Kontakti pasūtījumiem

Fitline Med Microsolve Hair+

Ātri uzsūcošs, ne taukains šķidrums ar tradicionālajām augu sastāvdaļām, lai aktivizētu galvas ādu un matu folikulus.

Ekskluzīvā NTC barības vielu transportēšanas koncepcija vienmēr nodrošina barības vielas tieši tad, kad tās ir vajadzīgas, tieši tur, kur tās ir vajadzīgas - šūnu līmenī!

IETEICAMS: izveidot kursu uz trim mēnešiem kopā ar Fitline Microsolve Hair+

Vienam mēnesim ieteicams: 2 gab. FitLine Microsolve Hair+ un 1 gab. FitLine med Microsolve Hair+. Kopā trim mēnešiem: 6 gab. FitLine Microsolve Hair+ un 3 gab. FitLine med Microsolve Hair+

LIETOŠANA: Vienkārši uzklājiet tieši uz galvas ādas skartajām galvas ādas zonām. Lai to izdarītu, sadaliet matus skartajās vietās, uzklājiet uzklāšanas galu tieši uz galvas ādas un ar vieglu spiedienu velciet to virs ādas, līdz vēlamā ādas zona ir samitrināta, viegli iemasējiet un neizskalojiet. Uzklājiet šķidrumu vienu reizi dienā pēc mazgāšanas ar šampūnu vai atstājiet to uz nakti.

TILPUMS: 100 ml (3,38 ml)

SASTĀVDAĻAS: Ūdens (ūdens), alkohols, glicerīns, linsēklu eļļa, kviešu dīgļu eļļa, kurkuma, dārzeņu eļļa, Serenoa Serrulata augļu eļļa, lecitīns, pinus sylvestris mizas ekstrakts, rudzu ekstrakts, biotīns, dunaliella Salina ekstrakts, želejveida gumija, tetrahidropiperīns, tokoferols, hidroksiacetofenons, skvalāns, glikonolaktons, nātrija hidroksīds, saulespuķu sēklu eļļa.

0
 .