Ekskluzīvs uztura bagātinātāju produkta komplekss no iekšpuses un ārpuses - biezākiem, pilnākiem un mirdzošākiem matiem, pateicoties unikālajai MicroSolve® tehnoloģijai nodrošia augstu biopieejamību šūnu līmenī.

Ekskluzīva uzturvielu pārvadāšanas koncepcija NTC®️ nodrošina uzturvielas šūnu līmenī tieši tur, kur tās ir nepieciešamas un tad, kad tās ir nepieciešamas! NTC®️ atbalsta optimālu uzturvielu uzņemšanu no iekšpuses un no ārpuses.

Kompleksā ietilpst uztura produkts no iekšpuese: FitLine microSolve Hair+ un produkts no ārpuses FitLine med microSolve.

FITLINE MICROSOLVE HAIR+

Bioloģiski aktīvu dabīgu sastāvdaļu kombinācija, kurā ietilpst augu eļļas un antioksidanti. Unikāls uzturvielu komplekss ar 6 tradicionālām augu sastāvdaļām. Iekšķīgai lietošanai.

GARŠA: apelsīnu.

TILPUMS: 125 ml

SASTĀVS: Glicerīns, ūdens, linsēklu eļļa, gurķu eļļa, kviešu dīgļu eļļa, emulgators (sojas lecitīns), zāģpalmu eļļa, dabīgs aromāts, fitosterīni, rudzu ekstrakts, antioksidanti (ar tokoferolu bagāts ekstrakts), saulespuķu eļļa, D-biotīns. Vegāns.


FITLINE MED MICROSOLVE HAIR+

Ātri uzsūcošs, netaukains šķidrums ar tradicionālajām augu sastāvdaļām, lai aktivizētu galvas ādu un matu folikulus. Vienkārši uzklājiet tieši uz galvas ādas. 

TILPUMS: 100 ml (30 porcijas pa 4,17 ml)

SASTĀVS: Aqua (Water), Alcohol, Glycerin, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Curcuma Longa (Turmeric) Callus Conditioned Media, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Serenoa Serrulata Fruit Oil, Lecithin, Pinus Sylvestris Bark Extract, Secale Cereale (Rye) Extract, Biotin, Dunaliella Salina Extract, Gellan Gum, Tetrahydropiperine, Tocopherol, Hydroxyacetophenone, Squalane, Gluconolactone, Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil.

LIETOŠANA: Uzklājiet tieši uz skartajām galvas ādas vietām, izmantojot uzgali. Lai to izdarītu, sadaliet matus skartajās vietās, novietojiet uzklāšanas galu tieši uz skalpa un, viegli nospiežot uz pudeles, velciet to pāri ādai, līdz tā ir samitrināta, viegli iemasējiet un neizskalojiet. Uzklājiet šķidrumu vienu reizi dienā pēc matu mazgāšanas vai atstājiet to uz nakti.

3 MĒNEŠU KURSS

  • Trīs mēnešu kursam būs nepieciešams 6 gab. FitLine micrSolve Hair+ (no iekšpuses) un 3 gab. FitLine med MicroSolve+ (no ārpuses).
  • FitLine microSolve Hair+ (no iekšpuses) 2 x 4,17 ml sajaukt ar vēsu ūdeni un izdzert.
  • FitLine micrSolve Hair+ (no ārpuses) uzklāj tieši uz ādas pie matu saknēm, lai tie ir nedaudz mitri. Matu serums jāklāj uz galvas ādas vai nu tūlīt pēc matu mazgāšanas, vai arī serumam ļauj iedarboties nakts stundas.