Kontakti pasūtījumiem

FitLine Dental Gel

Labsajūta zobiem un smaganām.

Ar vērtīgo vitamīnu E, MicroSolve® Q10 un ksilītu. Dabisks produkts zobu un smaganu veselībai, kas bagātīgs ar aromātisko piparmētru eļļu īpaši svaigai elpai. Ilgstošai kopšanai un optimālai mutes dobuma higiēnai.

Periodonta jeb zobu balstaudu slimības ir ļoti izplatītas. Ja tās netiek savlaicīgi atklātas un ārstētas, ar laiku tas noved pie zobu kustīguma, pārvietošanās vai pat zobu zaudējuma. Periodontīta iemesls ir baktērija, kas mīt mūsu mutē. Galvenās pazīmes, ka ir jau attīstījies periodontīts: smaganu asiņošana, smaganu pietūkums un apsārtums, nepatīkama smarža un garša mutes dobumā, zobu kustīgums. Visa pamatā ir smaganu un kaula audu iekaisums ap zoba balsta audiem, kas iekaisuma dēļ nemitīgi noārdās. Zoba fizioloģiskā kabata kļūst arvien dziļāka, zoba aliņa kļūst arvien seklāka. Ja slimība netiek ārstēta, iekaisuma šūnas un baktērijas iedarbojas uz saišu struktūru, kaula balstu, līdz zobs kļūst kustīgs un tas ir jāizņem.

Mutes higiēna nenozīmē tikai rūpes par veseliem, skaitiem zobiem, patīkamu elpu un apburošu smaidu - tā būtiski ietekmē vispārējo organisma stāvokli. Ja pavirši rūpējamies par muti, varam iedzīvoties sirds un asinsvadu sistēmas slimībās, insultā, diabētā un citās kaitēs. Baktērijas, ko izraisa mutes dobuma slimības, ceļojot pa asinriti var nokļūt plaušās un negatīvi ietekmēt elpošanas sistēmas darbību. Vairumam cilvēku, kuri cieš no diabēta, ir mutes dobuma saslimšanas, kas noved pie zobu izkrišanas. Ja baktērijas caur smaganām nokļūst asinsritē, tās var izraisīt sirds slimības un asinsvadu sašaurināšanos. Liels daudzums baktēriju mutē var izraisīt kartoīda artērijas nosprostošanos, kas savukārt nozīmē insulta risku.

Koenzīms Q10 ir antioksidants, kura efektivitāte mutes higēnas un veselības uzturēšanai ir labi zināma. Koenzīms Q10 kalpo kā endogēns antioksidants, un tā paaugstinātā koncentrācija slimā smaganā efektīvi nomāc progresējošu iekaisumu. Koenzīms Q10 labvēlīgi ietekmē arī smēķētājus ar periodontītu.

Pateicoties MicroSolve® tehnoloģijai Q10 micelizēšana nodrošina 5 x  ātrāku un efektīgāku aktīvo vielu uzsūkšanos salīdzinot ar tabletēm vai kapsulām. Pateicoties tam, ka mūsu organisma transporta sistēma darbojas uz ūdens bāzes, taukos šķīstošās vielas ar grūtībām uzsūcas mūsu organismā. Organisms, izmantojot galenskābesglicerīdus un taukskābes, veido tā saucamās micellas, kurās, lai vieglāk uzsūktos ir ieslēgtas taukos šķīstošās vielas, piemēram daži vitamīni. Tieši tāpēc taukos šķīstošu vitamīnu, uzsūkšanās ir samērā zema (tikai 25-30% vitamīnam A un E). MicroSolve® tehnoloģija tiek izmantota visos FitLine produktos, kas satur taukos šķīstošos vitamīnus, piemēram FitLine ProShape All-in-1, FitLine Zellschutz, FitLine Q10 Plus u.c.

Mentha spicata ēteriskajai eļļai ir vērtīga bioaktīva eļļa, ar antioksidantu, pret mikrobu un anti proliferatīvo iedarbību.

vitamīns – alfa-tokoferols ir taukos šķīstošs antioksidants, kas pasargā organismu no brīvajiem radikāļiem un tos neitralizē. 

Mēs iesakām šo zobu gēlu kombinācijā ar FitLine Optimālo Komplektu.

TILPUMS: 30 ml

SASTĀVS: Saulespuķu (Helianthus Annuu) hibrīda eļļa, glicerīns, ūdens, Mentha Spicata eļļa, saharozes palmitāts, tokoferilacetāts, ubihinons, tokoferols, lecitīns, kaprila kaprona triglicerīds, ksilīts, Saulespuķu (Helianthus Annuu sēklu) eļļa.

LIETOŠANA: Apmēram 2 cm gēla sloksni ar mīkstu zobu birsti iemasējiet smaganās pēc zobu tīrīšanas. Atkārtot 2 reizes. Neskalot.


PRODUKTS VEIDOTS, IZMANTOJOT PATENTĒTAS TEHNOLOĢIJAS!

Unikāla Uzturvielu transporta koncepcija (Nutrients Transportation Conception NTC®) un MicroSolve® Tehnoloģija, kas nogādā uzturvielas ar augstu biopieejamību šūnu līmenī. Ekskluzīvs tikai PM International.

Produkts atbilst GMP® (Good manufacturing practice) = Labas ražošanas praksei.             

Iekļauts Ķelnes Sarakstā. 


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.