PM INTERNATIONAL MĀRKETINGA PLĀNS un BONUSU SAŅEMŠANA 

Bonusu saņemšana

PM-International aprēķina bonusus par iepriekšējo mēnesi katra nākamā mēneša 5.datumā un bonusu aprēķina summu var atrast savā PM-Office sadaļā Dashboard apakšsadaļā Payouts. Savukārt 15. datumā PM Office sadaļā Account apakšsadaļā My Documents parādās aktuālais Bonusu aprēķina izraksts. 

Paši bonusi tiek izmaksāti attiecīgi 15.datumā uz partnera norādīto IBAN konta numuru vai PM Pay+ elektronisko maciņu. 

Ja PM-International rīcībā nav iepriekšminētās informācijas, tad tiek izrakstīts čeks un kopā ar Bonusu aprēķinu izrakstu tiek nosūtīts uz partnera mājas adresi, ieturot 10eur komisijas naudu. Ar čeku var doties uz banku, tomēr lētāk un ērtāk būs norādīt bonusu saņemšanai IBAN konta numuru vai pieteikties uz PM Pay+ elektronisko maciņu. Čeku var nosūtīt arī atpakaļ uz PM-International Vācijā un naudas līdzekļi tiks pārskaitīti uz norādīto IBAN vai PM Pay+. 

Šeit Iesniegums bonusa izmaksu saņemšanai uz IBAN

Ja vēlaties pieteikties uz PM Pay+, tad PM Office sadaļā Account apakšsadaļā Payouts iedalījumā Bonus payouts izvēlieties PM Pay+. Rekomendējam arī parakstīties uz PM DirectCash, jo tas dod iespēju saņemt bonusus par savu interneta klientu pirkumiem nekavējoties savā PM Pay+ elektroniskajā maciņā. 

Vēl viens bonuss, kurš negaida nākamā mēneša 15.datumu ir Perfomance Bonuss (50eur par Profesionālo startu pirmajā līnijā). tas tiek izmaksāts nākošajā nedēļā.