Kontakti pasūtījumiem

FitLine Optimālais Komplekts

Gluži tāpat kā kamīnam, lai tas labi kurtos, arī cilvēka organismam nepieciešamas skābeklis labas enerģijas apmaiņai, pilnvērtīgs kurināmais un pareiza attīrīšanās sistēma. Tieši to nodrošina FitLine Optimālais Komplekts. Ir iespēja izvēlēties sev vēlamo Optimālā Komplekta variantu:

Bērniem ir viens pamat produkts - gards veselības spēka dzēriens, kas atbalsta visas pamat vajadzības lieliskai veselībai: PowerCocktail Junior.

Mūsu vielmaiņa strādā labi, ja nedzīvojam skābekļa, vitamīnu un minerālvielu badā, tad arī jebkuras citas uzturvielas uzsūcas labāk un šūnas saņem pilnvērtīgas uzturvielas! Attiecīgi arī citi FitLine produkti strādā vēl labāk, ja organisma uzturvielu uzņemšanas sistēma ir sagatavota ar Optimālo komplektu! 

Lai sasniegtu tādu rezultātu, kādu Jūs vēlaties, iesakām sākt ar organisma pilnvērtīgu attīrīšanos un šūnu pabarošanu, ko palīdz sasniegt Optimālais Komplekts.

Optimālais Komplekts pieejams divos variantos: Activize Oxyplus, Basics un Restorate, kā arī otrs variants, kur Activize Oxyplus un Basics apvienots vienā produktā - PowerCocktail.

Ja mums trūkst būtiskas uzturvielas - kādu atbalstu mums dod FitLine Basics?

Vai citiem vārdiem: kā FitLine Basics mums palīdz, lai mēs saņemtu dzīvībai svarīgu optmālu uzturvielu nodrošinājumu. Pirmkārt, FitLine Basics mums sniedz garantētu nepieciešamo uzturvielu daudzumu, kas nepieciešams mūsu organismam, pateicoties vielām, kas ir tā sastāvā. Basics sastāvā ir daudz vērtīgu, neaizstājamu uzturvielu. Bez tā visa tam ir arī otra funkcija: pateicoties šīm vērtīgajām sastāvdaļām, dažādiem augu fermentiem, ajūrvēdas augiem un ekstraktiem, garšvielu ekstraktiem - tiek panākta parastās ikdienas pārtikas uzturvielu labāka uzsūkšanās. Pateicoties sastāvā esošajiem fermentiem, bioloģiski aktīvajām vielām, kā arī uzsūkšanās pastiprinātājiem, kuri iegūti no ajūrvēdas augiem - FitLine Basics palīdz mums pilnvērtīgāk pārstrādāt mūsu ikdienas pārtiku un saņemt uzturvielas. FitLine Basics darbība sniedzas arī tur, kur "slēpjas" mūsu veselība, proti – zarnu traktā. Uzturvielu uzsūkšanās un uzlabota organisma apgāde ar tām nav iedomājama bez veselīgas zarnu trakta darbības.

Lielākajai daļai no mums zarnu trakts nav vesels. Tas ir pilns ar slimības izraisošām baktērijām. FitLine Basics mums palīdz to attīrīt un atdzīvināt. Tas atvieglo gremošanas un attīrīšanās procesus, kas ir zarnu trakta svarīgākās funkcijas. Piemēram, no organisma tiek sasaistīti un izvadīti toksīni. Tas notiek ar šķiedrvielu palīdzību. Šķiedrvielas (gan šķīstošas, gan nešķīstošas) – lielā daudzumā sastopamas augļos, dārzeņos un labības produktos. Nešķīstošās šķiedrvielas veicina vēdera izeju un piesaista dažādas kaitīgās vielas, kas rodas uztura sagremošanas procesā. Šķīstošās šķiedrvielas, piesaistot žultskābes, samazina holesterīna līmeni un, aizkavējot ogļhidrātu absorbciju, iespaido cukura līmeni asinīs. FitLine Basics satur arī deviņas dažādas šķīstošas un nešķīstošas balasta vielas, kas atbalsta detoksikācijas un atjaunošanas procesus mūsu zarnās. FitLine Basics satur arī vērtīgas prebiotikas un probiotikas - noderīgas zarnu baktērijas un viņu “gardumi” ātrai to augšanai. 

