Kontakti pasūtījumiem

Fitline Med MicroSolve Hair+

FitLine piedāvā kompleksu risinājumu spēcīgākiem, biezākiem, veselīgākiem, spīdīgākiem matiem. Tas ir risinājums no iekšpuses un ārpuses, kas viens otru paplidina. No iekšpuse tas ir sinerģiski veidots spēcīgs uzturvielu komplekss Fitline Microsolve Hair+, no ārpuses tas ir FitLine Med MicroSolve Hair +, tas ir ātri uzsūcošs, ne taukains šķidrums ar tradicionālajām augu sastāvdaļām, lai aktivizētu galvas ādu un matu folikulus.

Ekskluzīvā NTC® vielu transportēšanas koncepcija vienmēr nodrošina aktīvās vielas tieši tad, kad tās ir vajadzīgas, tieši tur, kur tās ir vajadzīgas - šūnu līmenī! 

MicroSolve® – micelizācijas process nodrošina ideālu ūdenī un taukos šķīstošo aktīvo vielu savstarpējo sadarbību.

Gan NTC®, gan MicroSolve® tehnoloģijas bioloģiski aktīvo dabīgo sastāvdaļu kombināciju nogādā dziļi šūnu līmenī ar augstu biopieejamību.

FitLine Med MicroSolve® Hair + nodrošina augstas kvalitātes, uzlabojošas uzturvielas biezākiem, pilnīgākiem un spīdīgākiem matiem no ārpuses! 

  • Izgatavota no unikāla vielu kompleksa, kurā ietilpst 6 tradicionālās augu sastāvdaļas. 
  • Augstas biopieejamības dabisko augu eļļu un antioksidantu sinerģiska kombinācija.
  • Uzlabota biopieejamība, izmantojot unikālu microSolve® tehnoloģiju.
  • Biotīnu palīdz uzturēt normālus matus.

Piedzīvojiet rezultātu! Līdz pat 80% no visiem vīriešiem un līdz pat 40% no visām sievietēm saņem būtiskas izmaiņas. Izbaudiet īpašu matu koncepciju, lai matu izskatam sniegtu veselību un uzlabotu to struktūru. 

INTENSĪVAM KURSAM:

FitLine MicroSolve® Hair+ (uztura bagātinātājs)

  • Pirmās 90 dienas. Piepildi vāciņu ar atzīmi (4,17 ml) (4,17ml x 2) divas reizes un izšķīdiniet to vēsā dzērienā. Iesakam šo dzērienu lietot no rīta! Šo dzērienu varat arī apvienot ar citiem FitLine produktiem. 
  • Pēc pirmajām 90 dienām (nepārtrauktai lietošanai). Piepildi vāciņu līdz atzīmei (4,17 ml) (tikai vienu reizi) un izšķīdiniet to vēsā dzērienā. Iesakam šo dzērienu lietot no rīta! Šo dzērienu varat arī apvienot ar citiem FitLine produktiem. 

FitLine med MicroSolve® Hair+ (produkts ārējai lietošanai). 

Lietojiet produktu vismaz reizi dienā. Sadaliet matus vietās, kur esat ievērojuši matu izkrišanu. Uzlieciet precīzi produkta pudeles galu uz galvas ādas. Viegli nospiežot pudeli, uzklājiet tieši uz galvas ādas nelielu daudzumu šķidruma un iemasējiet to (3-4 minūtes). Atcerieties, ka produkts ir efektīvs tikai matu folikulai, līdz ar to izvairieties no produkta uzklāšanas uz matu vidējā garuma.

PADOMS: Jūs varat šo produktu uzklāt uz galvasādas no rīta un jau pēc 3–4 minūtēm varat turpināt savu ierasto matu veidošanas kompleksu. Jūs variet šo produktu uz galvas ādas uzklāt arī pirms gulētiešanas, ļaujot tam darboties visu nakti. Abas šīs iespējas dod vienādus rezultātus. Atcerieties, pēc uzklāšanas matus uzreiz nemazgāt un produktu uzreiz neskalot ārā. Ļaujiet šim produktam sniegt savu iedarbību. Pārliecinieties, ka šis produkts atrodas uz galvas ādas vismaz 2-3 stundas pirms matu mazgāšanas. Atcerieties, ka, lai iegūtu labākos rezultātus, lietojiet abus produktus pareizi, nepārtraukti un kombinēti.

AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS:

LINSĒKLU EĻĻA. Šī eļļa satur daudz polinepiesātināto taukskābju – linolskābes un linolēnskābes. Salīdzinājumā ar citām eļļām linsēklu eļļa satur visvairāk linolēnskābi.

KURKUMA. Tas ir tropu augs, kas ietilpst ingveru dzimtā. Kurkuma satur ēterisko eļļu un ūdenī nešķīstošu kurkumīnu, kas labi šķīst taukos un spirtā.

PATENTĒTĀ CD–KOMPLEKS TEHNOLOĢIJA
Pateicoties jaunajai, patentētajai CD-Kompleks tehnoloģijai kurkumīna bio pieejamība ir palielinājusies 40 reizes.

KVIEŠU DĪGSTU EĻĻA. Satur ļoti daudz vitamīnu E.

BIOTĪNS. Produktos biotīns ir saistīts kompleksā ar olbaltumvielām. Vitamīns vajadzīgs tauku, aminoskābju un glikozes vielmaiņas procesos. Biotīns veicina normālu matu un ādas saglabāšanu.

VITAMĪNS E (TOKOFEROLS) kavē nepiesātināto taukskābju peroksidāciju, stabilizē šūnu membrānas, pasargā šūnu membrānas no oksidēšanās resp. «sadegšanas».

SAULESPUĶU EĻĻA. Tajā ir daudz polinepiesātinātās linolskābes un daudz vitamīna E attecībā uz 1 g polinepiesātināto taukskābju.

IETEIKUMI: 

LIETOŠANA: Vienkārši uzklājiet tieši uz galvas ādas skartajām galvas ādas zonām. Lai to izdarītu, sadaliet matus skartajās vietās, uzklājiet uzklāšanas galu tieši uz galvas ādas un ar vieglu spiedienu velciet to virs ādas, līdz vēlamā ādas zona ir samitrināta, viegli iemasējiet un neizskalojiet. Uzklājiet šķidrumu vienu reizi dienā pēc mazgāšanas ar šampūnu vai atstājiet to uz nakti. FitLine MicroSolve® Hair+ ir paredzēts tikai ārīgai lietošanai. Izvairieties no saskares ar acīm. Ja nokļūst acīs, rūpīgi izskalojiet to ar lielu daudzumu ūdens. 

TILPUMS: 100 ml (3,38 ml)


SASTĀVDAĻAS: Aqua (Water), Alcohol, Glycerin, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Curcuma Longa (Turmeric) Callus Conditioned Media, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Serenoa Serrulata Fruit Oil, Lecithin, Pinus Sylvestris Bark Extract, Secale Cereale (Rye) Extract, Biotin, Dunaliella Salina Extract, Gellan Gum, Tetrahydropiperine, Tocopherol, Hydroxyacetophenone, Squalane, Gluconolactone, Sodium Hydroxide, Sodi-um Benzoate, Helianthus Annuus  (Sunflower) Seed Oil.

PRODUKTS VEIDOTS, IZMANTOJOT PATENTĒTAS TEHNOLOĢIJAS!

Produkti ir patentēti un pakļauti patstāvīgai un neatkarīgai ELAB Analytics GmbH kontrolei.

Unikāla Uzturvielu transporta koncepcija (Nutrients Transportation Conception NTC®) un MicroSolve® Tehnoloģija, kas nogādā uzturvielas ar augstu biopieejamību šūnu līmenī. Ekskluzīvs tikai PM International.

Produkts atbilst GMP® (Good manufacturing practice) = Labas ražošanas praksei.

Pirkumu grozs