Optimālā programma dzīvei

Mūsu organisma vielmaiņa strādā labi, kā saskanots, labi "ieeļots" organisms, ja vien nedzīvojam skābekļa, vitamīnu un minerālvielu badā! Tad arī jebkuras citas uzturvielas nonāk līdz šūnām ātrāk un tās saņem pilnvērtīgas barības vielas! 

Tieši ar tādu redzējumu ir izveidota FitLine Optimālā programma. 

Kas ietilpst FitLine Optimālajā programmā?

  1. FitLine rīts, diena, vakars jeb Optimālais komplekts (OptimalSet)
  2. Sporta aktivitātes
  3. Veselīgs uzturs
  4. Atpūta, relaksācija, darbs ar savu apziņu, laiks sev tuvajiem cilvēkiem un viss pārējais, kas dara mūs laimīgus! 

FitLine rīts, diena, vakars

Īstenībā, Tava diena sākas nevis no rīta, bet gan iepriekšējā vakarā. Tāpēc precīzi būtu jāsaka FitLine vakars, rīts, diena!  

Kāpēc tā? Iemesls ir ļoti vienkāršs, lai nākošā diena būtu pilnvērtīga, organismam ir jābūt tai gatavam. Tātad ir nepieciešams labs miegs! Savukārt labs miegs ir grūti s

asniedzams bez atjaunošanās procesiem, kuri notiek mūsu organismā miega laikā. Bet, lai atjaunotos, ir nepieciešams, kā atbrīvoties no vielmaiņas procesu galaproduktiem tā būvēt jaunas šūnas un šim nolūkam ļoti nepieciešamas minerālvielas. 

Tieši tāpēc pirms gulētiešanas iedzer glāzi FitLine Restorate un ... saldus sapņus!

Pamostoties no rīta, protams, vēlamies, lai mēs uzreiz būtu mundri un darba spējīgi. Kas Tev vajadzīgs no paša rīta? Pareizi, ver 

vaļā logu un elpo! Vajadzīgs skābeklis un B grupas vitamīni! Tieši to palīdz nodrošināt FitLine Activize Oxylus! Lieto to atsevišķi vai kopā ar, piemēram, FitLine Herbaslim tēju un sāc dienu ar visiem 100%! 

No rīta izdzer glāzi FitLine Activize Oxyplus un burtiski sajūti, kā Tevī ieplūst dzīvība! 

Mēs taču visi zinām, ka vairums vitamīnu jāmeklē augu valsts produktos, vai ne? Plus, lai zarnu trakts un tajās esošās baktērijas labi strādātu, nepieciešamas šķiedrvielas un labās baktērijas. 

Mūsu labsajūta un imūnās sistēmas pareiza funkcionēšana sākas tieši tur - vietā, kuru saucam par vēderu! Kas nepieciešams? Jā, pareizi, FitLine Basics! Lietojot šo produktu Tu uzlabosi gremošanas procesus, attīrīsi organismu no kaitīgām vielām un alergēniem, kā arī uzlabos ar pārtiku uzņemto uzturvielu uzsūkšanos. FitLine Basics papildina organisma šūnas ar to efektīvai darbībai trūkstošajām vielām un efektīvi uzlabo organisma imunitāti. Šis ir bāzes produkts, kurš atbild par mūsu labsajūtu, jo sniedz atbalstu mūsu gremošanas traktam. 

Pirms pusdienām izdzer glāzi FitLine Basics un pusdienās Tev vairs nebūs nepieciešami  gaļas kalni ... un Tavs vēders pateiks lielu paldies! 


FitLine sirdij un asinsritei 

Nenoliedzami milzīgs ieguldījums veselībā ir palīdzēt savai sirdij un asinsrites sistēmai. Tāpēc no sirds iesākām uzturu papildināt ar slaveno Q10, kuru tautā sauc arī par JAUNĪBAS ELIKSĪRU! Gadiem ejot, mūsu sirds izstrādā Q10 aizvien mazāk un mēs novecojam (Q10 šūnām ir kā aizdedzes dzirkstele automašīnās). Grūti būtu iedomāties, ka kāds vēl nezina, kādiem nolūkiem organismā nepieciešama Omega 3. Bet, ja tomēr ... nepiesātinātā Omega 3 taukskābe ir galvenais "ķieģelītis" mūsu šūnu membrānās un nodrošina tās caurlaidību. Īpaši svarīga Omega 3 ir asinsvadu sieniņām, jo tām jābūt gan elastīgām, gan spējīgām nodrošināt orgānu šūnu apgādi ar barības vielām.  

