NOTIEVĒŠANAS PROGRAMMA  

Mūsu organismā par barības vielu nonākšanu pareizajā vietā un pareizajā laikā rūpējas hormonu sistēma- tā darbojas kā ceļa regulētāji. Bet viens no hormoniem ir īpašs- tas saucas insulīns. Pārlieku lielas insulīna devas nonākšana asinīs, tā daudzuma svārstības un uztura paradumi, neglābjami noved pie iekšējo orgānu aptaukošanās un liekā svara. 

Tievē ar FitLine Proshape All in 1 vai ProShape batoniņiem

Lielisks veids, kā iegūt slaidu augumu 90 dienu laikā, ir ēdienreižu aizstāšana ar kādu no FitLine Proshape All in 1 variācijām vai ProShape pilnvērtīgas ēdienreizes batoniņiem. Tās ir sabalansētas ēdienreizes, kuras nodrošina organismu ar svarīgākajām uzturvielām tajā pašā laikā noņemot rūpes par kaloriju skaitīšanu!

Vienkārši aizvieto kādu ēdienreizi, piemēram, brokastis vai launaga našķu vietā izdzer Proshape All in 1 kokteili un uzturi sevi brīnišķīgā formā. Tas gan gluži nenozīmē, ka citās ēdienreizēs var pārēsties vai pārtikt no ar cukuru un sāli bagātas pārtikas- bulciņām, maizītēm, limonādēm utt. Ja vēlies rezultātus - aizstāj  1-2 galvenās ēdienreizes ar šīm  gardajām, sabalansētajām ēdienreizēm ar  patentēto ProShape konceptu.

Uzzini par ProShape All in 1 vairāk šeit

Uzzini par ProShape šokolādes batoniņiem vairāk šeit

Uzzini par ProShape baltās šokolādes batoniņiem vairāk šeit

Pieteikums uz konsultāciju

Ja vēlies saņemt konsultāciju uztura jautājums un/vai ir jau konkrēts mērķis nomest kādus liekos tauku kilogramus, tad atstāj mums ziņu un mēs tev palīdzēsim izvēlēties atbilstošāko risinājumu. 

0

Pirkumu grozs