KLIENTU PROGRAMMA

KLIENTU PIESLĒGŠANA. KLIENTU CENU LAPA

Klientu apkalpošana Latvijā un ārzemēs

  1. Tradicionālais variants ir vienkārši pārdot preci no saviem iepirktajiem krājumiem. Tavs ieguvums ir starpība starp iepirkuma un pārdošanas cenu, kas var būt kā minimums 20% vai pat līdz 50% liela. Tev ir tiešais kontakts ar savu klientu, kas noteikti ir svarīgi un veidotu ilgtermiņa attiecības.
  2. Otrais variants ir Tiešā Klientu Apkalpošanas Programma. Katram partnerim ir savs interneta veikals. Piemēram, ja Tavs ID numurs ir 123456, tad Tavs interneta veikala links ir: www.123456.fitline.com Klients iepērkas tavā PM interneta veikalā. Šajā gadījumā klients kļūst par reģistrēto klientu, viņu apkalpo kompānija pa tiešo, tas ir, gan iekasē samaksu, gan piegādē preci (to dara attiecīgā klienta mītnes zemes pārstāvniecība vai, ja tādas nav, tad attiecīgais reģionālais centrs). Šī programma strādā gandrīz visā pasaulē. Tavs ieguvums ir 15-25%, kurus saņem kopā ar struktūras bonusu aprēķinu.

Arī Latvijas partneri strādā ar šo programmu, piesaistot klientus visā pasaulē.

Uzmanību! Uzmanību! Uzmanību! Klientiem, kuri dzīvo Latvijā, Tiešā Klientu Apkalpošanas programma strādā sekojoši:

Partneris sagatavo no klienta saņemto pasūtījumu un nosūta pieprasījumu uz FitLine Pasūtījumu WhatsApp numuru 29363000. Pieprasījumā jāieraksta klienta: vārds, uzvārds, telefona nr., Omnivas pakomāts un preču sarak.  Rēķins tiks izrakstīts tieši klientam (atbilstoši klientu cenās) un nosūtīts uz klienta WhatsApp numura. Šajā gadījumā klients tiks reģistrēts gan Omniva, gan PM sistēmā un partneris saņems attiecīgi 15-25% bonusu.

Piedāvājam arī iespēju nosūtīt preci partnera norādītajam klientam bez Tiešā Klientu Apkalpošanas Programmas. Tas ir, rēķins tiek izveidots partneru cenās uz partnera ID numura. Tad, neatkarīgi kurš apmaksā pasūtījumu,  15-25% bonuss aprēķināts netiek, jo atlaide jau saņemta.


PIEGĀDE

Piegāde klientiem tiek nodrošināta caur Omnivu. Pie pasūtījuma klientiem Latvijā tiek pieskaitīts 4 € (S,M,L).

Klientiem Lietuvā un Igaunijā tiek pieskaitīts 7 € (S), 8 € (m), 9 € (L).

Klientu Cenas 18.05.21 (1)pdf

Klientu Cenas 18.05.21 (2).pdf

Klientu Cenas 18.05.21 (3).pdf

0

Pirkumu grozs