FitLine Q10 Plus, FitLine Omega 3 Vegan un FitLine Duo Vegan (Q10 un Omega 3 kopā) ir lieliski ūdenī šķīstoši eļļas produkti ar aktīvajām vielām koenzīmu Q10 un Omega 3 taukskābēm.

To uzsūkšanās spēja organismā ir tuvu 100%, pateicoties nanosolve tehnoloģijai!  Sporta aktivitātes

Vai tiešām būtu jāveic izskaidrojošs darbs, kāpēc jāievieš savos ikdienas paradumos sportiskas aktivitātes? Un tomēr tā ir viena no visgrūtakajām sadaļām! Ja FitLine Activize, Basics un Restorate mēs varam sākt lietot bez nekādas sevis piespiešanas un ātri vien sajust labsajūtas pieplūdumu, tad sporta aktivitāšu variācijas ir 

nesalīdzināmi plašākas, pieprasa disciplīnu, pareizu tehniku un bez laba trenera palīdzības (vismaz sākumā) būs grūti iztikt, citādāk sev nodarīsim vairāk ļaunuma nekā labuma. 

Bet, ja tomēr kustēties gribās, bet sporta pasaulē iekāpt negribās, tad izvēlieties vienkārši pastaigu straujā tempā tuvākajā zaļajā zonā :)! Varbūt pamanīsiet kādus citus kustēties gribošus un sapratīsiet, ko vēlaties pats! 

Bet, ja sporta aktivitātes jau esat izvēlējies un vairāk interesē, kādas uzturvielas būtu nepieciešamas aktīvam cilvēkam, tad iesakām FitLine Fitness - Drink- tas ir sabalansēts izotonisks dzēriens, paredzēts ilgu slodžu pārvarēšanai izturības sporta vai treniņu laikā. Lietojams kā pirms, tā treniņa, tā arī pēc treniņa laikā. Muskuļu maasas veidošanai paredzēts FitLine ProShape Amino- neaizvietojamo aminoskābju komplekss lietošanai pirms un pēc slodzes. Veselīgs uzturs

Vai tas tiešām ir tik sarežģīti, ka būtu ilgi jāsēž skolas solā vai jākļūst par uztura speciālistu? Īstenībā jau nē! Mūsu organisms ļoti labprāt pieņem veselīgu uzturu un saka priešā katru reizi, kad apēdam kaut ko neveselīgu! Jautājums, vai vēlamies to sadzirdēt! Internets ir pārbagāts ar uztura ieteikumiem un tāpēc tos šeit īpaši neizcelsim. Mūsu fokuss ir vielmaiņas sakārtošana un pats vienkāršākais ko varam darīt ir sākt lietot Optimālo komplektu un drīz vien sajust patīkamus uzlabojumus it visā! Bet, ja tomēr vēlamies procesu paātrināt un ir gribasspēks arī pamainīt ēdienkarti, tad izvēlamies FitLine Detox vai vēl nopietnāk, Šūnu pārstartēšanas programmas, kura jau ir kombinēta ar uztura plānu. 

Atpūta, relaksācija, darbs ar savu apziņu, laiks sev tuvajiem cilvēkiem

Reiz Dalai Lama tika jautāts, kas viņu visvairāk pārsteidz cilvēkos, atbildēja: "Pats cilvēks! Jo viņš ziedo savu veselību, lai tiktu pie naudas. Pēc tam, ziedo naudu, lai atgūtu veselību. Un viņš ir tik ļoti satraucies par nākotni, ka neizbauda tagadni. Tā rezultātā viņš nedzīvo ne tagadnē, ne nākotnē. Viņš dzīvo it kā nekad negrasītos nomirt un tad nomirst tā arī nekad reāli nedzīvojis". 


Kāds būtu mūsu ieteikums? Veltiet kaut nedaudz bet katru dienu laika sevis izzināšanai un ieklausieties dabas skaņās, varbūt iemācieties kādus elpošanas vingrinājumus un pats galvenais: pulcējiet sev apkārt tikai tos cilvēkus, kuri jums patīk :)

Pieteikums uz konsultāciju

Atstāj savu kontaktinformāciju un īsu ziņu, kāds ir Tavs jautājums un kādu konsultāciju vēlies saņemt!

0

 .