Visbiežāk uzdotie jautājumi

Kā var nopirkt FitLine produktus ar partnera atlaidēm? 

Katram partnerim personīgajā kabinetā PM Office bez daudzām citām iespējām ir atvērta arī vietne pasūtījumu veikšanai ar partnera atlaidēm. Uzmanību: Partneriem Latvijā pasūtījumu veikšana PM Office nav sagatavota, tāpēc pasūtījumi tiek veikti rakstot uz PM Latvia pasūtījumu WhatsApp numuru: 29363000

Kā var piereģistrēt jaunos partneros? 

Katram partnerim ir savs personiskais links jaunu partneru registrācijai. Piemēram, partnerim ar ID:123456, tas ir. www.123456.pm-quickstart.com, kurš ved uz lapu www.pm-quickstart.com

Vai var reģistrēt partnerus arī ārpus Latvijas

Jā, partnerus var reģistrēt jebkurā zemē, savā partneru reģistrācijas lapā izvēloties attiecīgo zemi.

Vai ir kādi obligātie ikmēneša pirkumi? 

Nē, nav nekādu obligāto ikmēneša pirkumu! Tomēr, ja gada laikā nav veikts neviens pirkums, partnera ID numurs tiek dzēsts.

Kurā brīdī es sāku pelnīt? 

Tu sāc pelnīt jau ar pirmo klientu. 

Vai man pašam jāiegādājas produkti? 

Ja vēlies saņemt atalgojumu no savas grupas partneriem, tad Tev jāapstiprina sava aktivitāte, tas ir, jāiegādājas kāds no ABOnēšanas komplektiem (100 PV (point value) vērtībā) tekošā mēnesī!

Vai ABOnēšanas komplektiem ir labākas cenas? 

ABOnēšanas komplekti ir izdevīgi pat, ja vēl nav savas klientu un partneru grupas, no kuras saņemt bonusu!

Vai es saņemu attalgojumu arī no sava nopirktā apjoma? 

Jā, Tu saņem bonusu arī no sava personīgā apjoma, sākot ar Menedžera līmeni.

Kādus labumus vēl sniedz Menedžera pakāpe? 

Sākot ar Menedžera pakāpi, Tu saņem pilnīgi visus bonusus, kurus piedāvā PM-International mārketinga plāns un, protams, vislielākās atlaides saviem pirkumiem. 

Kā es varu kļūt par Menedžeri? 

Tev nepieciešams realizēt 600 punktu apjomu, un vari to darīt dažādos veidos- izveidojot savu klientu bāzi (tai skaitā internetā un jebkurā pasaules zemē) vai veidot savu komandu (kura arī var būt internacionāla)!

Kā veidot klientu bāzi? 

  • Katram partnerim ir brīvas tiesības pārdot Fitline produktus, kurus pats ir iegādājies no PM-International. Ierobežojums ir nekontrolēta tirdzniecība internetā, kā arī mazumtirdzniecības tīklos. 
  • Katram partnerim PM-International ir piešķīris savu personīgo veikalu interneta tirzdniecībai. Piemēram, partnerim ar ID:123456, tas ir. www.123456.fitline.com. Šo veikalu var popularizēt visos iespējamos saprātīgos veidos, bet par parējo- pasūtījuma apstrādi, apmaksas pieņemšanu un preču piegādi rūpējas klienta mītnes zemes PM-International vietējā pārstāvniecība. Tādejādi partneri var uzrunāt potenciālos klientus visā pasaulē. Detalizētāk lapā Klientu apkalpošana.

Kāda izskatās ideāla komanda? 

Ideāla komanda nozīmē, ka Tev ir 5 aktīvi ABO partneri pirmajā līnijā, tādējādi jums pa visiem kopā ir vismaz 600 punkti (visticamāk, vairāk, jo FitLine produkti tiešām ir labi :) ) un Tu esi sasniedzis Menedžera pakāpi. 


Cik ātri es varu tikt, teiksim, līdz pirmajiem vismaz 1000 eiro mēnesī, ceļojumam, auto, pensiju plānam? 

Neticami ātri, ja vien esi komandas spēlētājs! Pirmie 5 ABO partneri Tev atnesīs Menedžera bonusus, viņu kopā 25 partneri  Tevi izvirzīs pusceļā (tajā pat laikā, Tavi pirmie 5 partneri arī jau būs kļuvuši par Menedžeriem) ... bet ar 1-5-25-125 draugu komandu Tu esi jau sasniedzis savu kāroto pirmo mērķi! To visu var izdarīt vēl ātrāk un pietiks jau ar 1-5-25 draugu komandu, ja vienlaicīgi ar komandas veidošanu sāksiet veidot katrs savu klientu bāzi. Bet neaizmirsti, ka arī Tavi draugi droši vien vēlas 1000 eiro, ceļojumu un auto, tāpēc turpini viņiem palīdzēt! Pats, savukārt, vari izvirzīt nākošo mērķi! 

Kas jādara, lai virzītos augšup pa "karjeras" kapnēm?

Pārliecinies, ka 
  1. Tev ir apmaksāts ABO,
  2. Taviem 5 partneriem ir apmaksāts ABO,
  3. Tavi 5 partneri ir pastāstijuši tālāk saviem partneriem par pirmajiem diviem punktiem. 
  4. Izvēlies savu peļņas mērķi,
  5. Palīdzi saviem komandas biedriem atkārtot soļus 1-4 vienlaicīgi audzējot klientu bāzi. 

Kāda ir ikdienas darba metode?

PM-International visā pasaulē jau gadiem sekmīgi izmanto ļoti vienkāršu veiksmes formulu: 

USE, TALK, DEMO jeb LIETO, RUNĀ, DEMONSTRĒ.