Partneru programma

Ja Tevi interesē uzņēmējdarbība vai jau esi uzņēmējs, iespējams, vācu kompānijas PM-International AG piedāvājums būs domāts tieši Tev!

Stabilitāte, drošība + izaugsme = finansiālā neatkarība

PM International AG ir viena no vadošajām TOP 100 inovatīvākajām Vācijas kompānijām mazo un vidējo uzņēmumu kategorijā jau daudzus gadus. Jau 26 gadus tā tirgū piedāvā FitLine uztura bagātinātāju produktu līniju un FitLine skin kosmētiku. Tā ir vienīgā kompānija, kura drīkst izmantot Ķelnes Antidopinga Sporta Laboratorijas logo, jo pilnīgi visi produkti ir dopinga droši un atbilst augstiem kvalitātes standartiem. Produkti ir ražoti pēc GMP standartiem no dabīgām izejvielām, patentēti un ilgus gadus brīvprātīgi tikuši pakļauti Šveices Vitamīnu Institūta kontrolei. 

Inovatīvs atalgojuma modelis dod labu pamatu laimīgai un pārtikušai dzīvei

Tieši tāpēc ir patiess lepnums būt kompānijas partnerim un izplatīt tās produktus. Savu partneru atalgošanai kompānija izmanto Tīkla Marketinga atalgojuma modeli, kurš katram visgodīgākajā veidā dod iespēju parādīt savas spējas un nopelnīt- kā rūdītam biznesa cilvēka, tā enerģiskam iesācējam!

Jau kopš 2000.gada, katru gadu uzņēmums PM International AG ir starp 100 inovatīvākajiem vidējiem uzņēmumiem Vācijā. Pēc rezultātu novērtēšanas inovāciju vadībā un labāko vērtējumu "A", kategorijās "Inovāciju veicinošs TOP menedžments", "Inovatīvais klimats", "Inovatīvais process un organizācija", "Inovatīvais mārketings" un pat A+ novertējumu "Inovatīvo panākumu" jomā PM apstiprina savu vadošo lomu. Eiropas ģimenes uzņēmums PM International AG ir saņēmis labāko vērtējumu A, un tas kā melns uz balta parāda uzņēmuma īpaši profesionālo inovāciju vadību visās saistītajās jomās, tai skaitā starptautisko standartu pielietojumā. Uzņēmumi ar šo labāko novērtējumu, nosaka standartus: atzīst Ekonomikas Universitātes savā vērtējumā. Ar 2011. gada TOP100 apbalvojumu PM International kļūs par vienīgo uzņēmumu vēsturē, kas šo apbalvojumu ieguvis 10 reizes pēc kārtas! Bet laiks rit un nu jau apbalvojums saņemts 17 reizes! 

Papildus bonusi partneriem ... piemēram, ceļojumi un kopīgi atvaļinājumi! 

Ja vēlies RADĪT SAVU VEIKSMES STĀSTU, tad aizpildi kontaktformu un mēs ar Tevi sazināsimies vai arī palasi vairāk citās sadaļās: Kā kļūt par partneri? vai Visbiežāk uzdotie jautājumi.

Pieteikums uz konsultāciju

Atstāj savu kontaktinformāciju un īsu ziņu, kāds ir Tavs jautājums un kādu konsultāciju vēlies saņemt!









0

 .