Kāpēc kļūt par partneri?

Tāpēc, ka ši varētu būt viena no Tavas dzīves lielākajām iespējām! 

Noskaties šo video un gūsti iespaidu par kompāniju, tās produktiem un piedāvājumu!

PM International
Vai vēlies, lai Tev būtu iespējams noteikt kad, ar ko un kur Tu vēlies strādāt? Tad jākļūst par savas dzīves noteicēju- jākļūst par uzņēmēju!

Vācu kompānija PM International AG Tev to piedāvā! Tas ir biznesa modelis, kuru noteikti var sākumā apvienot ar savu pamatdarbu, varbūt pat veltot tikai vienu stundu dienā. Ja esi mērķtiecīgs un disciplinēts, tas noteikti nesīs panākumus un Tu sapratīsi, ka šajā vienā stundā vari nopelnīt vairāk nekā vienā pamatdarba stundā! Ja tā, tad ir laiks nodoties šim biznesam vairāk! 

Kļūsti brīvs un neatkarīgs- biznesa iespēja ir visiem vienāda, gan jauniem studentiem, gan uzņēmējiem, gan sportistiem, gan pensionāriem. Šajā biznesā partnerus nevar ne pieņemt, ne altlaist- Tu pats plāno savu laiku, kad, cik ilgi un ar ko strādāsi.

Tikai ... pirms tam ir jānosprauž mērķis! Vai vēlies nelielus ienākumus, vai vēlies doties jau nākamajā apmaksātajā ceļojumā un jaunu auto, tas viss ir Tavos spēkos! Nospraud savu mērķi pirmajam mēnesim, pirmajiem trim un sešiem mēnešiem un vizualizē, ko vēlies sasniegt gada laikā! Rezultāti neizpaliks! 

PM-International piedāvā rīkus, informāciju, apmācības, sistēmu, lai Tavs bizness Tev nestu gandarījumu un peļņu. Pieredzējušākie partneri noteikti padalīsies ar atbalstu un padomu. 

Reģistrācija kompānijā ir bez maksas. Viss, kas Tev jādara, jāizvēlas kāds no esošajiem partneriem, kurš kļūs par Tavu mentoru jeb sponsoru Tavam biznesam un paskaidros visas biznesa nianses. Savukārt pirmais pasūtījums- Optimālais komplekts- ir par īpaši pievilcīgu cenu! Kas man jādara, ja vēlos iestāties kompānijā?

Piereģistrēties FitLine partneros vari šajā lapā: www.pm-international.com

Tiklīdz kā būsi reģistrējies, saņemsi epastu ar sīkāku informāciju turpmākai darbībai.

Automašīnu programma

Kurš gan nevēlas saņemt savā ģimenē jaunu automašīnu. 

PM-International AG šādu iespēju sniedz visiem neatkarīgajiem biznesa partneriem, kuri ir sasnieguši zināmu pozīciju- ātrākie tiek pie auto pat dažu mēnešu laikā! Kompānijas oficiālais auto partneris: BMW

Atvaļinājums salās

Ar PM Tu iepazīsi pasauli, par to neko nemaksājot, jo vienkārši būsi to pelnījis! PM-International AG par to parūpēsies. Mūsu neatkarīgajiem biznesa partneriem, mēs katru gadu organizējam vairākus atpūtas ceļojumus. Kopā ar PM - ceļojums uz kādu no Dienvideiropas siltajiem galamērķiem un kopā ar PM -pasaules turnejā, kur galamērķis katru reizi ir jauna valsts ārpus Eiropas, kā arī uzaicinājums uz prezidenta komandas svinībām  brīvdienu mājā pie Vicki un Rolf Sorge uz Cote d'Azur Francijā. 

Mūsu pensiju programma Jūsu nākotnes stabilitātei

Kā ģimenes uzņēmums, PM-International uzskata par pašsaprotamu, ka partneri ir nodrošināti ar sociālā nodrošinājuma pensiju. Tādēļ mēs, sadarbībā ar vienu no pasaules lielākajām apdrošināšanas kompānijām Allianz esam izstrādājuši unikālu pensiju shēmu.

Apmācību programma jau no pirmās dienas

PM-International AG ir izstrādājusi saviem biznesa partneriem no visas pasaules vienkāršu, bet ļoti efektīvu apmācību programmu. Tā palīdzēs Tev veidot savā karjeru. Kā mūsu biznesa partneris uzzināsi visu, kas Tev jāzina, lai vadītu savu biznesu veiksmīgi. 
Mēs Tevi iemācīsim skatīties pasaulē plaši atvērtām acīm un novērtēt katru jaunu dienu savā ceļā! Daudz svarīgāk par to, ko esi jau darījis savā dzīvē ir tas, ko vēl izdarīsi! Tāpēc, pilnā gaitā, uz priekšu! 

PM International Biznesa Atalgojuma plānsPieteikums uz konsultāciju

Atstāj savu kontaktinformāciju un īsu ziņu, kāds ir Tavs jautājums un kādu konsultāciju vēlies saņemt!

0

 .