FitLine Basics paveic radikālas lietas. Paralēli zarnu attīrīšanai, Basics palīdz arī kontrolēt mūsu svaru, regulē apetīti, pateicoties daudzām balasta vielām un zarnu tīrīšanai. Šķiedra palēnina cukura uzsūkšanos un tādējādi novērš neizturama bada uzbrukumus.

Turklāt FitLine Basics aizsargā mūsu šūnas arī no oksidatīvā stresa, ko izraisa daudzi brīvie radikāļi. Viņu ietekmē šūnas strauji noveco un zaudē elastību. Kā rezultātā vielmaiņa palēninās. Pateicoties augstvērtīgiem antioksidantiem - šūnu vielmaiņa ir lieliska.

FitLine Basics satur arī daudz augļu, dārzeņu, graudaugu ekstraktus. Tie ir sekundāri augu komponenti, spēcīgi antioksidanti: kurkumīns un resveratrols no vīnogu kauliņu ekstrakta. Tā ir “komanda”, kas aizsargā šūnas. Sastāvā ir vitamīni C, E, beta-karotīns un mikroelements selēns. Tiek veicināta mūsu šūnu aizsardzību pret brīvajiem radikāļiem. Tātad ar FitLine Basics mums dod ļoti efektīvu dabisko sastāvdaļu kompleksu, kas aizsargā mūsu šūnu jaunību.

Visbeidzot, vēl viena FitLine Basics iedarbība ir stiprināt mūsu ķermeņa aizsargspējas. Visspēcīgākais spēks mūsos ir mūsu pašatjaunošanās spēks, mūsu imūnsistēma, kura 80% atrodas zarnās. Un tieši tur FitLine Basics ar savām uzturvielām veic savu darbību.

Pateicoties NTC® tehnoloģijai FitLine Basics nodrošina 5 reizes ātrāku un efektīvāku uzturvielu nogādi mūsu šūnās kā citi analogi kompleksi. FitLine Basics izejvielas, tāpat kā visi FitLine produkti, ir tikai dabīgi produkti. Nesatur alergēnus.

Nākamais pamatprodukts ir FitLine Activize Oxyplus

Pēc tam, kad FitLine Basics ir parūpējies par ķermeņa apgādāšanu ar uzturvielām un citām dzīvībai svarīgām vielām, mums ir nepieciešams gaiss - skābeklis, lai uzkrātā enerģija uzliesmotu. Un šeit palīdzēs FitLine Activize Oxyplus.

FitLine Activize Oxyplus ir unikāls tonizējošs produkts, kas garantē skābekļa un uzturvielu piegādi vistālākajām mūsu ķermeņa šūnām. Tas tiek panākts, izmantojot noteiktus uzturvielu pārvadāšanas koncepcijas elementus, kas palīdz nodrošināt, ka labvēlīgās vielas un skābeklis patiešām nonāk pat matu galos.

FitLine Activize Oxyplus palīdz samazināt nogurumu un nespēku, veicina normālu nervu sistēmas darbību, palīdz uzturēt garīgas darbaspējas, nodrošina normālu enerģijas ieguves vielmaiņu un makroelementu vielmaiņu, nodrošina šūnas ar svarīgākajiem enerģijas ieguves komponentiem un vispirms jau ar lielāku daudzumu skābekļa. Aktivizē vielmaiņu.

Kādā pētījumā ar sportistiem izdevās pierādīt ne tikai būtisku uzlabojumu sportiskajā sniegumā, bet arī to, ka šūnās nonāk līdz pat 10% vairāk skābekļa.
To panāk, izmantojot mūsu īpašo transporta uzturvielu konceptu - šūnas tiek atvērtas, lai skābeklis varētu tajās labāk iekļūt. To panāk arī ar folijskābi un vitamīniem B12, B6. Tie palīdz uzlabot asins veidošanos un sarkano asins šūnu izstrādi, tādējādi nodrošinot labāku skābekļa piegādi.

