FitLine veselības programmas

Jebkuru no FitLine produktiem var lietot atsevišķi, tomēr produktu komplekti dod labāku ieskatu, kādas ir labākās kombinācijas labāka efekta sasniegšanai. Savukārt, programmas jau ir veidotas konkrētu mērķu sasniegšanai un dod lielisku iespēju iegūt no FitLine produktu lietošanas maksimālo efektu! 

Optimālā programma dzīvei

Pamatvielmaiņas produkti, kas lieliski sniedz atbalstu ikdienas  dzīves ritmam, sniedzot organismam enerģiju, spēku, koncentrēšanās spēju, lielisku gremošanas sistēmas atbalstu un atjaunošanos. Tā ir paredzēta cilvēkiem, kuri neko daudz savā dzīvē manīt nevēlas, tomēr saprot, ka pilnvērtīgai dzīvei (labai vielmaiņai) nepieciešamas pilnvērtīgas uzturvielas, vitamīni un minerālvielas. Programmā arī dots ieskats ko darīt, ja tomēr ir vēlme uzlabot savu dzīves kvalitāti.


Uzzini vairāk

Detox programma

Regulē visus vielmaiņas procesus, atjauno organismu, paātrina šķidruma izvadīšanu no organismaTā paredzēta dzīves posmam, kad ir vēlēšanās sakārtot savu dzīves ritmu, atbrīvoties no toksīniem un iegūt jaunus veselīgus paradumus. Iesakāma 2 reizes gadā.


Uzzini vairāk

Notievēšanas programma

Slaids augums  nav tikai estētika. Veselības pamatā viens no svarīgākiem elementiem - ķermenis  bez aptaukošanās. Uzturs ir 70% pamatā liekam svaram. Tomēr ne visas uztura programmas vai diētas ir tās, kas sniedz rezultātu. Bieži vien kg pazūd, bet tā kā tie zuduši nepareizā veidā, organisms tos atgūst ar kaudzi, ko saucam par Jo-Jo. FitLine pamatos ir pretējs uzstādījums. FitLine rūpējas par katras  šūnas pareizu enerģiju, līdz ar to svara regulācijas programmas būs vērstas uz rezultātu tieši ilgtermiņā, lielisku pašsajūtu programmas laikā. Liekais svars tiek zaudēts veselīgi un garšīgi!


Uzzini vairāk

0

Pirkumu grozs