dzērieni darbojas kā diurētiski līdzekļi un no organisma izvada šķidrumu kopā ar ūdenī šķīstošiem vitamīniem, piemēram B1. Tēja un kafija kavē tiamīna uzsūkšanos.

B1 vitamīna nepieciešamība palielinās arī ar ilgstošu stresu, ilgstošu caureju, drudzi, smēķēšanu. Šiem cilvēkiem iespējams nepieciešams 5-10 reizes lielāka nepieciešamība pēc vitamīna B1.

FOLSKĀBE (VITAMĪNS B9, FOLĀTS, FOLACĪNS) – aizsargs pret dažādiem attīstības iedzimtiem defektiem. Galvenā folijskābes nozīme ir smadzeņu un nervu sistēmas darbībā. Tā ir svarīga muguras smadzeņu sastāvdaļa. Folijskābe aizsargā bērnus dzemdē, regulē un stimulē asinsradi, palīdz palielināt leikocītu skaitu. Tā ietekmē asinīs samazinās holesterīns. Neskatoties uz zināmo faktu, ka traucētu holesterīna vielmaiņu uzskata par galveno aterosklerozes riska faktoru, mūsdienās arvien vairāk uzmanība tiek pievērsta homocisteīna lomai. Ar palielinātu tā daudzumu tiek izjauktas asinsvadu iekšējās sieniņas, kas atvieglina holesterīna un kalcija nogulsnes - veidojot aterosklerozes paaugstinātu risku. Lai mūsu sirds izturētu bīstamas slimības, tai ir nepieciešami vitāli svarīgi vitamīni, kas palīdz neitralizēt augsto homocisteīnu.

BIOTĪNS (VITAMĪNS H, VITAMĪNS B7) – satur sēru un piegādā to matiem, nagiem un ādai. Tāpēc biotīnu var saukt par skaistuma vitamīnu ādai, matiem un nagiem. Sērs ir iesaistīts olbaltumvielu kolagēna sintēzē, kas nosaka ādas struktūru, kā arī aizsargā ādu no apkārtējās vides piesārņojuma, palēninās novecošanās procesi. Biotīna deficīta klīniskās biežākās izpausmes ir dermatīts, alopēcija un parestāzija. Biotīna samazināšanās organismā ir atrodama epileptiķiem, sportistiem, veciem cilvēkiem, kā arī cilvēkiem pēc kuņģa izņemšanas.

VITAMĪNS B 12 (CIĀNKOBALAMĪNS) ir ūdenī šķīstošs vitamīns. Tas ir ne tikai noderīgs, bet arī vitāli nepieciešams. Tā kā organisms pats nespēj saražot pietiekamu vitamīna daudzumu, tas jāuzņem ar uzturu. B12 vitamīns (kopā ar vitamīnu A) ir iesaistīts šūnu dalīšanā. B12 vitamīns «atdzīvina» dzelzs krājumus mūsu organismā, kuri mums vienmēr pietrūkst. Turklāt jaunākie pētījumi pierāda, ka B12 vitamīns būtisks kaulu veidošanā. Tas ir īpaši svarīgs bērniem, kā arī sievietēm menopauzes laikā. Viena no galvenajām B12 vitamīna trūkuma pazīmēm ir mazasinība. Sarežģījumi ar B12 vitamīnu uzņemšanu var būt vegāniem, veģetāriešiem kuri nelieto nekādas dzīvnieku izcelsmes produktus.

JŪRAS AĻĢU LAMINARIA PULVERIS ir salīdzinoši jauns veselības produkts. Tagad jau ir pierādīta jūras floras augstā bio efektivitāte un tas, ka cilvēka organismam tā nepieciešama lielā koncentrācijā. Cilvēki, kuri lieto aļģes ir enerģiski, viņus raksturo augsts intelekta līmenis. Viņi noveco lēnāk nekā citi un daudz retāk slimo. Laminārija satur cilvēka veselībai noderīgu vielu kompleksu. Tā satur magniju, šķiedras, daudzu grupu vitamīnus, olbaltumvielas, jodu, fosforu, mangānu un fruktozi. Laminārijas sastāvdaļas attīra asinsvadus un novērš aterosklerozes rašanos. Turklāt šis augs satur polisaharīdu, kas veiksmīgi palīdz izvadīt no organisma toksīnus. Laminārija palīdz arī pie vairogdziedzera slimībām, jo satur jodu. Aļģēm ir pret iekaisuma darbība, imūnmodelējoša, antibakteriāla, pret vīrusu iedarbība. Šī aļģu sastāvdaļa Fitline Activize Oxyplus uzlabo vielu transportēšanās jaudu līdz pašām šūnām. Ekstrakts satur biokatalizatoru PCT (Phase Transfer Catalyt), kas būtiski uzlabo skābekļa piekļuvi mitohondrijiem – mūsu šūnu «enerģijas stacijām». Analizējot aktīvo vielu īpašības, mēs saprotam, ka FitLine Activize Oxyplus piegādā mūsu ķermenim tieši tās vielas, kas ir nepieciešamas mūsu veselībai un enerģijai.

PĒTĪJUMS

Zinātniski pierādīts - FitLine Activize Oxyplus paaugstina jūsu veiktspējas līmeni.