FitLine Activize Oxyplus palīdz aizsargāt arī sirds un asinsvadu sistēmu. Arī no mūsdienās pastāvošā agresīvākā faktora - homocisteīna riska. FitLine Activize Oxyplus folijskābes, vitamīnu B12 un B6 daudzums katras porcijas daudzums, palīdz mums samazināt homocisteīna līmeni un tādējādi to neitralizēt.  

Ar B grupas vitamīnu palīdzību, FitLine Activize Oxyplus veicina optimālu enerģijas pārveidošanu. Lai tauki, olbaltumvielas un ogļhidrāti būtu pieejami mūsu organismam un no tiem varētu iegūt enerģiju, mums ir nepieciešami B grupas vitamīni. Absolūti visi astoņi B grupas vitamīni ir ietverti FitLine Activize Oxyplus sastāvā. Kombinācijā ar C vitamīnu tie ne tikai stimulēt nervu galus un uzlabo koncentrēšanos, tie veicina domāšanas procesu darbu. Ar mediatoru palīdzību pozitīvi ietekmējot pat mūsu garastāvokli.

Pektīns samazina ogļhidrātu un tauku uzsūkšanos, kas veicina glikozes normalizēšanos asinīs.
Biotīns (vitamīns B7) - palīdz uzturēt matu veselību, ādas, gļotādas veselību. Veicina normālas nervu sistēmas darbību un veicina normālas psiholoģiskas funkcijas.
Kopā ar vitamīnu C un astoņiem B grupas vitamīniem, FitLine Activize Oxyplus satur visus esošos ūdenī šķīstošos vitamīnus, no kuriem katrs ir vitāli svarīgs dzīvības procesiem.
Pateicoties FitLine Activize Oxyplus un īpaši guarānai - tiek saņemta milzīga enerģija. Guarāna ir Dienvidamerikas augs un tas tiek uzskatīts par Brazīlijas naturopātijas centrālo elementu. Ar tajā esošo dabisko kofeīnu ir ne tikai enerģijas pieplūde, bet arī papildus stimulējam tauku sadalīšanos. Guarānai ir ļoti maiga un saudzīga iedarbība, kas tai pat laikā sniedz 2-5 reizes lielāku efektu nekā kafija.

FitLine Activize Oxyplus palīdz mums uzlabot tauku sadalīšanās procesu gan tāpēc, ka tiek stimulēti šie procesi, gan tāpēc, ka uzlabojas skābekļa padeve. Tauku sadedzināšana notiek ātrāk, jo šajā procesā īpaša nozīme ir skābeklim.

FitLine Activize Oxyplus iedarbība ir jūtama dažu minūšu laikā pēc tā lietošanas. Un tieši ar FitLine Activize Oxyplus ir vislabāk jūtama uzturvielu transporta koncepcija. Pārējiem produktiem tas var aizņemt nedaudz vairāk laika un to efekts parādīsies tikai pēc 3 mēnešiem, kad šūnu atjaunošanas cikls būs pabeigts. 

