NOTIEVĒŠANAS PROGRAMMA  

Mūsu organismā par barības vielu nonākšanu pareizajā vietā un pareizajā laikā rūpējas hormonu sistēma- tā darbojas kā ceļa regulētāji. Bet viens no hormoniem ir īpašs- tas saucas insulīns. Pārlieku lielas insulīna devas nonākšana asinīs, tā daudzuma svārstības un uztura paradumi, neglābjami noved pie iekšējo orgānu aptaukošanās un liekā svara. 

Tievē ar FitLine Proshape All in 1 vai ProShape batoniņiem

Lielisks veids, kā iegūt slaidu augumu 90 dienu laikā, ir ēdienreižu aizstāšana ar kādu no FitLine Proshape All in 1 variācijām vai ProShape pilnvērtīgas ēdienreizes batoniņiem. Tās ir sabalansētas ēdienreizes, kuras nodrošina organismu ar svarīgākajām uzturvielām tajā pašā laikā noņemot rūpes par kaloriju skaitīšanu!

Vienkārši aizvieto kādu ēdienreizi, piemēram, brokastis vai launaga našķu vietā izdzer Proshape All in 1 kokteili un uzturi sevi brīnišķīgā formā. Tas gan gluži nenozīmē, ka citās ēdienreizēs var pārēsties vai pārtikt no ar cukuru un sāli bagātas pārtikas- bulciņām, maizītēm, limonādēm utt. Ja vēlies rezultātus - aizstāj  1-2 galvenās ēdienreizes ar šīm  gardajām, sabalansētajām ēdienreizēm ar  patentēto ProShape konceptu.

Uzzini par ProShape All in 1 vairāk šeit

Uzzini par ProShape šokolādes batoniņiem vairāk šeit

Uzzini par ProShape baltās šokolādes batoniņiem vairāk šeit


Notievēšanas un attīrīšanās 28 dienu programma ar uztura plānu

Tomēr, ja vēlaties apgūt pareiza uztura iemaņas un reižu par visām reizēm saprast ko ēst, kad ēst un cik daudz ēst, tad piedāvājam kaut ko ļoti īpašu un tajā pašā laikā pārbaudītu un praktizētu daudzās pasaules zemēs jau gandrīz 10 gadus! 

Insulīna rezistences novēršana.

Viens no svarīgākajiem uzdevumiem ar ko tiek galā Notievēšanas programma, ir insulīna rezistences novēršana. Kā tā rodas? Mūsdienu uzturs ir pārsātināts ar vienkāršajiem ogļhidrātiem, kā rezultātā aizkuņģa dziedzeris regulāri saražo kārtējo insulīna devu, lai samazinātu cukura daudzumu asinīs. Vienlaicīgi tiek apstādināta tauku izdalīšana no taukšūnām. Ilgāku laiku atkārtojoties šādam ciklam, aknas aptaukojas un insulīns vairs nevar "atvērt" šūnas glikozes nogādāšanai aknās. 

Notievēšanas programmas laikā ļoti efektīgi tiek nokurināti šie iekšējie tauki un atjaunota normāla tauku vielmaiņa, kas rezultātā noved pie visa veidu lieko tauku izlietošanas un liekā svara zaudēšanas. 

SVARĪGI: Muskuļu masa programmas laikā tiek saglabāta un nošļukusi āda neveidojas! 

Efektīga toksīnu izvadīšana.

Vienlaicīgi ar tauciņu dedzināšanu, programma ļoti efektīgi palīdz organismam atbrīvoties no toksīniem. Attīrošā augu tēja stimulē nieru darbību, savukārt minerālvielas nodrošina sārmainu vidi un tik ļoti nepieciešamo minerālvielu balansu, bez kuras veselīga atjaunošanās nav iespējama.  

Dabiskas atveseļošanās programma.

Tieši pateicoties uztura paradumu maiņai un it sevišķi ATTĪRĪŠANĀS posmam 28 dienu garumā, programmai nav Jo-Jo efekta. Organisms uztver pārmaiņas ļoti pozitīvi, jo tā enerģija palielinās, vielmaiņa uzlabojas kā arī redzamas vizuālas izmaiņas, gan figūra kļūst skaistāka, gan āda, nagi, mati, zobi kļūst mirdzošāki un spēcīgāki. 

Internetā var atrast daudz brīnumainu svara zaudēšanas diētu padomu ... 

Daudzi cilvēki regulāri metās tievēšanas mānijā bez zināšanām kā to darīt pareizi un kā pēc tam neiegūt lieko svaru atpakaļ! Varam atrast padomus, kuri visi balstās uz vienu un to pašu principu- ļoti maz ēdiens! Vienīgā atšķirība ir, kādi pārtikas produkti izvēlēti, lai tas nebūtu tik mokoši.

Un it kā jau visi saprot, ka tas ir tāds īstermiņa risinājums, jo pēc diētas beigām organisms noteikti atspēlēsies. Ja nebūs tūlītējs svara pieaugums atpakaļ, tad veselība gan noteikti pasliktināsies, jo organisms līdz ar svaru būs zaudējis arī mikroelementus un palēninājis metabolismu.  

Ko darīt, kādam padomam paklausīt? 

Piedāvājam programmu, kuras laikā organisms tiek efektīgi attīrīts no toksīniem, pazūd visa veida tauciņi un ķermenis iegūst veselīgas figūras aprises, jo ir pareizi attīrīts un labi pabarots! Bet, pats galvenais, veidojas vērtīgi paradumi arī turpmākajai dzīvei! 

Pieteikums uz konsultāciju

Atstāj savu kontaktinformāciju un īsu ziņu, kāds ir Tavs jautājums un kādu konsultāciju vēlies saņemt!

0