FitLine Activize Oxyplus augstā efektivitāte ir pierādīta ar zinātnisku pētījumu, kurā piedalījās 20 amatieru un elites sportisti. Pētījums tika veikts kā randomizēts un placebo kontrolēts dubultmaskēts pētījums. Tas nozīmē, ka 20 sportisti tika nejauši sadalīti divās nejauši izvēlētās grupās.
Pirmās grupas dalībnieki katrs saņēma tējkaroti FitLine Activize Oxyplus trīs reizes dienā (no rīta, pēcpusdienā un vakarā) septiņu dienu laikā, un pēc trīs dienu pārtraukuma nākamajās septiņās dienās placebo (placebo - nākamajās septiņās dienās saņēma dzērienu bez aktīvām sastāvdaļām).
Otrā grupa trīs reizes dienā pirmās septiņas dienas lietoja placebo un pēc tam pēc trīs dienu pārtraukuma septiņas dienas FitLine Activize Oxyplus .
Ne dalībnieki, ne kontaktpersonas nezināja, kura grupa kādu dzērienu saņēma noteiktā dienā. Šī informācija bija pieejama tikai zinātniekiem, kuri vēlāk veica analīzi. Tā kā sportistiem tika piešķirti anonīmi vārdi, zinātnieki no savas puses nezināja, kuri rezultāti piederēja kādam sportistam. Tāpēc izslēgta ietekme uz rezultātiem. Pētījuma plāns atbilda visstingrākajiem zinātniskajiem kritērijiem.
Uz skrejceliņa, izmantojot spiroergometriju un asinspiediena mērījumus, sirds-asinsrites kontroles, laktāta noteikšanas un elpošanas gāzes analīzes - pirmajā, septītajā un četrpadsmitajā dienā sportistu spējas tika izmērītas ar 25 minūšu slodzi.
Šajā laikā īpaša uzmanība tika pievērsta elpošanas koeficientiem un VO2max vērtībām, jo šīs vērtības sniedz informatīvu priekšstatu par reālo fizisko veiktspēju un parāda, cik daudz šūnās faktiski ir pieejams skābeklis.
Veicot mērījumu VO2max (maksimālā iespējamā skābekļa uzņemšanas jauda), ko mēra pēc sākuma testu vērtībām (INI-1), pēc FitLine Activize Oxyplus septiņu dienu uzņemšanas tika parādīts, ka pirmā grupa (v-1) ievērojams veiktspējas pieaugums. Šis VO2max vērtības pieaugums respondentu grupā palika nemainīgs veicot testus arī ar 14. dienā un bez papildu porcijām otrajā nedēļā nedaudz palielinājās ar "pēcdedzināšanas efekts" - līdz 55,8 ml O2 minūtē. Pieaugums skaidri parāda lielāku uzņemto skābekļa daudzumu un skābekļa transportēšanu muskuļos.

SECINĀJUMS:

FitLine Activize Oxyplus uzņemšana palielināja ne tikai maksimālo skābekļa daudzumu, bet arī skriešanas ātrumu. Ar standartizētu elpošanas koeficientu 1. vērtībā (skābekļa absorbcijas un oglekļa dioksīda izplūdes attiecība) skriešanas ātrums visiem pārbaudītajiem sportistiem pieauga vidēji par 28% (INI-visi pret VP-visiem) un pat par 32% 1. grupā (INI-1 pret P-1)! Ātrums uz skrejceliņa tika palielināts no 9,9 km / h (6,1 jūdzes stundā) līdz 13,0 km / h (8,1 jūdzes stundā) un reaģētāju grupā pat līdz 14,9 km / h!
Lielāka jauda un lielāka drošība!

Zinātniski pierādīts: FitLine Activize Oxyplus efektivitāte.

 • Vairāk skābekļa. VO2 maksimālo vērtību (maksimālā skābekļa uzņemšanas jauda) vidējā vērtība palielinājās par 10%. Ķermenim ir pieejams vairāk skābekļa līdz pat mazākajiem kapilāriem un šūnām.
 • Labāka veiktspēja. Ar standartizētu elpošanas koeficientu 1 (skābekļa absorbcijas un oglekļa dioksīda izplūdes attiecība) skriešanas ātrums vidēji palielinājās visiem subjektiem par 28% (visiem respondentiem) un par 32% (1. grupas respondentiem)!
 • Vairāk enerģijas. Ar Fitline Activize Oxyplus aktīvo sastāvdaļu kombināciju organisms ne tikai iegūst vairāk skābekļa, bet arī visas citas enerģijas ražošanai svarīgas vielas.

GALVENĀS FITLINE ACTVIZE OXYPLUS PRIEKŠROCĪBAS:

 • FitLine Activize Oxyplus satur pilnu B grupas vitamīnu klāstu, C vitamīnu un visus nepieciešamos šķīstošos vitamīnus, kas veicina koncentrēšanos un darba spēju uzlabošanos. 
 • Atbalsta enerģijas metabolismu, kā arī ogļhidrātu, olbaltumvielu un tauku sadedzināšanu. 
 • B grupas vitamīni kalpo nervu sistēmas funkciju uzturēšanai: uzlabo atmiņu, sniedz atbalstu stresa situācijās, uzlabo nervu impulsu pārvadi.
 • FitLin

Pirkumu grozs