FitLine Restorate ir trešais pamata produkts mūsu pamata Optimālajā Komplektā

Un šeit mēs nonākam pie mūsu kamīna atbrīvošanu no pelniem jeb pie toksīnu izvadīšanas un mūsu šūnu paskābināšanas pazemināšanas, tādējādi uzlabojot reģenerāciju. FitLine Restorate palīdz mums atjaunot skābju-sārmu līdzsvaru, neitralizējot skābes pateicoties tajā esošajam kalcijam, magnijam un dzelzim, dzīvībai svarīgiem minerāliem ar sārmainu iedarbību. Tie sasaistās ar mūsu skābēm, neitralizē tās, tādējādi pārvēršoties sāļos, kurus var izvadīt no organisma.
FitLine Restorate ir arī nozīmīgs minerālu avots, kas labvēlīgi ietekmē mūsu izskatu. Tie ir nepieciešami veselīgai ādai, matiem un nagiemMinerāliem, tādiem kā piemēram, kalcijs, magnijs, cinks un varš ir ievērojama nozīme saistībā ar lieko svaru. Samazinot skābumu, tie palīdz mums zaudēt lieko svaru, kas rodas oksidācijas rezultātā šķidruma nogulsnēšanās dēļ. Tauku pārpalikumu var izvadīt tikai neitralizējot skābes, jo, ja mūsu tauku šūnas ieskauj skābes un toksīni, tad organismam vispār nav piekļuves tauku šūnām un no taukaudiem nevar izvadīt ārā taukus un lieko šķidrumu. To veicina FitLine Restorate un tajā esošie minerāli.

Arī celulīts nav nekas cits kā skābju un toksīnu uzkrāšanās saistaudos. Skābju-sārmu līdzsvara normalizēšana var palīdzēt mūsu ķermenim. Minerālvielām ir arī liela nozīme izcilai fiziskai formai un enerģijas iegūšana bez tām nav iespējama. Piemēram, sportistiem, lai ātrāk atjaunotos pēc sacensībām, nepieciešams pietiekams daudzums minerālu un mikroelementu - kālija, kalcija, magnija un dzelzs. Tas viss ietverts FitLine Restorate. Šeit ir viss - ātrāka reģenerācija un stiprāki kauli. FitLine Restorate magnija, kalcija un D vitamīna kombinācija ir optimāla kombinācija perfektai magnija un kalcija bio uzsūkšanai ar vitamīna D palīdzību, un tādējādi, to saturam kaulos. FitLine Restorate sastāvā vitamīns D ir ārkārtīgi svarīgs, jo bez tā organismā nevar ievadīt un saglabāt ne kalciju, ne magniju.

Organisms šīs vielas pats neražo, tāpēc tās pastāvīgi jāuzņem ar pilnvērtīgu un labi sabalansētu uzturu. Tās ir absolūti neaizvietojamas gandrīz visu fermentu un hormonu pilnvērtīgai darbībai. Ne mazāk nozīmīgas tās ir arī vitamīnu efektīvai darbībai, sarkano asinsķermenīšu, ādas, matu, nagu, zobu un kaulu veselībai. Palīdz uzturēt kalcija līmeni, veicina dzelzs transportēšanu ķermenī, veicina normālu saistaudu veidošanos, palīdz nodrošināt makroelementu vielmaiņu un veicina vairogdziedzera darbību.

Minerālvielu nepietiekamība organismā izpaužas ar daudziem specifiskiem simptomiem – ātru nogurdināmību, paaugstinātu uzbudināmību un nervozitāti, galvas sāpēm, pasliktinātu atmiņu, apetītes pasliktināšanos, nagu plaisāšanu, locītavu sāpēm, palēninātu ādas ievainojumu dzīšanu, biežu slimošanu, matu izkrišanu, sliktu ārējo izskatu un seksuālo funkciju traucējumiem. Ja tev ir pazīstami uzskaitīte simptomi, Restorate dzēriens sniegs organismam nepieciešamos „būvmateriālus” visu orgānu efektīvai darbībai. Šis komplekss sevi parāda arī kā kvalitatīvs miega nodrošinājums. Šis lieliskais miegs var būt jau pēc dažu dienu produkta uzņemšanas.

Savukārt minerālu funkcijas ir daudzpusīgākas: stipriem nerviem un sparīgam garam mums ir nepieciešami mikroelementi un minerāli. Iespējams zini, ka magnijs ir anti stresa minerāls. Arī veselīgam miegam mums ir nepieciešams kalcijs un magnijs. Un tas ir tieši tas, ko mēs bieži jūtam, lietojot FitLine Restorate: mierīgāks, dziļāks miegs un enerģiskāka pamošanās nākamajā rītā. Tieši tāpēc, ka mūsu ķermenis atjaunojas pa nakti, FitLine Restorate ieteicams lietot vakarā pirms gulēt iešanas.

