CellRESET...

Mums daudzām nav noslēpums - liekais svars ir milzīgas veselības problēmas. Arī protams slaidām meitenēm (pieredzējušām), kas it kā ir slaidas, bet tomēr veselība streiko, arī tām jādomā, ko lai labu paveic šodien, lai ne tikai spogulis priecē, bet arī veselība laba. Tad atslēgas vārds, kas abus šos krastus vieno ir LABA VIELMAIŅA.
Protams, FitLine mums nāk palīgā ikdienā, mēs sākam saņemt "labu degvielu" un mūsu "mašīnas" labāk brauc, bet... ja nepieciešams īpašs restarts, tad CellRESET ir trāpījums desmitniekā.

KAS TAD IR CELLRESET?
CellRESET veselības un svara korekcija programma, kur primārais ir veselības un vielmaiņas sakārtošana un liekais svars aiziet prom, ja tāds ir. Ja esi slaida un liekais svars apriori nav, tad tievēšana nebūs mērķis, bet veselības sakārtošana.
CellRESET ir veselības atjaunošanas uztura programma, kuras mērķis ir aktivizēt vielmaiņu/metabolismu un izvadīt liekos tauku kilogramus.
28 dienu laikā vidējais svara kritums ir 10% no sākuma svara, pie tam, izmaiņas apkārtmēros ir vēl iespaidīgākas, jo pazaudēta tiek tieši tauku masa, kura ir vieglāka nekā muskuļu masa.
Tievēšanas programma ir viegli izpildāma, jo sevī iekļauj pietiekami plašas iespējas ēdienkartes izvēlē dotā uzdevuma robežās.
Tā ir piemērojama gan prasīgiem kungiem, kuri ikdienā pieraduši ēst sātīgi, gan tiem, kas ikdienā pieraduši uzņemt vieglu ēdienu, tai skaitā veģetāriešiem.
Tievēšanas programma vienlīdz labi strādā kā jaunākai paaudzei, tā arī vecākai paaudzei, kuru vielmaiņa jau kļuvusi gausa, un, protams, arī sportistiem. Rezultāti ir visiem!

PROGRAMMA SADALĪTA TRĪS POSMOS:

  • ATTĪRĪŠANĀS (28 DIENAS)
  • STABILIZĀCIJA (90 DIENAS)
  • DZĪVESVEIDS
Vairāk vari izlasīt: www.cellreset.lv vai ievadot Facebook ir gana daudz informācijas un miljons ierakstu ar pašu cilvēku atsauksmēm pirms un pēc.
Un neaizmirsti - Tu kā partneris saņem dāsnu komisiju par paveikto darbu, ka esi parādījis šo programmu un visdrīzāk šis cilvēks paliks par Tavu klientu ilgtermiņā... kas nes punktus, kas nes komisijas!


KATRS TAVS PARTNERIS VAI KLIENTS PIE PASŪTĪJUMA SAŅEMS ARĪ KATRAS PROGRAMMAS APRAKSTUS (INSTRUKCIJA, KAS TIEŠI UN CIK JĀLIETO).


0
 .