Veiksmīgākie partneri, kas izvirza sev mērķus un tos sasniedz, katru gadu sev dāvanā saņem ceļojumus. Tas ir Eiropas Tūres ceļojums un Pasaules Tūres ceļojums. Katrs partneris var kvalificēties katru gadu gan uz Eiropas Tūri, gan Pasaules Tūri.

Ja esi  kvalificējies jau Prezidenta Komnadai - saņem īpašu braucienu...

EIROPAS CEĻOJUMI: HORVĀTIJA 2022

EIROPAS CEĻOJUMI: HORVĀTIJA 2021PASAULES TŪRE: 2022 BINTANA SALA


PASAULES TŪRE: 2021 ZANZIBARPREZIDENTU SVEIKŠANA 2021


KĀ KVALIFICĒTIES PREZIDENTA KOMANDAS SVEIKŠANAI 2021. GADĀ?

Ja Jūs pirmo reizi kvalificējaties Prezidenta Komandai, apstiprinot mārketinga plāna pozīciju līdz 2021. gada aprīlim (ieskaitot), tad tiksiet personīgi uzaicināts saņemot jūsu goda atzinumu no PM-International dibinātāja un izpilddirektora Rolfa Zorga un viņa sievas Vikijas. (Apstiprinājumi pēc 2021. gada aprīļa tiks uzskatīti par atzīšanu 2022. gadā)

KĀ KVALIFICĒTIES ATKĀRTOTI PREZIDENTA KOMANDAS  SVEIKŠANAI  2021. GADĀ, SAŅEMOT KLĀT VIENU PAPILDUS DIENU?

Jūs kvalificējaties augstākai pozīcijai, apstiprinat to līdz 2021. gada aprīlim (ieskaitot) un saņemat par to atzinību. (Apstiprinājumi pēc 2021. gada aprīļa tiks uzskatīti par atzīšanu 2022. gadā)

Jūs pirmo reizi kvalificējāties 2020. gadā prezidenta komandas atzīšanai Rolfa un Vikija Zorga !? Tad mums ir ekskluzīva papildu kvalifikācija jums, ņemot vērā īpašo situāciju 2020. gadā.

Ja jūs kvalificējaties un apstiprināt augstāku amatu no 2020. gada oktobra līdz 2021. gada aprīlim, mums ir kaut kas īpašs jums. Jūsu atkārtotās lieliskās uzstāšanās dēļ jūs pavadīsiet papildus dienu kopā ar Rolfu un Vikiju Zorgiem. Ļaujiet mums jūs pārsteigt!

ĪPAŠA KVALIFIKĀCIJA:

Jūs izveidojat prezidenta komandu kā kvalifikācijas līmeni (tas neattiecas uz Silver President Team un / vai augstāku), viņi apstiprina savu nostāju līdz 2021. gada aprīlim ieskaitot, un jūs vismaz esat apstiprinājis prezidenta komandas līmeni.

Dalība ir iespējama tikai ar nosacījumu, ka ir pieejama pietiekama telpas ietilpība, ņemot vērā 1. un 2. punkta kvalifikācijas dalībniekus.

“LOVEPACKAGE”: Organizatorisku iemeslu dēļ bērnu dalība nav iespējama. Lovepackage ir paredzēts tikai laulātajiem / dzīves partneriem.

“VIENĀ ISTABA”: Maksa par vienvietīgu numuru ir 500 € *. Vienvietīgo numuru pieejamība ir ierobežota, un tie  netiek garantēti. Istabiņu iedalīšana notiek rindas kārtībā pēc pieteikumu saņemšanas.

Pirkumu grozs