JAUNU PARTNERU REĢISTRĀCIJA 

Jaunu partneru reģistrācija notiek lapā www.pm-quickstart.com

Piemēram, partnerim ar ID 123456, reģistrācijas lapa jaunajiem partneriem ir 123456.pm-quickstart.com

Links automātiski atvērsies tās valsts valodā un ar attiecīgo viņa valsts piedāvājumu, kur partneris šobrīd atrodas. Valsti protams var arī pamainīt izvēloties no piedāvāto valstu saraksta. 

Ja jaunais reģistrējamais partneris ir no Latvijas,

 • tad NEIZVĒLOTIES produkta starta komplektu, jāaizpilda TIKAI jaunā partnera personīgā informācija sadaļā "Your data (Billing Adress)": vārds, uzvārds, e-pasts, dzimšanas dati, adrese un telefona numurs. Anketas sākumā nočeko, vai ir īstais sponsors (sponsora vārds, uzvārds).
 • Sadaļā "Method of delivery": izvēlamies "Economy".
 • Sadaļā "Method of payment": izvēlamies "Advance payment".
 • Pašā apakšā ieķeksējam, ka iepazinies ar noteikumiem.
 • Spiežam register now”.
 • Jaunais partneris saņem Apsveikuma e-pastu angļu valodā ar savu ID numuru.
 • Sponsors saņem šī e-pasta kopiju.
 • Šo e-pastu sponsors pārsūta uz: [email protected] un informē ar kādu starta pasūtījumu jaunais partneris izvēlējies savai reģistrācijai.
 • Jaunais partneris saņem e-pastā Apsveikuma vēstuli arī no Latvijas Pārstāvniecības un maksājuma uzdevumu no FitLine Latvija Biznesa WhatsApp konta.

Ja jaunais reģistrējamais partneris ir no citas valsts,
nosūtam viņam savu reģistrācijas linku. Tad viņam: 
 • atrodam attiecīgo valsti.
 • JĀIZVĒLAS kāds no piedāvātajām produktu starta komplektiem, pie reizes izlasot visu informāciju, noteikumus utt. kādi minēti.
 • Jāaizpilda personīgo datu informācijas lauciņi.
 • Jāizvēlas piegādes veids.
 • Jāizvēlas apmaksas veids.
 • Jāieķeksē, ka iepazinies ar noteikumiem.
 • Jāspiež reģistrācijas poga.
 • Tālāk jau jaunajam partnerim jāseko norādēm - viņš nonāks sadaļā, kur būs jāizvēlas parole savam PM office, kā arī jāveic maksājums, ja izvēlētais maksāšanas veids ir kredītkarte.
 • Jaunais partneris saņem Apsveikuma e-pastu savas valsts valodā ar savu ID numuru un otru e-pastu ar veiktā pasūtījuma apmaksas apstiprinājumu.
 • Arī šajā gadījumā sponsors saņem e-pastu kopijas.


ATCERIES! REĢISTRĒT VARAM ZEM JEBKURA PARTNERA:

 • Ievadot "id numurs.pm-quickstart.com" atveras atiecīgā partnera reģistrācijas vietne.
 • Otrs variants ir atvērt www.pm-quickstart.com un ievadīt partnera numuru pēc tam.

STARTA KOMPLEKTI PM INTERNATIONAL PASAULĒ

Pārsvarā visās zemēs ir divi pamata piedāvājumi:

 1. Partnera starts ar 3 mēnešu Optimālo Komplektu ABOnementu un

 2. Menedžera Starts ar 6 Optimāliem Komplektiem (šo arī sauc par Ātro Startu, Profesionālo Startu, Quick Start)

Tomēr piedāvājumi katrā zemē niansēs var atšķirties un pirms sūta kādam linku jāparliecinās, kādas tieši starta komplektācijas tiek piedāvātas. To var izdarīt atverot savu pm-quickstart.com lapu un izvēloties atbilstošo valsti. Starta komplekti, tāpat kā cenas, akcijas, pieejamais produktu klāsts, noteikumi dažādās valstīs ir atšķirīgi.

STARTA KOMPLEKTI LATVIJĀ

Jaunais partneris var izvēlēties, ar kādu starta komplektāciju vēlas uzsākt biznesu. Pasūtījuma apstrāde Latvijā: 2.50 €. Piegāde DPD pakomāti: 3.00 €.

