FitLine Med MicroSolve Hair+

FitLine Med MicroSolve Hair + ir ātri uzsūcošs, ne taukains šķidrums ar tradicionālajām augu sastāvdaļām, lai aktivizētu galvas ādu un matu folikulus no ārpuses. Skaistākiem un veselīgākiem matiem.
 • Lietojams kompleksi ar FitLine MicroSolve Hair+.
 • Pateicoties aktīvo vielu sinerģijai un NTC® vielu transporta tehnoloģijai, aktīvās vielas tiek nogādātas šūnu līmenī ar augustu biopieejamību.
 • Izgatavota no unikāla vielu kompleksa, kurā ietilpst 6 tradicionālās augu sastāvdaļas.
 • Augstas biopieejamības dabisko augu eļļu un antioksidantu sinerģiska kombinācija.
 • Uzlabota biopieejamība, izmantojot unikālu microSolve® tehnoloģiju.
 • Biotīns palīdz uzturēt normālus matus.
 • Nesatur glutēnu.
 • Piemērots vegāniem, veģetāriešiem.
 • Piedzīvojiet rezultātu! Līdz pat 80% no visiem vīriešiem un līdz pat 40% no visām sievietēm saņem būtiskas izmaiņas. Izbaudiet īpašu matu koncepciju, lai matu izskatam sniegtu veselību un uzlabotu to struktūru.
 • Mūsu produktu kvalitāti regulāri un neatkarīgi pārbauda ELAB Analytic GmbH.
 • Ekskluzīvs tikai PM-International.
 • Ražots Vācijā.

INTENSĪVAM KURSAM:

FitLine MicroSolve® Hair+ (uztura bagātinātājs)

 • Pirmās 90 dienas. Piepildi vāciņu ar atzīmi (4,17 ml) (4,17ml x 2) divas reizes un izšķīdiniet to vēsā dzērienā. Iesakam šo dzērienu lietot no rīta! Šo dzērienu varat arī apvienot ar citiem FitLine produktiem. 
 • Pēc pirmajām 90 dienām (nepārtrauktai lietošanai). Piepildi vāciņu līdz atzīmei (4,17 ml) (tikai vienu reizi) un izšķīdiniet to vēsā dzērienā. Iesakam šo dzērienu lietot no rīta! Šo dzērienu varat arī apvienot ar citiem FitLine produktiem. 

FitLine med MicroSolve® Hair+ (produkts ārējai lietošanai). 

Lietojiet produktu vismaz reizi dienā. Sadaliet matus vietās, kur esat ievērojuši matu izkrišanu. Uzlieciet precīzi produkta pudeles galu uz galvas ādas. Viegli nospiežot pudeli, uzklājiet tieši uz galvas ādas nelielu daudzumu šķidruma un iemasējiet to (3-4 minūtes). Atcerieties, ka produkts ir efektīvs tikai matu folikulai, līdz ar to izvairieties no produkta uzklāšanas uz matu vidējā garuma.

PADOMS: Jūs varat šo produktu uzklāt uz galvasādas no rīta un jau pēc 3–4 minūtēm varat turpināt savu ierasto matu veidošanas kompleksu. Jūs variet šo produktu uz galvas ādas uzklāt arī pirms gulētiešanas, ļaujot tam darboties visu nakti. Abas šīs iespējas dod vienādus rezultātus. Atcerieties, pēc uzklāšanas matus uzreiz nemazgāt un produktu uzreiz neskalot ārā. Ļaujiet šim produktam sniegt savu iedarbību. Pārliecinieties, ka šis produkts atrodas uz galvas ādas vismaz 2-3 stundas pirms matu mazgāšanas. Atcerieties, ka, lai iegūtu labākos rezultātus, lietojiet abus produktus pareizi, nepārtraukti un kombinēti.

IETEIKUMI: 

 • Izveidot kursu uz trim mēnešiem kopā ar Fitline Microsolve Hair+.
 • Lieliskākam rezultātam lietot kopā ar FitLine Optimālo Komplektu.
 • Vienam mēnesim ieteicams: 2 gab. Fitline Microsolve Hair+ un 1 gab. FitLine med Microsolve Hair+. Kopā trim mēnešiem: 6 gab. Fitline Microsolve Hair+ un 3 gab. FitLine med Microsolve Hair+.

LIETOŠANA: Vienkārši uzklājiet tieši uz galvas ādas skartajām galvas ādas zonām. Lai to izdarītu, sadaliet matus skartajās vietās, uzklājiet uzklāšanas galu tieši uz galvas ādas un ar vieglu spiedienu velciet to virs ādas, līdz vēlamā ādas zona ir samitrināta, viegli iemasējiet un neizskalojiet. Uzklājiet šķidrumu vienu reizi dienā pēc mazgāšanas ar šampūnu vai atstājiet to uz nakti. FitLine MicroSolve® Hair+ ir paredzēts tikai ārīgai lietošanai. Izvairieties no saskares ar acīm. Ja nokļūst acīs, rūpīgi izskalojiet to ar lielu daudzumu ūdens. 

TILPUMS: 100 ml (3,38 ml).

SASTĀVDAĻAS: Aqua (Water), Alcohol, Glycerin, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Curcuma Longa (Turmeric) Callus Conditioned Media, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Serenoa Serrulata Fruit Oil, Lecithin, Pinus Sylvestris Bark Extract, Secale Cereale (Rye) Extract, Biotin, Dunaliella Salina Extract, Gellan Gum, Tetrahydropiperine, Tocopherol, Hydroxyacetophenone, Squalane, Gluconolactone, Sodium Hydroxide, Sodi-um Benzoate, Helianthus Annuus  (Sunflower) Seed Oil.

CENA: 50.00 €

Plašāku informāciju par FitLine iedarbību varēsiet saņemt, ja aizpildīsiet formu.

Informāciju nosūtīsim uz e-pastu.