JAUNU PARTNERU REĢISTRĀCIJA 

Jaunu partneru reģistrācija notiek lapā www.pm-quickstart.com

Piemēram, partnerim ar ID 123456, reģistrācijas lapa jaunajiem partneriem ir 123456.pm-quickstart.com

Links automātiski atvērsies tās valsts valodā un ar attiecīgo piedāvājumu, kur partneris šobrīd atrodas. Valsti protams var arī pamainīt izvēloties no piedāvāto valstu saraksta. 

Ja jaunis reģistrējamais partneris ir no Latvijas,

 • tad NEIZVĒLOTIES produkta starta komplektu, jāaizpilda TIKAI jaunā partnera personīgā informācija sadaļā "Your data (Billing Adress)": Vārds, uzvārds, e-pasts, dzimšanas dati, adrese un telefona numurs. Anketas sākumā nočeko, vai ir īstais sponsors (sponsora vārds, uzvārds)
 • sadaļā "Method of delivery": izvēlamies "Economy"
 • sadaļā "Method of payment": izvēlamies "Advance payment"
 • pašā apakšā ieķeksējam, ka iepazinies ar noteikumiem
 • spiežam register now
 • jaunais partneris saņem Apsveikuma epastu angļu valodā ar savu ID numuru
 • sponsors saņem šī e-pasta kopiju
 • šo e-pastu sponsors pārsūta uz: [email protected] un informē kādu starta paku jaunais partneris izvēlējies
 • drīz vien jaunais partneris saņem e-pastā Apsveikuma vēstuli arī no Latvijas biroja un maksājuma uzdevumu FitLine Biznesa WhatsApp konta.

Ja jaunais reģistrējamais partneris ir no citas valsts,
nosūtam viņam savu reģistrācijas linku, tad viņam: 
 • atrodam attiecīgo valsti
 • JĀIZVĒLAS kāds no piedāvātajām produktu starta komplektiem, pie reizes izlasot visu informāciju, noteikumus utt kādi minēti
 • jāaizpilda personīgo datu informācijas lauciņi
 • jāizvēlas piegādes veids
 • jāizvēlas apmaksas veids
 • jāieķeksē, ka iepazinies un piekrīt noteikumiem
 • jāspiež reģistrācijas poga
 • tālāk jau jaunajam partnerim jāseko norādēm- viņš nonāks sadaļā, kur būs jāizvēlas parole savam PM office, kā arī jāveic maksājums, ja izvēlētais maksāšanas veids ir kredītkarte
 • jaunais partneris saņem Apsveikuma e-pastu savas valsts valodā ar savu ID numuru un otru e-pastu ar veiktā pasūtījuma apmaksas apstiprinājumu
 • arī šajā gadījumā sponsors saņem e-pastu kopijas

ATCERIES! REĢISTRĒT VARAM ZEM JEBKURA PARTNERA:

1. ievadot "id numurs.pm-quickstart.com" atveras atiecīgā partnera reģistrācijas vietne.

2. otrs variants ir atvērt www.pm-quickstart.com un ievadīt partnera numuru pēc tam.

STARTA KOMPLEKTI PM INTERNATIONAL PASAULĒ

Pārsvarā visās zemēs ir divi pamata piedāvājumi:

 1. Partnera starts ar 3 mēnešu Optimālo Komplektu ABOnementu un

 2. Menedžera starts ar 6 Optimāliem Komplektiem (šo arī sauc par Ātro startu, Profesionālo startu, Quick start)

Tomēr piedāvājumi katrā zemē niansēs var atšķirties un pirms sūta kādam linku jāparliecinās, kādas tieši starta komplektācijas tiek piedāvātas. To var izdarīt atverot savu pm-quickstart.com lapu un izvēloties atbilstošo valsti. Starta komplekti, tāpat kā cenas, akcijas, pieejamais produktu klāsts, noteikumi dažādās valstīs ir atšķirīgi.

STARTA KOMPLEKTI LATVIJĀ

Jaunais partneris var izvēlēties, ar kādu starta komplektāciju vēlas uzsākt biznesu.

