Piegāde

Distances līgums. 

Šajā Interneta pasūtījumu noformēšanas vietnē piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu mājas lapas VEIKALĀ vai zvanot uz Pārstāvniecību, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Ja visi vēlamie produkti ir noliktavā, Pārdevējs sagatavo un Pircējam pa e-pastu nosūta pasūtījumam atbilstošu rēķinu. Ja visi vēlamie produkti nav noliktavā, Pārdevējs sazinās ar Pircēju un precizē pasūtījumu. Prece tiek piegādāta Omniva piegādes sistēmā, Par preču saņemšanas apstiprinājumu kalpo izdruka no Omniva atskaišu sistēmas. Pēc rēķina samaksas saņemšanas pārdevēja bankas kontā pārdevējs nodrošina preču piegādi maksimums 2 darba dienu laikā. 

Atteikuma tiesības

Pircējam, kurš pasūtījis preces šajā vietnē ar piegādi un apmaksājis pasūtījumu, ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, ja saņemtā prece ir bojāta, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas;
  • Pircējs ir atvēris iepakojumu.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

0

Pirkumu grozs