Kontakti pasūtījumiem

FitLine Active Gel

Ilgstoši hroniskas locītavu slimības vienmēr ir saistītas ar distrofiskām izmaiņām locītavu skrimšļos - tā stāvoklis nosaka slimības formu un stadiju. Active Gel darbība ir vērsta uz skrimšļa audu barošanu un jaunu šūnu veidošanos, kā arī uz locītavas eļļošanu.

IESAKĀMS:

  • Sievietēm un vīriešiem no 40 gadu vecuma veselīgu locītavu (kaulu, skrimšļu un saišu) profilaksei un uzturēšanai
  • Gados vecākiem cilvēkiem, kā arī sportistiem
  • Kaulu, skrimšļu un vispārējām locītavu problēmām (arī tad, ja tās rodas jaunībā)
  • Cilvēkiem ar lieko svaru, jo liekais svars pārmērīgi noslogo locītavas

Krēmi, želejas - nekādi ārēji līdzekļi nespēj pilnībā novērst iekaisuma procesu locītavās, jo to iekļūšanas spējas ir ierobežotas.

Aktīvs gēls ar zemu tauku saturu stimulē asinsriti un atvēsina ādu - lai iegūtu labākos rezultātus, iesakām to kombinācijā ar FitLine Gelenk-Fit dzērienu. Tā aktīvās  vielas ir ļoti svarīgas locītavu veselībai (glikozamīna sulfāts, hondroitīna sulfāts, vitamīni, minerāli un mikroelementi). 

Lietojot FitLine Gelenk-Fit no iekšpuses un FitLine med Active Gel no ārpuses!

Atjaunojošie procesi skrimšļa audos notiek diezgan lēni, tāpēc nevajadzētu gaidīt tūlītējus rezultātus. Svarīgi ir lietot vismaz vienu kursu, to nepārtaucot. Vidējais kursa piemērošanas laiks ilgst no sešiem mēnešiem līdz pusotram gadam - šajā periodā tiek panākts noturīgs ilgtermiņa efekts. Dažos gadījumos uzņemšana tiek pagarināta līdz 2 līdz 3 gadiem.

LIETOŠANA: gēlu 2-3 reizes dienā uzklājiet uz problemātiskajām vietām.

AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS: mentols, kampars, hondroitīna sulfāts, guarānas augļu ekstrakts, balto vītolu ekstrakts, kalnu arnikas ziedu ekstrakts, rūgto vērmeļu ekstrakts, garā kurkuma saknes ekstrakts, brūno aļģu pulveris, lecitīns, skvalāns, koriandra ekstrakts kviešu dīgļi, cirtaini chondrus, cinka sulfāts, silīcija oksīds, saulespuķu sēklu eļļa, vara glikonāts.

TILPUMS: 150 ml


0
 .