6 Optimālo Komplektu (PowerCocktail un Restorate Citrus paciņās) starts ir Profesionālais Starts jeb Menedžera Starts par vislabāko cenu (30% atlaide)

Ar šo startu jaunais partneris iegūst automātiski starta mēnesim Menedžera kvalifikāciju un čeka nodrošinājumu neskatoties uz to, ka starta punktu apjoms ir tikai 500P (nevis 600P. Pēc Mārketinga Plāna Menedžera kvalifikācijai vajag 600P. Ar šo 500P startu ir izņēmums). 

Partneris, kurš ir startējis ar šo Profesionālo Startu - viņam ir 6 Optimālie Komplekti sev un pārdošanai, Demo Soma produktu demostrēšanai, Imidža katalogs. 

Dāvanā saņem 1 FitLine Activize Oxyplus un 1 FitLine Skin Activize Serum demo. Sponsors par šo jauno Menedžera Starta reģistrāciju saņem iknedēļas Perfomance bonusu 50€. 

ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS. Plus jaunam partnerim īpaša iespēja pie starta iegādāties Feel Good Yoghurt vai Feel Good Drink kopā ar pagatavošanas termosu ar 50% atlaidi TIKAI par 28.50€. Kā arī iegādāties vēl vienu FitLine Activize Serum demo ar 50% atlaidi - TIKAI 27.50€.

Otrā starta komplektācija ir ABO starts, kas jau ir tāds kā "mazais biznesa starts" - trīs Optimālie Komplekti (PowerCocktail un Restorate Citrus paciņās) arī par lielisku cenu (20%+10% atlaide), bet kas tomēr vairs nav tik izdevīgi kā startējot ar Menedžera Startu. 

Šis starts ir īpašs arī ar to, ka kopējais punktu skaits ir 309P, bet punkti sadalās uz 3 mēnešiem - starta mēnesī 103P, nākamajā mēnesī 103P un arī trešajā mēnesī 103P kā ABOnementu punkti. 

Partneris saņem arī Demo somu, Imidža katalogu. Dāvanā saņem 1 Activize Oxyplus.

ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS. Plus jaunam partnerim īpaša iespēja pie starta iegādāties Feel Good Yoghurt vai Feel Good Drink kopā ar pagatavošanas termosu ar 50% atlaidi TIKAI par 28.50€. Kā arī iegādāties vienu FitLine Activize Serum demo ar 50% atlaidi - TIKAI 27.50€.

JAUNUMS!

Partnera Brīvais Starts ar jebkuriem produktiem vismaz 100 P vērtībā (20% atlaide). Saliec vēlamos produktus (piemēram CellRESET programmai) un reģistrē sev jaunu partneri ar šo Brīvo Startu. Partneris saņem arī Demo Somu, Imidža latalogu.

ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS NO 250 P. Plus jaunam partnerim īpaša iespēja pie starta, ja starta punkti ir virs 250, iegādāties Feel Good Yoghurt vai Feel Good Drink kopā ar pagatavošanas termosu ar 50% atlaidi TIKAI par 28.50€. Kā arī iegādāties vienu FitLine Activize Serum demo ar 50% atlaidi - TIKAI 27.50€.

JAUNUMS!
ABO Start-Up 50+ jeb starts visiem, kam reģistrācijas brīdī ir virs 50 gadiem. Tie trīs Optimālie Komplekti (PowerCocktail un Restorate Citrus paciņās) un 3x Generation 50+. Lieliska cena (20%+10% atlaide), bet kas tomēr vairs nav tik izdevīgi kā startējot ar Menedžera Startu.

Šis starts ir īpašs arī ar to, ka kopējais punktu skaits ir 549P, bet punkti sadalās uz 3 mēnešiem - starta mēnesī 183P, nākamajā mēnesī 183P un arī trešajā mēnesī 183P kā ABOnementu punkti.

Partneris saņem arī Demo somu, Imidža katalogu. Dāvanā saņem 1 Activize Oxyplus.

ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS. Plus jaunam partnerim īpaša iespēja pie starta iegādāties Feel Good Yoghurt vai Feel Good Drink kopā ar pagatavošanas termosu ar 50% atlaidi TIKAI par 28.50€. Kā arī iegādāties vienu FitLine Activize Serum demo ar 50% atlaidi - TIKAI 27.50€.

Start-Up 25 jeb Jauniešu Starts. Starts TIKAI jauniešiem līdz 25 gadu vecumam par lielisku jauniešiem pieejamu cenu (25% atlaide) jauna biznesa veidošanai. Tie ir 2 FitLine Activize Oxyplus. Demo soma, Imidža katalogs.

Dāvanā FitLine Activize Oxyplus.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.