Minerāli ir arī ļoti svarīgi spēcīgai imunitātei. Pirmām kārtām, cinkam un selēnam, kā ļoti efektīviem antioksidantiem ir svarīga loma organisma aizsargfunkciju nodrošināšanā, stabilas imūnsistēmas uzturēšanā. 

Restorate priekšrocības nav tikai sastāvdaļas, bet arī uzturvielu transportēšanas koncepcijā. Parasti minerālvielas grūti uzsūcas organismā. Restorate īpašās uzturvielu transportēšanas koncepcijas ietvaros, minerālvielas šķidrā veidā aktīvi reaģē un efektīvi izšķīst, kas padara tos optimāli pieejamus organismam. Galvenā atjaunošanas iezīme ir tā augstā minerālvielu biopieejamība uzturvielu transportēšanas koncepcijas dēļ.

Optimālais Komplekts:

 • Gards spēka dzēriens no rīta sniedz enerģiju un spēku. Pēc izvēles: Activize + Basics vai apvienotais produkts PowerCocktail;
 • Lielisks dzēriens pirms gulētiešanas ir Restorate (pieejamas divas garšas - Citrus un Eksotiskā);
 • Organismam tiks sniegti enerģijas un imunitātes vitamīni un minerālvielas;
 • Šūnas bagātīgi tiks apgādātas ar skābekli;
 • Enerģijas pieplūdums, darba spēju uzlabošanās;
 • Nostiprinās imūnā sistēma;
 • Spēcīgs antioksidanta efekts šūnām;
 • Asinsspiediena normalizēšanās;
 • Cukura un holesterīna līmeņa normalizēšana;
 • Toksīnu un brīvo radikāļu izvadīšana;
 • Koncentrēšanās spēju uzlabošanās;
 • Redzes uzlabošanās;
 • Skābju - sārmju līdzsvara nodrošināšana;
 • Nervu sistēmas stabilizēšanai;
 • Nagu, matu veselībai;
 • Zarnu trakta darbības uzlabošanai;
 • Endokrīnās sistēmas atbalstam, svara kontrolei;
 • Uzturvielas nonākt tieši tur, kur tās ir nepieciešamas, pie tam šūnu līmenī. To nodrošina unikāla tehnoloģija - Nutrition Transport Concept - NTC® (Uzturvielu Transporta Koncepts). Pasaulē ekskluzīva tikai FitLine produktiem;
 • Premium klases uztura produkti izveidoti pateicoties mūsdienu jaunākajiem zinātniskajiem pētījumiem un sasniegumiem - NTC®, NGP®, MicroSolve®. Šie koncepti nodrošina mūsu organismam visu aktīvo vielu lielu koncentrāciju nokļūšanu tieši šūnu līmenī;
 • Produkti atbilst visaugstākajai drošībai. Tie tiek ražoti atbilstoši farmācijas GMP® (Good Manufacturing Practice - Labas Ražošanas Prakse) standartiem. Sekojot visām vadlīnijām, ievērojot tīrību un maksimālu kvalitāti;
 • Sadarbība ar Luksemburgas Zinātnes un Tehnoloģiju Institūtu (LIST);
 • Kvalitātes kontroli nodrošina ELAB Analytics GmbH laboratorija;
 • Visi FitLine produkti ir iekļauti Ķelnes anti dopinga listē;
 • Bērniem ir savs pamatprodukts - bērnu Optimālais Komplekts: FitLine PoweCocktail Junior;
 • Visi FitLine produkti ir ražoti Vācijā;
 • Gan PowerCocktail, gan Basics, gan Activize Oxyplus, gan Restorate: 100% dabīgs, bez laktozes, bez glutēna, ar dabīgu garšu, smaržu, bez krāsvielām. Piemērots arī veģetāriešiem.

Pirkumu grozs