Kontakti pasūtījumiem

Fitline Microsolve Hair +

Ekskluzīvs uztura bagātinātāju produkta komplekss - biezākiem, pilnākiem un spīdīgiem matiem, pateicoties unikālajai MicroSolve® tehnoloģijai. Bioloģiski aktīvu dabīgu sastāvdaļu kombinācija, kurā ietilpst augu eļļas un antioksidanti sinerģiska darbība. 

FitLine microSolve® Hair + nodrošina augstas kvalitātes, uzlabojošas barības vielas biezākiem, pilnīgākiem un spīdīgākiem matiem no iekšpuses!

  • Izgatavota no unikāla barības vielu kompleksa, kurā ietilpst 6 tradicionālās augu sastāvdaļas. 
  • Augstas biopieejamības dabisko augu eļļu un antioksidantu sinerģiska kombinācija
  • Uzlabota biopieejamība, izmantojot unikālu MicroSolve® tehnoloģiju
  • Ar biotīnu tas palīdz uzturēt normālus matus
  • Garšīgi dabiska apelsīnu garša

Piedzīvojiet rezultātu! Līdz pat 80% no visiem vīriešiem un līdz pat 40% no visām sievietēm ir būtiskas izmaiņas. Izbaudiet īpašu matu koncepciju, lai matu izskatam sniegtu veselību un uzlabotu to struktūru. 

Ekskluzīvā barības vielu pārvadāšanas koncepcija NTC®️ nodrošina barības vielas šūnu līmenī tieši tur, kur tās ir vajadzīgas! NTC®️ atbalsta optimālu barības vielu uzņemšanu no iekšpuses un no ārpuses. Būtiska iekļūšana ādas apakšējos slāņos ir konstatēta tikai, izmantojot FitLine med microSolve® Hair + un FitLine microSolve® Hair +

INTENSĪVA KURSA IETEIKUMI

FitLine MicroSolve® Hair+ (uztura bagātinātājs)

1. solis (pirmās 90 dienas). Piepildi vāciņu ar atzīmi (4,17 ml) (4,17ml x 2) divas reizes un izšķīdiniet to vēsā dzērienā. Iesakam šo dzērienu lietot no rīta! Šo dzērienu varat arī apvienot ar citiem FitLine produktiem. 

2. solis (pēc pirmajām 90 dienām -  nepārtrauktai lietošanai) Piepildi vāciņu līdz atzīmei (4,17 ml) (tikai vienu reizi) un izšķīdiniet to vēsā dzērienā. Iesakam šo dzērienu lietot no rīta! Šo dzērienu varat arī apvienot ar citiem FitLine produktiem. 

FitLine med MicroSolve® Hair+ (produkts ārējai lietošanai). 

Lietojiet produktu vismaz reizi dienā. Sadaliet matus vietās, kur esat ievērojuši matu izkrišanu. Uzlieciet precīzi produkta pudeles galu uz galvas ādas. Viegli nospiežot pudeli, uzklājiet tieši uz galvas ādas nelielu daudzumu šķidruma un iemasējiet to (3-4 minūtes). Atcerieties, ka produkts ir efektīvs tikai matu folikulai, līdz ar to izvairieties no produkta uzklāšanas uz matu vidējā garuma.

Padoms: Jūs varat šo produktu uzklāt uz galvasādas no rīta un jau pēc 3–4 minūtēm varat turpināt savu ierasto matu veidošanas kompleksu.  Jūs variet šo produktu uz galvas ādas uzklāt arī pirms gulētiešanas, ļaujot tam darboties visu nakti. Abas šīs iespējas dod vienādus rezultātus. Atcerieties, pēc uzklāšanas matus uzreiz nemazgāt un produktu uzreiz neskalot ārā. Ļaujiet šim produktam sniegt savu iedarbību. Pārliecinieties, ka šis produkts atrodas uz galvas ādas vismaz 2-3 stundas pirms matu mazgāšanas.

Atcerieties, ka, lai iegūtu labākos rezultātus, lietojiet abus produktus pareizi, nepārtraukti un kombinēti.

AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS:

LINSĒKLU EĻĻA. Šī eļļa satur daudz polinepiesātināto taukskābju – linolskābes un linolēnskābes. Salīdzinājumā ar citām eļļām linsēklu eļļa satur visvairāk linolēnskābi.

KVIEŠU DĪGSTU EĻĻA. Satur ļoti daudz E vitamīna.

SAULESPUĶU EĻĻA. Tajā ir daudz polinepiesātinātās linolskābes un daudz E vitamīna attiecībā uz 1 g polinepiesātināto taukskābju.

E VITAMĪNS (TOKOFEROLS) kavē nepiesātināto taukskābju peroksidāciju, stabilizē šūnu membrānas, pasargā šūnu membrānas no oksidēšanās resp. «sadegšanas».

BIOTĪNS. Produktos biotins ir saistīts kompleksā ar olbaltumvielām. Vitamīns vajadzīgs tauku, aminoskābju un glikozes vielmaiņas procesos. Biotīns veicina normālu matu un ādas saglabāšanu.

FITLINE MICROSOLVE HAIR+ GALVENĀS PRIEKŠROCĪBAS:

  • Drošs, efektīvs un viegls risinājums matu sistēmas ciklu uzlabošanai un atjaunošanai.
  • FitLine MicroSolve Hair+ ir izstrādāts saskaņā ar NTC®️ barības vielu pārvadāšanas koncepciju, kas veicina barības vielu optimālu absorbciju, tādējādi nodrošinot 98% biopieejamību.

LIETOŠANA: piepildiet mērīšanas vāciņu līdz atzīmei (4,17 ml) un izšķīdiniet to vēsā dzērienā. 

IETEICAMS: izveidot kursu uz 3 mēnešiem kopā ar Fitline Microsolve Med Hair +.

Vienam mēnesim: 2 gab. FitLine Microsolve Hair+ un 1 gab. FitLine med Microsolve Hair+

Kopā trim mēnešiem: 6 gab. FitLine Microsolve Hair+ un 3 gab. FitLine 

med Microsolve Hair+

Lai iegūtu lieliskāku rezultātu, iesakām šos produktus lietot kopā ar Fitline Optimālo Komplektu.

TILPUMS: 125 ml. 30 porcijas pa 4,17 ml

SASTĀVDAĻAS: Glicerīns, ūdens, linsēklu eļļa, dārzeņu eļļa, kviešu asnu eļļa, emulgatori (sojas lecitīns), zāģa palmetto eļļa, dabīgas aromatizētāji, fitosterīni, rudzu ekstrakts, antioksidanti (ar tokoferolu bagāts ekstrakts), saulespuķu eļļa, D-Biotīns.

PRODUKTS VEIDOTS, IZMANTOJOT PATENTĒTAS TEHNOLOĢIJAS!

Unikāla Uzturvielu transporta koncepcija (Nutrients Transportation Conception NTC®) un MicroSolve® Tehnoloģija, kas nogādā uzturvielas ar augstu biopieejamību šūnu līmenī. Ekskluzīvs tikai PM International.

Produkts atbilst GMP® (Good manufacturing practice) = Labas ražošanas praksei.

Iekļauts Ķelnes Sarakstā.

Microsolve Hair + etiķete

Pirkumu grozs