 • 6 Optimālo Komplektu (PowerCocktail un Restorate paciņās citrus) starts ir "profesionālais starts" jeb Menedžera starts par vislabāko cenu. Ar šo startu jaunais partneris iegūst automātiski starta mēnesim Menedžera kvalifikāciju un čeka nodrošinājumu neskatoties uz to, ka starta punktu apjoms ir tikai 500 P (nevis 600 P kā tas ir rakstīts marketinga plānā). Partneris ir startējis ar profesionālo startu, ir Demo soma produktu demostrēšanai, produkti pārdošanai, Imidža katalogs, viens Activize Oxyplus, viens FitLine Activize Serum demo saņemts dāvanā. Sponsors par to saņem iknedēļas Perfomance bonusu 50 €. Plus jaunam partnerim īpaša iespēja pie starta iegādāties Feel Good Yoghurt vai Feel Good Drink kopā ar pagatavošanas termosu ar 50% atlaidi TIKAI par 27.75 eur. Kā arī iegādāties FitLine Ultimate Young demo ar 50% atlaidi - TIKAI 60 eur.
 • Otrā starta komplektācija ir 90 dienu ABO starts, kas jau ir tāds kā "mazais biznesa starts" - trīs Optimālie komplekti (PowerCocktail un Restorate paciņās citrus) arī par lielisku cenu, bet kas tomēr vairs nav tik izdevīga kā Menedžera startā. Demo soma, Imidža katalogs, Activize Oxyplus, Activize Serum demo tiek saņemts klāt bonusā! Partneris ir gatavs darbam - gan demonstrēt produktus, gan arī uzreiz var klientam pārdot produktu. Šis starts ir īpašs arī ar to, ka kopējais punktu skaits ir 309 P, bet punkti sadalās uz 3 mēnešiem - starta mēnesī 103 P, nākamajā mēnesī 103 P kā ABOnementa punkti un arī trešajā mēnesī 103 P kā ABOnementu punkti. Tādējādi nodrošinot nākamos divus mēnešus jau ar aktīvu ABOnementu. Līdz ar to ABOnementu jāssāk veidot 4.mēnesī (tas, protams, vienalga dod iespēju ABOnementus iegādāties jau kaut vai pirmajā mēnesī.) Plus jaunakam partnerim īpaša iespēja pie starta iegādāties Feel Good Yoghurt vai Feel Good Drink kopā ar pagatavošanas termosu ar 50% atlaidi TIKAI par 27.75 eur. Kā arī FitLine Ultimate Young demo ar 50% atlaidi - TIKAI 60 eur.
 • Un tad ir "mazais starts, izmēģinājuma starts". Tajā ietilpst viens Optimālais Komplekts (PowerCocktail un Restorate paciņās citrus). Tas ir starts 103 P. Demo soma, Imidža katalogs, Activize Oxyplus, Activize Serum demo tiek saņemts klāt bonusā! Plus jaunajam partnerim īpaša iespēja pie starta iegādāties Feel Good Yoghurt vai Feel Good Drink kopā ar pagatavošanas termosu ar 50% atlaidi TIKAI par 27.75 eur. Kā arī FitLine Ultimate Young demo ar 50% atlaidi - TIKAI 60 eur.
 • START UP 25 jeb Jauniešu starts. Starts TIKAI jauniešiem līdz 25 gadu vecumam par lielisku jauniešiem pieejamu cenu jauna biznesa veidošanai. Tie ir 2 Activize Oxyplus. Demo soma, Imidža katalogs un vēl viens Activize Oxyplus tiek saņemts klāt bonusā! Partneris ir gatavs darbam - gan demonstrēt produktus, gan arī uzreiz var klientam pārdot Activize Oxyplus. Jauniešu sapnis uzsākt savu biznesu, cienāt citus ar Activize, stāstīt kā iegūt enerģiju un par kompānijas iespējām ir palaists, tagad tik atliek jaunieti motivēt un palīdzēt sasniegt viņa virsotnes! Plus īpaša iespēja pie starta iegādāties Feel Good Yoghurt vai Feel Good Drink kopā ar pagatavošanas termosu ar 50% atlaidi TIKAI par 27.75 eur. Kā arī FitLine Ultimate Young demo ar 50% atlaidi - TIKAI 60 eur. Kā arī iespēja iegādāties FitLine Activize Serum demo ar 50% atlaidi TIKAI par 26 eur.
 • START UP 50+ jeb starts visiem, kam ir virs 50. Lieliska iespēja izbaudīt pašu labāko komplektāciju un sajust rezultātus tiem, kam ir jau virs 50 (PowerCocktail, Restorate citrus paciņās un Generation50+). Demo soma, Imidža katalogs, viens Activize Oxyplus, viens FitLine Activize Serum demo tiek saņemts klāt bonusā!
 • Plus jaunajam partnerim īpaša iespēja pie starta iegādāties Feel Good Yoghurt vai Feel Good Drink kopā ar pagatavošanas termosu ar 50% atlaidi TIKAI par 27.75 eur. Kā arī FitLine Ultimate Young demo ar 50% atlaidi - TIKAI 60 eur.

Pirkumu grozs